Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#227501) RangerFox válasza lazioforever (#227500) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nincs olcsóbb vezeték nélküli fejhallgató a géphez, jól gondolod.

(#227502) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Valakit érdekel innen a netflixes Witcher? Pénteken érkezik. Én már nagyon kiváncsi vagyok mit hoztak össze.

(#227503) Rigormortiis válasza 30z.Samu (#227483) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ott nekem nagyon tetszett a TDU-s játékmenet, és szerintem eléggé egyben is volt az egész.

Ez viszont egy összecsapott, középszarnak is csak jóindulattal nevezhető próbálkozás.

És még csak jól sem néz ki.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#227504) gyuromoj válasza BoneDragon (#227502) üzenetére


gyuromoj
veterán

Engem érdekel, hétvégén szerintem dara lesz belőle.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#227505) hombre[EU] válasza lazioforever (#227500) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link] szívesen

Life, Uh, Finds A Way

(#227506) saelin válasza lazioforever (#227500) üzenetére


saelin
veterán

Pedig a Gold tényleg megér annyit. Nekem már kb a ps megvétele óta szolgál, és azt mondom rá hogy nagyon jól szól. Szerintem semmilyen kontrollerbe dugott füles meg sem közelíti.

De ha nagyon nem akarsz rá költeni, akkor csak dugj be valamit a kontiba. Én már csak azért sem szeretem így használni a hangkivezetést, mert nagyon szívja a kontroller akkuját.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#227507) lazioforever válasza saelin (#227506) üzenetére


lazioforever
tag

Igen, elhiszem, hogy minőségi darab a a Gold füles, de 20-25k körül szokott mozogni az ára. Én meg ennyit nem akarok adni érte amiatt, mert nem folyamatosan lenne használva, csak egy-egy alkalommal. Hiába, ebben a kérdésben előjött a "sóher" énem. :)

hombre[EU]: ez a Sony MDR-XB550 ajánlás akart lenni? Te ilyet használsz, vagy van vele tapasztalatod?

Amúgy mennyire szívja a kontroller aksiját egy fejhallgató? Mennyivel rövidül az átlag használati idő töltésenként?

(#227508) RangerFox válasza lazioforever (#227507) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

~1,5-2 órával.

[ Szerkesztve ]

(#227509) Moby válasza saelin (#227506) üzenetére


Moby
addikt

Nekem egyszerre volt használatban a platinum, meg a hyperx, és gold +hyperx is, de még a platinumnak a hangja is egy kaka a hyperx-hez képest.
A sony wireless fülesei sajnos szarocskák. Kényelmetlenek, rosszul szólnak, és rohadt kicsi az akku bennük. De kontrollerbe dugott füles sem jó, mert nem jó a hangja, nem bírja a legtöbb fülest impedanciában, és hamar lemerül.
Vezetékmentesben inkább valami astro, ha a vezeték nem gond, akkor meg valami külső hangkártya, vagy dac, plusz valami normális füles.

(#227510) ProEvoFan válasza RangerFox (#227508) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

lazioforevernek akart menni

Nagyon jó füles. Hyper X could stinger.
Ne gondoldj, rendeld meg, mert 14Kért iszonyat jól szól.
Nekem ilyen van és azóta folyamat használom, pedig én is csak estére vettem. :K
A basszus, a robbanások brutál jól szólnak.
19kért vettem tavasszal.

[ Szerkesztve ]

(#227511) Tdizsolt válasza lazioforever (#227507) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

A használt füles nem opció... :F

Én ezt vettem itt aprón 6 pénz volt, és szó szerint, mint az új:

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#227512) S e t h válasza lazioforever (#227500) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én használtam mindenféle dugósat, de győzött a kényelem iránti igény, a vezetékmentesség, és 3/4 éve használok egy goldot, nagyon elégedett vagyok vele.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#227513) S e t h


S e t h
nagyúr

Ha vki. witcher munkát keresne.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#227514) Xaels


Xaels
félisten

Na gyors helyzetjelentés, lenyomtam pár kört COD-ban de nem lettem félisten :DDD Viszont hiába volt anno X360-am, de annyira megszoktam már a DS4 kiosztást, hogy két kör után ment is vissza a gyári helyére az analóg. A jobb oldali karra feltettem a hosszabb szárú kupakot, emiatt az érzékenységet is feljebb kellett húzzam de a nagyobb skálán mozgás miatt a finom mozgásnak sem ment a kárára. Ezen felül még a ravaszokat is rövidebb úttal használtam, ami elég kényelmesnek találtam. Az alsó két gombot L3-R3-ra programoztam, L3 nagyon jól kiváltódik a futás miatt de az R3-at inkább a O-re fogom cserélni, hogy becsúszni/hasravágódni tudjak anélkül, hogy le kelljen vegyem az ujjam az analógról. Minden más működik, tapipad, share-option gomb egyedül a konzolt nem lehet bekapcsolni a PS gombbal.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#227515) Musaka válasza Xaels (#227514) üzenetére


Musaka
senior tag

Szabad tudni honnan rendelted?

(#227516) Xaels válasza Musaka (#227515) üzenetére


Xaels
félisten

astrogaming.com/en-eu - a hivatalos EU webshopból. (bocsi korábban rosszul linkeltem és nem vettem észre)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#227517) Musaka válasza Xaels (#227516) üzenetére


Musaka
senior tag

Köszi. Elmentem

(#227518) lazioforever válasza ProEvoFan (#227510) üzenetére


lazioforever
tag

Köszi a tippet, ez a Hyper megfontolandó.

Tdizsolt: használtat nem szeretnék, akkor inkább veszek valami alap cuccost. :)

(#227519) Tdizsolt válasza lazioforever (#227518) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

:R

Psn ID: Tdizsolt

(#227520) syler123 válasza ProEvoFan (#227510) üzenetére


syler123
veterán

Ezzel pl az a baj hogy a kábel fix, nem tudod rövidíteni. Még én is gondoltam volna rá, hogy lecserélem a Superlux HD 681 EVO-t, de ahhoz tudok venni 0,5m-es kábelt és nem lóg össze vissza, mint most az 1 méteressel. Hangban nem tudom hol lehet hozzá képest a Cloud, de szerintem hasonló lehet, csak drágábban.

(#227521) tboy93 válasza BoneDragon (#227502) üzenetére


tboy93
nagyúr

En tuti racuppanok, nagyon várós :K

(#227522) EczkE válasza Xaels (#227514) üzenetére


EczkE
addikt

Az ara lattan mindig elmegy tole a kedvem akarhanyszor szembe jon. :(

Ezert lesz jo majd az a ket gomb amit bemutaott a sony tegnap sokkal
olcsobban. ;]

Neked jo jatekot vele. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#227523) hombre[EU] válasza lazioforever (#227507) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Van,de már nem használom (utazásokhoz vettem). Semmi különleges, basszusban erōs (árához képest), kicsi-kompakt 15x15cm foglal; on-ear,de kényelmesek a párnai. Játékot nem próbáltam vele, de ha videóhoz/zenéhez megfelelt akkor azok sem okoznak gondot neki. Az alzás ár tényleg akciós, inkább 50€ körül mentek

Life, Uh, Finds A Way

(#227524) sxxorp


sxxorp
őstag

Na, nepper lettem, ma eladtam első kódomat (egyáltalán akármimet) a Hardveraprón a géphez kapott Fortnite-ot 3 rugóért, így a PS4 végső ára 49 eFt :)
Netflix-es Witcher: most előbb legyen a játék, vagy a sorozat? :F :)

[ Szerkesztve ]

(#227525) Xaels válasza EczkE (#227522) üzenetére


Xaels
félisten

Hát igen, sajnos elég durván fogott az a ceruza. Őszintén nagyon tetszik, de nem ér 4-szer annyit mint a DS4, legalább is az én szintemen biztos nem, az sem valószínű, hogy mindent ki tudok használni amit nyújtani tud. Nagyon kényelmes, jó a fogása és jók az extra funkciói, de majd pár nap tapasztalatai után leülök és összeszedem a gondolataimat. Ez a karácsonyi ajándék magamnak, egy cseppet sem bánom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#227526) S e t h válasza sxxorp (#227524) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azt hiszem elég nagy bizonyossággal állíthatom, hogy csalódni fogsz ha a sorozattal kezdenél.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#227527) erahurka válasza sxxorp (#227524) üzenetére


erahurka
félisten

A sorozat a könyvek alapján készül, nem a játék alapján.

Amúgy ne keress rá hogy néz ki a Witcher 3-ban Triss mert azonnal megutálod a sorozatot. :C

(#227528) sxxorp válasza S e t h (#227526) üzenetére


sxxorp
őstag

Örülnék neki, ott is sok sorozat áll sorban :) De konkrétan miért mondod? Lelövi a játék történetét?

(#227529) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok Nacon Revolution Pro 3 tulajdonost keresek. Az érdekelne hogy Apex Legendsben a hátsó gombokra a futás L3 és a bomba gránátot d pad bal át lehet rakni vajon? Ez a 2 lenne számomra a legfontosabb és ettől függ hogy megveszem vagy sem. Köszönöm az infót.

(#227530) bulikavagyok válasza Xaels (#227514) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem ugyanígy van beállítva a CoD-hoz az Elite S2. Hátul csak két kart használok, egyik a futás, másik a guggolás. Illetve a jobb ravaszzár a legrövidebb, a bal a középső állásban. Nekem amúgy észrevehetően javította a statisztikámat - már ha a K/D-t nézem. Illetve azóta nagyon ritka, h szemtől szembe és haljak előbb. Régebben azért ez elég gyakori volt.

[ Szerkesztve ]

(#227531) consono válasza sxxorp (#227528) üzenetére


consono
nagyúr

A sorozatot még senki nem látta, de a könyvek, ami alapján az készült sokkal gyengébbek, mint a Witcher 3, a játék. Nem rosszak, de kétszer nem olvasnám el őket. A játék viszont annyira kidolgozott, mint semmi más. De vigyázz, mert nekem teljesen tönkrevágta az összes többi fantasy szerepjátékot, mindent ehhez hasonlítok. Pedig az első 2-3 óra után még nem is szerettem...

"In God we trust. All others must bring data"

(#227532) Xaels válasza bulikavagyok (#227530) üzenetére


Xaels
félisten

Még kelleni fog pár játék, hogy finomhangoljam és megtaláljam az optimálist, de már most is volt amikor éreztem, hogy jobb a reakcióidőm viszont még meg kell szokni, ki kell alakuljon az izommemória.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#227533) Carlos Padre válasza Szilágyi84 (#227529) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Minden gombja szabadon programozható.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#227534) sxxorp válasza consono (#227531) üzenetére


sxxorp
őstag

Köszi srácok, akkor a játék a fő élmény, nem rontom el a sorozattal.

(#227536) S e t h válasza sxxorp (#227528) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egyrészt a játék kimagasló nívót képvisel a játékok között, másrészt ezek a feldolgozások nem szoktak különösebben jól elsülni, bár igazságtalan lenne tőlem olyan korábbi játékokat példaként felhozni, amelyeknek nem volt különösebb háttere, története és a készítésük alapja maximum az elvakult rajongói hitbe fektetett profit realizálási igény lehetett.
A vaják története nem egy stúdióban született, még reménykedhetnénk is, hogy Andrzej Sapkowski művei jó alapot szolgáltatnak egy kiváló sorozathoz, de magunkat csapnánk be, mert ezek nem a fantasy irodalom remekei.
Henry Cavillal sincs különösebb gondom, de valahogy nem igazán Geraldos számomra, a trailerek sem ütősek, körüllengi némi b kat. feeling, mondom ezt a játék tisztelőjeként, lepjenek meg, de minimum az év sorozata lenne, ha képes volna a játék szintjét meghaladni, viszont erre vajmi csekély esélyt látok.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#227537) bulikavagyok válasza Xaels (#227532) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze, kell pár óra amíg teljesen rááll a kezed. Vagy talán több is. Az első napokban én például gyakran nyomtam a bal hátsó kart a ravasz helyett - célzás helyett futás. :D Haltam is párszor emiatt, szval nekem sem ment full simán az átállás.

[ Szerkesztve ]

(#227541) saelin válasza Xaels (#227525) üzenetére


saelin
veterán

Engem a tartóssága riaszt el. Ds4 is gyakorlatilag évente megy nálam tönkre (ravaszok és joyok 90%-ban), így hiába fizetném ki a drágább perifériát, ha az is megadja magát x idő után. Legalább már a Ds4-hez van alkatrészem. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#227542) 30z.Samu válasza Rigormortiis (#227503) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egy jó kis TDU-ra vevő lennék. :D

Sic Parvis Magna

(#227543) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Már csak egy hónap, addig is egy kis kedv csináló. :DD

Dragon Ball Z: Kakarot - Opening Movie Trailer

Sic Parvis Magna

(#227544) sp8787 válasza lazioforever (#227518) üzenetére


sp8787
addikt

Pedig biztos ki tudnal fogni ott is jobbat.
En pl. megvettem a Platinum-ot amikor felreaaraztak, konkretan fogalmam nincs minek.
Egyszer kiprobaltam, visszacsomagoltam azota figyel a szekrenypolcon.
Ha vki erre setalna 10kert vihetne a francba mert engem nem erdekel.

(#227545) erahurka válasza saelin (#227541) üzenetére


erahurka
félisten

Azt hogy csinálod? Én 3 éve az elsőt koptatom és csak annyi baja van hogy a töltő csatlakozó kontaktos, az is azért mert egyszer úgy vágtam le a székre hogy be volt dugva.

(#227546) 30z.Samu válasza erahurka (#227545) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is már két éve nyúzom a DS4-et, amit kaptam a géphez és még semmi baja.

Sic Parvis Magna

(#227547) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Minden új akció előtt egy nappal már kint vannak a listák.Most semmi.
Várom az idei év legnagyobb(?) akcióját storeon. Viszket a tenyerem, költeni kell. :B

(#227548) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#227547) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ne is "mondd", már félek előre. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#227549) sting2 válasza sp8787 (#227544) üzenetére


sting2
addikt

Ez melyik fejes?..
Tegnap adta meg magát a G933... :(((

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#227550) sxxorp válasza 30z.Samu (#227546) üzenetére


sxxorp
őstag

3 hete - meg se nyikkan ;] (mondjuk a X360-éi 2db AA-akkuval jóval tovább tartanak, és cserélhetőek)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.