Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#227951) hombre[EU] válasza Wesder (#227950) üzenetére


hombre[EU]
veterán

2014ben kezdték el a conceptet. Milyen 7év? :D abból a 4 évbōl csak 2-3mat dolgozott az egész csapat,mert párhuzamosan ment egy másik projekt

Life, Uh, Finds A Way

(#227952) Wesder válasza hombre[EU] (#227951) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem 7 évnek tűnt jó?:D
Egyébként biztos kevertem a RedDead2-vel.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#227953) VTom válasza ProEvoFan (#227939) üzenetére


VTom
veterán

DS most 15K store-ban.hajrá! ;)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#227954) 30z.Samu válasza VTom (#227953) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bátyám tegnap be is húzta, azóta is tolja ezerrel. Nagyon szép ez a játék, majd később én is beszerzem, mert érdekel. Csak most a korábbi hsz-emből kiindulva is el vagyok látva egy darabig. :D

Sic Parvis Magna

(#227955) hombre[EU] válasza Wesder (#227952) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Még az Ascension sincs hét éves,na :)
A reddead sem tartott volna annyit,ha egy helyben végzik a munkát és nem összevissza vannak a világban a stúdióik. Meg gondolom ott úgy megy,hogy 24órát kell várni egy jóváhagyásra :D amennyi director van

Life, Uh, Finds A Way

(#227956) markknight válasza Wesder (#227950) üzenetére


markknight
veterán

Jó, de a motor, a stílus, meg sok asset már megvan. Szóval könnyebb dolguk van innen folytatást írni, mint az Ancesnion után egy teljesen újat csinálni.

(#227957) sting2 válasza VTom (#227953) üzenetére


sting2
addikt

Lemezbe meg már 12K..
Soha a büdös életbe nem fogom megérteni miért drágább a megfoghatatlan digitális lom és miért azt preferálják jobban.
Persze költői, mert mindannyian aszisztálunk egy "elbaszott" kutya világ minél előbbi eljöveteléhez..

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#227958) markknight válasza sting2 (#227957) üzenetére


markknight
veterán

Mert a dobozost könnyebben eladják a szülõknek ha promó van vagy az üzletben meglátja döncike. Ott fontos, hogy egy játék 19 vagy 21

[ Szerkesztve ]

(#227959) vonSux válasza sting2 (#227957) üzenetére


vonSux
őstag

Amiért ha a telódról indítasz parkolást, plusz ‘kényelmi díjat’ fizetsz. Biztos drágább a netes szolgáltatást életben tartani, mint automatát venni/telepíteni/karbantartani. ;]

(#227960) #09990144 válasza penge111 (#227948) üzenetére


#09990144
törölt tag

Köszönöm! 'Játszottam' egy órát, igazából a karakter generálóval se végeztem. Nézegettem a skilleket, origin karaktereket (Lohse szerelem volt első látásra :B ). Eddig 10/10 , holnap folyt köv :DDD

(#227961) hombre[EU] válasza #09990144 (#227960) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Játszottam' egy órát, igazából a karakter generálóval se végeztem :D akkor lepōdtem volna meg,ha 1óra alatt végzel. Az elsō 2-2,5 órám annyi volt,hogy befejeztem a tutorialt

Life, Uh, Finds A Way

(#227962) syler123


syler123
veterán

A játékórákat jegyzi valahol a ps4, hogy melyik játékkal mennyit játszottam? Kíváncsi lennék rá, de sehol nem lelem. Most a The Last of Us megy ezerrel, ugye ez kimaradt, nem volt PS3-am sem.

Pár hiba mondjuk akad benne. Pl van olyan zárt épület, ahol esik az eső :D Akkor amin szakadtam a nevetéstől, bomba a falon én szépen átbújok alatta mondja is a játék hogy vigyázzak és így járjak el, elmegyek, nagy robbanás mögöttem megvolt majdnem a becsokizás, hogy most mi a franc, Ellie simán átment rajta és beaktiválta, ha közelebb vagyok gondolom engem is visz magával a sírba, szerencsére ő ilyen esetben halhatatlan.

Nekem már a GOW és a The Last of Us miatt megérte a PS4.

De még ott vár a polcon az Uncharted 4 és a Horizon Zero Dawn.

(#227963) penge111 válasza #09990144 (#227960) üzenetére


penge111
addikt

Számomra Loshe-nak volt az egyik legjobb sztorija, de Fane- se volt semmi. Én is órákat molyoltam a karaktergenerálással 100+ órával ezelőtt. Még egyszer tuti kipörgetem majd az egészet, viszonylag alapos voltam, mert elég sok achit megszereztem. De nagyon kiváncsi vagyok a másik két origin karira, osztályokra, skillekre, meg arra, hogy kifogna e rajtam a legnehezebb fokozat. De leginkább a coop mozgat benne, milyen lehetne az egész játékot valakivel/kikel végigvinni közösen...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#227964) Steve1207 válasza sting2 (#227957) üzenetére


Steve1207
veterán

Tavaly úgy emlékszem közelebb voltak a digitális és lemezes árak, volt, hogy a digitális jóval olcsóbb is volt, mint az akciós lemezes. Most év végén én is inkább lemezeseket vettem, mert pont fordított a helyzet.

Senran Kagura Estival Versus-ról van valakinek tapasztalata? Fórum alapján nem sok, vagy van jobb hentelős, ecchi beütéses játék?

(#227965) hombre[EU]: én szemezek vele, már BF-kor is ezen az áron volt, de még várok azért, hogy 4-5 közé essen, plusz nemrég toltam végig az előző kettőt, így ráérős :D

[ Szerkesztve ]

.

(#227965) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ha valaki még nem játszott a Shadow of the Tomb Raiderrel akkor most féláron van a DefinitiveE. ami azért jó,mert tartalmazza az összes dlc challenge tomb-ot, ezek a játék legerōsebb részei. Maga a fōszál egy közepes tps, de a kincskeresés szórakoztató (hardon)

Life, Uh, Finds A Way

(#227966) #10186752 válasza syler123 (#227962) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nem jelzi sajnos, talán majd a PS5

(#227967) #10186752 válasza ProEvoFan (#227942) üzenetére


#10186752
törölt tag

Azt gondolom ez szinte minden játékra igaz.

Hogyan értheted meg, ha nem érted?!

(#227968) Kendek válasza #10186752 (#227967) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Akkor törekedni kell rá, hogy megértsd, vagy másik hobbit kell keresni...

<-ƘƘ->

(#227969) Steve1207 válasza Kendek (#227968) üzenetére


Steve1207
veterán

Butaság. Sportjátékok, autósokhoz, sok fps-hez még egy alap nyelvtudás is sok, platform játékoknál meg videók alapján elmondja neked a 90%-át a történetnek. képekben. Azért attól, hogy egy mélyebb történetű játékkal nem biztos, hogy képben van az ember még nem kell a ps-t kukázni...

.

(#227970) hitchins


hitchins
őstag

Ismerosommel "home-olunk".
Az en profilom HU az ove US. A COD-ot most az o profiljara vettuk. Ha szeretnek battlepasst azt is az o us profiljahoz kel vennunk. En is fogom tudni hasznalni mint az alap jatekot?

(#227971) Xaels válasza hitchins (#227970) üzenetére


Xaels
félisten

BP nem osztódik meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#227972) baly2u2000 válasza penge111 (#227826) üzenetére


baly2u2000
tag

Ni No Kuni 2 Prince editionnek érek lassan a végére, előtte HZD, Persona 5 , Detroit és FFXV voltak porondon.

Az alap játék története nekem tetszett, az általad említett 'feelgood' anime vonalra tényleg emlékeztet.

A játék végére viszont a királyság fejlesztése szerintem érdektelenségbe fullad, a DLC-k és a platina requirementek szintén.

Rajta voltam, hogy platinázom és az álmos szál történetei tetszettek is (a labirintus szvsz gagyi), de a végére annyira felmérgelt hogy rétestésztát csináltak belőle (pl végeláthatatlan solosseum és labirintus farmolás az arany minőségű felszerelések gyártásához és fejlesztéséhez), hogy jobb lesz pihentetni amíg még szeretem
és átnyergelni a Death Strandingre (ami 3 óra játék alapján eddig bejövős.)

Tboy93: Összességében 75-100 órára tartalmas és szerethető tud lenni a ni no kuni 2, én dlc nélkül venném meg most 3k-ért (bár 1500 ft difi a prince editionért nem nagy difi).

(#227973) zooltan8


zooltan8
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy én a nyár folyamán eladtam a PS4emet, viszont a PS plus előfizetés majdnem egy hónapja megújult (elfelejtettem lemondani). Viszont van egy nagyon jó közeli barátom akinek van PS4-e és szívesen átvenné erre az egy évre a fiokomat. Az lenne a kérdésem, hogy ezt hogyan tudnánk a legjobban megoldani? (Ha úgy van és nincs más lehetőség, én meg adom neki az adatokat a belépéshez mert tényleg közeli barát ezzel nincs baj) Nyilván úgy lenne a legjobb ha ő is csinál egy fiókot és én meg megosztanám vele az eddig megvásárolt tartalmaimat, meg az éves ps plus előfizetést (tudom hogy van erről szó az összefoglalóban, de szeretném ha valaki segítene mert az számomra nem 100%-ban világos és nem akarom elrontani, szóval akar pm-be is várom a segítséget! :R )
köszönöm előre is a segítséget és kellemes ünnepeket kívánok az olvasóknak! :B

(#227974) Carlos Padre válasza zooltan8 (#227973) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Bejelentkezel a konzoljára, beállítod elsődlegesnek, és beállítod, hogy jelszót kérjen a vásárláshoz, ő meg a saját profilján játszik. Így megmarad a barátság.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#227975) nylontacsko válasza Carlos Padre (#227974) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Reméljük, a barátság nem csak ettől marad meg :D

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#227976) zooltan8 válasza Carlos Padre (#227974) üzenetére


zooltan8
csendes tag

Köszönöm szépen ! :R
Es akkor így ő a profilján keresztül el fogja érni a tartalmaimat?

(#227977) nitro16


nitro16
senior tag

Na ma befejeztem a DS-t mint első konzolos játékomat. Szerintem tök jó volt kezdésnek, mert hamar rá tudtam érezni a kontrollerre is. A játék meg szerintem rohadt jó, a sztori is hatalmas. Nem véletlenül csebbelt be ennyi díjat, szerintem most eladom vagy elcserélem fallen orderre mert lemezesen járt a ps4 pro mellé, aztán később megveszem online.

Holnap meg nem tudom minek kezdjek neki ezek közül: horizon, spider man, days gone, gow, rdr2.

(#227978) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Sziasztok.
Pc-s vagyok, de most beszereztem egy PRO-t Fifa20-as változatot.
Soha nem volt konzolom :D
Kaptam hozzá a Fifa20 DVD-t, feltelepítettem de kéri mindig a játékhoz... gondoltam ha felrakom már nem kell hozzá...
Feltudom úgy rakni hogy ne kelljen mindig a DVD?
SRY de konzolon nagyon nem ismerem ki magam :DD

(#227979) parandroid válasza Cobrusz (#227978) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, a lemez igazolja, hogy jogosult vagy a játékra. Vagy megveszed digitálisan, vagy mindig bent kell lennie, ha játszol.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#227980) Carlos Padre válasza zooltan8 (#227976) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Így van, mindent el fog érni, de nem tud vásárolni a te accountodra.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#227981) zooltan8 válasza Carlos Padre (#227980) üzenetére


zooltan8
csendes tag

Hatalmas köszönet !! :R

(#227982) RangerFox válasza Cobrusz (#227978) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Amúgy Blu-Ray lemez :DDD

(#227983) Wesder válasza RangerFox (#227982) üzenetére


Wesder
félisten

A Switch kiadàs ràfér egy DVD-re;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#227984) hitchins válasza Xaels (#227971) üzenetére


hitchins
őstag

Koszi
Ha en veszek bp-t (magyar storebol) az mukodni fog vele?

A jatek ugye us storbol van.

(#227985) koncsik válasza Wesder (#227983) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:DDD :N
Inkább a hw a korlát, gamecard van 32 GB-os is. (tervezett 64GB is)
Ismert nagy méretű switch játék pl. a Dragon Quest Heroes I-II – 32GB.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#227986) Wesder válasza koncsik (#227985) üzenetére


Wesder
félisten

Igazàból nem tudom mennyi, csak azt hogy adtak ki Switch-re "Legacy Edition"-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#227987) Xaels válasza hitchins (#227984) üzenetére


Xaels
félisten

Nem mondom biztosra, de mivel a BP-t ingame veszed CP-ből szerintem mindegy.

Más

Az elmúlt 2 napban elkezdett felfelé menni a KD-m CODban. Most crossplay-jel játszunk és rendszerint jó helyeken végzek.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#227988) tboy93 válasza baly2u2000 (#227972) üzenetére


tboy93
nagyúr

:R

(#227989) Carlos Padre válasza Xaels (#227987) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert nem SD-zünk :D
Ezt pl ma túrtam Vacanton

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#227990) Xaels válasza Carlos Padre (#227989) üzenetére


Xaels
félisten

Csak mert nem voltam és maradt neked is mire lőni

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#227991) #10186752 válasza nitro16 (#227977) üzenetére


#10186752
törölt tag

Jóval kezdted, mert így legalább tudtad szokni a kontrolleres irányítást. Itt gyakorlatilag az alapokat tanulhattad meg.

(#227992) erahurka válasza nitro16 (#227977) üzenetére


erahurka
félisten

Dark Souls vagy Death Stranding?

(#227993) Deck válasza erahurka (#227992) üzenetére


Deck
titán

Elég egyértelmű.

PS5

(#227994) nitro16 válasza erahurka (#227992) üzenetére


nitro16
senior tag

Death Stranding

(#227995) sxxorp válasza Deck (#227993) üzenetére


sxxorp
őstag

Biztos? :U
Dark Souls 1-3
Dead Star
Death Stranding
Dead Synchronicity
Digimon Survive
Don't Starve
Draw a Stickman
:D [link]

(#227996) belan válasza erahurka (#227992) üzenetére


belan
addikt

Mindkettő egyértelmű ;] ha mozizni akarsz és sokat sétálni akkor death ;] Ha akcióra vágysz egyértelmű dark!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#227997) 30z.Samu válasza Deck (#227993) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem Dark Souls. ;]

Sic Parvis Magna

(#227998) parandroid válasza 30z.Samu (#227997) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem pl a régi beidegződések miatt automatikusan Dungeon Siege, de itt azért a kontextus sokat segített.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#227999) RangerFox válasza sxxorp (#227995) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egyértelmű volt mindenkinek, hogy a Draw a Stickman játékról van szó. :U

(#228000) Deck válasza 30z.Samu (#227997) üzenetére


Deck
titán

Az hát.. ;]

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.