Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#222275) saelin válasza Tuomas (#222233) üzenetére


saelin
veterán

Pár hónapja Fortnite-al játszottam egérrel és kontrollerrel, hogy nézzem melyikkel megy jobban. Rólam azt kell tudni, hogy csak munkahelyen fogtam egeret mióta megvan a ps4... szóval számítottam rá, hogy nem leszek a legjobb vele. Nem sokat játszottam így, csak 1-1 órát, de annyira béna voltam egérrel hogy már party-ban rám is szólt a barátom, hogy ne csináljam már, meg hogy tuti direkt vagyok ilyen béna stb. Aztán a 2. órában váltottam kontrollerre és érezhetően jobban teljesítettem. Én ennyi évvel kontrollerrel a kezekben azt mondom, hogy fps-t is lehet jól játszani vele, csak rá kell érezni. Múltkor még engem neztek hülyének, hogy PC-s Mortal Kombat alatt kértem egy kontroller-t, mert handicap-elve éreztem magam. Hamar azt vettem észre, hogy egyre kevesebbet hagynak játszani... :DDD
Sőt, nekem megvan a They are billions című játék is, ami ha úgy nézzük egy defenzív rts. Igaz, ott le lehet állítani a játékot, de úgy egészében teljesen játszható. Viszont egy starcraft-ot már nem vállalnék be vele. Arra akartam kilyukadni, hogy nagyon kevés cím van amit tényleg szar kontrollerrel játszani. Mióta létezik a Final Fantasy XIV, azóta azt sem lehet mondani, hogy az MMO abba a kategóriába tartozik.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.