Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#203201) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

75000Ft új ps4 slim alza.hu akciósan. Szerintetek lesz ennél olcsóbb valamikor vagy csapjak le rá? Pc játékos vagyok főként, de pár exkluzív miatt most vennék konzolt is, és "olcsón" szeretném megúszni.

(#203202) Nayrobi válasza marilllyo (#203176) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nananana, itt vagyok én is. Bár a payback platinára még mindig nem tudtam rávenni magam...

(#203203) ProEvoFan válasza alratar (#203194) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akciósan évente egyszer a ps+ kb14k + EA access 5,5 az beleférne.
Nálam még egy Ubisoft "access" is elmenne max 15k/év, ha a mai napig megjelent játékaikat beleraknák a csomagba.

(#203201) J.Hetfield
Ne gondolkodj.Régen volt már ennyiért.Vedd meg ha tényleg kell egy ps4!!!!
A mai árak mellett, az 500GBos is megér ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#203204) Wesder válasza J.Hetfield (#203201) üzenetére


Wesder
félisten

500-as vagy 1TB?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#203205) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

:D Az EA máris összehozta az idei E3 legértelmetlenebb eseményét
A sony döntését nem értettem, mikor bejelentették az E3as távollétüket.Most már azt mondom jól tették.Ha nincs mit durrantani, akkor felesleges ilyen EA show féle langyos megoldásokba belemenni.

Na majd ma este megtudjuk mikor jön a ps5 ;]

[ Szerkesztve ]

(#203206) Deck válasza ProEvoFan (#203205) üzenetére


Deck
titán

"felesleges ilyen EA show féle langyos megoldásokba belemenni."

:C

PS5

(#203207) k04k0s


k04k0s
csendes újonc

Sziasztok,

Akik vásárolnak Usából, tudnak valami tippet, hogy hol érdemes top-up kártyát venni? (Ebay-en próbálkoztam, de ott kértek ID-kártyáról képet.) Tudtok esetleg valami tuti helyet, ahol egyből küldik?

(#203208) fausto válasza k04k0s (#203207) üzenetére


fausto
addikt

pcgamesupply.com

(#203209) gyuromoj válasza k04k0s (#203207) üzenetére


gyuromoj
veterán

Amazon amerikai címmel, elfogadja a magyar bankkártyát.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#203210) raziel01 válasza k04k0s (#203207) üzenetére


raziel01
veterán

CDkeys.com
(ja bocs usa nincs náluk)

PCgamesupply-tól már vettem én is. Nem volt vele gond.

#203201 J.Hetfield: Mivel a Sony elég jó helyzetben van így olcsóbb biztos nem lesz mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#203211) .LnB válasza Wesder (#203187) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Forza Horizon etalon. Ez megkérdőjelezhetetlen. Nem véletlen volt a 4.rész az egyetlen játék PC-n ami elgondolkodtatott, hogy váltsak e teljesen PS-re. De váltottam.
Én gondolkodtam ezen sokat, és többször fel is akartam itt dobni a témát, hogy szerintem PS5-re majd a Sony is hoz egy ilyen party arcade autós játékot. Sőt a vízióm az, hogy ők fogják végre elhozni a Japán helyszínt egy ilyen játékban. A GTSport-tal kicsit az átlag játékos fölé lőttek. Nem mondom, hogy szimulátor, de az komolyabb, és komolyabb játékosoknak van. Az akár meg is maradhat folyamatos frissítéssel, egy esetleges Horizon stílusú játék mellett.

Ha én lennék a Sony, akkor már rég szóltam volna Kazunori Yamauchi-éknak, hogy egy Horizon szerű GT-t szeretnék kapni. És a játékosok is azt szeretnének.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#203212) tboy93 válasza .LnB (#203211) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem meg a GT-t hagyjak meg igy ahogy, a szeria sosem az arcade autozasrol szolt, az a jatek kokemeny autob.ziknak keszul. Hozzanak helyette egy masik cimet, ami openworld, arcade. Akar DriveClub folytataskent.

[ Szerkesztve ]

(#203213) bandi0000 válasza .LnB (#203211) üzenetére


bandi0000
nagyúr

így is nevetséges, hogy nincs PS-re egy fasza arcade autós játék, ami exc.

A DC is tök jó volt a maga idejében, de azóta csak egy fél generációs GT-t tudtak felmutatni, nyilván történet orientált játékokat nyomják ami tök jó, de ne kelljen már egy másik konzolt venni, csak azért mert nem tudnak a generáció alatt összehozni 2-3 normális autós játékot

Xbox One: bandymnc

(#203214) .LnB válasza tboy93 (#203212) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Forza Motorsport sem arcade. Mégis jót tett neki, hogy ketté ágazott a széria. És a GT név sokat jelent a játékosok körében. Itt most nyugodtan lehetne másolni a Microsoft-tot. De a Driveclub-ot minden formában felejtsék el, az borzalmas! :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#203215) Neoteric válasza k04k0s (#203207) üzenetére


Neoteric
addikt

pcgamesupply.com-on $10, $25 vagy $100-osat vegyel, ezeknel nincs extra fee charge.

Vagy ahogy irtak tobbiek, amazon.com, esetleg g2a.com.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#203216) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

AC Origins látványvilágától párszor már leesett az állam :Y
Gyönyörű!!! Egyiptom, te csodás...!

(#203217) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Este Cyberpunk!!! hyper

Life, Uh, Finds A Way

(#203218) erahurka válasza tboy93 (#203212) üzenetére


erahurka
félisten

LOL én a GT-t sokkal könnyebben tudom irányítani mint a DriveClubot.

(#203219) .LnB válasza erahurka (#203218) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valószínűleg azért mert már vezettél kocsit a valóságban is. Mert a Drvieclub fizikája nonszensz..még az arcade játékok között is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#203220) erahurka válasza .LnB (#203219) üzenetére


erahurka
félisten

Nem vezettem még soha :DDD Nekem a kipörgésgátló hiánya volt zavaró, meg hogy nem lehetett bekapcsolni fékpont kijelzést. A zászlók nettó hülyeségeket jeleztek.

(#203221) alratar válasza ProEvoFan (#203203) üzenetére


alratar
addikt

De ez hivatalos ár az éves accesre? Nekem úgy tűnik,hogy ez csak pletyka.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#203222) ProEvoFan válasza alratar (#203221) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én úgy tudom, hogy nincs hivatalos ár.Itt a fórumon írták az 5.5Kt, mert gondolom xboxon is ennyi.

(#203223) Wesder válasza ProEvoFan (#203222) üzenetére


Wesder
félisten

Igen boxon 990/hó és 5.5k/év.
Nem kicsit lennétek hülyének nézve, ha ennél dràgàbb lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#203224) FollowTheORI válasza Wesder (#203223) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah, szerintem is ugyanannyiba fog kerülni... elég nagy hülyeség lenne ha nem... persze attól függ a Sony mit kért érte (prémium felárat vagy akármi). :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#203225) J.Hetfield válasza Wesder (#203204) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Csak 500. Használtakert is 60000 korul kernek ujan meg van ra 2 ev garancia igy asszem behuzom.

(#203226) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok vettem egy Nacon aszimmetrikus joyt ami meglepően jó minőségű kényelmes nekem de nem találom hol lehet beállítani hogy a joyt bekapcsolva indítsa a gépet is. Köszi ha tudja valaki mert úgy rémlik hogy a gyárit is bekellett állítani.

(#203227) marilllyo válasza .LnB (#203219) üzenetére


marilllyo
veterán

Naaa. Azért ez nem így van. Nem szimulátor a dc de nem is egy NFS.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#203228) Carlos Padre válasza Szilágyi84 (#203226) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem lehet bekapcsolni vele.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#203229) fahrii


fahrii
őstag

Persze hogy hozzám került az egyetlen PS4 aminek kiszedhetetlen a tápja... enélkül nem lesz újra pásztázás jól gondolom? Az a fekete szar egyszerűen kiszedhetetlen a csavar helyéről :((( kénytelen leszek hozzászokni a folyamatos süvítéshez.

(#203230) seniman válasza fahrii (#203229) üzenetére


seniman
addikt

Hidd el nekem,hogy az nem csavar,hanem műanyag melegelnyomással.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#203231) .LnB válasza marilllyo (#203227) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én borzasztóan ki voltam tőle. Nem is tudom mikor találkoztam ilyen rossz fizikával, és irányítással. Anno pc-n bontogattam a szárnyaimat szimulátorozásban a GTMasters-nél, Assetto, Raceroom. Xbox-on FRH tag voltam és ilyenek. Nem vagyok nagy szimulátoros, de a DC-nél még a The Crew 2-nek is értelmesebb vezetési modellje van, pedig az is..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#203232) hombre[EU] válasza .LnB (#203219) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az egy fotorealisztikus mario kart :D a sebesség érzetet látványát elég jól átadja a többihez képest és az esō gyönyörū, de nulla response.
A GT és a FM a két legjobb arcade (sim elemekkel) jelenleg. A GTS-ben pluss pont a sok extráért

Life, Uh, Finds A Way

(#203233) fahrii válasza seniman (#203230) üzenetére


fahrii
őstag

Igen, valóban az rájöttem 1 óra szopás után. Csak az nem tiszta mit keres ilyen a gépemben és mit lehet egy ilyennel kezdeni.

(#203234) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem mindig a kedvenc időszakom az új hardverek megjelenése előtti kb egy év. Mikor a konkurensek és a fanboyok megpróbálnak egymásra licitálni, a legvadabb fantáziák awwwww <3

Az új kedvencem: a ps5 devkitről elterjedt, hogy 14 tflops teljesítményű lesz, mire (állítólag) a Microsoft elhintette, hogy az övék 14.336tflops lesz :C

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#203235) Wesder válasza Carlos Padre (#203234) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mindegy melyik lesz az erősebb?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#203236) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#203234) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Este kiderül minden.
Kíváncsian várom hogy a Nintendoval milyen fúzióba léptek.
Ha igazak a pletykák...

[ Szerkesztve ]

(#203237) Nayrobi válasza .LnB (#203231) üzenetére


Nayrobi
őstag

A hardcore handling be volt kapcsolva? Szerintem rohadt jó volt azzal a dc és jó is volt vezetni, főleg kormánnyal.

(#203238) .LnB válasza ProEvoFan (#203236) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Volt ilyen pletyka?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#203239) Wesder válasza ProEvoFan (#203236) üzenetére


Wesder
félisten

Elvileg ugyanolyan felhős megoldàsra, mint a Sony-val.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#203240) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#203234) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Alig várom,hogy a MTr/mm² legyen a selling point :D ez a fp32 teljesítmény már annyira 2017,meh

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#203241) .LnB válasza Nayrobi (#203237) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt nem tudom biztosan. Rémlik, hogy állítgattam valamit, de ez a hardcore kifejezés nem rémlik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#203242) Carlos Padre válasza Wesder (#203235) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Látod hogy nem ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#203243) Kendek válasza fahrii (#203233) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Slim-nél is elkezdték ezt, hogy csavar helyett műanyag csapok fogják össze. Egyszerű rá a magyarázat, így olcsóbb, garanciában úgyis mindent cserélnek, javításnál pedig amúgy is új burkolatot kap.

<-ƘƘ->

(#203244) hombre[EU] válasza Wesder (#203239) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Streamen játszható Breath of the Wild...hmm

Life, Uh, Finds A Way

(#203245) Wesder válasza hombre[EU] (#203244) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel lesz Switch-en XCloud, rendesen megfogja dobni a Switch eladàsait, ami az MS-nek is kedvező.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#203246) hombre[EU] válasza Wesder (#203245) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ja úgy, én azt hittem appon keresztül lehet hozzáférni nintendo játékokhoz

Life, Uh, Finds A Way

(#203247) seniman válasza fahrii (#203233) üzenetére


seniman
addikt

Le kell fúrni a fejét.A 2116-os slim mindenhol ezzel van összerakva.Ez egy műanyag rúd,ami a fenéklemez anyagából van,átmegy a tápon és a felső lemez felett a kilógó pöckét 200 fokon elpréselik.Mint egy műanyag szegecs,úgy képzeld el.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#203248) 3L1T3 válasza Carlos Padre (#203234) üzenetére


3L1T3
addikt

Szokás szerint rosszul vagy informálva.

PS5 Devkit rumor 13 tflops
Xbox "annaconda" devkit rumor 14,3 tflops

Nem utolsó sorban semmilyen MS elhintésről sincs szó. Annyira nevetségesen tudtok viselkedni, hogy az már hihetetlen. Nem tudnátok kicsit örülni inkább, hogy mi játékosunk jól járjunk?!

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#203250) seniman válasza Carlos Padre (#203234) üzenetére


seniman
addikt

Az én kedvencem az amikor backwardot vizionálnak a képcsöves trinitron tévékig visszamenőleg. :D Senki komolyan vehető személy nem állított ilyet,csak a PS4-et.Képtelenek felfogni az emberek,hogy a Cell-t még egy izom PC sem nagyon tudja emulálni. :))

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.