Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#203101) discrate válasza gjanner (#203033) üzenetére


discrate
aktív tag

Settings/account management/restore licences
Ha nem menne ezutan sem, es megosztott accountod van, akkor valts at a masik user-re, es ott is csinald meg ugyanezt.

(#203102) Kendek válasza discrate (#203097) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Senkinek sem kell lecserélnie a tévéjét emiatt, a HDMI összeköttetés visszafele kompatibilis. A gyártóknak sem ebből van a problémájuk, hanem, hogy nem tudnak időben reagálni PS5 új funkcióira. Ez inkább gazdasági érdek, az új HDMI szabvány eladja az újabb modelleket, mert lesz mi kihasználja. De fontos, hogy ez csak opcionális, nem feltétele a játéknak a 120 Hz vagy a VRR.

<-ƘƘ->

(#203103) hombre[EU] válasza discrate (#203097) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez csak maximum video lejátszásnál érinti a usert, játék nem fog futni 120 framen.
Engem inkább az érdekelne (én is tv csere elōtt állok),hogy a freesync-el mi a helyzet? Támogatja-e a ps5 és a játékokban lesz-e unlocked frame rate beállítás? Ha 60fpsel kezdik akkor is a generáció felénél visszaesik ~30-ra, és akkor még jól jöhet, persze csak akkor,ha lesz opció pl. dinamikus felbontás+unlocked fps

Life, Uh, Finds A Way

(#203104) Deck válasza hombre[EU] (#203103) üzenetére


Deck
titán

Ps4 játékoknál is van néha unlocked fps. Freesync-es a tv-m és a monitorom is de sajna a ps4 nem támogatja. Bezzeg a zöldeknél támogatott a dolog.. ;]

PS5

(#203105) hombre[EU] válasza Deck (#203104) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az utolsó ~15 játékodból mennyi rendelkezett unlocked frame opcióval? :) Én úgy értem,hogy ha ez standard(kötelezō?) lenne.

Life, Uh, Finds A Way

(#203106) sixaxis


sixaxis
csendes tag

Sziasztok,

USA Store-ból szeretnék vásárolni játékot, de a PayPal fizetést nem fogadja el, minden esetben hibaüzenet ír.
Mi lehet a probléma?

(#203107) Deck válasza hombre[EU] (#203105) üzenetére


Deck
titán

Nem sok. Csak néhány van összesen. Bár ha ide vesszük mikor 60fps-es a játék de igazából 45-60 között mozog akkor azért akad pár. De ha arra gondolsz, hogy igazi unlocked, hogy mehet 60 fölé is meg minden akkor szerintem egy sincs. Legyen fix 60 az alap aztán ennyi :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#203108) Kendek válasza sixaxis (#203106) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha nem US PayPal fiókot regisztráltál, akkor az a gond. Csak akkor fogadja el ha egyezik az ország, ez valamilyen szinten törvényi kötelezettség is.

<-ƘƘ->

(#203109) hombre[EU] válasza Deck (#203107) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha igaz és tényleg képes a hw a sugárkövetésre akkor nagyon hamar elérjük a standard 30 lockot :) abba bízz,hogy a NaughtyDog (és a többiek) a gép összes erōforrását szimulációkra, rt-re fogja használni... de ez (4k@30) mellett jól jöhet egy olyan opció,hogy pl. 1600p checkerboard+40-60 frame

Life, Uh, Finds A Way

(#203110) Xaels


Xaels
félisten

"Továbbá megtudtuk, hogy újrakeverik az első Ni no Kunit. A remaster várhatóan PC-n, PS4-en és Switchen lesz elérhető idén ősztől." - na ez az egyik legjobb hír nekem, kevésbé a pénztárcámnak.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#203111) sixaxis válasza Kendek (#203108) üzenetére


sixaxis
csendes tag

Akkor alternatívaként marad a feltöltő kártya, vagy az US PayPal elfogadja a magyar bankkártyát?

(#203112) #20411392 válasza Xaels (#203110) üzenetére


#20411392
törölt tag

""Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Remastered is coming to PS4 and Xbox One in Fall 2019." Direct-Feed Games also noted that Ni no Kuni would be coming to Nintendo Switch in Fall 2019, according to the leak, though it appears that may not be a remastered version."

(#203113) hombre[EU] válasza Xaels (#203110) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A GRRMartinos From játék is igaznak bizonyult, besz*rás :D

Life, Uh, Finds A Way

(#203114) Carlos Padre válasza Wesder (#203089) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez nem ennyire egyszerű, az elmúlt évek xbox exluzív játékai megmutatták, hogy nincs náluk egy játékokhoz is értő projektmenedzser, aki azt mondaná, hogy gyerekek ez így nem lesz jó. A Sony is szabad kezet ad a stúdióinak, de minőségi elvárásai azért vannak.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#203115) Kendek válasza sixaxis (#203111) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PayPal sajnos nem reális alternatíva itthonról, vagyis marad a US feltöltőkártya.

<-ƘƘ->

(#203116) Neoteric válasza sixaxis (#203111) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem fogadja el. En egy idoben azt csinaltam, hogy magyar paypal fiokrol kuldtem zsetont amerikai paypalra, es az amerikai paypal volt hozzacsatolva a ps fiokhoz. Viszont aztan egyszer csak nem fogadta el azt a paypalt sem, "'an error occured", azota feltoltokartyat veszek en is.

PSN: ne0teric_sAN

(#203117) sixaxis válasza Neoteric (#203116) üzenetére


sixaxis
csendes tag

Köszönöm a válaszokat.
Akkor már csak egy kérdésem maradt, feltöltő kártyát hol tudok venni?

(#203118) Dvix válasza #20411392 (#203112) üzenetére


Dvix
senior tag

Én mindig ki akartam próbálni ezt a Ni-No Kunit :K Csak kicsit izéltem, hogy nehogy a második résszel kezdjem má' :U Nagyszerű, így végre játszhatok az első részével. :C

(#203119) RangerFox válasza Dvix (#203118) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A második része teljesen más, szóval azzal is kezdheted.

(#203120) Neoteric válasza sixaxis (#203117) üzenetére


Neoteric
addikt

pcgamesupply.com - itt csak $10, $25 vagy $100-os feltoltoket vegyel, mert a tobbi cimlethez extra dijat szamol fel (ne kerdezd, hogy a 10, 25, 100-os kartyakhoz miert nem szamol fel semmit, passz)

g2a.com - kicsit rizikosabb, szoval itt csak megbizhato eladotol vegyel barmit, es vegyel shieldet is biztos ami sicher. csereben fizethetsz szinte barmivel, illetve sokszor nevertek ar alatt hozzajuthatsz a feltoltokartyakhoz

PSN: ne0teric_sAN

(#203121) Dr. Venkman válasza sixaxis (#203117) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Jelenleg lehet az Amazonon is venni, az a legegyszerűbb és biztos, csak nem mindig van belőle, ezen kívül G2A, Seagm. A G2A-n én már nem vennék, bár nekem nem volt probléma, de az kicsit lutri mostanában, felhasznált kódokat is árulnak, a Seagm megbízhatónak tűnik, de velük meg nincs tapasztalatom. Szerintem Amazon.

(#203122) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

A US store-ban sztem valami hiba van, a Detroit fent van az amúgy is akciós árból (20dodó) még leengedtek 60%-ot így kemény 8 dollárért behúzható.

Nem akarom mondani így mennyire megéri ;]

(#203123) RobexX10 válasza sixaxis (#203117) üzenetére


RobexX10
aktív tag

Tegnap vásároltam USA PP fiókkal ami mögött digitális Revolut kártya van beállítva.

(#203124) Wesder válasza Carlos Padre (#203114) üzenetére


Wesder
félisten

Ha itt a CD3-ra gondolsz, azt akkor is végig akartàk vinni ha szar lesz. Melyik màsik exklúzív az ami mostanàban szar lett?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#203125) erahurka válasza Kendek (#203115) üzenetére


erahurka
félisten

USA profil nem eszi meg a Paysafecardot?

(#203126) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

E3 alkalmából a sony meglephetne minket valami plusz ingyen játékkal, mint ahogy tavaly tette. :C

(#203127) gjanner válasza discrate (#203101) üzenetére


gjanner
tag

Köszönöm! Ránézek...
Nincs megosztva az Accountom.
Ilyet eddig nem tapasztaltam az elmúlt 2-3 évben PS+ cuccokkal

(#203128) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#203126) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kaptál egy DeathStranding dátum, te kis hálátlan *#!@ :D
State of Play jöhetne Ellievel

Life, Uh, Finds A Way

(#203129) Kendek válasza erahurka (#203125) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem tudok róla, a legbiztosabb a feltöltőkártya vásárlása. Amikor az Amazonon elérhető, akkor ott a legegyszerűbb, mert a magyar bankkártyát elfogadja és csak egy US cím kell.

<-ƘƘ->

(#203130) S e t h válasza Wesder (#203124) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én szívesen játszottam volna a State of decay és Sea of thives játékokkal, de az xboxos haverok lebeszéltek róla.
Te rá tudnál beszélni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#203131) thewom75 válasza GeneraL_XTX (#203122) üzenetére


thewom75
tag

Le is csaptam rá, köszi!

PSN : thewom

(#203132) raziel01


raziel01
veterán

Tökre azt hittem hogy augusztusban jár le a plusom. Mondom megnézem és veszek egy éves feltöltőkártyát, most tényleg jó áron van. Kiderült, hogy tavaly 15 hónapost vettem és csak novemberben jár le. :C
Így marad az a verzió, hogy egyelőre várok és megnézem milyen játékokat adnak majd a plushoz, november, december körül meg úgyis lesz még hasonló akció.

(#203133) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Ki mit húzott be a mostani akcióból ? Nem tudom még, hogy mire csapjak le.

Redmi Note 9

(#203134) Kendek válasza felixo (#203133) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én általában azokat az akciós játékokat szoktam vásárolni amikkel még nem játszottam viszont érdekelnek, és elérte az ár az ingerküszöbömet. Ez nálam úgy néz ki, hogy minden érdekeset berakok a kívánságlistámra, még a PSPrices oldalán is, majd ha azt látom, hogy jó az ár akkor már megy is a kosárba.
Mások aktuális játékvásárlási listája szerintem nem túl releváns.

<-ƘƘ->

(#203135) Wesder válasza S e t h (#203130) üzenetére


Wesder
félisten

Nem. Nekem a State of Decay túl meneddzselős, a Sea of Thieves meg egy jó kalózos chatszoba. Haverral csak kipróbàltuk azt beleszaladt 5 óra. Làtom benne a potenciàlt, de nem az én jàtékom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#203136) saelin válasza discrate (#203097) üzenetére


saelin
veterán

Kit izgat... Úgysem lesz semmi ami kihasználná szerintem. Az én monitorom is csak 75 Hz-es.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#203137) Xaels válasza felixo (#203133) üzenetére


Xaels
félisten

Jött a Devil May Cry V, úgy érzem a Days Gone után ez jó döntés volt, be fog szippantani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#203138) KaitouP válasza saelin (#203090) üzenetére


KaitouP
veterán

Aha! :K De még pletyka, szóval kezeljük helyén. Nagyon jó lenne már egy új Parasite Eve játék.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#203139) raziel01 válasza felixo (#203133) üzenetére


raziel01
veterán

Összeírtam szerintem mi az ami megérheti USA store-ból. Én cdkeys.com-on szoktam venni hozzá feltöltőkártyát.

Usa store:

Detroit become human: 8 dollár~2254 Ft
Uncharted 4: 10 dollár~2817 Ft
Uncharted Lost Legacy: 10 dollár~2817 Ft
Last of Us remastered: 10 dollár ~2817 Ft
Far Cry V: 15 dollár~4226 Ft
God of War: 20 dollár~5635 Ft
Spiderman: 20 dollár~5635 Ft
Nioh Complete: 20 dollár~5635 Ft
Ni no Kuni II: 20,39 dollár~5745 Ft
Ni no Kuni II deluxe (2DLC benne van): 27,19 dollár~5689 Ft

Ha azt nézzük ezek mind brutál jó AAA címek amik több órára lekötik az embert. Szerintem most újdonsült PS4 tulajnak lenni nagyon jó lehet, mert 20-30 ezerből hónapokra elég játékidőt kap az ember.

(#203140) felixo válasza Xaels (#203137) üzenetére


felixo
őstag

Pont ezért agyalok ... lassan végzek Days Gone-al ... nem tudom ez után mivel játszak ... mi fog lekötni !?

Redmi Note 9

(#203141) Carlos Padre válasza Wesder (#203124) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A forzat kivéve gyakorlatilag mind. Jó alapötlet, hitvány megvalósítás.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#203142) raziel01 válasza raziel01 (#203139) üzenetére


raziel01
veterán

Horizon Zero Dawn Complete is csak 10 dollár. Ez viszont pótolnom kell. Nekem most a várható sorrend amikkel tervezek játszani:

AC: Origins
Modern Warfare: Remastered
Horizon Zero Dawn
Spider Man
Days gone: ezt hagyom utoljára egyrészt, mert állítólag utána minden unalmas, másrészt addig olcsóbb is lesz.

(#203143) Scholes9 válasza felixo (#203133) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Öcsémmel a God of Wart. Fejenként 4500 Ft-ért ajándék volt. Tavaly már végig vittem, de még most is brutál ahogy kinéz egy komolyabb TV-n minden jóval megtámogatva :) Meg VR-ra is van pár jó ajánlat, majd meglátjuk még :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#203144) koncsik válasza raziel01 (#203139) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszi az infókat, nem számoltam utána, de itt valamit elírhattál a deluxe magyar árnál:
Ni no Kuni II: 20,39 dollár~5745 Ft
Ni no Kuni II deluxe (2DLC benne van): 27,19 dollár~5689 Ft inkább 7661 Ft :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#203145) Wesder válasza Carlos Padre (#203141) üzenetére


Wesder
félisten

Sunset OD.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#203146) wolf13


wolf13
őstag

Adott egy PS4 ami bátyámé volt, s az ő profilján (A) van még a gép. Odaadta unokaöcsénknek. Ő ezzel a profillal (A) elkezdett Fortnitozni, a saját Epic accjával. Mivel lett neki vásárolva több digitális játék, neki is létre lett hozva egy profil külön ID-vel (B). Viszont ezzel a (B) profillal nem tud bejelentkezni Fortniteba, mivel az Epic acchoz hozzá van csatolva az "A" profil PS ID-je. S sehol nem tudom ezt törölni. Én megoldásnak arra gondoltam, hogy törlöm az A profilt+id , viszont van azon is pár cím amit használ a gyerkőc. A másik talán, hogy bátyám a PS ID-jéről törli az eszközt, de a végeredmény ugyan az lenne szerintem. Esetleg van ötlete valakinek ?

Köszi

(#203147) raziel01 válasza koncsik (#203144) üzenetére


raziel01
veterán

Jogos. Köszi. :R

(#203148) james001 válasza Xaels (#203137) üzenetére


james001
veterán

Hell and Hell fokozatig meg se állj ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#203149) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha esetleg valakit érint majd:

A 2019-es E3 összes bejelentése egy helyen

Live-Die-Respawn

(#203150) Wesder válasza oriic (#203149) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom itt lehet majd kibeszélni. Én Mixeren nézem majd szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.