Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#203151) Kendek válasza wolf13 (#203146) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Magáról a konzolról hiába is törölsz bármit ha az Epic acchoz hozzá van csatolva az "A" profil PS ID-je. Az Epic account-ról kellene leszedni, illetve megváltoztatni a PS ID-t, hogy a "B" profilról is be tudjon jelentkezni.

<-ƘƘ->

(#203152) oriic válasza Wesder (#203150) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez csak a gyűjtő topik. Lesz mindegyik konferenciának saját topikja linkekkel, mindennel együtt. :R

Live-Die-Respawn

(#203153) saelin válasza oriic (#203149) üzenetére


saelin
veterán

Köszi! :R Tavaly is nálatok követtem és idén is így lesz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#203154) gjanner válasza gjanner (#203127) üzenetére


gjanner
tag

Most nézem, hogy az összes PS+ cuccon lakat van. Restore license nem segített. PS+ decemberig aktív. Nincs ACC. megosztásom se. Mi a túró lehet ez?

Helpdesk a következő lépés?

Sőt azon is, amit 2 hete vettem store-ból. Mi a fax?

...azt hiszem megvan a bibi, 6.71-re kell frissíteni, az eddig kimaradt...

[ Szerkesztve ]

(#203155) tboy93 válasza gjanner (#203154) üzenetére


tboy93
nagyúr

Azt hiszem hogy talán a ps4-en elsődleges profil kikapcsolas, majd visszakapcsolas megoldja a problemat, a heten tobbeknek volt ilyen a ps facebook csoportban.

(#203156) Crucio


Crucio
aktív tag

Sziasztok!
Két profilom van:
Magyar (ps plus-szal)
És egy amerikai (ps+ nélkül)
Ha a Black Ops 4-et megvenném az amerikaira, akkor amikor online játszom, amerikai vagy európai szerverekre csatlakoznék? A lag miatt kérdezem. Vagy nem lenne semmi különbség online játszva ahhoz képest, mintha a magyarra venném meg?
Köszi!

(#203157) EnterR válasza Kendek (#203093) üzenetére


EnterR
veterán

Köszi! Elég sokat osztottam már két account között (pl. alaszkai adómentes övezetből). PS Plusnál milyen korlátozások jöhetnek szóba, ha osztom az előfizetést? Gondolom egyik a felhőtárhely.

PSN ID: marquuard

(#203158) erahurka válasza gjanner (#203127) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem is csinálta tegnap, frissítettem a szoftvert és megoldotta. Ha nincs még fenn a legújabb, próbáld meg.

(#203159) Neoteric válasza Crucio (#203156) üzenetére


Neoteric
addikt

Europaira rak be. De ha az amerikai accountoddal beallitod a ps4-edet elsodleges konzolnak, akkor jatszhatsz a magyar fiokoddal is az amerikai accra vett jatekokkal, nem feltetlen muszaj az amerikaival tolnod oket.

PSN: ne0teric_sAN

(#203160) Crucio válasza Neoteric (#203159) üzenetére


Crucio
aktív tag

A magyar az elsődleges fiók a gépen, mivel a játékok össze-vissza vannak vásárolva.
Köszi!

(#203161) Carlos Padre válasza Wesder (#203145) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De az ugye megvan, hogy ahhoz annyi köze van a Microsoftnak, mint a Cupheadhez? Ráadásul az sem lett egy átütő siker, mert nem lett agyonmarketingelve.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#203162) Wesder válasza Carlos Padre (#203161) üzenetére


Wesder
félisten

Csak annyi köze van hozzà, mint a Sony-nak a Spyro triológiàhoz, vagy a Ratchet & Clank szériàhoz, vagy a Spiderman-hez.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#203163) Kendek válasza EnterR (#203157) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Felhőtárhely, igen, a Plus játékok behúzása és extra játékkedvezmények meg a Share Play. De a multi az megy, szóval ha az a legfontosabb, akkor elég ha csak osztva van.

<-ƘƘ->

(#203164) rumkola


rumkola
veterán

Diablo seasonhoz nem kell PSN előfizu vagy meghülyültem?

szerk: nem kell, viszont nem tudok multiban menni, csak localban a csajommal
elég lesz ez így is :D

[ Szerkesztve ]

(#203165) Xaels


Xaels
félisten

Jól néz ki ez a Star Wars Jedi Fallen Order.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#203166) Deck


Deck
titán

Nem tűnik rossznak a SW: Jedi Fallen Order a gameplay alapján. Nektek, hogy tetszett?

PS5

(#203168) bandi0000 válasza Deck (#203166) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nekem tetszik, jó a harcrendszer, bár kicsit esettlennek tűnnek a katonák, vagy nem tom

Jól is néz ki, bár valszeg X en futott

Xbox One: bandymnc

(#203169) Xaels válasza Deck (#203166) üzenetére


Xaels
félisten

Tetszik a mozgás, a harc. Az, hogy a karakter képességeit kell használni az akadályok legyűrésére. A játékmenet pont nekem való.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#203170) Deck válasza bandi0000 (#203168) üzenetére


Deck
titán

Alfa volt a játék a gameplayen.

Tényleg nem tűnt rossznak amúgy de nem érzem azt, hogy kell ez nekem egyből.

PS5

(#203171) torik válasza oriic (#203167) üzenetére


torik
senior tag

Egész korrektül néz ki. A pálya kicsit lineáris de egyébként teljesen korrekt, felkeltette az érdeklődést :)

All that and a bag of chips

(#203172) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

+1 jó hír lehet PS4 tulajoknak. Battlefield V bekerül EA Access-be jövő hónapban. (PC-re és X-re ettől a héttől elérhető)

Live-Die-Respawn

(#203173) BoneDragon válasza oriic (#203167) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hát nem tudom, kicsit többre számítottam, semmi extra. Ráadásul EA játék, majd valami 50%os akcióban jo lesz.

(#203174) Kvelstadt válasza Deck (#203166) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem tetszik.
Először azt hittem hogy a kis robi tarkóján a kijelző a hp-t jelzi de aztán láttam hogy ott van bal alul.
Pedig jó ötlet lett volna.
Csak az a fura nekem hogy ugye a fénykard az one hitel és így a sima mezei katonák kb nem ellenfelek.
Nem emlékszem hogy a dead space után vettem e bármit amit EA adott ki.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#203175) saelin válasza Xaels (#203165) üzenetére


saelin
veterán

Nekem a látottak alapján határozottan nem tetszik. Semmivel nem láttam benne többet, mint amit a Battlefront 2 mellé löktek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#203176) marilllyo


marilllyo
veterán

Semmi Níd for szpíd? Jó tudom, szerintem a világon én vagyok az Egyetlen akit érdekel. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#203177) Wesder válasza marilllyo (#203176) üzenetére


Wesder
félisten

Durva hogy egy jó autós széria így semmivé lett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#203178) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

EA előadás alatt kiderültek az access árak ps4re?

(#203179) hombre[EU] válasza Wesder (#203177) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Autós játékot már nem lehet nagy számban eladni, az EA pedig nagy számokban gondolkodik. Kipukkad az Apex lufi marad náluk egy Fifa meg a Madden
Kimaradt a bf :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#203180) Wesder válasza hombre[EU] (#203179) üzenetére


Wesder
félisten

Fura, mert szerintem jó arcade autós jàték kell a piacnak. Ennyire nem érdekli az embereket az autóversenyzés? Akàr Arcade akàr Sim.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#203181) RangerFox válasza ProEvoFan (#203178) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

990Ft/hónap
5500Ft/év

Én így tudom.

(#203182) marilllyo válasza Wesder (#203177) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem mi változtunk. Én elvagyok vele. Az az évi egy alkalom kielégíti az NFS igényeimet.
Mondjuk én kifejezetten szeretem a Driveclub-ot is de nagyon irigylem a zöldektől a Forza Horizont. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#203183) ProEvoFan válasza RangerFox (#203181) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Úgy legyen, ámen!
Annyit megér.Minimum hat EA játék van, amit végigjátszanék vagy kipróbálnám. SW BF2 kampány, NHL 19, NBA live 19, Unreval 1.2., Burnout Paradise Remastered, Fe.

(#203184) Wesder válasza marilllyo (#203182) üzenetére


Wesder
félisten

A mostani Sony-MS megàllapodàs jó lenne ha elhoznà az XCloud-ot PS4-re is. (feltéve hogy normàlisan lesz hasznàlható) Akkor lehetne itt is Horizon. Nem sajnàlnàm ha multiplatform lenne, mert ez egy olyan jàték, amit mindenkinek érdemes kipróbàlnia, aki szereti a műfajt. Mondjuk ha van PC-d, akkor ott is mehet GamePass-szal, ràadàsul a 4 elvileg egész jól lett optimalizàlva.

RangerFox
Mondtam hogy nem lesz dràgàbb, mint Xbox-on.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#203185) S e t h válasza oriic (#203167) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hú, hát nem nagyon.
A Kotor óta főleg nem, de ez a lineáris csőpályás kardozgatós elég fantáziátlannak tűnik számomra.
Remélem azért ennél több lesz benne, mert ettől a pulzusom csak lejjebb ment.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#203186) seniman válasza Wesder (#203184) üzenetére


seniman
addikt

Én kipróbáltam a demót,nem volt rossz,de nem volt olyan hűha mint ahogy páran beállítják. :(

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#203187) Wesder válasza seniman (#203186) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom a fizika nem jött be benne. Esetleg màs? Én amióta jàtszottam a 2-vel, azóta màs autós arcade nem igazan érdekel.
Esetleg ha jönne egy Burnout3: Takdown arra vevő lennék. Mondjuk a Dangerous Driving érdekelne. Arról can itt tapasztalat? Megéri az àràt?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#203188) seniman válasza Wesder (#203187) üzenetére


seniman
addikt

Nem tudom,úgy összességében nem fogott meg.Lehet ha többet nyomnám megtetszene,de a "love at first sight" elmaradt.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#203190) hitchins válasza raziel01 (#203189) üzenetére


hitchins
őstag

Mar csak az ea access-nek kell bekerulni a ps kinalataba. :)

(#203191) oriic válasza hitchins (#203190) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jövő hónap. De ezt írtam is. :)

Live-Die-Respawn

(#203192) Wesder válasza seniman (#203188) üzenetére


Wesder
félisten

Megértem. Nem tetszhet mindenkinek minden.:)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#203193) bandi0000


bandi0000
nagyúr

VR szemüveg hogy viszonyul a szemüvegesekhez/ szemüveghez?

Xbox One: bandymnc

(#203194) alratar válasza oriic (#203191) üzenetére


alratar
addikt

Jah, és jön a dilemma, hogy ps plusz vagy acces.. persze csak annak, aki nem multizik aktívan.
Szerintem az lenne a legfajább,ha összegyúrnák ps plusszal, amolyan premiummá, by the way.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#203195) alratar válasza bandi0000 (#203193) üzenetére


alratar
addikt

Én úgy tudom tök jól.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#203196) Wesder válasza alratar (#203194) üzenetére


Wesder
félisten

Havi 500ft se lesz az Acces ha egy évre veszed.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#203197) LeventeV válasza marilllyo (#203182) üzenetére


LeventeV
senior tag

Lesz NFS is iden osszel. Bejelentettek, hogy letezik es jon, de egyelore "a munkara fokuszalnak".

Forras: https://answers.ea.com/t5/Game-Information/Under-the-Hood-Turning-up-the-Heat/m-p/7901965?utm_campaign=nfs_hd_ww_ic_soco_fb_fb-under-the-hood-turning-up-the-heat&utm_source=facebook&utm_medium=social&cid=58399&ts=1560028687299#M13751

(#203198) Carlos Padre válasza Wesder (#203162) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ezek hogy jönnek ide? Saját stúdiókról volt szó és arról, hogy szép dolog ha szabad kezet adnak nekik, de azért valami hozzáértő projektmenedzsernek rájuk kéne nézni néha, mert förtelmes a végeredmény mindig.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#203199) Kendek válasza bandi0000 (#203193) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha állandó szemüveges vagy akkor szükséges, de teljesen jól elfér alatta. Amire figyelni kell, hogy a lencsék ne koccanhassanak egymáshoz (a keret kialakításától függ), mert az nem tenne jót semelyiknek sem. Apró kellemetlenség viszont, hogy így nyáron a párásodás eléggé élményromboló tud lenni.

<-ƘƘ->

(#203200) Wesder válasza Carlos Padre (#203198) üzenetére


Wesder
félisten

Mondjuk úgy hogy a Sunset OD-t felhoztam, te mondtad hogy ahoz kb semmi köze az MS-nek. Én erre felsoroltam pàr Insomniac címet, amihez ezen logika mentén a Sonynak sincs semmi köze. Szerintem itt inkàbb a csapatokkal van a baj. Az Undead Labs nem egy profi csapat, a Sea of Thieves-t meg az se tudom ki fejleszti:D Az Insomniac tudott jó jàtékot összerakni, mert egy jó csapat. ott ahogy írtad is a marketingen meg a sz@r Xbox starton úszott el az egész.
A mostani fejlesztőcsapatokra ami az MS-nél van egy Excell tàblàt nem bíznék, kivéve a Turn10 meg Playground Games.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.