Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#203401) FollowTheORI válasza belan (#203351) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem meg jó volt ez... de azt látni kell ez nem csak a konzolról szólt most.
50%-a PC és a "mindegy milyen eszközön csak játsz velünk" volt a fő mondandó.

Szerintem elég ütős kombó ez és sok embert elér így...

Nyilván ha leszűkíted az exkluzív címekre akkor a Sony erősebb még mindig... de ez csak egy része a dolgoknak.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#203402) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

DOOM Eternal - November 22.

Trailer

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#203403) Deck válasza oriic (#203402) üzenetére


Deck
titán

Volt 1-2 jónak tűnő játék.. :D

PS5

(#203404) Deck


Deck
titán

Előrendelhető a Cyberpunk 2077 a PS Store-ba :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#203405) hombre[EU] válasza Deck (#203404) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nagyon komoly lesz az év eleje, február környékére meg last of us-t pletykálnak és lehet a Square is Q1-ben gondolkodik a finalfantasyvel

Life, Uh, Finds A Way

(#203406) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Final Fantasy VII Remake launches March 3, 2020!

(#203407) ProEvoFan válasza Deck (#203404) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ugye azt senki nem gondolta komolyan, hogy csak az összemosott xboxpc-re fog megjelenni?

MSnek ott volt a teljes E3 terep, erre nyomtak egy ilyen langyos showt (ami több sajtó szerint zseniális volt...wtf?), ahol kiderült, hogy akinek PCje van, eszébe se jusson xboxot mellé venni, mert arra ott a ps/nintendo páros.
Aztán lehet jó az irány, csak én vagyok rosszul összerakva.
A PCs gamepass jó dolog, a gyerek úgy is PCn szeret játszani.
Ja, és a bemutató végén elhangzottak alapján szerintem 1000% a ps5 2020 őszi megjelenése. :K

[ Szerkesztve ]

(#203408) erahurka


erahurka
félisten

Nem értem mi bajotok. Mutattak csomó játékot, ok, nem mind exkluzív. Nem voltak olyan régen a stúdió felvásárlások, valszeg még nem tartanak ott hogy lehetne bármit is mutatni belőlük. Majd jövőre, amikor mutatják a kész Scarlettet, jönnek a gameplay demók az új launch IP-kből. Nem véletlen hogy nem vitték most túlzásba, nem volt ott a Sony akinek fölé kellett volna licitálni.

Meg ott volt Keanu is a Cyberpunkkal, jó hogy a box konferencia ellopta a show-t.

Amúgy ilyen hardver árak mellett miért ne érné meg Xboxot venni? Akár PS és Switch mellé. Főleg ha igaz, hogy erősebb lesz a következő PS generációnál.

[ Szerkesztve ]

(#203409) hombre[EU] válasza Nayrobi (#203406) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Yep!

Life, Uh, Finds A Way

(#203410) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Fél éven belül megkapjuk: DeathStranding, FF7 Remake, Cyberpunk2077 és nagy eséllyel a Last of Us2-t. De jó gamernek lenni :D

Life, Uh, Finds A Way

(#203411) sp8787 válasza hombre[EU] (#203410) üzenetére


sp8787
addikt

Igen persze attol fugg honnan szmitod a felevet.

Ez a Cyberpunk2077 vmi interaktiv film lesz mint a Detroit: Become Human?

(#203412) hombre[EU] válasza sp8787 (#203411) üzenetére


hombre[EU]
veterán

DeathStrandingtōl,november
Nem ez egy first person Witcher lesz. Story based open world action rpg, de gondolom csak trollkodsz :)

Life, Uh, Finds A Way

(#203414) sp8787 válasza hombre[EU] (#203412) üzenetére


sp8787
addikt

Ok ertem.

Szoval akkor egy openworld interaktiv film lesz mint a vicser3?

(#203415) gyuromoj válasza oriic (#203402) üzenetére


gyuromoj
veterán

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#203416) BoneDragon válasza sp8787 (#203414) üzenetére


BoneDragon
veterán

He?

(#203417) hombre[EU] válasza sp8787 (#203414) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen,pontosan ugyanolyan interaktív film,mint összes játék ami idén megjelent, DMC,Sekiro,RE,DaysGone stb. Csak ebben nem kötött a küldetések kivitelezése, nem csak 1 szálon fut a történet észatöbbi ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#203418) Xaels válasza gyuromoj (#203415) üzenetére


Xaels
félisten

Majdnem rákívántam. Viszont esz a kefe rendesen, mert 3 játék is jön novemberben amit szeretnék megvenni így tuti nem férne be semmi ilyen úri huncutság még ha vennék is fizikai változatot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#203419) gyuromoj válasza Xaels (#203418) üzenetére


gyuromoj
veterán

Azzal az élet nagyságú sisakkal eléggé csábító tényleg. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#203423) saelin


saelin
veterán

Ma elém került youtubeon egy Nioh Boss Fight White Tiger... Elkapott megint a játszhatnék tőle, de kizárt hogy elkezdem, mert pont a Skyrim-ben vagyok benne nyakig. Helyette inkább kivárom a második részt és amikor már közeledik a release, akkor elkezdek Abyss-olni benne.

Nem szokásom többször játszani valamivel, de a Nioh-t mindig megkívánom.

Más:
Cyberpunk 2077 collectors edition!

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#203424) vonSux válasza seniman (#203420) üzenetére


vonSux
őstag

Ugyan, ne foglalkozz vele. Idén nincs a sony a shown, természetes, hogy a többi prezi a téma. Mértékadó véleményért meg eleve nem egy topik a megfelelő hely. Ne ez fogja megrengetni az mst vagy a sonyt.

Saelin: dettó, végigjátszás és törlés után már kétszer visszaraktam a gépre. 18-ban ezzel játszottam a legtöbbet, de szerintem idén is trónkövetelő :D

[ Szerkesztve ]

(#203425) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#203426) .LnB válasza Deck (#203404) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elő akartam rendelni az előbb, de furcsa nekem, hogy csak egy fajta változat van. Nincs Digital Deluxe. Mondjuk a CDPR-eseltől ez lehet, hogy teljesen normális, de ma már nekem ez fura. :D

Igaz, a hivatalos honlapon sincs csak alap, és gyűjtői változat. De elég csalódott lennék ha most megveszem, és közbe jön egy köztes kiadás a kettő közé.

szerk.: Ja most nézem a hivatalos honlapon, hogy az alap verzióhoz jár majd térkép, képeslap(?) és matricák. Akkor ezt érdemesebb lesz lemezes változatba venni majd.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#203428) hombre[EU] válasza .LnB (#203426) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem maradnak a fizetōs expansion pakknál (B&W,HoS) és késōbb goty. Nem kérnek elōre pénzt a...miért is? :D

Life, Uh, Finds A Way

(#203429) Xaels válasza .LnB (#203426) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem én behúzok egy dzsekit a boltjukból amíg van a méretemben és megy a Digitális alap változat a könyvtáramba.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#203431) oriic válasza Nayrobi (#203406) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bakker március-április nagyon jó lesz.

Live-Die-Respawn

(#203432) bagyulajuve válasza gyuromoj (#203415) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Ezeket a gyűjtői változatokat hogyan lehet beszerezni? A Death Stranding-et próbáltam, de egyszerűen mire rámentem a hazai forgalmazói oldalakra, már mindenhol kifogyott...pedig előző nap még sehol sem árusították. Nézzem percenként? :F

Resistencia eterna

(#203433) eisento


eisento
addikt

na aki be van tojva, hogy nem jon ps4-re :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#203434) gyuromoj válasza bagyulajuve (#203432) üzenetére


gyuromoj
veterán

Jó kérdés, szerintem érdemes sűrűn nézni aztán gyorsan lecsapni rá.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#203435) .LnB válasza bagyulajuve (#203432) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Iszonyat szerencse is kell hozzá. A nepperek felvásároljál rögtön. A magyar boltok meg alig kapnak belőle. Előrendeled, aztán megjelenés előtt pár nappal hívnak, hogy bocsi nem kaptak eleget, a sima verzió is jó lesz?

Brutális amúgy ez a Cyberpunk CE, lesz vagy 200€ nálunk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#203436) undercover


undercover
senior tag

Final Fantasy VII remake kapcsán valaki tudna segíteni? Én nem értem, hogy akkor most a teljes játék jelenik meg vagy ez csak az első epizód mert arról volt szó, hogy epizódikus lesz?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#203437) marilllyo


marilllyo
veterán

Ez a Halo trailer is teljesen jó volt. Csak az első részével játszottam még anno pc-n. Ez a Master Chief ez valami robot egyébként? Vagy ember? Vagy mi rosseb?
Nekünk is jöhetne PS-re. Vagy egy új KZ.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#203438) Wesder válasza marilllyo (#203437) üzenetére


Wesder
félisten

Chief ember, de az arcàt még senki senem làtta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#203439) marilllyo válasza Wesder (#203438) üzenetére


marilllyo
veterán

Hmm. Ahhoz képest két és fél méter magas. Nekem mondjuk az első része unalmas volt. Ettől függetlenül a multija nagyon érdekelne. Azt nagyon dicsérték.

Na de ez a Lego-s Forza... hát elmennek a f*szomba... milyen állat már. ;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#203440) saelin válasza Wesder (#203438) üzenetére


saelin
veterán

Lehet úgy néz ki mint a robot zsaru...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#203441) oriic válasza marilllyo (#203437) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ez a Master Chief ez valami robot egyébként? Vagy ember? Vagy mi rosseb?"

Gyerekkorukban elrabolt, azóta nevelt/kiképzett, majd genetikailag módosított, augmentációkkal feltuningolt szuperkatona, aki egy 2 tonnás páncélt visel folyamatosan.

Live-Die-Respawn

(#203442) Wesder válasza marilllyo (#203439) üzenetére


Wesder
félisten

A Lego zenétől agyfaszt kapok, de a Hot Wheels jó volt, szerintem ez sem lesz rossz. Lego Race-rel még PS1-en jàtszottam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#203443) seniman válasza oriic (#203441) üzenetére


seniman
addikt

Jó erőben lehet............. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#203444) bagyulajuve válasza gyuromoj (#203434) üzenetére


bagyulajuve
addikt

+ #203435 .LnB

akkor szinte esélytelen

Resistencia eterna

(#203446) marilllyo válasza oriic (#203445) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát eddig egyébként a Dúm az egyetlen, ami érdekelt az E3-ról... minden más, amit megnéznék az sexBox exkluzív szóval... Nekem eddig 0 ez az E3.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#203447) Carlos Padre válasza oriic (#203441) üzenetére


Carlos Padre
veterán

És egy kis delej elég volt, hogy újrabootoljon pár év tetszhalott állapotból. Hát jó.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#203448) marilllyo válasza Carlos Padre (#203447) üzenetére


marilllyo
veterán

Jah azt én is furcsálltam...ezért kérdeztem. Na de Drake útja meg madársz*rral van "kikövezve". :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#203449) oriic válasza Carlos Padre (#203447) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi sem utal arra hogy pár évig ott lett volna.De ez itt off.

Live-Die-Respawn

(#203450) raziel01


raziel01
veterán

AC: Origins brutál nagy. Még az elején járok, el kéne jutni Alexandriába de én helyette felfedeztem a sötét részeket a térképen. Még a fele kb sötét maradt de elszaladt 10 óra. :D Van benne tartalom rendesen.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.