Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#191151) Wesder válasza hombre[EU] (#191147) üzenetére


Wesder
félisten

Eddig nem tudtàk őket megvenni, akkor ezutàn sem fog menni. Vagy majd az Insomniac hirtelen meggondolja magàt?
Ràadàsul miért lenne hihetetlen egy SunsetOD2 PS-re?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191152) Carlos Padre válasza Wesder (#191151) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Sony inkabb alapitani szokott studiokat, nem megvenni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191153) Bogyi007 válasza xkoti (#191093) üzenetére


Bogyi007
veterán

Itt az új Király! :DDD
Xboxom is van és Ps4 Pro is és van PC-m is (bár azon már a Bf4 is éppenhogy elfutott jajj bocsi .LnB, játszható volt... :DD )

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#191154) hombre[EU] válasza Wesder (#191151) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mert nincs szükségük egy SunsetOverdrive IP-re. A kérdés az,hogy mi a francért költenének rá pénzt,ha a zsebükben van egy globálisan barátságos és közkedvelt több milliárd dolláros IP? A felvásárlással kapcsolatban: saját magukkal szúrnának ki hosszútávon,ha nem írnak alá. Ez a biznisz csak drágább lesz és a Sony azért nem spórol a "sajátjain".

Life, Uh, Finds A Way

(#191155) Deck


Deck
titán

Van egy haverom aki pc-n játszik és mikor mondom neki, hogy megvettem az új xyz játékot akkor néz rám hülyén, hogy pénzt adtam ki érte, mert szerinte jobb vennék egy pc-t és akkor a játékok "ingyen" lennének. Nem semmi hozzáállás azért.. :/
Konzolos eladások tuti a nagyobb részei a játék eladásoknak..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#191156) 30z.Samu válasza Deck (#191155) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is van ilyen, konkrétan hülyének néz, mert megveszem a játékokat. :F

Sic Parvis Magna

(#191157) Bogyi007 válasza hombre[EU] (#191154) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az ugye neked is és a többieknek is megvan infóként hogy az Insomniac Games kvázi Sony saját stúdió egyébként is? Konzolon az Xboxos Sunset-en kívül csak nekik gyártottak játékokat...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#191158) hombre[EU] válasza Bogyi007 (#191157) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Függetlenek, nem a SCE tulajdona

Life, Uh, Finds A Way

(#191159) Deck válasza 30z.Samu (#191156) üzenetére


Deck
titán

Nekik alanyi jogon jár tudod.. :/

PS5

(#191160) 30z.Samu válasza Deck (#191159) üzenetére


30z.Samu
félisten

Természetesen az OS is. :D

Sic Parvis Magna

(#191161) .LnB válasza Bogyi007 (#191153) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Futtatod (is) a játékot. Teljesen jó volt az úgy. Mehet tovább forog a kamera... :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191162) mttssz válasza 30z.Samu (#191160) üzenetére


mttssz
senior tag

Aztan meg megy a csodalkozas ha valamit nem hoznak PC-re. :U

[ Szerkesztve ]

(#191163) xkoti válasza Bogyi007 (#191153) üzenetére


xkoti
senior tag

Nálam csak a ps és a pc pörög valahogy az xbox nem tud érdekelni :D

Egyébként mikor még mondhatni jó volt a pc-m én is letöltöttem a játékot, hogy egyáltalán tetszik-e :D
Ha igen akkor buy ha nem akkor megúsztam a pénz kidobást.

Ps-en teljesen más itt megszerzed a játékot nem digitálisan ugye és ha nem tetszik eladod.
Lehet buksz rajta x összeget de nem egy egész játék árát bukod el :D

KO

(#191164) 30z.Samu válasza xkoti (#191163) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vagy nézel gameplay videót és az alapján eldöntöd, hogy tetszik-e. :)

Sic Parvis Magna

(#191165) Wesder válasza 30z.Samu (#191156) üzenetére


Wesder
félisten

Ismerős érzés.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191166) markknight válasza Deck (#191155) üzenetére


markknight
veterán

PC-n olcsóbb a gaming, a konzol mindig a “gazdagság” egy jele volt. PS2 meg PSX csak a gazdagoknak volt a suliban is, de pölö ameddig nem kerestem én sem tudtam megértetni szüleimmel minek konzol, mikor a PC-n több dolgot lehet csinálni satöbbi. Nem is volt sose :D

Meg azért tegyük a szívünkre a kezünket, minden hónapba 25-40 elmegy játékra, addonokra stb. (Idehaza brutál árak vannak) Legalábbis nálam, szal a konzol a véget nem érõ költekezésrõl szól. Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#191167) Imilenni válasza markknight (#191166) üzenetére


Imilenni
addikt

Pc-n azért lehet vásárolni szürke helyekről is, sajna konzolon max a használt piac van :D

Press "F" to pay respects.

(#191168) Wesder válasza markknight (#191166) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt én ebben a hónapban 80€-t költöttem, kb 6-8 jàték ugrott a kosàrba:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191169) markknight


markknight
veterán

Ja, szal amit kihagytam az az, hogy nem szorul ökölbe a kezem ha más fillérekért veszi én meg drágán. Sokan nem tehetnek róla mennyit keresnek, de hadd játszanak (sokan meg igen és szarnak rá, de ez más téma)

[ Szerkesztve ]

(#191170) 30z.Samu válasza markknight (#191166) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Meg azért tegyük a szívünkre a kezünket, minden hónapba 25-40 elmegy játékra, addonokra stb. (Idehaza brutál árak vannak) Legalábbis nálam, szal a konzol a véget nem érõ költekezésrõl szól. Ez van.'

De azt "csak" az érdemi részére költöd, tehát a játékra. Nem kell a hardverrel bíbelődni, beteszed a lemezt és enjoy. Vagy ha úgy tetszik amit elköltenél PC-n az alkatrészre, azt konzolon a játékra költöd. De lehet ezt is ésszel, korábban én is össze-vissza vásároltam mindent, mert húú akciós. Ehhez képest a january sale keretein belül idén nem vettem semmit, mert még mindig van mivel játszanom. Konzolon ugyan drágább a játék, viszont teszem azt megveszel egy friss címet 18k-ért, végigtolod és ha úgy érzed hogy nem tud többet nyújtani akkor eladod mondjuk 13k-ért. Gyakorlatilag 6k-ért játszottad végig. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#191171) markknight válasza Wesder (#191168) üzenetére


markknight
veterán

Én sajna nem voltam ilyen okos, jött fifa, battlefield, cod bo4, fortnite addon, anthem addon, bf kedvesség kristály, titanfall 2 és még csak március 8)

(#191172) markknight válasza 30z.Samu (#191170) üzenetére


markknight
veterán

Az sem olyan drága. 200 ból lehet olyan pc-t venni ami a végén kompromisszumokkal ugyan, de 4-5 évig kiszolgál.

[ Szerkesztve ]

(#191173) Xaels válasza markknight (#191166) üzenetére


Xaels
félisten

Azért ez nem ilyen egyszerű, PSX meg PS2 korszakban ott volt a chipelés és az olcsó írott játék. Nem egy bolt volt a városban ahol mindig sorban állás volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#191174) 30z.Samu válasza markknight (#191172) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na igen, csak ha már PC építésre adom a fejemet, akkor nem akarok kompromisszumot kötni. :D Ha konzolon játszom nem érdekel a grafika meg hogy hány FPS-en fut az adott játék, a PC már más liga. Ha beletettem egy talicska pénzt, azért lennének már elvárásaim. De ugye teljesen másképp működik a konzol és másképp működik a PC, holott a konzol is lényegében PC alapokon van. De ez csak az én véleményem. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#191175) markknight válasza 30z.Samu (#191174) üzenetére


markknight
veterán

Igen a PC-s szemlélet ezt húzza magával, nekem csak a low jutott :D
Az Arkham Asylumot úgy toltam ki, hogy minden folyosó fehér volt + ha esõ esett akkor ilyen négyzetek estek le, mert a karim nem tudta értelmezni normálisan :D

(#191176) Wesder


Wesder
félisten

Egy napot sem bírt ki a DMC5, màr kölcsönözhető is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191177) Mike válasza Carlos Padre (#191048) üzenetére


Mike
veterán

hát szerintem meg egyáltalán nem volt az annyira vészes

(#191178) Imilenni válasza Wesder (#191176) üzenetére


Imilenni
addikt

Bírta volna tovább is, csakhogy bakiztak :DDD

Press "F" to pay respects.

(#191179) Nojbee


Nojbee
tag

Sziasztok.

Vettem a egy FiiO Q5 da konverter/erősítőt, amit a ps-el szeretnék használni.
De se USB-n, se Optikain nem akar megmukkanni a gépel.

Láttam itt a fórumon, hogy többen is használtok fejhallgató erősítőt. Mi a trükk, hogy működésre bírjam?
A beállításokban átállítottam, hogy ne hdmi-n szóljon, de ugyanúgy azon továbbítja a hangot...

:R

(#191180) 30z.Samu válasza markknight (#191175) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kis dobos koromban én is örültem, ha elfutott egy játék valahogy a gépen. Aztán ahogy elkezdtem saját jövedelemhez jutni a szeretett gépem értéke is fokozatosan növekedett. :D Maga a bütykölés meg az informatika iránti érdeklődés/szeretet a mai napig megvan, de ami az elmúlt években megy PC gaming néven, az szerintem vicc.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#191181) Wesder válasza Imilenni (#191178) üzenetére


Wesder
félisten

Legalàbb a PC-sek tovàbb villoghatnak az "ultimate érvvel".

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191182) xkoti válasza 30z.Samu (#191164) üzenetére


xkoti
senior tag

Nah ez az ami nálam nem működik volt egy jó pár olyan cím amit gameplay alapján vettem meg :D és kiderült hogy nem tetszik.
Lehet abba a 20 perces videóba oké a játék és tetszik de szerintem ahhoz hogy el döntsük 2 óra minimum legalább is nálam no már most két óráig nem néznék gameplayt :D

Nojbee Szimpla USB fülest(Patriot Viper V370) használok bedugtam és már működött is.

[ Szerkesztve ]

KO

(#191183) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Csájníz géjmsz :) örülnék,ha felzárkóznának ōk is, érdekes kultúra

Life, Uh, Finds A Way

(#191184) xkoti válasza hombre[EU] (#191183) üzenetére


xkoti
senior tag

Csipázom őket :D
Érdekes egy kis game :D

KO

(#191185) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#191183) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az In Nightmares kicsit hajaz a Little Nightmares-re. :)

Sic Parvis Magna

(#191186) Nojbee válasza xkoti (#191182) üzenetére


Nojbee
tag

Nem ismeri fel USB PnP eszközként... Furcsa, hogy telefonnal és PC-vel nincs gond.
Erősítő nélkül a fejhallgatóm meg sem szólal. :O

(#191187) S@c@


S@c@
őstag

En a game pass es az ea pass utan elgondolkoztam h valtok ps4rol xbox one xre :F

(#191188) hombre[EU] válasza S@c@ (#191187) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mi tart vissza?

Life, Uh, Finds A Way

(#191189) xkoti válasza Nojbee (#191186) üzenetére


xkoti
senior tag

Sajna ilyen téren még nem vagyok jártas mi lehet a probéma :F

KO

(#191190) Wesder válasza S@c@ (#191187) üzenetére


Wesder
félisten

Wut?:F
Mi lesz az Exklúzívokkal?:Y
Na meg Xboxra nincs is jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191191) hombre[EU] válasza 30z.Samu (#191185) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kicsit nagyon :) nem baj,ezek csak az elsō szárnybontogatások. Figyelj az Odyssey is csak egy B kategóriás Witcher pedig a világ egyik legnagyobb dtúdiójának a munkája

Life, Uh, Finds A Way

(#191192) hombre[EU] válasza Wesder (#191190) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ne dramatizáld túl :D tök jó opció az xbox annak akinek kimaradt az elôzô generáció,ennek a generációnak az eleje(ez a gamepass) és szeret fifázni. Mindezt olcsón megkapja

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#191193) Imilenni válasza Wesder (#191190) üzenetére


Imilenni
addikt

Ha több ex cím nem jönne a SP-re énis váltanék ;]

Press "F" to pay respects.

(#191194) #58978304


#58978304
törölt tag

Valaki elárúlná hogy miért nem hallom a barátomat partiban???
Azt írja a gép h valami a Nat typ el nem passzol...
Ez mi a p@cs???
Mindkettőnk mikrofonja jó és már unom h Cod közben Watsapp on kell pofáznom, nem a fülesemmel a kontiból!...
Ötletek srácok? :)

[ Szerkesztve ]

(#191195) Wesder válasza #58978304 (#191194) üzenetére


Wesder
félisten

Kussol?;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191196) Kendek válasza #58978304 (#191194) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csekkold le, hogy mit ír NAT-típusra.
A 3. típusnál előfordulhat, hogy nem lehet kommunikálni más PS4™ rendszerekkel vagy a PS4™ rendszered hálózati funkciói korlátozottak.

<-ƘƘ->

(#191197) Wesder válasza hombre[EU] (#191192) üzenetére


Wesder
félisten

Egyébként is jó opció, csakhàt az az út amit ebben a generàcióban kitapostak mostmàr végig kell vinni, de azért làtszik hogy nem akarnak ők lemaradni. Hàny év előnye volt a Sonynak? 7
Ezt szépen ledolgozta az MS, de exklúzívok terén (màr ami a storyközpontú singleplayer jàtékokat illeti) megint van egy 4-5 év lemaradàs. Exklúzív multiplayerjàtékban viszont a Sony van lemaradva. Nem egyszerűen fekete meg fehér ez a dolog.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191198) #58978304 válasza Kendek (#191196) üzenetére


#58978304
törölt tag

Köszi a villámgyors helpet :R

[ Szerkesztve ]

(#191199) Kendek válasza #58978304 (#191198) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ennyivel még nem sokat segítettem, legfeljebb csak rávilágítottam a probléma okára. :)
3. típust írt ki nálad, de sikerült 2. típusúra állítani?

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.