Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#192151) erahurka válasza Deck (#192149) üzenetére


erahurka
félisten

Én még keménynek se nevezném. Ne vicceljünk már. Ha ez kemény, akkor egész nap falat vésni mi? Vagy cégek jövőjét évekre meghatározó döntéseket hozni? :F

[ Szerkesztve ]

(#192152) 30z.Samu válasza erahurka (#192151) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én nem tudnám szerintem csinálni, ha leköt egy játék akkor vagy holt kussban játszom vagy ha már kezdek idegállapotban lenni akkor dumálok, mint nagymama a TV-nek. Arra meg gondolom nagyon nincs igény, vagyis biztos lenne csak nem biztos hogy szalonképes lenne. :D

Sic Parvis Magna

(#192153) Carlos Padre válasza erahurka (#192151) üzenetére


Carlos Padre
veterán

En peldaul nem tudok egy oranal tobbet ulni, 8 ora utan meg mar faj a derekam.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#192154) Carlos Padre válasza 30z.Samu (#192152) üzenetére


Carlos Padre
veterán

En neznelek :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#192155) 30z.Samu válasza Carlos Padre (#192154) üzenetére


30z.Samu
félisten

Már megérné... :D

Sic Parvis Magna

(#192156) Deck válasza erahurka (#192151) üzenetére


Deck
titán

Mert napi 12 órát streamelni minden egyes nap ugyanazzal a játékkal és a legjobbak közt lenni folyamatosan az könnyű nem? Próbáld ki akár csak 1 évig. Már többen írták, hogy nem tudnak csinálni innen, de pl én sem. De ha te tudnád és könnyű is akkor élj meg ebből :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#192157) Deck válasza 30z.Samu (#192155) üzenetére


Deck
titán

Én felis iratkoznék ;]

PS5

(#192158) Xaels


Xaels
félisten

[link] Battlefield 5 Firestorm (BR) Official Trailer

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#192159) kriszpontaz válasza Deck (#192156) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem bántásból és nem vitafolytatásként, de lehet 8 vagy kevesebb órás melóval többet keres mint a streamerek 12-vel....és jól teszi.

(#192160) sp8787 válasza erahurka (#192151) üzenetére


sp8787
addikt

Ezen az alapon csak a favagok meg a reszecske fizikusok dolgoznak kemenyen.
Egyebkent meg annyira viszonylagos ,hogy mi a valos ertekteremto munka, szinte barmire meg lehet indokolni ,hogy nem az.

Kulonben is onnan induljunk ,hogy egy olyan velejeig alja vilagban elunk ahol a bolcseszek,jogaszok,tortenelemtanarok,politologusok...etc. dontik el ,hogy mi legyen a jovokep. Azok akik sokat tudtak seggelni es k*rvara nem erdeklik oket a pl. tudomanyos tenyek...etc.

Milyen hulyen adna ki magat ha a fizikusok meg a matematikusok iranyitanak a vilagot. :DDD

(#192161) 30z.Samu válasza Deck (#192157) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na, akkor legalább ketten már kommentelnék serényen, hogy húzzak inkább a bányába dolgozni. :D

Sic Parvis Magna

(#192162) belan


belan
addikt

Komolyan ilyen piti dolgokkal foglalkozni ki mivel keresi a pénzét . Állam bácsi mivel keresi meglopja a népet 😂.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#192163) marilllyo válasza Xaels (#192158) üzenetére


marilllyo
veterán

Traktorral promózni. :D

Ettől függetlenül... belegondolva. Battle Royale.. tankokkal, rombolható épületekkel... meg minden BF-esdivel. Hát azt hiszem, hogy feltették a Battle Royale-ban (nem létező) "i"-re a pontot és szerintem kimaxolták azt.

Egy ugyanilyen jöhet modern warfare-ben is.

Mi a véleményetek? És akkor ezzel evezzünk is más vizekre. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#192164) Bencus88 válasza Xaels (#192158) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Beutál király lesz :)

(#192165) Xaels válasza marilllyo (#192163) üzenetére


Xaels
félisten

Majd meglátjuk milyen lesz. Most akciós 10.5k store-on, elgondolkodtam rajta. Csak haver punci és nem multizik konzolon.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#192166) marilllyo válasza Xaels (#192165) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem is tervben van, de még ráérek vele. Nem mondom, hogy nem meggyőző ez a trailer. Csak elég hosszú még a backlogom. Most fejezem be lassan a Far Cry 5-öt. Arra is nagy duzzogva vettem csak rá magam, hogy ha már megvettem 15-ért a GOLD-ot, akkor toljuk már végig. Na meg ugye december óta csak ezt a hülye Blackout-ot játszom. Nem szeretek betárazni játékokat. Plusz azért ez a Firestorm még kíván majd pár patchet. Day1 biztos lesznek cifra dolgok benne.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#192167) Deck válasza kriszpontaz (#192159) üzenetére


Deck
titán

Ninja havi 125 millió forintot keres, ez az alap. Ennél jobban keresne itt a topikba valaki? :D

PS5

(#192168) 30z.Samu válasza Deck (#192167) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én lényegesen többet keresek, de jobban sajnos nem, mert nem találom a 10%-át se. :( :))

Sic Parvis Magna

(#192169) Xaels válasza marilllyo (#192166) üzenetére


Xaels
félisten

Itthon vagyok 1 hete betegben, de szinte semmivel nem játszottam mai napig. Ma is a "tudjátok mi" ment, bőven tudnék még vele játszani de be kéne fejezni a Kingdom Hearts 3-at, itt a DMC5, a Sekiro meg a Path Of Exile is. Ha meg bedarálna valami multi megint akkor semmire nem maradna idő.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#192170) belan válasza Deck (#192167) üzenetére


belan
addikt

Meg is érdemli 125 milliót , neki össze jött a élet akik meg csak irigykednek tudnak ezt dobta nekik a élet . Tipikus magyar mentalitás .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#192171) hombre[EU] válasza marilllyo (#192163) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem tetszik a br,se a bf (inkább arena shooter,ha multi), de igazad van, ez most kimaxolhatja a zsánert. Kellett valami új és a környezettel való interakció egy kis friss vért hozhat

U.i.: a trailer baba lett

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#192172) F-ECT$


F-ECT$
titán

Azért látom keveredik itt rendesen a komoly, a sok pénzt hozó, a nehéz és a nagy presztízsű munka "definíciója".

Maradjunk annyiban, hogy napi 12 órán át bármit csinálni (még ha élvezed is), nem nevezhető könnyűnek, illetve a világon top 10-ben lenni bármiben szintén nem könnyű, illetve havi 100M HUF-t keresni sem az, legyél bárhol a világon.

Dive ever, work never.

(#192173) S e t h válasza wierra (#192125) üzenetére


S e t h
nagyúr

A focis dolgot már leírták, nem ismételném magamat, túlértékelt semmi.

Már most félek, hogy a fiam ne kerüljön később az ilyen semmirekellő infuenszerek és társaik hatása alá.

Amíg én élek, addig nem foshok ettől, mert talán leszek vele olyan kapcsolatban, hogy megvilágítsam neki mi helyes és mi nem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#192174) BoneDragon válasza belan (#192170) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerinted máshol nem irigyek csak itt?
Ez a magyar mentalitás duma ezerszer gázabb és csak kinyílik a bicska... szusszáá

(#192175) belan válasza BoneDragon (#192174) üzenetére


belan
addikt

De biztos irigykednek de itt a átlagon felül 😂👍😂🤘. Az meg ki hogy gondolja pont nem érdekel 🤘.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#192176) markknight


markknight
veterán

De amúgy felesleges irigykedni skacok :D Az élet amúgy is arról szól. hogy folyamatosan alkalmazkodsz és követed a világ ritmusát. Szóval fogjatok keyboardot és mehet a játék :D

(#192177) seniman


seniman
addikt

Csak nekem tűnt fel egyik házigazdánk burkolt utalása arra,hogy evezzünk más vizekre? :U Kutyát nem érdeklik a jutúberek,ahhoz meg hogy ki mennyit keres,senkinek semmi köze,magánügy.A végletekig toleráns angol kultúrában egy jól irányzott pofánvágás is jár ennek a témakörnek a feszegetéséért. ;)

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#192178) BoneDragon válasza belan (#192175) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen, mert te minden embert és nemzetet ismersz, kezdek már én is irigy lenni, főleg rád. :U

(#192179) belan válasza seniman (#192177) üzenetére


belan
addikt

Jól beszél uram ! ✌️ Bonedragon nem érdekel mit írsz állj be te is a sorba 🤘.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#192180) Wesder válasza belan (#192179) üzenetére


Wesder
félisten

Asztalos vagy, hogy ennyit mutogatod a metàl villàt?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#192181) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Edigitalban 13fél az éves plus. Kszben 13290 lesz, de ott még nincs élesítve az akció.

(#192182) belan válasza Wesder (#192180) üzenetére


belan
addikt

Figyelj a Xbox topic pang szerintem ott jobban örülnének neked 🤘🤘.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#192183) Gebriel válasza Deck (#192138) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerinted komoly munka amit csinál? Na ne vicceljünk már :DDD :DDD

Játszik egész nap, ez nem munka és még a közelébe sincs a munka szó jelentésének.
Wierra-nak igaza van ebben.

Max a hobbijából él meg és nem több. (de azt jól csinálja)

(#192184) Deck válasza Gebriel (#192183) üzenetére


Deck
titán

#192172

PS5

(#192185) ldave válasza Gebriel (#192183) üzenetére


ldave
félisten

Miért? Mi számít munkának? Aki napi 12 órát a szénbányában dolgozik? Vagy aki egy multicégnél a postázóban ül és kezeli a napi postát? Vagy a portás az általános iskolában? Hol húzod meg a határt?

A Slime draws near! Command?

(#192186) Gebriel válasza belan (#192175) üzenetére


Gebriel
veterán

"De biztos irigykednek de itt a átlagon felül" tudnál erről valami forrást linkelni :F ;]

#192184

#192172 mi van a vele?
Ezt most miért írtad nekem :F
Én nem vitattam azt, hogy világ legtermészetesebb és a legkönnyebb dolga az amit elért!

#192185
Milyen értéket termet ez a Ninja azzal, hogy streamel?

[ Szerkesztve ]

(#192187) felixo válasza Nayrobi (#192181) üzenetére


felixo
őstag

Ezek a boltok digitálisan nem is árulnak PS Plus előfizetést ?

Redmi Note 9

(#192188) marilllyo válasza felixo (#192187) üzenetére


marilllyo
veterán

Alza szokott olyat csinálni, hogy elküldi a kódot e-mailben.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#192189) Wesder válasza belan (#192182) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy pang, mivel ők inkàbb jàtszanak. :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#192190) belan


belan
addikt

Szerintem az a munka amiért fizetnek mindegy mint csinálsz munka az munka ! Ha valaki máshogy látja az menjen vissza a komonizmusba és ott megértő fülekre fog találni ! A világ változik és ha valaki nem érti meg az inkább menjen vissza a időbe ! 🤘 ezt a témát le zártam nem válaszolok e-vel kapcsolatba senkinek vissza szóval kérem szépen ne is írjanak rá választ !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#192191) Nayrobi válasza felixo (#192187) üzenetére


Nayrobi
őstag

Szerintem holnaptól a psstoreban is akciós lesz, bár ez csak egy megérzés.

(#192192) Deck válasza belan (#192190) üzenetére


Deck
titán

+1

Részemről is lezárva.

PS5

(#192193) ldave válasza Gebriel (#192186) üzenetére


ldave
félisten

Mit tekintesz értékteremtő munkának? Aminek valami a fizikai dolog lesz a végén? Tényleg érdekel, nem kötözködöm.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#192194) xkoti


xkoti
senior tag

Gebriel Érzék igen az valóban kell :D de nálam a tehetség mást jelent én úgy gondolom :D

Egyébként ezt a témát valóban hagyjuk szerintem is munka a stream aki normálisan műveli ..stb
Nem mellesleg nem is olcsó mulatság bár minél nagyobb leszel annál "könnyebb" szerintem.
Viszont én szívesen dolgoznék ilyet :D

Egyébként csak, hogy a ps-hez vissza térjünk valaki használ hangprojektort a pshez ? :D
Elkezdte mostanában érdekelni a kis agyamat milyen is szóval valakinek van tapasztalata ?

KO

(#192195) Deck válasza xkoti (#192194) üzenetére


Deck
titán

Nekem rendes hangfal van rákötve. Néha azt használom, néha meg fejhallgatót.

PS5

(#192196) erahurka válasza xkoti (#192194) üzenetére


erahurka
félisten

Hangprojektorral kapcsolatban inkább a hangprojektor topikot keresd. :P Amúgy inkább sztereó hangszórókat szoktak ajánlani, ha az ember nem akarja a fél életét elkölteni hangrendszerre. Hangprojektor meg kifejezetten nem ajánlott, persze ha kevés a hely a szükség nagy úr.

(#192197) Bencus88 válasza belan (#192190) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Aki mást mer állítani az egyszerűen leragadt a feudalizmus korszakában. A világ legnagyobb baromsága azt állítani hogy amiert penzt kapsz nem munka, egyszerűen csak irigy az illető :) nekem is a hobbim a munkam közel 8 éve. Szóval óriási +1

Sokaknak az a munka ha hulla fáradtan beesel az ágyba este mikor hazaérsz a bányából aki meg jól csibalja és van szabad ideje élvezi az életet az nem az :) minden csak akarat kérdése ki mennyit akar dolgozni és mit. Mindent el lehet érni, de valaki panaszkodik inkabb arra nyomja el a felesleges energiáit, de hogy tenne azert hogy könyebb legyen nem tud :)

[ Szerkesztve ]

(#192198) Deck válasza Bencus88 (#192197) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#192199) belan válasza Bencus88 (#192197) üzenetére


belan
addikt

+1👍

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#192200) hombre[EU] válasza xkoti (#192194) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nekem egy HW-N450 belépōs van. Ár/érték arányban nekem megfelel (bár inkább fülessel játszom), ha jól tudom JBL speakerek,tiszta hangzás, a mély átlagos

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.