Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#191451) 30z.Samu válasza #10186752 (#191450) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor lehet egyedül leszek azzal, hogy ez pont azért tetszik, mert más, mint a többi. :) Ez volt a Resi 7-nél és a GoW-nál is. Azért tetszettek, mert nem olyanok voltak, mint a többi rész.

Sic Parvis Magna

(#191452) .LnB válasza 30z.Samu (#191451) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Fallout 76 és az Anthem is merőben más, az is tetszik? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191453) undercover válasza oriic (#191448) üzenetére


undercover
senior tag

Igen de előtte befejezte a játék történetét. Általában nem is oszlopos tag csak egy-egy játékért marad majd elmegy.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#191454) 30z.Samu válasza .LnB (#191452) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azok nem. :) A Fallout-nak a témája nem jön be, egyáltalán nem mozgat meg, az Anthem meg...arról kb tudom hogy van és kész. Nem érzek késztetést, hogy kellene vele játszani és ez attól függetlenül hogy mit mondanak róla a tesztelők.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#191455) consono válasza oriic (#191445) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, ez nem az én játékom lesz, már most látszik...

"In God we trust. All others must bring data"

(#191456) malystryx válasza #10186752 (#191450) üzenetére


malystryx
senior tag

Én mint laikus, simán látok benne DS jegyeket, lehet hogy más, de nem tudom miben :)
Az furcsa és nem tudom hogy adja be őket, de idővel kivégezhető az ellenfél a piros pöttynél. A DS-BB-ban nem láttam ilyet, pedig rengeteget néztem azokat is.
A japán téma a kedvencem, majd a streamereknél meglesem, én nem állok neki, még soha nem játszottam souls-like játékkal, de tudom hogy nem nekem való. Majd talán a Ghost of Tsutsima ami nekem való lesz, jó lenne már ha kidobnának valami olyan játékot ami könnyen emészhető a magamfajta gyenge játékosoknak, főleg azoknak akiknek gyengéje a japán kutúra, azon belül is a szamurájok időszaka. Egy AC-t is simán el tudnék képzelni, azt elő is rendelném, de a Tsutsimát is várom, hátha az nem lesz ilyen csípős. :)

(#191457) 30z.Samu válasza malystryx (#191456) üzenetére


30z.Samu
félisten

De a Ghost of Tsushima nem souls játék lesz. Vagy igen?

Sic Parvis Magna

(#191458) Xaels válasza 30z.Samu (#191457) üzenetére


Xaels
félisten

Nem az lesz

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#191459) sp8787 válasza malystryx (#191456) üzenetére


sp8787
addikt

Sokkal inkabb BB mint DS mar csak a sebesseg miatt is.

A nagy kulonbseg inkabb az ,hogy gyakorlatilag mindketton(azaz 4-en) vegig lehett menni 0 db parry-vel.
Ezt itt is meg lehet csinalni de a sima R1 spam olyan minimalis Posture "damage"-t es sima damage-t okoz bizonyos ellenfeleknek ,szemben azzal amikor folyamatos parry-vel egy Posture break utan lenyomsz egy execution-t, hogy emiatt radikalisan mas a jatekmenet. Az az igazi kerdes mekkora is a parry window mert azzal sokban lehet befolyasolni a dolgot.

A masik "szopatas" a voros Kanji-s tamadas ami van ahol tamadasok es tokugyanaz a tell-juk de mashogy kell elkerulni oket.

Cca ezt szurtem le eddig azokbol amiket lattam.

(#191460) Carlos Padre válasza sp8787 (#191459) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy K szot nem ertettem ebbol :C
A soulsosok egy kulon allatfaj :))

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191461) fausto válasza fausto (#191432) üzenetére


fausto
addikt

Sziasztok,

Erre tudtok valamit?
"Fel lehet úgy venni gameplay-t, hogy a videóba benne legyen a ps kamera képe is?"

Köszi előre is! :R

(#191462) psycroptic válasza Carlos Padre (#191460) üzenetére


psycroptic
őstag

:DDD

PSNID: Tomy83PS

(#191463) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Egyre jobban érdekel a Dark Souls: Remastered, kérhetek véleményeket róla? Néztem aprón, jatekaim.hu-n, de sehol nem találtam használtan, boltba 9ért van most nem tudom megér e ennyit. köszi :R

(#191464) Deck válasza Bencus88 (#191463) üzenetére


Deck
titán

Minden souls game megéri a pénzét. Ennyiért főleg. Elleszel vele pár órát.. :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#191465) Bencus88 válasza Deck (#191464) üzenetére


Bencus88
nagyúr

korábban volt egy hirdetés 5000Ft-ért január végén ezért is érdekel kb mennyit ér, meg aki játszott vele hogy tetszik neki.

(#191466) penge111


penge111
addikt

No, egy hetet betegség miatt pihenővel töltöttem. Ez idő alatt kivégeztem a Final Fantasy XV alapkiadását, nem volt rossz játék, főleg a vége felé pörgött fel szépen a játék története. De azért számomra messze nem ért fel a legjobb jrpgk közé. Viszont ezután elkezdetem a Horizon Zero Dawn-t, mit mondhatnék, hát engem nagyon beszipkázott a játék. 16 óra játék után úgy érzem ebből platin lesz. A grafika még mindig nagyon ütősnek számít, órákat csak bolyongok a vadonban, minden kis apróságot fel akarok fedezni. Nagyon tetszik, hogy a gépeket sokféleképen ki ehet nyírni, tetszik a harcrendszer, a kraftolás és a zene. Hibák is vannak, főleg az Npc-k nem tetszenek, olyan merevek, gumiszerűek az arcok, így igazán nem jönnek át az érzelmek. A történetét sem érzem még annyira agyeldobósnak, de most még nagyon leköt a játék, így a sztori felett szemet hunyok, mert szerintem ahogy egyre több naplót fogok olvasgatni, úgy fog ez szépen majd mélyülgetni. De minden más nagyon szuper ebben a játékban számomra. Én azt hittem nem fog bejönni a játék, mert kb. .LnB-vel egy ízlésünk van, de én nagyon kellemesen csalódtam a játékban...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#191467) Deck válasza Bencus88 (#191465) üzenetére


Deck
titán

A teljes árat (12k) is simán megéri de neked megéri-e? Az, hogy vársz jobb ajánlatra vagy megveszed ezt csak te tudod eldönteni. Az biztos, hogy jó játék. :)

PS5

(#191468) allein


allein
addikt

Sziasztok. A Sony Gold Wireless Headsetet, lehet csat partyra is használni? Tudja esetleg valaki?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#191469) .LnB válasza penge111 (#191466) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meglepő. Most már csak arra leszek kíváncsi, hogy a végén is ezt fogod e gondolni. :)

Többek között pont az FFXV is az a játék aminek a története, előadásmódja, rendezése, agyonveri a HZD-t.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191470) ldave válasza penge111 (#191466) üzenetére


ldave
félisten

Én a Vampyr-nak álltam neki most hétvégén, kicsit sok volt a KH 3 a végére, muszáj volt valami nagyon mást beiktatni és a DMC V még úton.
Harmadik fejezet elejéig jutottam, szerintem ez a játék eléggé rendben van. A harc kicsit suta, de nem is vártom sokat ettől, inkább a hangulat és a karakterek legyenek rendben és azokkal nincs is gond. Egyelőre még próbálok gyilkolás nélkül haladni, de szintben már kezdek lemaradni emiatt az ellenfelektől. Harcból jóval kevesebb xp jön, mint az npc-k véréből. Ugye az itt az alap mechanika, hogy ahogy egyre jobban megismerjük az embereket, úgy lesz egyre értékesebb a vérük. Példaképp egy csata során jön 50-100x között, egy npc vére pedig 4000-5000 xp-t is érhet. Csakhát onnantól kezdve az adott karakter meghal :)

A Slime draws near! Command?

(#191471) belan válasza Bencus88 (#191463) üzenetére


belan
addikt

Megéri a pénzét a souls játékok én anno a ds3 voltam el pár órát kb 300 óra volt 😂😂 kb 300 szinten hagytam abba .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#191472) sutyesz96 válasza xkoti (#191373) üzenetére


sutyesz96
őstag

Az csak egy átlátszó műanyag elem, amin átlátszik a hátsó LED fénye. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#191473) tboy93


tboy93
nagyúr

Hétvégén beletoltam egy 15 órát a RDR2-be, azt kell mondjam hogy ez a játék egyre jobban tetszik.
A bankrablós küldetés, meg az ültetvény felgyújtós is baromi jópofa volt.

Közben aktiváltam a 14 napos próba ps plus-t is, leszedtem a COD MW-t, nem mondom hogy nagyon kézreáll az fps a kontrollerrel így első körben. Multi off, 5 perc után kiléptem, annak nem sok értelme van ennyi tapasztalattal. Single-be recruit fokozaton talán bele tudok szokni idővel.

2. kontroller berendelve, szerintem a közeljövőben behúzom a Divinity-t és az Unravel-t, a Broforce-ot meg ma vettem meg 1.200Ft-ért.

Csak lenne időm játszani :DDD

(#191474) 30z.Samu válasza tboy93 (#191473) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem a MW nagy talány egyelőre, érdekesen megy a célzás benne. A Doom-ot is elkezdtem PS-en, de ott jobban tudok/tudtam célozni. Fortnite-ban is egész tűrhető már a helyzet, bár az TPS, de a távcsövessel ugyanúgy kell célozni, mintha FPS-t játszanál.

Sic Parvis Magna

(#191475) tboy93 válasza 30z.Samu (#191474) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hja. Nem megy nekem sem egyszerűen. Annyi előnyöm van a játékban, hogy PC-n nagyjából már 6x végigvittem a remaster előtt, így kb minden sarkon tudom hogy hol-honnan hányan fognak előugrani :DDD

(#191476) 30z.Samu válasza tboy93 (#191475) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gyakorolni kell. :) Néha belebotlok egy srác videóiba, PS-en Fortnite-ozik. Nem tudom hány órát rakott bele eddig a játékba, de jobban céloz controller-el, mint én egérrel. Meg mindent pik pak megcsinál, az építést, az építmény szerkesztését ha szűkséges stb. Van hogy fel se fogom mi történt. :D

Sic Parvis Magna

(#191477) Deck válasza 30z.Samu (#191476) üzenetére


Deck
titán

Nézz rá ezekre youtubeon, hogy milyen szinten Cod-oznak kontrollel ps4-en: Swagg, Dysmo, Koreansavage, :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#191478) mttssz válasza tboy93 (#191473) üzenetére


mttssz
senior tag

Ez mikor van? Spoileresen is johet, ~30 oranal jarok es meg csak most alltam neki a chapter 3-nak. :DDD

(#191479) Carlos Padre válasza mttssz (#191478) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A chapter 2-ben volt. ;)

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191480) penge111 válasza .LnB (#191469) üzenetére


penge111
addikt

Hátha még megtudnád mire cseréltem el az FF XV-öt, lehet többé nem is állnál velem szóba...

AC: Origins :P

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#191481) mttssz válasza Carlos Padre (#191479) üzenetére


mttssz
senior tag

Akkor lehet hogy a kb 2 honap kihagyas miatt, de en nem nagyon emlekszem ezekre. :B

(#191482) 30z.Samu válasza Deck (#191477) üzenetére


30z.Samu
félisten

Swagg-re néztem rá most, Jézus f@sza! :D Ezek vajon gyári controller-el tolják?

Sic Parvis Magna

(#191483) Deck válasza 30z.Samu (#191482) üzenetére


Deck
titán

Scuf-al de olyat is tudok akik a gyárival csak azok meg magasított gripseket használnak :P

Koreansavage-re ha rákeresel van fenn videója mikor kamerába látszik direkt, hogy kontrollerel játszik. Az a nem semmi.. :D Sokan csalózták stb azért csinált ilyet is.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#191484) .LnB válasza penge111 (#191480) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

huhh.. hát most nehéz nyugodtnak maradni..

[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191485) 30z.Samu válasza Deck (#191483) üzenetére


30z.Samu
félisten

Néha tényleg megtévesztő, mert pörög, mint a Duracell nyuszi. :D

Sic Parvis Magna

(#191486) penge111 válasza .LnB (#191484) üzenetére


penge111
addikt

Valószínű be fog jönni az Ac is, mert imádom Egyiptomot, illetve van egy történelem tanári diplomám is (igaz ezt nem használom semmire)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#191487) #10186752 válasza Bencus88 (#191463) üzenetére


#10186752
törölt tag

Hol lehet kapni ezt 9-ért?

(#191488) Deck válasza #10186752 (#191487) üzenetére


Deck
titán

Storeba 8k pl.

PS5

(#191489) #10186752 válasza sp8787 (#191459) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ahol lehetett, és tudtam, én toltam a parryt soulsborneban. Imádtam. Ha itt ez most még jobban kell, ámde legyen.

(#191490) belan válasza #10186752 (#191487) üzenetére


belan
addikt

Notebook.hu 9000 a új !

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#191491) Bencus88 válasza #10186752 (#191487) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen a notebook az :) ez jó ár akkor érte?

(#191492) Carlos Padre válasza penge111 (#191486) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nagyon kellemes jatek az Origins, csak az orok haterek probaljak lehuzni mindig :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191493) Deck válasza Carlos Padre (#191492) üzenetére


Deck
titán

Nem kell foglalkozni velük. Mindkét új AC remek lett :P

PS5

(#191494) erahurka válasza tboy93 (#191473) üzenetére


erahurka
félisten

Vannak nagyon hangulatos küldetései a játéknak, csak négy gondom volt vele:

1. Nem elég intenzív, tul sokat kell lovagolni két küldetés közt. Persze ilyen ez az open world biznisz, de jó lett volna, ha kicsit csőjátékosabban is lehetett volna tolni a sztorit.
2. Ha kicsit is letérsz néhány küldetésben a kijelölt útról, azonnal kinyírják az egyik társad és kezdheted elölről. Egyszer egy nagyobb lövöldözés közben elkezdtem lootolni pár ellenfelet, erre a következő jelenet az volt, hogy lelőtték a társam. De volt olyan is, hogy magaslatról kellett volna rálőni valakire, gondoltam közelebb megyek mert bénán célzok, erre game over, elhagytam a küldetést...
3. Egyszerűen nem lehet beállítani, hogy milyen fegyvereket vigyen magával a karakter. Sokszor a lovon hagyta a puskáit, aztán mikor kellett volna pisztolyra voltam utalva. Nem beszélve arról, hogy időnként egyszerűen eltűntek fegyvereim.
4. Túl sok ellenfél van a játékban. Arra gondolok, hogy van egy-két hullám amit még tök hangulatos lelődözni, itt véget kellett volna érnie a harcnak, de nem, még bedob egy vagy két hullámot, csak hogy húzza az ember idejét. És azt sem értettem, hogy míg mi vagyunk talán 20-an a bandában, addig akik ellenünk vannak, azoknak bármikor rendelkezésükre áll egy fél kínányi hadsereg.

Persze mindjárt megkapom hogy kretén vagyok, csak mert nem tudom értékelni mennyire zseniális, és hogy még ezek is csaj jobbá teszik a játékot :R

(#191495) mttssz válasza erahurka (#191494) üzenetére


mttssz
senior tag

"Túl sok ellenfél van a játékban."

Ezt a kritikat tamogatom, szerintem az abszolut nem fun, mikor mondjuk szep nyugiban horgaszgatnek es egyszer csak ramlovagol 6-8 rivalis bandatag a semmibol es szetlo a tok nyilt terepen. Nem lenne bajom ezekkel az encounterekkel ha kicsit balanszoltabb lenne, ennyit meg deadeyebol se tudok leloni rendesen.

(#191496) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#191497) sutyesz96


sutyesz96
őstag

[Éves Plus akciósan.]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#191498) BoneDragon válasza sutyesz96 (#191497) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ha tegnap nem vettem volna 200ért ágyat, akkor behúznám. :C

(#191499) Sefter válasza sutyesz96 (#191497) üzenetére


Sefter
veterán

köszi!
pont aktuális volt :R

Psn ID: sefter_hun

(#191500) mcloud100


mcloud100
csendes tag

Sziasztok! Próbàlta már valaki ps4-hez a remote play alkalmazást? Csak Sony telefonokon működik?

"Most röhögöl, de szopni fogol"- Paulo Coelho

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.