Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#191201) #58978304 válasza Kendek (#191199) üzenetére


#58978304
törölt tag

Teszteltük és mindkettőnknek Nat Typ 2 van.
Azt hittem itt tudom majd 1 tenni h jó legyen :DDD
Szal mit kellene vele babrálnom?
Már hónapok óta Watsapp al codozunk de már nagyon unom mert az is xarakodik :D

[ Szerkesztve ]

(#191202) Def26


Def26
félisten

épp írni akartam saca -nak de eltűnt a kommentje. :D miért lett törölve? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#191203) Kendek válasza #58978304 (#191201) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azzal jónak kellene lennie, Type 2-vel semmilyen hibát nem szabadna tapasztalnod. Elvileg nincs szükség 1. típusra állítani, az már gyakorlatilag a direkt nyílt internet lenne (közvetlen rákötés vagy DMZ, feltéve ha nem eleve NAT-olt netet ad a szolgáltató).

(#191202) Def26: Indirekt önérdekű hirdetést tartalmazott a hozzászólása, ami itt tiltott.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#191204) #58978304 válasza Kendek (#191203) üzenetére


#58978304
törölt tag

A pontos diagnózis:
Szal csinálok egy partit ott ugye kijelzi h jó a mikrofonom mikor beszélek.
Mikor ő belép akkor pár másodperc után az ő hangszórója piros x el át lesz húzva Nat typ hibára hivatkozva.
Nála ugyan ez a szitu mint nálam csak ott én vagyok ki x elve....
A saját mikrofinunk közben jelez ha beszélünk.
Régebben gond nélkül tudtunk partizni de kb 3 hónapja ez így megy :(
Még itt sosem kérdeztem erre rá mert el voltunk watsapp os kapcsolattal is.
De most az sem az igazi hála gondolom a Pie nak ami nem rég érkezett...

[ Szerkesztve ]

(#191205) Wesder válasza Def26 (#191202) üzenetére


Wesder
félisten

Én nem làttam mit írt :O

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191206) Kendek válasza #58978304 (#191204) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hogyan vannak beállítva a routerek? Aktív a UPnP aminek segítségével automatikusan átirányítja a kívánt portokat és nyitja a tűzfalat? Nálam így van, és a 9308-at alapból nyitja magának a PS (port átirányítás és tűzfal), ha más online szolgáltatásokat is használnék, akkor a többit is intézné.
Ami még nagyon lényeges, hogy az internetszolgáltató ne NAT-olt netet adjon.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#191207) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#191170) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hát én tavaly összesen költöttem 30k-t játékra, úgy hogy az összes AAA játékot végigjátszottam, igaz lemezesen vettem meg mindent, nem day1, és utána el is adtam.
Szóval egyáltalán nem olyan vészes.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#191208) #58978304 válasza Kendek (#191206) üzenetére


#58978304
törölt tag

Köszi,átböngésztem a Wifirúteremben lévő beállításokat de ikyeneket nem találtam sajnos...
Ma már nem mert időm nem maradt ilyesmire de holnap belemászok a szolgáltató álltal adott modembe is.
Minden esetre köszönöm a tippeket,segítséget remélem holnap hasznát tudom venni és végre megszűnik ez a bosszantó probléma :R

[ Szerkesztve ]

(#191209) Def26 válasza Wesder (#191205) üzenetére


Def26
félisten

neked tetsző írás volt, xbox natív 4k, csuda gamepass satöbbi.

Kendek: Szépen, gyorsan gyomláltok. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#191210) S@c@ válasza Def26 (#191209) üzenetére


S@c@
őstag

Azt irtam...erdekel a 4k nativ flebontas es a game pass,ea asses..az exeket mar kivittem es jelenleg csak a last of us 2 ami meg mozgatja a fantaziamat. Ellenben az xbox one x csendes mukodese jo lenne, pedig most 7216b t hasznalok abbol is a csendesebb ventiset. Valamint a kontroller is nekem masszivabb xen. Pedig oriasi pses vagyok....lehet rosszul jarok...majd kiderul.

[ Szerkesztve ]

(#191211) seniman válasza Deck (#191155) üzenetére


seniman
addikt

Aztán csak néz a haver,amikor sz*rt se fejlesztenek PC-re,mert a sok suttyó úgyis csak letorrentezi. :DD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#191212) Wesder válasza Def26 (#191209) üzenetére


Wesder
félisten

Azért az nekem is fura ha valaki GP meg EA Access miatt akar platformot vàltani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191213) S@c@ válasza Wesder (#191212) üzenetére


S@c@
őstag

Miert a 250 jatek havi 3000ftot siman meger. Plane,hogy az uj jatekok is mar ott vannak eleg hamar.

[ Szerkesztve ]

(#191214) Wesder válasza S@c@ (#191213) üzenetére


Wesder
félisten

Ott a PSNow 700+ jàték havi 6k

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191215) pulffy


pulffy
őstag

Megérett a világ a pusztulásra... Boxos csávó beszéli le az óriási pses fant hogy ne vegyen boxot, mind ezt ps4 topikban. :DDD

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#191216) Wesder válasza pulffy (#191215) üzenetére


Wesder
félisten

Vannak még csodàk làtod.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191217) Bogyi007 válasza hombre[EU] (#191192) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem itt kellene ezt kibeszélni, de szerintem nézz kicsit jobban annak hogy mik kerülnek bele a GP-be mostanság....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#191218) S@c@ válasza Wesder (#191214) üzenetére


S@c@
őstag

Az nalunk nem mukodik nem?

(#191219) Wesder válasza S@c@ (#191218) üzenetére


Wesder
félisten

US/Britt accounttal működik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191220) S@c@ válasza Wesder (#191219) üzenetére


S@c@
őstag

Szoval csinaljak egy us accountot fake cimmel?

(#191221) Wesder válasza S@c@ (#191220) üzenetére


Wesder
félisten

Jobb lenne egy "valódi cím";)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191222) xkoti válasza Wesder (#191221) üzenetére


xkoti
senior tag

Hm most elgondolkodtam rajta :D
Bár a kérdés abból a játékból mennyi is érdekelne :D

KO

(#191223) belan válasza S@c@ (#191210) üzenetére


belan
addikt

Figyel majdnem összes ps excimet ki vittem én is , volt Xbox x is 1 napja vissza tértem prora 😂, de próbáld ki az a biztos lehet te végleg át állsz ! 😁

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#191224) sp8787 válasza Wesder (#191197) üzenetére


sp8787
addikt

Csak kivancsisagbol, mely exkluziv multiplayerjatek-okra gondolsz?

Amugy ennek a temanak nem itt van a helye, .de te ez sztem mindenkinel jobban tudod.

[ Szerkesztve ]

(#191225) Wesder válasza sp8787 (#191224) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel az MS-nek csak az van, így egyet tippelhetsz. Na jó a SunsetOD a jobb Single mint multi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191226) S@c@ válasza Wesder (#191221) üzenetére


S@c@
őstag

Adsz egy angol bankartyat is? Mert az Otp-t nem viszi. :/

(#191227) Wesder válasza S@c@ (#191226) üzenetére


Wesder
félisten

Angol paypalnàl elvileg jó a magyar is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191228) sp8787 válasza Wesder (#191225) üzenetére


sp8787
addikt

Megmondom oszinten nekem ehhez gugli kellett ,soha nem hallottam rola.Es ez akar igy is maradhatott volna. :DDD

Az ilyen fortnajt kinezetu m*rhasagok engem hidegen hagynak. De biztos van aki szereti az ilyeneket.

(#191229) S@c@ válasza Wesder (#191227) üzenetére


S@c@
őstag

Jokor szolsz...most menten vegig az usa regisztralason. :W

(#191230) Wesder válasza sp8787 (#191228) üzenetére


Wesder
félisten

Hmm. A Fortnite mióta MS exklúzív?:F
Ja vàrj félreértettelek.:R

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191231) Polllen válasza 30z.Samu (#191174) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én soha sem fogom megérteni, hogy ha konzolon jó egy adott grafika, akkor pc-n miért nem és miért kell a 60k-s ps4-t a 300k-s pc-hez hasonlítani. Alma-körte...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#191232) Wesder válasza Polllen (#191231) üzenetére


Wesder
félisten

Maximum hasznàlt FAT PS4-et kapsz 60-ért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191233) Polllen válasza Wesder (#191232) üzenetére


Polllen
nagyúr

Te lehet. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#191234) Wesder válasza Polllen (#191233) üzenetére


Wesder
félisten

Ha a 300k PC àr hasznàlt, akkor nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191235) Carlos Padre válasza Wesder (#191197) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azert a microsoft exluziv multiplayer jatekaibol a ps tabor is kapott izelitot, hogy el tudja kepzelni a szep jovot. Fallout 76nak hivjak. :P Nem is tudom leirni mekkora pofara eses volt a sea of thieves.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191236) Wesder válasza Carlos Padre (#191235) üzenetére


Wesder
félisten

A Sea of Thievesnek az egyetlen hibàja hogy adott egy vilàg, de azon belül semmit sem magyaràz el a jàték ràadàsul még korlàtozott is. Jópofa volt benne kincset keresni közben meg beszélgetni, de kb ennyi. Valakinek meg ez az "év jàtéka":F
Gears, Halo, Forza, mind multiplayer orientàlt jàtékok.
Ja meg ott a Cuphead. Remek shoot'em up? azt hiszem. Na meg persze couch co-op.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191237) .LnB válasza saelin (#187439) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na te mennyit játszottál a Persona5-tel? Én most tartok 37óránál. Lassan utolérlek? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191238) felixo


felixo
őstag

Ahhoz képest, hogy ebben a topicban a játékokról kellene hogy beszélgetés menjen, kb. 10%-ban van erről itt beszélgetés. A műszaki és off dolgokat nem itt kellene megbeszélni.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#191239) Deck válasza felixo (#191238) üzenetére


Deck
titán

A topik címe: PlayStation 4 és nem: PlayStation 4 játékok
Offolni egy bizonyos mértékig lehet de ha gond lenne a topikgazda vagy egy moderátor szólna. Tehát jöhet ide minden ami a PlayStation 4-el kapcsolatos. Jó közösség ez itt :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#191240) S@c@


S@c@
őstag

Na kiprobaltam a psnowt....na ez nagyon nem az igazi a game passhez kepest. Kb mintha 640x480ba lowba jatszanal. :/

(#191241) sp8787 válasza S@c@ (#191240) üzenetére


sp8787
addikt

Nem vagyok kepben ezzel a PSnow-val de ha letoltod akkor is ez van?
Mert azt nem hinnem.Gondolom annyi eszuk azert volt ,hogy a jobbakat tettek letolthetove.

(#191242) sp8787


sp8787
addikt

Itt a veg! Menekuljon mindenki amerre lat! :DDD

Dark Souls Creator Would 'Love' to Try Making a Battle Royale Game

(#191243) erahurka válasza sp8787 (#191241) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy tudom a PS4-es játékokat le lehet tölteni.

(#191244) S@c@ válasza erahurka (#191243) üzenetére


S@c@
őstag

Ez igaz...azok max amik jok...a tobbi sajna ilyen formaban felejtos. :F

(#191245) RangerFox válasza Deck (#191239) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igazából épp szólni akartam, hogy ugyan örülök annak, hogy ilyen termékenyek vagytok a hozzászólásokat tekintve, de annak már kevésbé, hogy ezeknek majdnem a fele off. Annak meg pláne nem, hogy a legtöbbet nekem kell abba tennem. :N

(#191246) _drk válasza markknight (#191166) üzenetére


_drk
őstag

Most pont, hogy a PS4 a legolcsóbb játékra! Szóval az állításod mára már nem igaz!
Persze ha mindent day1 veszel meg plusz mindenre megy a preorder, amihez sokszor csak 2 hónap után ülsz le, akkor lehet. De ez inkább felelőtlen, pénzszórós hozzáállás vagy csak megteheti az ember.
Általában 2-3 hónap múlva már kap is akciót a legtöbb játék.

Nekem volt egy kis szerencsém, hogy Horizonnal és egy egyből GoW3-as plusssal kezdtem. Majd Horizon csere Last of Us-ra.
Eddig egyedül az AC Odyssey -t vettem meg 10-ért. GT volt 6k akcióba meg WRC 3,5k. Plusz az ps+ előfizuk.
God of War-t kaptam meg ajándékba, de az is max 10k lett volna, de már 2 kolléga is felajánlotta, hogy kölcsön adja.
De még össze se home-oltam senkivel se, amivel még plusz játékokat szerezhetnék be.

Mára a PS Store is szerintem jobb mint a steam-es akciók, bár azt egy ideje nem követem.

Ezzel szemben Pc-re ráköltesz 300 ezert, 2 év múlva döcög csak, és veheted szürkén a game-eket amivel vagy lesz gond vagy nem.

(#191247) Deck válasza RangerFox (#191245) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#191248) Kendek válasza felixo (#191238) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A félreértések elkerülése végett, itt a topikban a PS4-gyel kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni. Az egyik fő téma a beüzemelése, használata és a hibák elhárítása, vagyis segítséget nyújtunk egymásnak. A főbb játékoknak van saját topikjuk, de persze nyilván kapcsolódnak, szóval ezekről is beszélgetünk. Ugyanígy vannak pl. tévékkel foglalkozó topikok is, de ha valaki kifejezetten a konzolját szeretné összehangolni vele, akkor az itt nem OFF téma, hanem prioritásban segítünk neki.
Ettől függetlenül tényleg nagyon sok lett itt mostanában az OFF-olás, ahhoz képest, hogy van rá külön topik.

<-ƘƘ->

(#191249) Carlos Padre válasza Kendek (#191248) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nincs uj konzol revizio, nincs uj sony exluziv, mirol szoljon a beszelgetes? ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191250) Deck


Deck
titán

Kiszivárgott a Sekiro trófea lista. Úgy már tudni hány boss lesz benne :P

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.