Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#191901) sutyesz96 válasza zzola (#191885) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem azon az egy szón kell lovagolni. Lényeg, hogy nem fog örökké a PS Plus sem tartani.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#191902) Carlos Padre válasza Themes (#191834) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Oke, akkor nem kell elmagyaraznom mi a veszelye a nagyon olcso termekeknek, amiket ingyen postaznak akar a vilag masik felere is :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191903) zzola válasza sutyesz96 (#191901) üzenetére


zzola
félisten

Nyilván nem! De egy jelentős bevételi forrást nem fognak csak úgy eltörölni...átalakítják, alkalmazkodnak majd a jövőhöz.

(#191904) sutyesz96 válasza zzola (#191903) üzenetére


sutyesz96
őstag

Még akár az is megtörténhet. ;)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#191905) Deck válasza sutyesz96 (#191901) üzenetére


Deck
titán

Semmi sem tart örökké..

PS5

(#191906) seniman válasza Carlos Padre (#191902) üzenetére


seniman
addikt

Az ingyen postát állítólag a kínai állam szponzorálja,hogy pörögjön az export.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#191907) xkoti


xkoti
senior tag

Még egy kis infó a ps5-ről nem tudom valaki linkelte-e már :D
Ign

[ Szerkesztve ]

KO

(#191908) Carlos Padre válasza 30z.Samu (#191851) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azert ellenervkent felhozni azt, hogy a ps+ eves ara csak multiplayer lehetoseget foglalja magaba, es mekkora lehuzas mindig olyan kellemetlen erzest kelt bennem. Mintha valami kimondatlanul maradt volna, nem? Vagy csak en erzem igy? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191909) Deck


Deck
titán

Komolyan. Menjetek játszani inkább.. :P

PS5

(#191910) xkoti válasza Carlos Padre (#191908) üzenetére


xkoti
senior tag

Több pozitívuma is van pl a plus tagoknak lévő akciók valamikor azt mondom kár, hogy én nem vagyok ez illetve a játékok amiket adnak és általában a sony nem trágya játékokat dobál :D
De ennyi egyébként még jó hogy a free játékoknál nem kell multiplayer miatt költeni, egyébként én is úgy gondolom ha megveszel majdnem 20k-ért egy játékot és még venned kell plus-t is kicsit unfer.

Deck Itt se vagyok már megyek is apexezni :DDD

[ Szerkesztve ]

KO

(#191911) 30z.Samu válasza Carlos Padre (#191908) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem említettem egy szóval sem, hogy csak azt foglalja magában, csak mindenképp kell, ha multizni is szeretnél.

Sic Parvis Magna

(#191912) Deck válasza xkoti (#191910) üzenetére


Deck
titán

Az a havi 1.200 Ft aztán.. Olcsóbban vettem a plusznak hála sok játékot, multi miatt is kell és kaptam pár jó játékot is miatta. Nekem semmi bajom vele amúgy.

PS5

(#191913) S@c@ válasza sting2 (#191802) üzenetére


S@c@
őstag

Szia!

Nekem csalodás lett, 4k tv-n látszik hogy siekrült a 60FPS-t tartani, a texturák elmosottak és sok az alacsony felbontású textura sajnos. Az ezeréves Killzone szebb volt, vagy egy Battlefield 1 pl.

(#191914) Carlos Padre válasza .LnB (#191866) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hat igen, ezert kellenek a minosegu exluzivok, hogy megmutassak miert eri meg konzolt venni, mikor a pcn annyival jobb es olcsobb minden. Egy multiplayform jatektol felesleges ilyet varni.

Wesder remelem figyelsz :P

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191915) jookomak válasza penge111 (#191897) üzenetére


jookomak
őstag

Én is így játszottam a hzd-t, de utólag arra jöttem rá, hogy érdemes úgy csinálni a mellékküldetéseket is, ahogy kb a szintedhez igazodnak. Pl van olyan küldetés, ami spoiler nélkül hogy van itt valami, ami öli az embereinket, és nem tudjuk mi az. Odaérsz, és egy új robottípus, ami ha simán jön veled szembe, akkor arra csak azt mondod, hogy meeeh.

(#191916) Carlos Padre válasza Diego46 (#191875) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak azt vedd alapul, h a ps vita gyartasat meg csak most fejezik be, pedig az kozel sem volt akkora siker mint a ps4. De a korabbi konzolokat is az ujabb gen eletciklusa feleig tartottak a piacon, ami 10-12 evet jelent.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191917) KaitouP válasza Deck (#191909) üzenetére


KaitouP
veterán

Csatlakozom, avagy: [kép]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#191918) Wesder válasza Carlos Padre (#191914) üzenetére


Wesder
félisten

Tisztàban vagyok azzal hogy mire kell/való az exklúzív cím.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191919) xkoti válasza Deck (#191912) üzenetére


xkoti
senior tag

Egyébként nekem se ha lesz olyan multi cím amire kénytelen leszek beruházni veszek vagy ha nagyon jó akcióban lesz :D

KO

(#191920) stickermajom válasza sutyesz96 (#191901) üzenetére


stickermajom
addikt

Akkor aszondod' már ne aktiváljam be 21 márciusig az olcsón megcsípett Plust? :P

[ Szerkesztve ]

(#191921) Deck válasza KaitouP (#191917) üzenetére


Deck
titán

Úton vagyok haza aztán rálesek az új COD frissítésre milyen lett :P

PS5

(#191922) Domaximus válasza Deck (#191921) üzenetére


Domaximus
tag

Am ez a Shamrock &Awe tartalmaz valami erdemleges jutalmakat is? Eddig csak azt a Cordite skint lattam, vagy van vmi uj fegyo is? Ird majd meg :D

:P

(#191923) Deck válasza Domaximus (#191922) üzenetére


Deck
titán

Gyere a BO4 topikba ott tuti van aki már tud rá válaszolni :D

PS5

(#191924) belan válasza .LnB (#191866) üzenetére


belan
addikt

Ez így van 👍 ,szerintem a ps exkluzív címei még a Xbox exkluzív cimeinél is szebbek .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#191925) Deck válasza belan (#191924) üzenetére


Deck
titán

Van a Halo meg a Forza.. ;]

PS5

(#191926) vg válasza belan (#191924) üzenetére


vg
addikt

Ez a legfontosabb, hogy szép? Anthem is szép, mégis egy kalap vacak.

(#191927) ldave


ldave
félisten

Visszaolvasva láttam, hogy páran már játszottatok itt a Vampyrral, és hát azt kell mondjam, hogy számomra picit frusztráló a játék, de nem rossz értelemben, hanem inkább a szokatlansága miatt. Csak egy save slot van és az is autosave, tehát a más játékokban bevett minden döntés előtt mentek egyet megoldás itt nem igazán működik. Eddig két NPC-t vesztettem el ilyesmi miatt és tovább kell lépni, nincs olyan, hogy visszatöltöm az állást és megpróbálom más módon megoldani az adott helyzetet.

A Slime draws near! Command?

(#191928) allein


allein
addikt

Sziasztok. Képen látható állványt tudja esetleg hol tudom megvásárolni, nem nagyon találok sehol készleten:

Szerk: olvasom az összefoglalót, mondjuk én itthon szeretném megvásárolni.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#191929) belan válasza vg (#191926) üzenetére


belan
addikt

Azt el felejtettem oda írni hogy legtöbb ps excim zseniális is nem csak szép !!! Deck meg a gears of war 😂

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#191930) WaterWave


WaterWave
veterán

Mára már szinte minden játék "szép", tehát az hogy jó a grafika az századlagos..

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#191931) .LnB válasza allein (#191928) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191932) Domaximus válasza belan (#191929) üzenetére


Domaximus
tag

Na de azt se felejtsuk el hogy ami xbox exkluziv, az annyira megsem az. Ugyanis azok PC-re is elerhetoek, win10 rendszerre :)

:P

(#191933) zzola válasza Domaximus (#191932) üzenetére


zzola
félisten

Egyik-másik igen...

(#191934) LeventeV válasza allein (#191928) üzenetére


LeventeV
senior tag

Eredetit mar csak hasznaltan talalsz. Elvetve lattam meg feher szinben, de ennyi.

(#191935) allein válasza .LnB (#191931) üzenetére


allein
addikt

(#191934) LeventeV - köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#191936) Domaximus válasza zzola (#191933) üzenetére


Domaximus
tag

Es az uj gamek is elvileg mint Halo Infinite egyidoben jon boxra es pcre is.. nem ertem miert jo ez a micronak. Veszit igy sztem a gepek eladasaibol.. de hat ok tudjak en is pc-n tolom ezeket az "exkluzivokat"
:P

[ Szerkesztve ]

(#191937) .LnB válasza Domaximus (#191936) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt nem konzolos szempontból kell nézni. Az a Win10-ről szól, meg a Stam ellen próbálnak menni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191938) Domaximus válasza .LnB (#191937) üzenetére


Domaximus
tag

Steam ellen probalkozhatnak azzal a f.s store-ral :D azert sztem valamilyen szinten csokkenti az eladasokat. Aki konkretan csak Exo cimek miatt venne xboxot, nem kell ha van egy jo pc-je. De ez csak az en velemenyem. Nem akarok megint itt temat robbantani, ugyhogy lezarva. :D

(#191939) .LnB válasza Domaximus (#191938) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jelenleg ez annyiból áll, hogy lehet örülni annak, hogy van Forza PC-re. Ennyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191940) Carlos Padre válasza Wesder (#191918) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hat az eddigi munkassagodbol ez nem jott le :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191941) Domaximus válasza .LnB (#191939) üzenetére


Domaximus
tag

Meg ott van a Gears 1 Remaster, illetve a 4.resz. Es Gears 5 is day1 lesz pcre. Na meg tegnap jelentettek be a Master Chief Collectiont is.. :D

Van egy jo par jatek, de ahogy irod, a Forza a legjobb / legjatszottabb a storeban.

(#191942) Wesder válasza Domaximus (#191932) üzenetére


Wesder
félisten

Microsoft Exklúzív.
Ami egyben jelent Xbox és PC exklúzivitàst. Feltéve ha a PC-den Win10 fut és nem Linux.

Carlos
Én elhiszem hogy neked fàj hogy nekem nem tudott a Sony olyan jàtékot készítettni ami miatt PS-t vennék.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191943) Domaximus válasza Wesder (#191942) üzenetére


Domaximus
tag

Mind2-t hasznalom, de 2019-ben azert alap a win10. Legujabb vga driverek mar csak azt tamogatjak, illetve ugye dx12 miatt is..

(#191944) hombre[EU] válasza Wesder (#191942) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Láttad az xCloud-os twitter videót?PS offtopicban már írtunk róla. Ha nem kamuztak és tényleg streamelték a játékot (valószínūleg számukra egy nagyon is optimális helyrōl és nettel) akkor számíthatsz egy jó 1 másodperces delayre az "androidon CTR"-ben. Nem mondom,hogy én megmondtam :K , de ez gyakorlatban csak a point&click játékokhoz lesz elég,egyelōre. Lehet hinni a magicben,de...

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#191945) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Na befejeztem a CoD MW-t, tök jó volt nosztalgiázni. :) Pihenő mód előtt feltettem a fülest és a controller-t is tölteni, erre kiírta hogy Túl sok USB van csatlakoztatva. Eddig nem írt ki ilyet soha, meg tölti ugyanúgy mindkettőt, csak érdekes volt. :D

Sic Parvis Magna

(#191946) Purple_46 válasza belan (#191924) üzenetére


Purple_46
tag

Friss Ps4 tulajként egyetértek ezzel a kijelentéssel.

Volt korábban Microsoft konzolom is, de nem győzött meg.

Hihetetlen jó AAA-s exkluzívokat kapunk a Sonytól. Igen erősen felül reprezántálja a Ps4 az xboxot.

Tudom, ezzel nem mondtam semmilyen újdonságot, de örülök, hogy a Ps4-et választottam.

(#191947) zzola válasza Purple_46 (#191946) üzenetére


zzola
félisten

LOL

(#191948) Wesder válasza hombre[EU] (#191944) üzenetére


Wesder
félisten

Nem làttam mert elfoglalt voltam.
Majd meglesem de hallottam hogy nem volt valami szuper. Én adok neki időt, igyanis az elsődleges jàtékos platformom a konzolom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191949) Carlos Padre válasza Wesder (#191942) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Neked soha nem is fog tudni. De nem is errol volt szo, hanem, hogy miert van szukseg rajuk. Nem (csak) azert, mert mashol nem jatszhatsz veluk.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191950) zzola válasza Zoleee83 (#191863) üzenetére


zzola
félisten

Nem az árakkal van a probléma. Nyugati országokban sem olcsóbb a hardver...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.