Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178901) Deck


Deck
titán

Darksiders 3-ról továbbra sincs semmi tapasztalat?

PS5

(#178902) Rigormortiis válasza marilllyo (#178893) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ne beszéld már le róla! Teljesen korrekt a Payback. De a sima, 2015-ös NFS-el simán el lehet lenni. Te már csak tudod :D De még a Rivals sem gáz, ott a látvány es a tracklist (legjobb játék sountrack, mondjuk a burnout revenge mellett) elviszi a dolgot.

Bármelyik kurrens nfs megéri azt az egy-két ezrest, amit mostanában elkérnek értük.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#178903) Deck válasza Rigormortiis (#178902) üzenetére


Deck
titán

Szerintem se érnek semmit. A régi underground 2, most wanted, carbon, óta halott az egész nfs sorozat számomra. Pedig mindig kap 1 esélyt :/

PS5

(#178904) Mike válasza Deck (#178903) üzenetére


Mike
veterán

akkor az akciós nfs szar?
nfs rivals

[ Szerkesztve ]

(#178905) Rebell


Rebell
senior tag

Sziasztok,

lenne 1 kérdésem, remélem lesz rá válasz. :)

Hogyha most vásárolok 3hónapos ps+ kódot, (pl. itt a PH-n) akkor megkapom aktiváláskor a 4 hónapot, vagy az csak a Ps Store-on vásárolt +ra vonatkozik?

köszönöm.. :R

üdv.

(#178906) RangerFox válasza Mike (#178904) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Számomra az volt a leggyengébb nfs.

(#178907) Mike válasza RangerFox (#178906) üzenetére


Mike
veterán

nfs-sel utoljára a Porsche unleashed-sel játszottam :)

(#178908) Bazsi1987 válasza Prof01 (#178895) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Lampec néven , nem sokat tudtam akkoriban raidezni meló miatt de párszor mentünk együtt 😉 kettő az hatalmas csalódás volt, nem is érdekel a 3 már 😞

(#178909) Nayrobi


Nayrobi
őstag

You Can Now Change Your PlayStation Store Region in Europe

Nem vagyok gépközelben, aki igen az lecsekkolhatná hogy mi a helyzet.

(#178910) Prof01 válasza Bazsi1987 (#178908) üzenetére


Prof01
veterán

Aha, így már emlékszem! :)
Én se várok sokat már ettől a sorozattól. Kevés az időm, a klán is eléggé szét van esve, úgyhogy nagyon casual-ben játszom már.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#178911) RangerFox válasza Mike (#178907) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Úgy fogalmaznék, hogy bármelyik másik nfs-sel jobban szórakoznál. A Rivals-ben ugye úgy van, ha összetöröd az autót, akkor elveszíted az addig felhalmozott pontjaidat, és kezdheted elölről. Meg a vezetési élmény se tetszett nekem. Szóval nem alkalmas laza arcade vezetésre szerintem. A 2015-ös NFS klassz, csak mindig éjszaka van, kevés az autó, a sztorija meg borzalmasan kínos. A Payback egész jó.

(#178912) Mike válasza RangerFox (#178911) üzenetére


Mike
veterán

köszi

(#178913) WhiteWalker válasza Nayrobi (#178909) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A trofik megmaradnak ilyenkor?

(#178914) Nayrobi válasza WhiteWalker (#178913) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ahogy olvasom, a walletből a pénzt nem tudod átvinni egyik régióból a másikba, persze nem veszik el, de csak ott tudod felhasználni ahol feltötted, más hátrány nincs. Vagy csak még nem derült ki.

(#178915) ldave válasza Prof01 (#178910) üzenetére


ldave
félisten

Nagyon sajnálom, azóta sem találom a helyen, van pár haver akikkel toljuk, de raid-re nem vagyunk meg :(

A Slime draws near! Command?

(#178916) bghistvan


bghistvan
senior tag

Üdv!

A szuper mintavételezési módnak PS4PRO-n van értelme FHD tv-n?
Csak azért kérdem (lehet hogy hülyeség)....mert épp egy szimulátor játékot tesztelek(F1 2016), és szuper mintavételezési módban az intro mintha szaggatna...... kikapcsolt állapotban nem veszem észre.
Tényleg érdekelne a dolog, hogy van-e a jelenség mögött bármi kézzelfogható magyarázat, illetve ha valami anomáliának köszönhető, akkor mi lehet az oka?
Köszi!

(#178917) WhiteWalker válasza Nayrobi (#178914) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi :R

(#178918) bigrob válasza Rebell (#178905) üzenetére


bigrob
őstag

Ma kérdeztem twitteren, csak akkor adja a plusz hónapot ha storeban veszed.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#178919) saelin válasza Nayrobi (#178909) üzenetére


saelin
veterán

Magyar store-ban nem látok ilyen opciót.

Szerk:
UK store-ban sem.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#178920) Sanyi.mTs válasza Nayrobi (#178909) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

végre, régóta várom.
vajon lesz korlát, h mennyi időnként lehet váltani?
élő ps pluszra lesz hatása?

[ Szerkesztve ]

(#178921) Xaels


Xaels
félisten

Ma is kicsit nekiültem a Monster Hunter World-nek. Most már jobban ment a harc, de azért még van hova fejlődni. Egész jól megfogott, van benne valami ahogy az óriás hüllőkkel hadakozik az ember és kergeti a pályán.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#178922) RangerFox válasza bghistvan (#178916) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az már szép fordítás :C Pedig azt hittem, a képkocka gyűjteménynél nem lesz jobb.

[ Szerkesztve ]

(#178923) markknight


markknight
veterán

Na jó, ez tényleg rare :D

[ Szerkesztve ]

(#178924) luigi106 válasza ZS3NI (#178872) üzenetére


luigi106
tag

ZS3NI, azt tudni, hogy meddig megy ez a tizenöt hónapos történet? Mert én vettem egy 12 hónapos kártyát, de csak karácsonykor akarom odaadni a fiamnak. Vajon akkor még működik? Tudni erről valamit?

Most olvasom bigrob válaszát, hogy sajna ez nem működik, csak ha a store-ba veszed. Csak tudnám kinek az agyában születnek ilyen fake gondolatok. :Y

[ Szerkesztve ]

(#178925) bigrob válasza luigi106 (#178924) üzenetére


bigrob
őstag

[link]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#178926) ZS3NI válasza luigi106 (#178924) üzenetére


ZS3NI
őstag

Bigrobot atvagta a twitter. Ha neten rakeresel ps plus 15 months for 12re tobb forrasbol is megerositik hogy megy koddal. En holnap delelott adom ocsemnek az elofizut pont ebbol kifolyolag. Elore hoztuk a karacsonyt.

Majd visszajelzek a szemelyes tapasztalatomrol

[link] + reddit

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#178927) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Sziasztok!

Végül rendeltem egy Playstation Hits Bundle-t (PS4 Slim 1TB + Ratchet and Clank + The Last of Us + Uncharted 4) Aqua-ról.
Ahogy látom, sokan beszéltek UK és magyar store-ról is. Regisztrálhatok UK Store-ba is amikor meglesz a cucc? Van előnye a magyarral szemben? :)

(#178928) Rebell válasza bigrob (#178918) üzenetére


Rebell
senior tag

@bigrob : Köszönöm! :R

(#178929) Sanyi.mTs válasza Alcsi69 (#178927) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

szerintem HUN-ra regisztrálj. nem kell gbp-huf átváltással foglalkoznod (pl. feltöltő kártya beszerzése)

(#178930) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Na! Meglestem a Dragon Ball-t, még kevesebb órám is van benne a játék szerint, mint amit a statisztika mutatott. Amin jobban meglepődtem, mert a 157-et is keveslettem... :D Viszont ma eldöntöttem, hogy próbálok megtanulni controller-el FPS-t játszani, ennek fejében feltelepítettem a Doom-ot is és megpróbálom végigvinni. :D Játszottam is vele olyan fél órát kb, combos... :D Tudom hogy többetek röhögve végigviszi controller-el Nightmare fokozaton is, de én eddig nem igen akartam játszani FPS-t, ha nincs bill+egér. De most elhatároztam, hogy megtanulom, vagyis megpróbálom. :D

Sic Parvis Magna

(#178931) Alcsi69 válasza Sanyi.mTs (#178929) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Rendben, köszönöm a választ. :R

(#178932) Xaels válasza 30z.Samu (#178930) üzenetére


Xaels
félisten

A Doom kemény dió, elég gyors. Kicsit lightosabbal érdemes kezdeni. Destiny ilyen téren jó lehet. Érzékenységet fel kell húzni fokozatosan. Én már túl vagyok pár FPS-en is, meg lehet tanulni

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#178933) mike1334 válasza 30z.Samu (#178930) üzenetére


mike1334
veterán

Én is úgy gondoltam, hogy megtanulok fps-t játszani kontrollerrel...aztán rájöttem, hogy túl rövid az élet :DDD
Mondjuk nem értem, hogy miért nem megy...a tps lövöldékkel semmi bajom.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#178934) 30z.Samu válasza Xaels (#178932) üzenetére


30z.Samu
félisten

Resident Evil-t végigtoltam egy éve, de hát az a Doom-hoz képest semmi. Az elején mondjuk azzal is szenvedtem, de a végére egészen belejöttem. Pont azért választottam a Doom-ot, mert gyors (meg más FPS-em nincs is PS-re... :D ), edződöm. :D Aztán lehet, hogy kemény fába vágom a fejszém és nézek valami light-osabb játék után.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#178935) Xaels válasza 30z.Samu (#178934) üzenetére


Xaels
félisten

Destiny-t azért mondtam mert nem rég volt PS+ban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#178936) pulffy válasza Xaels (#178935) üzenetére


pulffy
őstag

Már mint a Destiny 2 ? Igen, szeptemberben. ;)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#178937) tretyak válasza 30z.Samu (#178934) üzenetére


tretyak
aktív tag

Pont most megy nálam is a Doom, kicsit erős első FPS-nek, nem nagyon találsz gyorsabbat. Ha sok lenne, akkor a Titanfall 2 jó lehet még tanulni, nem túl hosszú, de a gunplay hibátlan .

(#178938) seniman válasza tretyak (#178937) üzenetére


seniman
addikt

Valahol a Bulletstormot ajánlották erre a célra,múlt hónapban ingyé' vóóóttt.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#178939) Deck válasza tretyak (#178937) üzenetére


Deck
titán

Ha lejjebb veszi a nehézségét benne akkor nem lesz baja tőle.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#178940) 30z.Samu válasza Deck (#178939) üzenetére


30z.Samu
félisten

Így se Nightmare-en játszom... :B :D De nem is a legkönnyebben, majd meglátjuk mit hozok ki belőle és milyen gyorsan tanulok. :)

Sic Parvis Magna

(#178941) RangerFox válasza seniman (#178938) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én nem ajánlom a Bulletstormot tanulásra. Az x-et nyomva kell tartani, amikor futsz, így nem tudsz a jobb analóggal rendesen fordulni. Olyan furi az irányítása, persze nem vészes, mindjárt a végére érek, csak más, mint a többi fps-é ebben a generációban.

(#178942) bigrob válasza ZS3NI (#178926) üzenetére


bigrob
őstag

Ne szívass, próbáltam a live chaten is megtudni, de az állandóan errorozott, Ask PlayStation UK twitter accountról kaptam ezt a választ... :((( :((( :(((
Akkor várom a tapasztalatod és a végén lehet én is beaktiválom.. :D

(#178928) Rebell
MENT PM HA NEM NÉZNÉD A TOPIKOT!

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#178943) OgreImre


OgreImre
senior tag

Május óta van meg a PS4 Pro
118 óra
53 óra GTS
Erre mondja egy barátom, hogy " minek vetted ha nem használod?"

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#178944) Źşë'


Źşë'
addikt

egy kis Rush of Blood gameplay :DDD egyik kedvenc részem :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#178945) james007007


james007007
csendes tag

ez a 15 honapos akcios membership csak uj tagoknak van?
mert nekem csak februarban fog lejarni es nem engedi megvenni!

(#178946) saelin válasza tretyak (#178937) üzenetére


saelin
veterán

Vagy az ingyenes Paladins. Nagyon barátságos az irányítása és gyorsan tanulható.

james007007
Olyasmi. Csak akkor tudod megvenni, ha nincs aktív ps+ előfizetésed.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#178947) #10186752


#10186752
törölt tag

Day 1 óta:

2466 óra

1. 360 óra Bloodborne
2. 242 óra Dark Souls 3
3. 209 óra The Witcher 3

:O

[ Szerkesztve ]

(#178948) #10186752 válasza markknight (#178923) üzenetére


#10186752
törölt tag

Na, ez szép!

Van valakinek ennél ritkább? :)

(#178949) Petreszku válasza 30z.Samu (#178940) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szerintem egyik játék sem alkalmas az FPS tanulására, ebből a kettőből ( Bulletstorm, DOOM). Melyik lenne a jó azt nem tudom, de kicsit legyen lassabb a játék az nem lenne hátrány.

[ Szerkesztve ]

(#178950) pulyka jocó válasza Petreszku (#178949) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Bármelyik cod vagy Battlefield single módja könnyűn. Kb csak azért vannak az ellenségek hogy eléd menjenek és könnyen kilődd őket

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.