Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178351) Mike válasza kriszpontaz (#178334) üzenetére


Mike
veterán

a második új, most adták ki

(#178352) .LnB válasza sp8787 (#178350) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tökre meglepett, hogy nem lehet. Így Steam-ről jött embernek ez elég hihetetlen. Kerestem mindenhol az előbb. Aztán rágúgliztam. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#178353) sp8787 válasza penge111 (#178343) üzenetére


sp8787
addikt

Ne foglalkozz a kritikakkal, ennel a jateknal kimondottam tuloztak/hablatyoltak.

Semmi gond a LOTF-el! Nagyon is rendben van az a jatek!

[ Szerkesztve ]

(#178354) kriszpontaz válasza Mike (#178351) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Az lényegtelen, megvan a célcsoportja. Pl. felhoztad a Slaps and Beans játékot is asszem példának régebben. Na azt speciel én meg fogom venni, a mostani akcióról is csak a bambaságom miatt csúsztam le.

(#178355) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Bloodborne mennyire nehéz a DS szériákhoz viszonyitva?

(#178356) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Néztem a US Store-ba az ajánlatokat, vannak nagyon jók! Az lenne a kérdésem, hogy az USA profilomon tudok valahogy egy pár napos Plus trial aktiválni anélkül, hogy meg kéne adnom kártya adatokat? Csak az extra kedvezmény miatt :) Ez a profil még sosem volt Plus-os

(#178357) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok. Ps4 Prohoz tudtok ajanlani jo minosegu BT fejhallgatot, mikrofonnal?

Ps4, p30 pro

(#178358) #10186752 válasza BoneDragon (#178355) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ahány játékos, annyi válasz lesz. Attól függ, ki milyen sorrendben tolta le.

Nehezebbtől a gyengébb felé haladva: DS1, Bloodborne, DS2, DS3

(#178359) Kendek válasza fausto (#178356) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A kétnapos próbát tudod aktiválni, ahhoz nem kér fizetőeszköz beállítást.

<-ƘƘ->

(#178360) Janusz001 válasza Pepeninho (#178357) üzenetére


Janusz001
őstag

Vagy esetleg mikrofon nélkülit számomra, 20k magasságában.

(#178361) fausto válasza Kendek (#178359) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, azt hol találom? Store-ba csak 14 naposat látok, de az szerintem kártyát kér

(#178362) sp8787


sp8787
addikt

Nem igazan mivel sokan azert tobbszor is vegigmennek ezeken a jatekokon. Persze ettol fuggetlenul ez tenyleg szubjektiv vmilyen szinten.

Egy dolog viszont biztos, es ennek az ellenkezojet nekem soha senki nem fogja tudni bemagyarazni.
A DS1 kimagasloan a legkonnyebb az osszes kozul.

Es itt az osszes jateknal az osszes DLC-jevel egyutt gondolom.

(#178363) Mike válasza kriszpontaz (#178354) üzenetére


Mike
veterán

gondoltam, hogy megvan, különben nem készülnének ilyen játékok.

[ Szerkesztve ]

(#178364) Kendek válasza fausto (#178361) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PS rendszerében navigálj el ide a US fiókoddal, akkor felajánlja az aktiválását.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#178365) #10186752 válasza fausto (#178356) üzenetére


#10186752
törölt tag

"vannak nagyon jók!"

Mondanál egyet?

Nem tudom, de szerintem katasztrófa a felhozatal, Az, hogy egyetlen kurrens játék sincs leértékelve, az röhej. Ilyen ócska karácsonyi leárazás még nem volt az USA Store-ban.

(#178366) penge111 válasza BoneDragon (#178355) üzenetére


penge111
addikt

Én is csak azt tudom mondani kinek mi, nekem könnyebbnek tűnt a BB. Tök mindegy amúgy, mert minden souls, vagy souls szerű játékban vannak olyan bossok, sőt sima kis monsterek is amik szívritmuszavart okoznak nehézségükkel. :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#178367) #10186752 válasza sp8787 (#178362) üzenetére


#10186752
törölt tag

Gravelord Nito felcsatolta az anális exterminátorát, én meg nem győztem neki adagolni vödörrel az análzsírt.

Ennyit a legkönnyebbről. :DD

(#178368) fausto válasza Kendek (#178364) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, akkor majd otthon :)

#178365 Ulthanito: még csak pár hónapja van meg a gépem, elég sok régebbi játék kimaradt. Amit most megveszek pl. az Order vagy a Uncharted Lost Legacy, de még nézelődök.

(#178369) penge111


penge111
addikt

Valaki taperolta, vagy látta már a Hellblade lemezes verzióját, egy srác árul egyet itt az aprón, de azt írja bolti papírtokos. Hogy lehet papírtokos, létezik ilyen? Rákérdeztem erre nála tegnap de nem válaszolt még...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#178370) mike1334 válasza penge111 (#178369) üzenetére


mike1334
veterán

A papírtokot boltban vette, nem ő hajtogatta, ergo simán leírhatja, hogy bolti papírtokos :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#178371) .LnB válasza penge111 (#178369) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha csak nem erre a papírtokra gondol: [link] Akkor hagyd a fenébe.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#178372) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Just Dance játékokhoz elég a kamera, vagy kell egy ps move kontroller is, hogy ne legyen csalódás?

PSN: sirarcheer

(#178373) Destroyer91


Destroyer91
tag

Üdv all!

Most nézem, hogy plussal akciós a Nioh a storeben, és kéne valami a karácsonyi pihire, az lenne a kérdésem, hogy tudnátok a Nioht olyannak ajánlani, akinek nem igazán jön be a Souls-BB vonal? :U :DD Nem a nehézség a gond, csak ez a morbid világ + lassú szötymögős játékmenet nem igazán jön át (inkább a mainstream GoW+HZD+Spiderman vonalt kedvelem), viszont a Nioh pörgősebbnek tűnik + ez az amcsi főhős japó settingben nagyon bejön. Illetve megéri a deluxe azt a plusz ezrest? :R Köszi a választ!

(#178374) ldave válasza sirarcheer (#178372) üzenetére


ldave
félisten

Mobilra kell valami Just Dance app és kész is.

A Slime draws near! Command?

(#178375) Droughert válasza #10186752 (#178365) üzenetére


Droughert
tag

Az azért megvan ugye, hogy ez még csak a sale week1 néven futó akció? Ez alapján leírni az egész sale-t elég nagy butaság.

(#178376) penge111 válasza Destroyer91 (#178373) üzenetére


penge111
addikt

Jól látod, nekem a Ds3 kivételével minden souls játékhoz volt szerncsém. A Nioh ugyan olyan dög nehéz tud lenni, viszont nagyon pörgős a játékmenete. Kisebbek is a pályák, nagyon gyors maga a harc, hatalmas pozitívum, hogy pár másodperc alatt betölt a játék halál után! Ja és a kieg rohadt sok tartalmat ad a játékhoz, de van itt egy kolléga (sp8787), majd ő esetleg kicsit promóza a játékot, pár ezer órát beletolt ugyanis :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#178377) sirarcheer válasza ldave (#178374) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Pont azt akarom elkerülni, hogy telefonnal táncoljanak.
Xboxnál elég volt csak a kamera, de itt akkor kell kamera + ps move?

PSN: sirarcheer

(#178378) ldave válasza sirarcheer (#178377) üzenetére


ldave
félisten

Ha jól tudom, PS4-es Just Dance esetében önmagában a kamera semmit nem ér.

A Slime draws near! Command?

(#178379) b. válasza sirarcheer (#178372) üzenetére


b.
félisten

nem kell hozzá, elég a kamera. :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#178380) vonSux válasza Destroyer91 (#178373) üzenetére


vonSux
őstag

A Nioht én is ajánlani tudom. Konkrétan már kitoltam a játékot (nem ezer órák, meg nem léptem be a csakmihármantudjukavilágonhogymialényegeaNiohnak klubba, de a kiegek végéig meg voltam). Már nem volt ps4-em, de kb emiatt újra vettem egy pro-t. Ok, azért a GOW is elég csábító volt. Azóta ez az a játék, amelyhez időnként mindig visszatérek. Persze ha nem jönnek be a souls/soulslike játékok..mert ok, a Nioh a legpörgősebb, de egy rossz mozdulat és itt is kezded előröl az adott pályaszakaszt, remélve, hogy a nehezen összeszedett “pénzed” megmarad :D

Penge111:
DS3-at akkor miért tagadod meg a szervezetedtől?

[ Szerkesztve ]

(#178381) penge111 válasza vonSux (#178380) üzenetére


penge111
addikt

Ott csücsül pár hónapja a polcon a Firefade Edition, várja a sorsát. Most a Nioh van porondon, a DS3 majd nyáron, én közel fél éveket rápihenek a souls játékokra azért :) 12 játékom van még rajta kívül zömében 60-100 közötti játékórákkal példányonként, ez az rpg, jrpg szeretet átka...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#178382) Wesder


Wesder
félisten

Mivel tud többet egy Mario Kart, vagy Sonic Racer, mint egy CTR?
Mario Kart-oztam N64-en, de gagyinak tűnt. Az X360-as Sonic Racer sem tetszett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#178383) adalbert1 válasza bulikavagyok (#178339) üzenetére


adalbert1
veterán

Azért itt jól látszik, hogy mennyire gyengék voltak a BF akciók idén PS4 téren, talán csak a notebookstore.hu (vagy notebook.hu) és az alza tudott legalább ilyen jó, vagy ennél jobb ajánlatot adni, a hagyományos konzolboltok pedig ennél rosszabbakat. Úgy tűnik, hogy a Sony központi akciói nélkül nem igazán tudnak labdába rúgni, illetve a BF sokkal inkább arról szól ebben az esetben, hogy hogyan kopasszák meg azokat, akik nem tudtak 2-3 hetet várni.

(#178385) Frod válasza adalbert1 (#178383) üzenetére


Frod
addikt

Tegyük hozzá, hogy a fene sem tudta, hogy a Black November (hisz volt ahol már 16-án kezdték, és ment jóval utána is) után(!!!) lesznek a valódi akciók. Szerintem erre nem volt példa a közelmúltban.

Do you see the white shadow?

(#178386) F-ECT$ válasza adalbert1 (#178383) üzenetére


F-ECT$
titán

Azt is jó lenne látni, hogy a Sony-nak mennyibe kerül egy konzol előállítása. Azt szokták mondani, hogy a megjelenéskor akár még veszteséget is termelhet az eladása (majd úgyis behozzák a játékok), ennyi év elteltével viszont én azt gondolnám, hogy már a konzolon is nyereség van, és akár adhatnák olcsóbban is, mégse teszik.

Egyébként az Alza-s verte szerintem mindet: 125k-ért volt a Pro + RDR2 + Spiderman, azaz a gép 90-95k volt így.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#178388) penge111 válasza F-ECT$ (#178386) üzenetére


penge111
addikt

Én az Alzás csomagot vettem, de ténylegesen 100k nak mondanám magának a masinának az árát, elég nehezen tudod a két játékot 25k-tól többért eladni. Én nem nagyon pöcsöltem vele, már aznap el is adtam a 2 játékot 25-ért, de aprót nézegetve többért nem is nagyon lehet eladni 15 az rdr2 és a póki max 10-11k.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#178390) adalbert1 válasza Frod (#178385) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, én sem számítottam arra, hogy black friday után lesznek még értékelhető akciók, én is akkor vettem slim-et (ráadásul 16-án a media marktól, mert akkor az ő ajánlatuk jobb volt, mint ugyanarra a csomagra mondjuk a konzolvilágos play it ajánlat, és abból arra következtettem, hogy a konzolvilágnak a black friday akciói sem lesznek sokkal ütősebbek PS4 téren, mint a play it akciói).

F-ECT$: most gyorsan rákerestem, hogy vajon mennyi lehet a PS4 Pro előállítási költsége, de semmi kurrens infót nem találtam - az biztos, hogy a One X-nél kevesebb, elvégre abban erősebb hardware és UHD Blu-ray meghajtó is van (mondjuk ez is érdekes lenne, hogy mennyi a valós különbség egy UHD és egy sima Blu-ray meghajtó ára között, valószínűleg nem túl sok). Szerintem egyszerűen azért nem strapálják magukat az árcsökkentéssel, mert így is a leginkább eladott konzol a PS4 a jelenlegi generációban, hiába jött ki az MS az erősebb One X-szel, nem igazán veszélyezteti azzal sem a Pro piaci helyzetét, szóval amíg nem csökkennek lényegesen az eladások, addig szerintem nagyobb kedvezményekre kár várni.

Mondjuk abból a szempontból tényleg érdekes az ára, hogy 2 éve kint van a pro, és a listaára azóta szerintem folyamatosan 130k környékén tanyázik, illetve a konzolvilágnál (talán véletlen) már a 2016-os black friday esetén bekerült az akcióba, és akkor 115k-ért pár ember el is tudta hozni - szóval a megjelenés óta a listaára alig változott, az akciós ára pedig csökkent egy 10-20k-t.

(#178391) #10186752 válasza adalbert1 (#178390) üzenetére


#10186752
törölt tag

Központi akció nélkül a kereskedő nem nagyon tud mit akciózni, azt a saját hasznából engedi el...

Igazán majd akkor csökken a konzol ára, ha a gyártó lejjebb viszi.

(#178392) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Az akciók keretein belül megvásároltam a Lego Marvel Avangers játékot. Kb meddig kell megnézzem a Marvel filmeket, hogy képbe legyek? marvel filmek :R

[ Szerkesztve ]

(#178393) vg válasza Bencus88 (#178392) üzenetére


vg
addikt

Mindet meg kell nézni minimum 10szer.

(#178394) L4D1K


L4D1K
őstag

Sziasztok!

Magentáéknál PS4 CUH-2116A 500G + GT/GoW/Horizon 87e. Ennyiért megéri vagy van jobb ajánlat? Sose volt még konzolok, de ezeket a címeket pont kipörgetném. 720p-s tv-m van, gondolom itt a pro-val sem lennék előnyben.

Üdv, Csaba

# ANTAL Tuning #

(#178395) danielgalaxy válasza vg (#178393) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

6.20-as rendszerfrissítés épp most települ, 440 MB körüli méretben. Csak a szokásos hibajavítás.

vg: nem neked, sorry.

[ Szerkesztve ]

(#178396) Bencus88 válasza vg (#178393) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az rendbe van, de melyik után bonthatom ki a játékot? :P :C

(#178397) crue válasza adalbert1 (#178390) üzenetére


crue
őstag

A slim/pro páros megjelenéséig a fat ára is nagyon lassan mendegélt csak lefelé a megjelenés óta.
Egyébként ezt a 105 ezres prót már én sem tudtam kihagyni, megváltam a jó öreg fat géptől tegnap.

(#178398) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakinek kimaradt volna, van már ugye 6.20 update.

Tartalma: :D

This system software update improves system performance.

GIF1
GIF2

:DD

(#178399) consono

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#178399) consono válasza oriic (#178398) üzenetére


consono
nagyúr

Már csak a gif hiányzik :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#178400) oriic válasza oriic (#178398) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok, nem néztem végig a 2. GIF-et. :DDD Sry.

ON:

Jagged Alliance: Rage! - Már elérhető konzolokra is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.