Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178251) Nayrobi válasza javorszky (#178248) üzenetére


Nayrobi
őstag

Hagyd a fenébe a horit, kidobott pénz lenne, ha kormányt szeretnél venni, akkor a thrustmaster t150 a belépőszint.

Most pont akciós az emagnál

[ Szerkesztve ]

(#178252) Sefter válasza penge111 (#178249) üzenetére


Sefter
veterán

Harc és Varázslat, Star Wars, Középfölde, Magus.. :K

Psn ID: sefter_hun

(#178253) Deck válasza 30z.Samu (#178238) üzenetére


Deck
titán

Én már 1 forintot se adnék érte. Anno megvettem mert hát GTA V de kidobott pénz volt. Nagyon nem szép.. Mosott, recés, és a 30fps amivel fut nagyon gyenge. Se slimen se pron se monitoron se tv-n nem szép. A PS pályafutásom során sok játékot kipróbáltam vagy játszottam de egyik se volt ekkora csalódás, hogy wtf?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#178254) .LnB válasza Deck (#178253) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ez alapján nem látom annyira gáznak, mint amilyennek leírtad: [link] Én még PC-n toltam végig, szerintem egy nagyon jó single player játék. A multi nem jött be.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#178255) #10186752 válasza Deck (#178253) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ízlések és pofonok, 2014-ben PS4-en szerintem kifejezetten szép volt a remastered változata.

(#178256) Deck válasza .LnB (#178254) üzenetére


Deck
titán

Pc-n semmi próbléma vele ott szívesen játszok vele néha.

Ez a videó csalóka. Élőben nem ilyen. Nagyon nem :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#178257) .LnB válasza Deck (#178256) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

(Másodjára) Redux-moddal toltam, volt vagy 160Gb úgy a játék. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#178258) Źşë' válasza F-ECT$ (#178237) üzenetére


Źşë'
addikt

főleg úgy megér ennyit h pl PC-n soha nem volt 8k nál olcsóbb emlékeim szerint, főleg nem ilyen prémium kiadás, ami jól jön ha egyszer multizni akarsz vele, vagy valamelyik rokonod haverod netán

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#178259) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Grand Theft Auto V Premium Online Edition 4.490 Ft Ebben szerintem nincs benne az alap GTA V.Vagy igen?

(#178260) 30z.Samu
Ne már.Akkor ez best buy ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#178260) 30z.Samu válasza Deck (#178253) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hozzátartozik az igazsághoz, hogy ugyan megvan PS-en is, előtte PC-n vittem végig. Ott szebb jóval a grafika tény és való, viszont nem gyengén ugrált az fps, teljesen mindegy volt hogyan állítottam be a grafikát.

(#178259) ProEvoFan: Benne van.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#178261) wierra


wierra
senior tag

Ha minden jól megy, hamarosan kezeim között fogom tartani az UC4 és Killzone kombót. :D

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#178262) hramon94 válasza ProEvoFan (#178259) üzenetére


hramon94
tag

Elvileg benne van, nem rég volt róla szó.

#178152
#178163

(#178263) NyMRooD válasza ProEvoFan (#178259) üzenetére


NyMRooD
őstag

Biztosan benne van itt is jelezték többen, rá gugliztam és azt írták, hogy ebben az is benne és azóta megvettem, telepítettem és kipróbáltam: benne van!

Azért hihetetlen elsőre az ár, mert az alapjáték nincs leárazva + adnak online cuccokat is.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#178264) 30z.Samu válasza NyMRooD (#178263) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mondjuk nem mai játék az tény és való, de még mindig elég népszerű. :) Jó deal ez ennyiért.

Sic Parvis Magna

(#178265) bigrob válasza .LnB (#178254) üzenetére


bigrob
őstag

Én meg egy percet sem játszottam a GTA V single-el csak a multival, de azzal rendesen... :DDD (PC)

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#178266) NyMRooD válasza 30z.Samu (#178264) üzenetére


NyMRooD
őstag

Jah, de a Rockstar szereti sokáig magasan tartani az árait, ezért elég bb ez.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#178267) highness válasza ProEvoFan (#178259) üzenetére


highness
tag

Köszönöm! Ezért is jó olvasni ezt a fórumot! Be is rántottam mobil appról, még a munkahelyemen. :)

[ Szerkesztve ]

(#178268) bigrob


bigrob
őstag

Ezzel a monster hunter world demoval mikortól lehet nyomni?

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#178269) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Második

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#178270) Crucio


Crucio
aktív tag

Pár napja tolom a Spider-Man-t és rohadt jó, pókemberes játékot a Web of Shadows óta nem élveztem ennyire. Nagyon össze van rakva az egész, én Slimen játszom egy 43"-os 4K tv-n és ott is tetszik a grafikája. Az egésznek "egyben van"/"össze van rakva" érzete van, nem esik szét az openworld jellege miatt, mint sok másik, a fejlödési fa is átlátható, ami meglepett, hogy az épületek, amikbe be lehet menni, milyen gondosan és aprólékosan meg vannak csinálva, életszerűek lettek tőle a belterek (pl Octavius Industries-ban a széthajigált franciakulcs, füzetek, stb). Ami van hibája a játéknak az fel sem tűnik, vagy nem vagyok hajlandó figyelembe venni :DDD , egyetlen "problémám", hogy a Sleeping Dogs harcrendszere szerintem jobb volt, pedig itt is elég jó.
Két éve mikor láttam az E3 trailerét, akkor döntöttem el, hogy kell egy PS4 és mondjuk nem Pókarc az egyetlen oka, hogy megvettem a gépet, de erősen benne volt és hát nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

(#178271) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Csak szerintem rohadt nehéz a GiveMeGodOfWar szint? Az alap verzióban,nem a NG+. Normalon átmentem rajta,mint kés a vajon. Egy este bementem Helheimbe, összeszedtem a komplett armorra valót,vissza a fōszálhoz.Nilfheim dettó. Most meg 10óra után kezdem elveszíteni az önbizalmam :)) a 2 hülyegyerektōl már elōre félek

Life, Uh, Finds A Way

(#178272) Deck válasza hombre[EU] (#178271) üzenetére


Deck
titán

Tényleg nehéz. De csak pár hely van benne ahol annyiszor haltam mint egy souls gamebe ;]

PS5

(#178273) Thorkos válasza penge111 (#178249) üzenetére


Thorkos
tag

Magussal kezdtem utána volt pár csemege a könyves szerepek közül. Vampire, werewolf, alien, warhammer, dnd,fallout. Egy jó km-mel lenyom minden pc gamot bármelyik :)

(#178274) mastadoc1


mastadoc1
tag

Már már lemondtam a GT Sportról, amikor az egyik barátomtól kölcsönkaptam egy kis összeállítást, ami által ki tudtam próbálni a VR módot a játékban. Kb 90 percre egyből ott is ragadtam, és csak nyomtam a gázt. :D Eszméletlen nagy élmény. A földúton ahogy dobált, ahogy csúszott a kocsi, hatalmas élmény. Amikor megelőzöm a ellenfél gépét, és átnézel, az zseniális.:D Előre sajnálom hogy vissza kell majd adnom. Kontrollerrel biztos nem élveztem volna ennyire. És kézi H váltóval az igazi!

[ Szerkesztve ]

(#178275) hombre[EU] válasza Deck (#178272) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Lesznek olyanok is? Ok, egy souls játéknál tudom,hogy nyitott szájjal megyek abba a bizonyos erdōbe, ha szerencsém is van akkor sikerül,ha nem majd holnap. Ezt nem vártam,hogy ennyire megváltozik a gameplay. Normálon se pajzs, se parryt nem használtam

Life, Uh, Finds A Way

(#178276) tretyak válasza hombre[EU] (#178271) üzenetére


tretyak
aktív tag

Én elsőre álltam neki GMGoW szinten, egy óra után ment vissza normálra, kicsit túltolták szerintem is.
Szerk.: értsd kezdhettem elölről :)

[ Szerkesztve ]

(#178277) Deck válasza tretyak (#178276) üzenetére


Deck
titán

Dehogy is. Csak hamar feladtad. De a neve tükrözi a nehézségét. Nem tudom mit vártál.. :D

PS5

(#178278) 30z.Samu válasza mastadoc1 (#178274) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezt én is kipróbálnám egyszer, de lehet elhánynám magam elsőre. :D

Sic Parvis Magna

(#178279) KaitouP válasza mastadoc1 (#178274) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez atom és tényleg jó lenne így játszani, de egy jó párszázezer Forint -os setup, egyetlen egy játékért. :D

(#178281) Kendek

Persze, nyilván több autós címhez is jó, de csak ehhez a kategóriához. Ez a szívfájdalmam, mert pedig egyébként én is kormánnyal tolnám. Ja meg, hát elég helyigényes egy ilyen seat a kormánnyal, nekem abból pedig megintcsak nincs sok. Ahogy rávaló pénzből se. :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#178280) hombre[EU] válasza tretyak (#178276) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem gondolom,hogy túltolták (persze elsō végigjátszásra határeset) engem inkább meglepett,hogy egy ilyen mainstream blockbusterbe bevállalták. Van benne kihívás az biztos

Life, Uh, Finds A Way

(#178281) Kendek válasza KaitouP (#178279) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Na meg Driveclub VR, gondolom ahhoz is jó. Ez olyasmi mint az Aim kontroller, egy-két játékhoz jó, viszont annál kicsit zsebbenyúlósabb. :)

<-ƘƘ->

(#178282) Deck válasza hombre[EU] (#178280) üzenetére


Deck
titán

Először Normálon játszottam végig (sajnos) egy kezemen megtudom számolni hányszor haltam.. Azután muszáj volt a legnehezebben de tudtam már így pár dolgot amit nem kellett újra megtanulnom. Parryzés is tökéletesen ment hála a Valkűrkirálynőnek.. ;]

Aki kihívást akar annak mindenképp ajánlom.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#178283) Revolit válasza Kendek (#178281) üzenetére


Revolit
senior tag

Viszont több ezer órát eltölthetsz vele, ha tényleg élvezed a simeket. Szerintem :)

(#178284) Rigormortiis válasza penge111 (#178247) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem a P4G a kedvencem, időnként leporolom miatta a vitát. A sztori, a karakterek és a zenék mind-mind überelik az 5-öt. Ott számomra egyedül a művészeti/design megvalósítás, amitől letettem a hajam. Ettől még a generáció legjobbja. Szorosan mögötte a DQ11el.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#178285) F-ECT$ válasza mastadoc1 (#178274) üzenetére


F-ECT$
titán

A földúton ahogy dobált
Mozog a szék is?

Mennyiből dobsz össze egy ilyen setupot? (Kormány, szék, ülés, tehát a PS-es cuccokon kívül.)

Dive ever, work never.

(#178286) tretyak válasza Deck (#178282) üzenetére


tretyak
aktív tag

Sigrunon kívül én se nagyon haltam utána, lehet korán feladtam, de az sok volt. Igazából nem nehéz volt, hanem kimerítő-egy kisebb csapat mobbal is percekig kellett küzdeni. Miután végigvittem kicsit utánanéztem és később elvileg már valamivel könnyebb, az eleje húzós jó gear nélkül.
Mondjuk a souls tapasztalatom összesen egy fél óra Bloodborne, aminek egy naelmentektiapics@bakinekszórakozásez lett a vége :D

[ Szerkesztve ]

(#178287) Nayrobi válasza F-ECT$ (#178285) üzenetére


Nayrobi
őstag

Playseat 100-120k, g29 80 k, meg ugye a vr még 70k

(#178288) szallasi007 válasza Nayrobi (#178287) üzenetére


szallasi007
őstag

Kormányt már mondtam itthon de az a szék 😲 AKAROM 😂

(#178289) Ronam


Ronam
addikt

Vampyrt vegigtolta valaki? Az elmult 1 oraban 3x lepett ki a jatek CE-34878-0 hibauzenettel, kezd kicsit idegesito lenni..

[ Szerkesztve ]

(#178290) Nayrobi válasza szallasi007 (#178288) üzenetére


Nayrobi
őstag

Jaaaa, vak vagyok.

(#178291) Tegla80


Tegla80
addikt

[link] ez valoban muxik hyperx cloud2-nel es igy tenyleg megy a hangkarija 7.1-ben?
Ranezne valaki akinek van?
:R

Sony® & PlayStation®

(#178292) Thorkos válasza Ronam (#178289) üzenetére


Thorkos
tag

Engem a fallout rak ki egy csomoszor erre a hibára hivatkozva. Lehet nem a game a hibás?

(#178293) mastadoc1 válasza KaitouP (#178279) üzenetére


mastadoc1
tag

Igen, sokba kerül, de szerencsére van egy barátom aki imádja az autó szimulátorokat, és most egy kis ideig tudja mellőzni. Én csak éltem az alkalommal. 😁

(#178294) mastadoc1 válasza F-ECT$ (#178285) üzenetére


mastadoc1
tag

Nem, az ülés nem dobál. Viszont az érzet simán kiadja. Még a kanyarokba is bedőlök! 😂 Mondjuk a kréziféket már a cimborám "aplikálta" rá, igazi rallis megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#178295) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Kicsit dilemmázok, Detroit-ot rendeltem a karácsonyi időszakra, mellé kellene valami.
GTA5-öt láttam ma brutáljó store-os akcióban, érdemes megvenni, mennyire jó a story, vállalható a kinézete még 4 év után is? (bocs a kérdésért de nem akarom lelőni magamnak a story-t YT videók alapján).
Másik kiszemelt az RDR2 lenne, szintén story miatt.
Szerintetek?

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#178296) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#178295) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem teljesen jó a story. A grafika meg szubjektív, nyilván nem RDR 2 szintű, de nekem nincs vele bajom. :)

Sic Parvis Magna

(#178297) psycroptic válasza Zoleee83 (#178295) üzenetére


psycroptic
őstag

Igaz én PC-n játszottam vele, de a sztori miatt megér ennyit is. Főleg Trevor miatt. Szerintem nagyon jól sikerült a szereplőket megkreálniuk és nem unalmas a hozzájuk fűződő történet sem. Nekem nagyon tetszett anno és csábít, hogy megvegyem PS-re is.

PSNID: Tomy83PS

(#178298) gyuromoj válasza Zoleee83 (#178295) üzenetére


gyuromoj
veterán

XBOX360/PS4/PC amiken végigtoltam már a GTA5-öt. De ennyiért meg fogom venni újra. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#178299) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Köszi szépen mindenkinek! :R
Akkor érdemes lehet behúznom, a story ami a legfontosabb, nálam a grafika nem annyira lényeg, csak attól tartottam, hogy az open world játékok hibája itt is előjön, és ellaposodik a közepére ezért inkább kérdeztem előtte.
Most toltam végig a FarCry5-öt na az nem volt nagy szám story-t tekintve, kb nem is érdekelt, hiába nézett ki viszonylag jól, bár így is beletettem 50 órát.
Akkor RDR2-t lehet hanyagolom míg kicsit esik az ára.
GTA5 a Detroittal jó kis páros lenne a hosszú szabadságra.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#178300) RangerFox válasza Zoleee83 (#178299) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nekem csak a vége mentette meg az FC5 sztoriját, de az elég creepy lett, tetszett. Meg John-Faith sztorija is jó volt szerintem.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.