Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163051) Xaels válasza Peace (#163049) üzenetére


Xaels
félisten

Én is Heavy Gunner-ként indultam, de hamar átáltam melee-re. Ott a kétkezes kardok, csatabárd ami igazán adja. A pöröly sem rossz, de valahogy a területre ható támadása nem olyan hatékony és relatív lassúnak érzem. Igazából a lőfegyveres játékhoz nekem sokszor a kamera dőlésszöge nem az igazi, nem látsz elég messzire ahhoz, hogy igazán ki tudd használni a fedezékek és a távolság nyújtotta előnyt legalább is a kétkezes nehézfegyverekkel. Pisztolyt pajzzsal párosítva azert egész jól ment. A heavy bolter meg nagyon hamar szór, hiába a sok skuló ha a fele mellé megy.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#163052) wierra válasza Syberian (#163050) üzenetére


wierra
senior tag

Tökéletes PS+ -ra.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#163053) Peace válasza Xaels (#163051) üzenetére


Peace
nagyúr

Az egész játék nem való lőfegyverhez. Fedezéket sosem használtam, nem tudom minek van benne......

(#163054) Xaels válasza Peace (#163053) üzenetére


Xaels
félisten

Én használtam, egy két elit ellen jól jött meg a szupresszió hamarabb visszatölt úgy. Volt, hogy életet mentett. Mondjuk általában úgy állítom a nehézséget, hogy a küldetés power levelje nagyobb legyen mint az enyém így sokszor rendesen bedarálnak ha ész nélkül ugrom közéjük. Ha nagyon sokan vannak egy kupacon akkor a kisebb távolsági egységeket ki szoktam lőni vagy arra jó, hogy utánam eredjenek és kisebb kupacokban könnyebb kicsinálni őket. A fedezék rendszer szerintem nem rossz, bár lehet a másik két kaszt többet profitál belőle.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#163055) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

LOOOOOOOL :DDD

The Truth is out there...

(#163056) Carvus válasza Carvus (#160931) üzenetére


Carvus
senior tag

Meg is jött az állvány, EZ lett végül: Képek

Prohoz rendeltem, de alapból jár hozzá Slimhez való adapter is, elején egy kicsit megijedtem, hogy nem megy bele a Pro, de aztán erőteljesen sikerül beerőszakolni a gumírozott tartórészbe..ez miatt valószínűleg kiesni se fog! :U
Melegedés/hangoskodásról egyenlőre nem tudok nyilatkozni, mert keveset játszottam mióta megjött és az idő is lehűlt, de annyi pozitívum mindenképp van, hogy nekem így könnyebb elhelyezni a TV mellett. Annyi még, mintha kicsit lassabban töltené a kontrollert.

Mindenesetre tetszik és ajánlom ha valaki ilyet keresne! :R

(#163057) Peace válasza Xaels (#163054) üzenetére


Peace
nagyúr

Suppression alapból mindig maxon van, Augmented Body II perk nélkkülözhetetlen a melee crusader számára! És a HP regen. Mindenképp olyan unique fegyver, aminek a speciális képessége a HP visszatöltés. Így igazából nagyjából halhatatlan lesz a karakter. E mellé volt még a rosarius force field is, ami szinte folyamat triggerelődött. Ezért nerfelték szét és onnantól már nem is igen kísérleteztem semmivel...Warzone is csak egy rossz vicc, amit a végére betettek endgame gyanánt. :(

(#163058) Peace válasza Carvus (#163056) üzenetére


Peace
nagyúr

Miért jó, hogy kitakarja a PS a TV képernyő jobb alsó sarkát? :Y

(#163059) pethYeti


pethYeti
addikt

Szerintetek erre érdemes most lecsapni, vagy lesz ez a kettő még olcsóbban is (akár digitálisan):

(#163060) Carlos Padre válasza Carvus (#163056) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De jó, már szemezek egy ideje ezzel a modellel mert a két nagyobb ventilátor jobban hangzik mint a három kicsi, de semmit nem találtam róla a neten.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#163061) ProEvoFan válasza pethYeti (#163059) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Titkolod a linket? ;] Hol van ennyiért? Uncharted jó árban van ha új.

(#163062) Peace válasza pethYeti (#163059) üzenetére


Peace
nagyúr

(#163063) KaitouP válasza ProEvoFan (#163061) üzenetére


KaitouP
veterán

Konzolvilág webes felülete ez, nem nehéz kitalálni.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#163064) pethYeti válasza ProEvoFan (#163061) üzenetére


pethYeti
addikt

Persze hogy titkolom :D.

Konzolvilág: Hits játékoknál a másodikra 50% van.
[link]

(#163065) ProEvoFan válasza pethYeti (#163064) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha van mivel játszani, akkor szerintem várjál.Lesz ez még olcsóbb is, főleg storeban.

(#163066) pethYeti válasza ProEvoFan (#163065) üzenetére


pethYeti
addikt

Az lesz, jövőhéten úgyis itt a Páókembör. :)

(#163067) #20844032 válasza Carlos Padre (#163060) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ezeket a ventis hülyeségeket felejtsétek el. Többet árt, mint használ. Ha többet fúj be, mint amennyit a gyári beszív, megfőzöl vele olyat, ami addig nem is melegedett, nincs ami kiszellőztesse a házat. Ha meg kevesebbet...nos akkor semmit nem ér. És még az a jobb helyzet.

(#163068) mcwolf79 válasza Carlos Padre (#163060) üzenetére


mcwolf79
veterán

Egyetértek Moby kollegával. Nekem nem ugyanilyen van, de gondolom a hatás ugyanaz. Sokkal hangosabb állvánnyal + hütéssel, mint simán lefektetve. Ezek a megoldások felejtősek, de nagyon.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#163069) Xaels válasza Peace (#163057) üzenetére


Xaels
félisten

Még nem nagyon tapasztaltam ki, próbálok minél több mindent kipróbálni. Vegyíteni próbáltál fegyvereket? Gondolok itt pisztoly+kard, vagy kétféle pisztoly/melee?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#163070) Sordoran válasza pethYeti (#163059) üzenetére


Sordoran
addikt

"Imádom" a konzolvilág "akcióit". Mikor meglett a PS-em, láttam náluk "akciós" a TLoU, így megvettem. Azóta MINDIG mikor ránézek az oldalukra ott van ennyiért akciósan. Miért akciós valami, ami már 4 hónapja ugyanannyi? :U Ami máshol akció nélkül is ennyi, vagy olcsóbb.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#163071) #80123904 válasza pethYeti (#163059) üzenetére


#80123904
törölt tag

Digitálisan usankából olcsóbban ki lehet jönni, ha akciózva van:
Az U4 két hete volt 12$. (10$ pedig PS+ tagoknak).
A LoU pedig a június hónap elején volt 10$.

Sajnos már visszaálltak az eredeti árukra (20-20$).

[ Szerkesztve ]

(#163072) ProEvoFan válasza pethYeti (#163066) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Már várom a szeptember negyedikét, mikor vége lesz a "teszt" embargónak.Kb már minden releváns online magazin végigjátszotta a játékot.

(#163073) Carvus válasza Peace (#163058) üzenetére


Carvus
senior tag

Ott csak a kép miatt volt, azóta lekerült a TV állvány mellé! Eddig egyébként pont az volt a baj h jobbra alul fektetve is kitakarta TV vevőjét és alig lehetett néha bekapcsolni távirányítóval..

Ventilátorokat én se fogom használni, de nekem nem is az volt a fő szempont, hanem h állítva legyen és töltésnél ne kelljen mindig ki be dugiszálni a kábelt, ami itteni tapasztalat szerint is hajlamos tönkre menni.

U.i.: ja és a venti nem megy fixen hanem alapból ki van kapcsolva és gombbal lehet bekapcsolni!

[ Szerkesztve ]

(#163074) laci1117


laci1117
tag

Sziasztok!

FIFA 19-et érdemes USA profilra megvenni? A HU profilom a fő, azon van a Plus is. Lehetnek esetleges ping problémák vagy hasonlók?

(#163075) sting2 válasza ProEvoFan (#163072) üzenetére


sting2
addikt

Számít bármit is ?
Óvatosabb leszel, ha egy oldalon a neked nem megfelelő véleményt vagy számot látod vele kapcsolatban?

Nálam az exek, ha csak egy futó kalandra is, de kötelező beszerzésnek számítanak.
Megjelenéskor, vagy évekkel később , nem számít, látnom kell, nyomnom kell.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#163076) sp8787 válasza ProEvoFan (#163072) üzenetére


sp8787
addikt

Teljesen kizart ,hogy vmi egetrengeto derulen ki. 100-120% ,hogy ez egy eszmeletlenul jo jatek azoknak akiknek keszult, azaz a tobbsegnek. En nem tartozom kozejuk de nem is vagyok ellendrukker csak siman nem erdekel.

(#163077) erahurka válasza sting2 (#163075) üzenetére


erahurka
félisten

Én is így vagyok vele ha kicsit is az én zsánerem a cucc. Elvégre ezért vettünk PS4-et a világ legjobb kontrollere és a világ legerősebb konzolja és a pénz helyett a felhasználói igényeket szem előtt tartó Xbox helyett :DDD

(#163078) #20844032 válasza sting2 (#163075) üzenetére


#20844032
törölt tag

Azért ez nem egy 1st party ex, és ez már most több ponton látszik.

(#163079) MAGUS7


MAGUS7
tag

Sziasztok! ki honnan rendeli elő a Pókembert ? eddig ezt a 3 oldalt néztem,Alza,Videojátékbolt,konzolokszervize,mind a háromnál jár ajándék,az előrendelés mellé.

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#163080) RangerFox válasza laci1117 (#163074) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha a fifa 18 menüjén keresztül rendeled elő digitálisan, akkor kapsz -10%-ot, nem tudom, hogy ez usa profilon is van-e. De ha nincs, akkor szerintem így olcsóbban jössz ki.

(#163081) KaitouP válasza ProEvoFan (#163072) üzenetére


KaitouP
veterán

Teszt ugyan még nincs, de itt van egy új kiszivárgott jelenet a játékból: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#163082) gianni85 válasza erahurka (#163077) üzenetére


gianni85
veterán

Nekem azért eléggé hiányzik az elite controller és a minőségi, halk doboz. De sok jó ex cím miatt benyelem.

(#163083) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

sziasztok!
Új vagyok, de láttam hogy a PS Plushoz augusztusban a Mafia 3 és a Dead by Dylight volt ajándék játék.
A kérdésem az, hogy ha most fizetek elő ezeket már sehogy se tudom megkapni, ugye?
Köszi.

(#163084) sting2 válasza #20844032 (#163078) üzenetére


sting2
addikt

"Üde színfolt" - kategória nálam.
Meglátjuk..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#163085) #20844032 válasza sting2 (#163084) üzenetére


#20844032
törölt tag

Biztos vagyok benne, hogy jó játék lesz, de a gigaexeket a sony stúdiók szállítják. Ez a dolgok rendje :)

[ Szerkesztve ]

(#163086) Kendek válasza tothjozsi96 (#163083) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezek érhetőek el jelenleg, rányomsz a két hét próbára és bezsákolhatod őket.

<-ƘƘ->

(#163087) seniman válasza tothjozsi96 (#163083) üzenetére


seniman
addikt

Még keddig elérhető a jelenlegi kínálat.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#163088) laci1117 válasza RangerFox (#163080) üzenetére


laci1117
tag

Sajnos csak az a Ultimate Edition, nem?

(#163089) ProEvoFan válasza sting2 (#163075) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kíváncsiságból érdekel.Azt nem mondom hogy hidegen hagyna a negatív ill a pozitív kritika.Valamilyen szinten befolyásol.Magyaroknál a gamer365 számomra az etalon ha tesztről van szó.Náluk ritkán botlok "furcsa" ítéletekbe.

(#163090) proly01


proly01
őstag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni abban hogy Pro -ból most melyik a legújabb széria?

....Pr:)ly....

(#163091) S@c@ válasza proly01 (#163090) üzenetére


S@c@
őstag

7116b verzio

(#163092) lajosx


lajosx
őstag

sziasztok tudna valaki segíteni hogyan tudok a ps4en profilomhoz paypalt hozzárendelni? Köszönöm szépen. :R

(#163093) proly01 válasza S@c@ (#163091) üzenetére


proly01
őstag

Köszönöm!
Ez C chassis vagy D chassis azt meg tudod mondani?
Szeretnék rendelni de az oldalon nimcs verzió szám feltüntetve csak annyi hogy D chassis.
:R

....Pr:)ly....

(#163094) Rigormortiis válasza Carlos Padre (#163017) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az előző generációban éppen hogy sikerült utolérniük az ms-t a gen végére.

De abban igazad van, hogy az exkluzívok döntenek. Épp ezért vettem a ps2 után x360-at. Fura módon egy echte japán játék, a Lost Odyssey döntötte el nálam a kérdést. No meg a Dead Rising, Halok, Gears, Project Gotham Racing (de sajnálom, hogy kinyírták ezt a szériát), Forzák, Alan Wake, Fablek (ezt is miért kellett kinyírni), és még sorolhatnám.

Viszont érdekes adalék, hogy amennyire emlékszem, a legtöbb esetben a multiplatform címekből többet eladtak boxra, holott elvileg ott virágzott a kalózkodás.

De a ps4 mellett is exkluzív miatt döntöttem, mégpedig a Bloodborne személyében.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#163095) FollowTheORI válasza proly01 (#163093) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem egyik se, mert ez a sima PS4-re van amit kérdezel a google szerint.

A, B, C az a régi fat, a D, E pedig a slim..

Pro-ban nincsen két burkolat (forma) változat.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#163096) Xaels válasza Peace (#163057) üzenetére


Xaels
félisten

Most megnéztem, az Augmented Body 2-t majd csak 41. szinten kapom meg és amellett nincs ÉP regenerálódás csak inokulátorral lehet tölteni. Az még 10 szint nekem, az el fog azért tartani még egy darabig.

50. Szint felett nem ad már képesség pontot? Mert a Kézségeknél írja, hogy XY-hoz pl. 62. Szint kell de a fejlődés fülön megáll 50-nél.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#163098) penge111 válasza Rigormortiis (#163094) üzenetére


penge111
addikt

Hát igen, a Lost Odyssey minden idők egyik legjobb jrpgje, azért az egy játékomért szakadt meg a szivem, mikor 360-ról dobbantottam Ps3-ra.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#163099) lajosx válasza Kendek (#163097) üzenetére


lajosx
őstag

köszönöm kipróbáltam és azt irja ezt a paypal fokot nem lehet hozzárendelni próbálja meg később. Egy másik ps4 profilhoz már hozzá van rendelve ez a paypal fiók lehet az a baj? Mert van nekem egy és a gyerekeknek, A másikat pár napja csináltam az sikerült de a sajátomra nem tudom.. Ha ps4 en belül próbálom an erron has occurred üzenet jön. Az email-ra pedig igy néz ki amit kapok ha lefordítom. Ez mit jelent?

A Sony Interactive Entertainment megszüntette a számlázási megállapodást veled.

Leírás: Sony PSN BA a konzolon keresztül

Kezelje a Számlázási Szerződést úgy, hogy bejelentkezik a PayPal-fiókjába, és kattintson a Számlázási szerződés linkre a profil alatt. A profilodban kiválaszthatja és módosíthatja az előnyben részesített finanszírozási forrást, és törölheti a Számlázási megállapodást.

Ha közvetlenül kapcsolatba kell lépnie a Sony Interactive Entertainmentdal, kérjük, használja az alábbi lehetőségeket:

(#163100) Kendek válasza lajosx (#163099) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Úgy tudom, hogy egy adott PayPal fiókot egyszerre csak egy PS4 account-hoz tudsz hozzárendelni. Ellenben a bakkártyával, amit több fiókhoz is felvehetsz.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.