Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163951) p3l9uph válasza pr0bi (#163947) üzenetére


p3l9uph
tag

Egy percet se de velemenyezed...gratulalok.

(#163952) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Namost, meg van a Spider-man konzolvilágból lemezesen, kérdés hogy tudom magyarra állítani a nyelvet? Semmi ilyet nem látok, mi a csöcs. Már a lemezeseknek is baj a UK account?

(#163953) ProEvoFan válasza dunc (#163926) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az durva!576Kbyte vagy a Konzolvilág előtt álltak sorban?Remélem ha sokan megvesszük a magyar feliratos játékokat, akkor a sony ebből szokást fog csinálni.
Grat a géphez!

(#163954) Wesder válasza ProEvoFan (#163953) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor valószínűleg igen szokàsuk lesz, mert megéri majd.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#163955) FollowTheORI válasza Zolibacsi88 (#163952) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem mindkettőnek magyarnak kell lenni, akkor van magyar... ez így logikus (ha már ilyen korlátozás van sajnos). :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#163956) NyMRooD válasza Zolibacsi88 (#163952) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az sp-nél a rendszer (aka ps oprendszere) nyelvétől függ a felirat nyelve elvileg, szóval ha azt magyarra állítod akkor lesz magyar feliratod.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#163957) sting2 válasza marilllyo (#163939) üzenetére


sting2
addikt

Sok minden :
- Nem jó profilra (Game, normal, Cinema pro, stb) szettingeltél
- valami képjavító
- Élő szín túltolása
- HDR csúszka bekapcsolva hagyva
- támogatott Hdmi bemenet nincs kapcsolva
- fényerő magas
stb, stb, stb....

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#163958) Zolibacsi88 válasza NyMRooD (#163956) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Ok közben meglett, elég ha a rendszer a PS-en magyarra van állítva. Helló újra “képkockagyűjtemény”

(#163959) Deck válasza ProEvoFan (#163953) üzenetére


Deck
titán

Reméljük. De úgy néz ki így fog lenni :)

PS5

(#163960) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok!

Koca autoversenyzokent megeri most megvenni a GTS Deluxe Edition-t? Megeri az a 3000Ft plusz?
Mit kapok cserebe az alap verzioval szemben?

Hangsulyozom, nagyon ritkan veszek elo autos jatekot, de ennyiert kiprobalnam.

:R

ps.: Bocs, hogy nem Spiderman hsz ;]

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#163961) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hát így bő 2 óra játék után azt kell mondjam, ez a Spiderman kibaxott jó játék lett. A grafikát ugyebár nem kell ecsetelnem, eszméletlen jó a házak közt lengedezni, nagyon hangulatos az egész város. Őszintén szólva nem gondoltam, hogy ezt a színvonalat ki lehet hozni a PS4-ből, de szerencsére tévedtem. A hangok is nagyon jók, Peter szövegelése sokat hozzátesz a hangulathoz.
A harcrendszer bonyolultabb egy fokkal, mint a Batman játékokban, de nincs túlbonyolítva.(elkezdtem stream-elni, gondolván hátha valakit érdekel a játékmenet, erre meg is kaptam az elején, hogy noob vagyok. Gondoltam, köszi, aronpajtas biztos zsigerből vágná a harcrendszert, ezért stream-eljen az ember ,hogy fikázzák. Inkább ki is kapcsoltam.).
Engem az újabb Batman játékok valahogy nem tudtak lekötni, az egyetlen az első Batman Arkham Asylum volt amit végig is toltam. Az uccsú Batman játékban a sok autókázás vágta haza nálam az élményt, 2 óránál tovább nem is bírtam vele játszani. De ez a Spiderman nagyon ott van a szeren. És még a főküldetésben alig haladtam ,csak bóklásztam a városban ,vertem a bünözőket, hátizsákokat gyüjtöttem. Nagyon beszippantott. RDR2-ig simán el leszek vele.
Akik a DLC hiszti miatt mondták le az előrendelést azokat csak sajnálni tudom, mert egy remek élménytől fosztották meg magukat :U

Jim-X:
szerintem felesleges pénzkidobás, van bőven autó az alapban is. Az a 2000000 kredit összejön simán versenyekkel, én valódi pénzt biztos nem adnék érte.

baker_:
Az tényleg nagyon korrekt beszámítás volt :K

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#163962) Lefty


Lefty
addikt

Nem tudjatok a lemezes Spiderman sima verzio elorendelesenel mi ez a DLC, ami jar? Nem aktivaltam meg, mert masolja meg a jatekot, csak erdekel.

Amugy KV-ba visszavittem az UC4-et meg a God of War-t, elobbiert 5, utobbiert 11 ezret adtak. Szerintem ez full korrekt es akkor nem kell az eladasaval kinlodnom. Sot ennyit talan apron nem is kapnek ertuk. Meg vontak le pontokat is aztan 2500ert hoztam el a Spidert.

[ Szerkesztve ]

(#163963) erahurka válasza p3l9uph (#163951) üzenetére


erahurka
félisten

Egy percet sem kell játszani a Pókemberrel, hogy az ember megmondja, a Detroit gondolatiságában mestermű hozzá képest. Kinek mi számít, aki nem szereti a Marvel filmjeit, annak vélhetően a játék sem fog tetszeni és ezt látatlanban is tudni lehet.

(#163962) baker_: God of Warhoz 11-ért vettem kódot a megjelenés utáni héten :DDD

[ Szerkesztve ]

(#163964) RangerFox válasza Lefty (#163962) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az tényleg korrekt ár értük :Y

(#163965) ProEvoFan válasza mcwolf79 (#163961) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jó ezt olvasni.A dlc hisztihez annyit, hogy a három dlc egyben 6k.Ez korrekt.Minden AAA játékhoz bejelentenek már szezon bérleteket.Én sem támogatom ezt, de itt kivételt teszek és a sonyank a magyarításért jár a pacsi.

(#163966) Jim-X válasza mcwolf79 (#163961) üzenetére


Jim-X
őstag

Oke! Koszi a valaszt, akkor marad a sima alap verzio! Szeritem barati most az ara :K :))

A játék az nem játék!

(#163967) sting2 válasza erahurka (#163963) üzenetére


sting2
addikt

Ehh, " Férfit a Nőhöz" hasonlítani...
:D

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#163968) Scholes9 válasza mcwolf79 (#163961) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A “lengedezéstől” olyan feelinget várok, mint pl GTA-ban az autózástól :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#163969) Frod


Frod
addikt

Sziasztok!
Lehet rosszkor érdeklődök itt a nagy Pókember láz közepette, de Nioh kérdésem lenne.
Ha adott egy soulslike játékokban teljesen friss hús (jómagam), akkor mennyire bátor dolog kusarigama-buildre építeni a karaktert így elsőre? (Valamiért úgy sejtem, csak magamat szívatnám meg, és egy sima katana "jobb" lenne, de túlságosan tetszik a láncos penge :DDD )

Do you see the white shadow?

(#163970) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Lehet, hogy teljesen hülye a kérdésem, de azért felteszem, meglátjuk mi lesz. Vettem egy hangrojektort (LG SJ4) a TV-hez. Egyelőre optikain összekötöttem a TV-vel, így mind a filmek, mint a PS4 hangját kirakja a soundbarra. Kérdés: érdemes-e közvetlenül a PS4 Pro-t és a soundbart összekötni optikain, vagy teljesen felesleges, mert ugyanaz a hangminőség jön ki belőle így is, úgy is?

[ Szerkesztve ]

(#163971) FollowTheORI válasza danielgalaxy (#163970) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mivel csak 2.1-es rendszer nincs különbség, jó/elég a TV-n keresztül is.

Egyébként is csak akkor lenne gond, ha a TV nem tud passtrough-t több csatornás hangra, de téged ez sem érint így.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#163972) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Ha refundolok egy játékot akkor utána walletről vissza tudom utalni a pénzt a számlámra vagy esetleg oda kell kérni eleve a refundot?

FollowTheORI: Köszi, haverom elvileg oda kérte még is walletra kapta, akkor megmondom zaklassa őket még egy picit.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#163973) FollowTheORI válasza NyMRooD (#163972) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem. Oda kell kérni a refund-ot és pár nap alatt megvan.
Walletre azonnal visszateszik.

Arra figyelj, ha már letöltötted akkor nem adják vissza. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#163974) Csabee86 válasza dunc (#163921) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szia.

Nagyon pöpecül néz ki a gép a fotódon. Esetleg posztolnál egy képet úgy, hogy állítva van a konzol?

(#163975) proly01


proly01
őstag

No és van valami különbség látványban futásban PS Pro n és slimen a pókemberben?

....Pr:)ly....

(#163976) wolf13


wolf13
őstag

Logannél lesz megint promo kulcs , most Spider-Manhez.

[ Szerkesztve ]

(#163977) sirarcheer válasza proly01 (#163975) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Spider man PS4 vs PS4 pro

PSN: sirarcheer

(#163978) Def26 válasza proly01 (#163975) üzenetére


Def26
félisten

[link] van hát.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#163979) laciba77


laciba77
tag

Tudom, hogy most mindenki a Pókember lázában él, de rövid helyzetjelentés a Dragon Quest XI-ről, ami a hét elején jött ki nálunk is: remek karakterek, hangulatos zenék, nagyon jól sikerült angol hangok, teljesen beszippant a játék.

(#163980) Trash


Trash
tag

Üdv!
Vásárlással kapcsolatban lenne egy kérdésem.
Szeretnék vásárolni Fifa 19-et a Török vagy a Szingapúri store-ban mert elvileg ott a legolcsóbb. Ha egy olyan országi profilt létrehoznék, és azon vásárolnám meg a gamet, amelyet utána letöltenék a gépre, tudnám használni a rendes Magyar profilomon, amelyen eredetileg van a ps plus előfizetésem?
Köszönöm előre is a választ!

(#163981) proly01


proly01
őstag

Azt honnan tudom meg hogy egy kontroller V2-es e?
Gondolom a slimekhez alapból V2 es jár már?!

....Pr:)ly....

(#163982) Jakesz válasza sirarcheer (#163977) üzenetére


Jakesz
őstag

Ez gyakorlatilag nulla, nem erőltették meg magukat a Pro kihasználásával kapcsolatban.

(#163983) Deck válasza Jakesz (#163982) üzenetére


Deck
titán

Van különbség, felbontásilag is :)

PS5

(#163984) RudY válasza Jakesz (#163982) üzenetére


RudY
addikt

"On PS4 Pro, I saw a top-end of 3456x1944, with a 2560x1368 minimum. This lowest value appears to be extremely rare, however, with the average resolution presenting around 1584p instead.
Base PlayStation 4 targets and sustains 1080p, but we did note a cutscene at 900p, suggesting adaptive resolution is in place there too."

Ha egy youtube videóban nem is látszik jelentős különbség, attól az még igen jó van optimalizálva. Nagyon korrekt munkát végzett az Insomniac, le a kalappal. Mellesleg kicsit sem vagyok elfogult (nincs ps, nincs spiderman), de ami tény, az tény. :K

(#163985) seniman válasza proly01 (#163981) üzenetére


seniman
addikt

A tapipad tetején is van fénycsík például.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#163986) ProEvoFan válasza Deck (#163983) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Slimen is fasza, kb nem hittem a szememnek.Háromnegyed órácskát próbáltam.A lengedezés' baromi állat.A harcrendszer igen változatos volt eddig.
Ami feltűnt, hogy a gépet nem pörgeti fel, mint egy csomó másik grafikailag gyengébb alkotás...ez mondjuk érdekes.

(#163987) Deck válasza ProEvoFan (#163986) üzenetére


Deck
titán

Tudom,hogy ott is fasza. Öcsém is slimen tolja fhd-ba. De azért van különbség, felbontásban is :)

PS5

(#163988) NyMRooD válasza FollowTheORI (#163973) üzenetére


NyMRooD
őstag

Na visszaküldték walletra az ismerősömnek a pénzt, szólt nekik, hogy ő jelezte, hogy bankszámlára kéri vissza, erre azt a választ kapta, hogy játék árát nem kaphatja bankszámlára vissza, oda csak előfizetés árát tudnak utalni. Ez most tényleg így van vagy kamuzik a (magyar) support? Ilyenkor mit lehet tenni?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#163989) zojjektum


zojjektum
senior tag

Hozzám is megérkezett a limited kiadású pókember csak este lesz időm kipróbálni. Kérdésem az lenne, hogy a dlc ruhát, témát stb. a lemezről lehet majd letölteni? Sehol sem találok kódot.

(#163990) Carlos Padre válasza Zolibacsi88 (#163958) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tápellátás is megvan még? :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#163991) penge111 válasza laciba77 (#163979) üzenetére


penge111
addikt

Én örülök a rövid beszámolódnak, szívesen olvasnék bővbet is tőled én imádom a jrpgket. lemezesen vetted, mennyi volt? Jófogáson láttam valaki 11k ért hirdette, német nyelvű volt a tokja.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#163992) zojjektum válasza laciba77 (#163979) üzenetére


zojjektum
senior tag

Most, hogy írod felidéződött, hogy a 8 milyen parádés volt. Le is töltöm telefonra, végigtolom megint.

(#163993) pockhome


pockhome
senior tag

Sziasztok,

Battlefield V tapasztalat PS4 fat-en:
Ahogy megyek, mozgok, közelítek fegyverrel, mondjuk scope, stb - pár pillanat kell mire betölti a terepet.
Van erről valami meme is, ha megtalálom bedobom ide.

Valakinek hasonló tapasztalata?
Ha nincs, akkor vagy az én gépem rossz, vagy csak mert beta, de pro-n másnál nem hallottam ilyesmiről.
Illetve, ha tényleg azért mert FAT és régi gyenge lassú a gép akkor beruházok egy pro-ra.

Előre is köszi!

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#163994) Skynet258 válasza ProEvoFan (#163953) üzenetére


Skynet258
veterán

Duna Plaza 576ban 10 darabot kaptak kb. Mondom a srácnak ez nem fog sokáig tartani... :D

https://geekpulse.hu

(#163995) Lefty válasza pockhome (#163993) üzenetére


Lefty
addikt

zojjektumnak ment volna.

En is lemezesen vettem, nekem kulon blokkon volt rajta a dlc kod. Nincs egy cetlid, papirkad valahol koddal a dobozban?

[ Szerkesztve ]

(#163996) zojjektum válasza Lefty (#163995) üzenetére


zojjektum
senior tag

Köszönöm! Nincs sehol. Akkor írok a ksz-nek, hogy mi f@sz van.

(#163997) sutyesz96 válasza NyMRooD (#163988) üzenetére


sutyesz96
őstag

Igen, csak walletba utalnak vissza összeget.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#163998) gianni85 válasza Frod (#163969) üzenetére


gianni85
veterán

Elég bonyolult a Nioh fejlődési rendszere, mert minden stat más fegyvert/képességet, és más mértékben fejleszt. Én már elég régen játszottam vele, így nem tudok átfogó segítséget nyújtani, de azt tanácsolom rágd át magad pár online guide-on, hogy átlásd mit mivel fejlessz. Mint szintén soulsborne noob, nekem a kard+íj jött be először...mindkettőt (+ a Ki-t) a Hear-t fejleszti legjobban, így egy stattal két fegyvert, plusz stamina-t fejlesztesz. Ezek mellé Magic-et és Spirit-et is fejlesztettem. Lassítás és weakness varázsalt + jó spirit vált be a legjobban nekem. Na meg light armor, hogy megmaradjon a mobilitás.
sp8787 biztos tudna egy pár oldalt írni neked :D
Ja a későbbiekben meg red dragon armor + Spear volt nekem a nyerő.

(#163999) Ryder1 válasza zojjektum (#163996) üzenetére


Ryder1
senior tag

Szintén ksz, kód sehol. Írtam nekik, azt válaszoltak, hogy külön emailben küldték. Mivel azt sem kaptam, így messengeren megírták. :DDD

(#164000) zojjektum válasza Ryder1 (#163999) üzenetére


zojjektum
senior tag

Na, f@sza. Én is most írtam nekik. Kíváncsi vagyok reagálnak-e. Köszi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.