Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162233) bghistvan válasza A`rpi (#162231) üzenetére


bghistvan
senior tag

Igen,a tv Jack kimenetről van Rca-val összekötve az egyik csatornán,minden eszközöm külön csatornára van kötve:
ha tv-t nézünk set top boxról akkor az erősítő Tv IN(de külön a set top box analógjáról viszem a jelet)
ha mediaboxról megy tartalom akkor az erősítő Aux In(szintén a boxból megy az analóg)
ha youtube fogyasztás a tv-ről,na akkor pedig Vcr In az erősítőben,és akkor szól szépen.

Elég kacifántos tudom,de nehezen válnék meg a házimozitól amit már csak erősítőnek használok,mert bitang jól szól,lefőzi a mostani felhozatalt bőven.

A HDMI-n keresztül szerintem nem fog tudni megszólalni a konzol,mert ugye jack-el viszem a jelet az erősítőbe.... biztonság kedvéért megveszem ezeket a kütyüket,nem egy nagy tételek,csak tényleg remélem nem fog gerjedni a rendszer vele,és nem fog csúszni a hang.

Másik alternatívaként még egy minőségibb sound baron is gondolkodtam,de nem tudom ezeket az eszközöket plusz majd a Pro rá lehet-e kötni,hogy mindegyik szóljon,illetve élőben még nem hallgattam meg hogy milyen a hangjuk,van-e kellő mély-magas........

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.