Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15479) Maggio7 válasza Donnos (#15477) üzenetére


Maggio7
tag

...na szóval, első nekifutásra egy Iphone 5-re dugtam rá. egyszerűen úgy írhatnám le, semmi extra hozza a vártat, a hangok helyén vannak, mind a magas mind a mély hangok - hozzák az elvárt minőséget.
Na akkor jöjjön a PS4. A gép bekapcsol, bejelentkezz, USB stick bedug, kb. 30mp használatra kész, örül(-ne).
Nincsen hang, irány a beállítások a fejhallgató beállításánál nem lehet állítani semmi. :O Irány a bolt megkeressük a fejhallgató app-ot. Mintegy 70(!)Mb letöltése után feltelepült. Ebben ha valaki nem tudná a MODE gombhoz rendelhetünk hozzá profilokat. Minden Ok, de még mindig nincsen hang, a beállításoknál sincsen változás! Na de a régi Windows felhasználón nem fog ki egy PS4. Kikapcsol, újraindít, Minden ok. a menüben megjelent a fülecske :)) . Kapcsford, hang mükszik! Elsőre Tr-t indítottam el. Hát igen, a Basimpact bekapcsolva olyan érzése van az embernek mintha ott lenne a Lara háta mögött! Valóban érezni a 7.1-et! Pl.: a Lara feje fölött előszeretettel köröző a varjak károgását, teljesen korrektül visszaadja, tényleg mint élőben :K
Az Outlast-ról ne is beszéljün :Y majdnem össze sz_rtam magam :DDD Nagyon durva.

Ez mind amit leírtam saját tapasztalat. Eddig - hogy a családot ne zavarja - halkan, a TV-n keresztüli zörejeken "nevelkedtem". De ennek vége! Bátran ajánlom mindenkinek! 10/9 :C

Még valami: Mikor valaki vesz egy ilyen fülest, csak akkor tudja meg, hogy a játékfejlesztők mennyi munkát töltenek el a tökéletes élmény érdekében! Le a kalappal elöttük :R :R :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.