Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153501) .LnB válasza Deck (#153495) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most ezt így írásban nehéz átadni, de nem vagyok béna. Mondom eddig semmi baj nem volt. Persze voltak húzósabb ellenfelek. De ez a kettő annyival erősebb volt nálam, hogy egyszer sikerült levernem az egyiket, aztán a másik megölt.

Persze, ha nem ütöttek volna meg akkor megölöm őket. De hiába ugrottam el ritmusra a támadásaik elől, használtam shock nyilakat, és dobáltam a fejszét. Mindig valami tereptárgyba dodge-oltam (gurultam) bele, amibe megakadt Kratos, aztán csaptak is agyon. Ha meg nem ez volt, akkor a fura kamerakezelés miatt, nem láttam a mögülem támadót. Próbáltam őket mindig egy helyre terelni, hogy mindkettőre rálássak, de akkor meg egyszerre támadtak és a dodge nem segített. Ja a pajzsot hiába használtam, átütötték mint a szar. :D

Amúgy nem rinyálok, csak hirtelen ez húzós volt, nem tudtam, hogy elszórva lehetnek ilyen magasabb szintű enemy-k is.

(#153498) mcwolf79 Na igen, nem volt rage, mert előtte használtam. Ezt el is felejtettem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153502) Deck válasza .LnB (#153501) üzenetére


Deck
titán

Simán lefogod verni őket. Minden halállal tanulsz valamit :D

PS5

(#153503) .LnB válasza Deck (#153502) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Éreztem, hogy meglehetne. Azért is próbálkoztam ennyit. De már otthagytam őket. Sőt azóta 4-es is vagyok, sokat fejlesztettem. Így szerintem már simán meglenne. De most a sztorit folytatom, majd utána kapnak a pofájukra. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153504) Anaren91 válasza .LnB (#153501) üzenetére


Anaren91
senior tag

Én utolsó előtti fokozaton toltam le a játékot. Sokszor lesz ilyen, hogy nagyobb szintű lények jönnek mellék küldiben, oda érdemes később visszamenni. És érdemes őket megcsinálni, mert rengeteget adnak hozzá a storyhoz.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#153505) Anaren91 válasza .LnB (#153501) üzenetére


Anaren91
senior tag

Figyelj a boi ra 🙂. Mindig szól, amikor mögülled támadnak.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#153506) .LnB válasza Anaren91 (#153505) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne idegelj már, persze, hogy szól. De mire odafordulok, már késő. Egy ütem van mindig mikor ugrani kell. Ha sikerül is, akkor jön a másik. :) Már lényegtelen egyébként is. Mondom, hogy otthagytam őket.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153507) Gery9112


Gery9112
őstag

[link] Sony E3 teaser

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#153508) penge111 válasza .LnB (#153491) üzenetére


penge111
addikt

1. Nagyon király lett a skinezet Ps4-ed. Vigyázz rá, több töpörtyűt ne egyél rajta! :))
2. A God of War normalon köszönőviszonyban sincs a Bloodborne-val, még a legnehezebb harc se közelíti meg azt a szintet, max pár gyengébb boss esetén. Nagyon várom, már, hogy elkezd a BB, kíváncsi vagyok rá, kell-e majd sanax. Én platkóztam, de most pár napja eladtam, pedig meg akartam örökre tartani, de mondom így maxra pörgetve, lehet nem venném elő sokáig. Ha gusztusom támad rá megveszem, aprópénz volt így is.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#153509) Deck válasza penge111 (#153508) üzenetére


Deck
titán

Normálon nincs olyan nehéz mint a BB de a Give me a God of War van olyan nehéz, sőt szerintem nehezebb is.

PS5

(#153510) sp8787 válasza penge111 (#153508) üzenetére


sp8787
addikt

A BB platina eleg messze van a maxra porgetestol.

(#153511) .LnB válasza penge111 (#153508) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi. ;)

Hallod, én nem tudom mikor jutok el a BB-ig. Ezzel a GoW-val se nagyon haladok. És van még mindig egy csomó játék talonba. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153512) #20844032 válasza sp8787 (#153510) üzenetére


#20844032
törölt tag

Naja. A BB elég olcsón méri a platinát még akkor is, ha nem csalja el a befejezéseket, és rendesen végigmegy minden körön.

(#153513) 30z.Samu válasza .LnB (#153511) üzenetére


30z.Samu
félisten

"És van még mindig egy csomó játék talonba."

Ezért döntöttem úgy, hogy a Detroit után egy ideig nem veszek játékot. :D

Sic Parvis Magna

(#153514) penge111 válasza Bogyi007 (#153480) üzenetére


penge111
addikt

Nagyon szépen köszönöm! Meglessük hátha jó móka lesz! :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#153515) Anaren91 válasza .LnB (#153506) üzenetére


Anaren91
senior tag

Sose fordultam oda amikor szólt a fiú... Egyszerűen oldalra ugrás kapasbol és raerek odafordulni ha már messzebb vagyok. Segíteni próbáltam nem hülyének nézni.
Mondjuk múltkor megpróbáltam, hogy a recon on beállitottam az egyik alsó gombot a hátra fordulasra, de nekem egyszerűbb volt össze vissza gurulni közben meg dobálni az ellent mint hátra fordulni és megpróbálni parryzni

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#153516) .LnB válasza 30z.Samu (#153513) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem vagyok elég erős ilyen döntések meghozatalhoz. :D

Úgy számoltam, hogy a DBH és a Spider-Man között lesz némi time gap. Oda kellene beszuszakolni a DBH, HZD:Complete, Bloodborne, Yakuza: Kiwami, BEYOND, meg már nem is emlékszem, hogy mi van még meg. De lehet "csak" ennyi. És még a DBH-t el se kezdtem, mert még a GoW-ot nyomom. Szal' ez így baromi esélytelen vállalás volt. :D

(#153515) Anaren91 Nem is úgy írtam, azt az idegeljélt. :) 1,5 óra alatt próbálgattam. Gondolhatod, hogy nem az orromat túrtam és néztem, ahogy kinyírnak. De nem is azért írtam róla, mert túl nehéz, és segítség kellene. Hanem azért mert most fedeztem fel, hogy ha elkóborolok, akkor találok nálam jóval erősebb mobokat is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153517) 30z.Samu válasza .LnB (#153516) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam is az a kérdés meddig tart az a bizonyos "egy ideig"... :D

Sic Parvis Magna

(#153518) Anaren91 válasza .LnB (#153516) üzenetére


Anaren91
senior tag

Értem én. Nekem az egyik sárkánynál volt egy longswordos paraszt,( oldalt kellett hozzá felmaszni) ahol nagyon kicsi volt a hely, ráadásul még kisebb mobokat is idézett. Na ott szentsegeltem egy darabig, de makacsabb vagyok annál, hogy feladjam és kb 2 óra után halt meg. De annál jobb érzés volt mikor meghalt végre. A BB finom lesz készítsd az idegeidet 🙂

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#153519) james001


james001
veterán

Tegnap le akartam tölteni egy sima ingyenes témát,és furcsálltam hogy a store kiírta hogy kéri a bankkártyám lejárati idejét meg biztonsági kódját mert hogy egy másik konzolon használták a profilomat... Természetesen nincs másnak megadva a profilom,meg gyorsba megnéztem a számlám vettek-e valamit,de szerencsére nem hiányzott pénz róla. Kedden még simán le tudtam tölteni a plus-os játékok ilyen üzenet nélkül,meg mondom csak egy ingyenes témát akartam leszedni.
Volt már ilyen esettel dolga valakinek? Jelszót persze azért változtattam egyből.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#153520) Adam_Shepard válasza .LnB (#153516) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Így, hogy eltelt egy rakat idő mostmár áruld el, hogy milyen érzés ős PCsként, hogy ennyire berántott a PS gépezete?

Gyanítom a Death Stranding is egy ok volt, amiért belefogtál. :U

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#153521) Adam_Shepard válasza james001 (#153519) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

köhm..

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#153522) #20844032 válasza james001 (#153519) üzenetére


#20844032
törölt tag

Kétlépcsős azonosítás. Probléma megoldva.

(#153523) koncsik válasza marcess (#153500) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Összefoglaló sokat segíthet, nekem mindenre választ adott vásárlás előtt :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#153524) james001 válasza #20844032 (#153522) üzenetére


james001
veterán

El akartam kerülni azt a megoldást,de mindegy beállítottam inkább,jobb félni mint megijedni.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#153525) toompa válasza marcess (#153500) üzenetére


toompa
őstag

Üdv!
Bármelyik nagy konzol üzletben megveheted ahol jobb az ár. Mindegyiknél hivatalos sony garanciát kapsz. Hogy melyik csomagot érdemes... Neked kell tudni. Számolgass és dönts!
Igen,ps plus előfizetésre szükséged lesz az online játékhoz.
Holnaptól leárazások várhatók,nézz körül!

(#153526) .LnB válasza Adam_Shepard (#153520) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Death Stranding volt AZ ok. Egyértelműen.

Milyen érzés? Ez furcsán fog hangozni, de boldogságos. :) Egyrészt, úgy álltam neki ennek a PS vásárlásnak, hogy nem feszültem rá. Veszek és kész alapon. Nem néztem utána, nem agyaltam túl. Egyszerűen csak hazavittem és elkezdtem használni. És ez szerintem jó döntés volt,. Ezért szinte minden pozitív csalódás volt. A játékok pedig..teljesen más szint.

Most meg már ott tartok, hogy le se ülök a PC elé. Max filmezés, net, meg online dolgok intézésére van. És bár nem tudom, hogy mit hoz a jövő, mert egyszer én már váltottam Xbox 360-ra. Az két hónapig sem tartott. Most viszont nem látom értelmét tovább foglalkozni a PC-vel. Mondjuk ez azért is van mert szakítottam a multiplayer játékokkal. Most már én is az igényes single címeket keresem. Arra van már csak időm.
Szóval ha most kell válaszolnom, akkor úgy gondolom, a Slim-mel kihúzom a PS5-ig, a PC meg marad jelen állapotában. És valószínűleg játék terén PS-es maradok még jó sokáig.

Egyébként írtam 1-2 hete egy jó hosszú logout bejegyzést a váltásról, kimondottan a PC Master Race-t céloztam volna meg azzal az írással. De kitöröltem. Erről írtam tegnap bővebben, ha valóban érdekel a véleményem, ezeket olvasd el: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153527) saelin válasza .LnB (#153526) üzenetére


saelin
veterán

Pedig konzolon is van pár jó multis cím. Ízlések kérdése, de én rendszeresen visszatérek az overwatch-hoz. A legjobb hogy ezek a címek nagyrészt 60 fps-el futnak.
BF1 például állejtős, csak nekem az kicsit kaotikus.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#153528) Dvix válasza .LnB (#153526) üzenetére


Dvix
senior tag

Minél több mindent kell kipróbálni. :U PC-t, konzolt, hordozhatót. Csoki fagyi mellé kérd a vaníliát is! :U

(#153529) sp8787 válasza .LnB (#153526) üzenetére


sp8787
addikt

Akcios lesz az MLB The Show 18 ahogy nezem.

(#153530) .LnB válasza saelin (#153527) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mivel én PC-n (azóta, mióta lett netem) nagyon aktívan multiplayereztem (nagyon sok évig, csak a CS-t több mint tíz évig játszottam). Így a multiplayerre nem tartom alkalmasnak a konzolt a kontroller miatt. Mármint amíg kontrolleres játszik kontrolleres ellen addig nincs is baj, nem ez a baj. Hanem az, hogy sose fogsz olyan movementet reprodukálni amit PC-n lehet, és sose fogsz olyan flick-eket lőni mint PC-n egér+billel. Mondjuk ilyeneket: [link] vagy: [link]
Számomra a konzolos multiplayer pontosan olyan mint egy guminő.

Nekem a PS a Playstation exkluzívok miatt van. És az a durva, hogy "csak" ezekért is megéri megvenni ezt a konzolt.

Ui: OW, B1 is megvan PC-n. (Bár minek...?! :((( )

(#153528) Dvix Hidd el, hogy é nagyon nyitott ember vagyok. Játékok terén meg pláne. Mindig azt vallom, hogy ha valaki igazán gémernek tartja magát az próbál a legtöbb dologba (jatékba, játékstílusba) belekóstolni.

(#153529) sp8787 7ezer alatt veszem csak meg. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153531) Rage47 válasza saelin (#153527) üzenetére


Rage47
veterán

Overwatch nálam is megy most a 2 éves szülinap miatt :) Jól fel kell tolni a mozgás érzékenyéségét és akkor még esélyem is van :D

(#153532) #20844032 válasza .LnB (#153530) üzenetére


#20844032
törölt tag

Fortniteot ps-en is tolthatod wasdegérrel. Teljesen hivatalosan, nem is kell hozzá semmi (wasdegeren kívül).

(#153533) sp8787 válasza .LnB (#153530) üzenetére


sp8787
addikt

Nem csak lovoldozos multiplayer letezik.

(#153534) .LnB válasza sp8787 (#153533) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja jogos, a 10 évnyi WoW-ot, Dota 2-t meg sem említettem. :D

(#153532) Moby: Ezt nem tudtam, de mint a linkelt hsz-ben írtam is, nincs időm a gyakorlásra már. Így multiplayer címekkel egy ideje nem játszom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153535) Deck válasza .LnB (#153530) üzenetére


Deck
titán

Semmi gond a multival kontrollerrel. Vannak igen profik benne, youtubeon is láthatsz videókat, csak idő kérdése és bele lehet jönni elég jó szinten.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#153536) Dvix


Dvix
senior tag

Mondjuk PSN ID-t gondolom ingyenesen lehet kreálni? :U MErt akkor jelentkezem a játékra is mielőtt egyáltalán lesz gépem :B Vagy ez nem így működik? :F :DDD
Ahh fene egy meg olyan közel vannak ezek a PS4 árak még mindig. 115 ezerért is lehet Pro-t venni, ami gondolom performance módban hasít Full HD-ban :F Ahhh choices choices....ahhhh... :( :))

(#153537) marcess válasza toompa (#153525) üzenetére


marcess
senior tag

Köszönöm!
Még 1 kérdés. A wifi elég lesz a netes játékhoz, vagy inkább kábelos legyen?

(#153538) Deck válasza Dvix (#153536) üzenetére


Deck
titán

Persze, ingyenes.

Csakis a pro.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#153539) #20844032 válasza .LnB (#153534) üzenetére


#20844032
törölt tag

A multiplayer nem csak esport szinten jó, just for fun is lehet azt tolni. És arra egyébként a kontroller is bőven jó, amúgy sem a célzás a lényeg a legtöbb súterben, hanem a helyezkedés, pályaismeret, viselkedésminták. Én elég sokat toltam mindkét világban, én nem látok ekkora különbséget köztük. Persze, kontrollerrel nem lehet sebészi pontossággal célozni, de húsz éve a 1200Ft-os, golyós A4tech egérrel is képesek voltunk egész magas szinten űzni a dolgot (akkori viszonyok között).
Lehet, hogy ma már csak cáparuhában lehet az úszás világrekordját megdönteni, de ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne versenyt rendezni anélkül. Meg az sem, hogy a cáparuha olyan nagyon sokat tett a sport élvezetéhez az eredményeken kívül. Ha érted mire gondolok.

(#153540) toompa válasza marcess (#153537) üzenetére


toompa
őstag

Mindenképp kábeles!
Szakadozni fog wifin. Ha megoldható,csináld meg!

(#153541) Gery9112 válasza Dvix (#153536) üzenetére


Gery9112
őstag

Miért ne tudnál regisztrálni? készítesz egy fiókot majd annak a fióknak az adataival regisztrálsz a Days of Play trófeás nyereményjátékára.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#153542) penge111 válasza .LnB (#153534) üzenetére


penge111
addikt

U bazz, ne is mond az kéne még, hogy egyszer valóra váljon a szokásos E3 előtti pletyka, hogy a Wow végre konzolokra is tiszteletét teszi. Akkor instant írhatnám a válási papírokat, az az egy játék, ahol nem tudtam mértéket tartani. :W

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#153543) saelin válasza Rage47 (#153531) üzenetére


saelin
veterán

Nah, nekem a high sensitivity nem jött be. Driftelt a célzásom össze vissza és ahogy észrevettem jobban fáradok is tőle. Sokkal több koncentrációt igényel.
Ilyen beállításokkal játszom OW-t:
H-34, V-30, aim smoothing 90, aim ease in 0 és Linear Ramp.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#153544) oriic válasza .LnB (#153526) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na hát na, mondjuk ki azért azt is, hogy jó helyen voltál, jó időben. ;]

Live-Die-Respawn

(#153545) erahurka válasza Dvix (#153536) üzenetére


erahurka
félisten

Mondjuk gép nélkül nem fogsz tudni trófeákat szerezni, így nyerni sem. :U

(#153546) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

A ps store másnál is szarakodik? Se telefonos appból, se a webes felületről nem enged vásárolni, csak a konzolból. Paypalra azt írja, hogy fejezzem be a vásárlást webes felületen, de az ablakot már nem dobja fel, a kártyás vásárlás meg egy végtelen loop-ba fut a hitelesítésnél.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#153547) Dvix válasza erahurka (#153545) üzenetére


Dvix
senior tag

Trófeákat szerzek utána ha pár napon belül megjön a gép lol! :D Mert az akik most akarnak belépni, mint pl. én, azoknak legyen esélyük egyáltalán bele kezdeni ebbe a nyereményjátékba, ha még nem jött meg az akciós gépük ugyi :U

(#153538) Deck Hááát erős a gyanúm h nagyon átnézem az ajánlatokat :D Nagyon csábít a Pro :C
(#153541) Gery9112 igen én is így gondoltam :U

[ Szerkesztve ]

(#153548) #20844032 válasza Dvix (#153547) üzenetére


#20844032
törölt tag

Szerintem nem.
"c) egy vagy több játékkal játszva napi egy (1) trófeát kell nyernie PlayStation®4 konzolján 2018. június 8. 01:01 (CEST) és 2018. június 19. 00:59 (CEST) között, az említett időszakban összesen tizenegy (11) trófeát összegyűjtve;"

Days of play szabályzat.

"Csak annyit kell tenned, hogy mindennap feloldasz egy PS4-trófeát június 8. és 18. között – összesen 11-et –, és esélyed lesz ezekre a nyereményekre"

(#153549) penge111 válasza Dvix (#153547) üzenetére


penge111
addikt

Csak az a baj, hogy ha jól hámoztuk itt ki közösen, a nyereményjáték lényege, hogy napi 1 trófát bezsebelj, tehát az nem érvényes, hogy mondjuk hétfőn kapod meg a Ps-t és te akkor húzod be a 11 thropy-t. De ezt csak a jelenlegi ködös leírásból vesszük, hogy napi 1 trófea a követelmény.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#153550) Dvix válasza #20844032 (#153548) üzenetére


Dvix
senior tag

Áhh igaz! :K Akkor tárgytalan :) De nem is a trófea szerzés a fő bajom most, hanem az hogy a holnap túl messze van, mert szeretnék már akciósan hardware-t :) :C

(#153549) penge111 Igen értem mostmár! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.