Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153851) gyuromoj válasza Djuree (#153845) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ennyi MM-ben is, ennél jobb áron nincs most sehol szerintem.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#153852) Djuree válasza gyuromoj (#153851) üzenetére


Djuree
félisten

köszi, akkor asszem megveszem. ekkora mákot, nemrég adtam el az xcom-ot, most meg ingyé visszajön majd. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#153853) BloodRay válasza Xaels (#153847) üzenetére


BloodRay
veterán

Az nekem ez esetben jó, köszönöm! :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#153854) Rigormortiis válasza Gery9112 (#153781) üzenetére


Rigormortiis
addikt

No, azért az UbiArt Framework nem egyenlő az Ubisofttal. Olyanok, mint a Sonyn belül a Santa Monica Studios. Gyakorlatilag a világ legjobb 2d-s játékait készítik a Vanillaware-val együtt (újabb Raymanok, Child of Light, Valiant Hearts).

Szóval nem meglepő, hogy a VH "jó" lett.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#153855) Gery9112 válasza Rigormortiis (#153854) üzenetére


Gery9112
őstag

Akkor pontosítsuk a pontosítást. A UbiArt Framework az engine neve, amit a Ubisoft Montpellier fejlesztett. A Ubisoft Montpellier, mint ahogy a neve is árulkodik, a Ubisoft leányvállalata. Ettől függetlenül a játékaik érdeméből ez semmit se von le.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#153856) szana8 válasza szana8 (#153850) üzenetére


szana8
tag

Sikerült valami javascript nem futott le rendesen mert blokkolta a Chrome. Most csak annyi a baj hogy nem fogadja el a CCV-t amit beírok. Pedig tuti a jót írom be. Fos ez az egész store-ja a Sony-nak.

(#153857) Csabee86 válasza Dzsosy (#153839) üzenetére


Csabee86
senior tag

Személyes véleményem szerint megéri. Nem csak Skineket kapsz. Kapsz Batgirl, Harley Quinn, Red Hood, Robin "kampányt" is. Kapsz egy kicsit hosszabb kampányt is (Season of Infamy). Plusz challenge mapokat. Vedd meg nyugodtan.

(#153858) ldave válasza penge111 (#153836) üzenetére


ldave
félisten

FF XV és XIII nagyon messze van egymástól minden téren. Teljes kiadás pedig még sokáig nem lesz, a már bejelentett DLC-k mind jövőre vagy még később jönnek, szóval a Royal kiadás marad még sokáig a legbővebb.

A Slime draws near! Command?

(#153859) vonSux válasza .LnB (#153813) üzenetére


vonSux
őstag

Bevallom ezen nem gondolkodtam :D Általánosságban írtam, hogy sokan érzelmi alapon kommentelnek, és nem feltétlenül objektív érvek alapján.

On: US store-ban még mindig a focus home int. sale van csak, kíváncsi vagyok, hogy mikor élesítik az új akciókat.

(#153860) .LnB válasza sp8787 (#153835) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na itt vagyok, csak elbambultam.

Nekem 100 orám lett benne, alap játék + dlc-k+pár extra boss és dungeon. Maradt még benne tartalom.

Nyitottnak kell lenni ahhoz a játékhoz, ha valaki előítéletes, vagy régi nagy FF fan, akkor lehet nem fog neki tetszeni. Nekem baromira bejött, tartalmas, látványos, és kurva jó a sztori!

De csak a RE-t szabad venni, az a kész változat. Én márciusban nyomtam PC-n ott alapból az jelent meg.

Aki megveszi, az a Pitioss dungeont ki ne hagyja!!! ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153861) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Nem vagyok nagy autós, ha igen, akkor is arcade jellegűek inkább, de a Burnout Paradise ennyiért megvéve. Őrült nagy mókának tűnik, és anno kimaradt.

[ Szerkesztve ]

(#153862) Deck válasza danielgalaxy (#153861) üzenetére


Deck
titán

Szintúgy! :C

PS5

(#153863) penge111 válasza .LnB (#153860) üzenetére


penge111
addikt

De nyugtassál már meg, hogy nem csak az x-et kell nyomogatni harc közben, lesznek ugye keményebb fightok is?

Mert most a World of Final Fantasy-t tolom, ahol elég ugyan az x sima nyomkodása, de 2*3* hosszabb egy harc, de szinte minden pályán van egy secret boss, amihez ez a taktika nagyon sovány, illetve a végén nagyon kemény kihívást tartogat a +fejezete is majd!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#153864) Rigormortiis válasza penge111 (#153836) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem bejött a XIII/XIII-2/Lightning Returns. Ha kihoznák erre a genre is őket, én megvenném :D Jó kis történetközpontú jrpg volt. Nagyon sokan fikázták a linearitás miatt, viszont ezek az emberek elfelejtik, hogy pl az egyébként számomra is nagy kedvenc X. epizód is pontosan ennyire lineáris. Pont ezért működik.

Nagyon jó játék a XV is, csak épp semmi köze nincs ahhoz, amit eddig Final Fantasy néven ismerünk. Viszont nagyon jó a harcrendszer és a hangulat. Cserébe a sztori és a karakterek...pfff. Maradjunk annyiban, hogy ezen a téren a Kingslaive film sokkal többet nyújt. Ez egy road/buddy movie, semmi több. Viszont maga a jatékmechanika nagyon jó.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#153865) .LnB válasza penge111 (#153863) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Háát.. Néha a háromszöget is meg lehet nyomni, de nem muszáj. :D

A harcokat meg lehet szépen tanulni, de nem kell. Igazából a harcok hossza változik. Mert ha potival életben tudod tartani a csapatot, akkor nem halsz meg sose. Baromira nem egy Bloodburne a játék. :)

De vannak benne olyan harcok, amik nagyon hosszúnak. Csak nem a sztoriban. Hanem különleges bossok és dungeonok-ben.

Hogy mondjam na. Van mélysége, komplexitása a harcnak, csak nem muszáj élni is vele.

Rigormortiis mi bajod a sztorival? A royalt toltad?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153866) penge111 válasza Rigormortiis (#153864) üzenetére


penge111
addikt

Nekem a XIII ki lett pörgetve, de a XIII-2 már annyira nem adta azt 15 óránál abbahagytam. A XIII sztorija nekem mondjuk nagyon kaotikus volt.

.LnB: lehet lemezesen kellene beszereznem, nehogy csalódjak, aztán hiába ez a 7.5k digitális ár, ha nem tudom eladni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#153867) Rigormortiis válasza danielgalaxy (#153861) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Örülök a Burnout Paradise-nak, viszont tény, hogy gyakorlatilag a leggyengébb Bornout játék a sorozatban. Inkább adták volna ki a 3. vagy 4. részt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#153868) danielgalaxy válasza Rigormortiis (#153867) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Nem ismerem a szériát, de tudom, hogy PS2-n ez a rész nagyot ütött.
És végre a zsákban az UC4 és a Lost Legacy is. Az első három rész voltak az első játékok, amiket végigtoltam PS4-en, de kívártam míg ezeknek leljebb megy az ára. Meg a Before the Storm Deluxe jött a többivel. Jó kör volt ez, na.

[ Szerkesztve ]

(#153869) Rigormortiis válasza .LnB (#153865) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem, én még megjelenés után toltam ki (platináig) az alapjátékot. Nagyon hézagos volt az egész, de valahol érthető, mivel az amúgy hosszúra nyílt fejlesztési idő felénél kukába dobtak mindent, így viszont nem maradt idejük rendesen kidolgozni. Pár sztori küldetés között akkora rés volt, mint ide a Hold.

Meg aztán engem Noctis herceg meg a haverjai nem tudtak érdekelni. Számomra nem voltak szimpatikusak. Sokkal inkább csíptem a film főszereplőjét. De hát ő...tudjuk.

Viszont, és nem győzöm hangsúlyozni, ettől a játék még nagyon jó! Még a pecázást is csíptem, meg az autókazást, pedig az ilyen időhúzó megoldásoktól általában falnak megyek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#153870) .LnB válasza penge111 (#153866) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor lehet benne csalódni ha annyira a többi FF-hez hasonlítgatod. Mondom, nyitottnak kell lenni valami újra. Mert szerintem kurva jó játék.

Royal van dobozosan? Nem is tudom.

Rigormortiis a Royal bővített kiadás. A vége gameplay szempontból sokkal másabb. Persze a sztori része, mármint a befejezés az maradt. De vannak plusz átvezetők is. És a dlc-k is hozzátesznek. Főleg az Ignis, van alternatív befejezés is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153871) penge111 válasza .LnB (#153870) üzenetére


penge111
addikt

Hogy a viharba ne lenne :)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#153872) Rigormortiis válasza danielgalaxy (#153868) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mármint PS3on :) A PS2-esek közül a Takedown és a Revenge ütött nagyot. Én sokkal jobban örültem volna ezeknek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#153873) .LnB válasza penge111 (#153871) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nézd meg a Eide Together trailert. Nekem a kedvencem, pedig nem is szeretem azt a zenei stílust ami szól benne. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153874) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Játszik még valaki manapság Battlefield 4-gyel online?

[ Szerkesztve ]

(#153875) .LnB válasza kisÁdi (#153874) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Milyen kérdés ez kérlek? Most, hogy lassan megjelenik a BF csillámpóni style Vé? Már mindenki tűkön ülve várja azt! A jobbak elő is rendelték már. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153876) erahurka


erahurka
félisten

Ti tudtok éves PS Plus előfizetést venni UK store-ban? Nem tudom kosárba rakni, árat se ír hozzá :F

(#153877) discrate


discrate
aktív tag

Az miért van h hiába van a gép rest modban, a frissítéseket csak bekapcsoláskor kezdi el letölteni? Be van állítva a settingsben, van net, gép nem off stb.

(#153878) taki01 válasza szana8 (#153856) üzenetére


taki01
őstag

Firefox alatt se fogadta el a CCV kódot. Többször levonta a 36 Ft-t a kártya regisztrációra, de nem tudtam megvenni a játékot. PS-n simán sikerült megvenni.

(#153879) saelin válasza penge111 (#153831) üzenetére


saelin
veterán

Köszi! Jó lesz a Ni No Kuni után. :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#153880) #44416768


#44416768
törölt tag

Használ valaki új Gold fejhallgatót?
Mi a vélemény róla? Az ára most nagyon jó, de a kütyü is? Olvastam korábban akadozási problémákról...

(#153881) ProEvoFan válasza Crytek (#153849) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:Y
Már Te is itt?Újabb hithű PCs tért meg?
Igen, ez most jó ár.

(#153882) #87082240


#87082240
törölt tag

Hát mit mondjak, ezektől a Days of Play Store akcióktól nem estem hasra. Vicces árak vannak. A "másik oldalon" majd fele annyiért vannak ugyanezek a címek.

(#153883) seniman válasza Dvix (#153762) üzenetére


seniman
addikt

Ugyanez van nekem is,88K volt. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#153884) Gery9112 válasza #87082240 (#153882) üzenetére


Gery9112
őstag

Az biztos mert pl. ott a God of War 0 forint. :)

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#153885) eisento


eisento
addikt

skacok az nfs payback megeri az akcios arat? a rivals tetszett, de a legutobbi nfs az a lilas zoldes boritos viszont iranyitas szempontjabol szar volt szamomra mert elhuztam balra es eltelt fel mp mire megmozdult... :U

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#153886) marilllyo válasza eisento (#153885) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#153887) Deck válasza Gery9112 (#153884) üzenetére


Deck
titán

;]

PS5

(#153888) Carlos Padre válasza szana8 (#153856) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ezzel szopok én is napok óta.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#153889) Crytek válasza ProEvoFan (#153881) üzenetére


Crytek
veterán

Még csak korai agybaj... Nem tudom mi és ,hogy lesz majd egyszer elborulok. Xbox One S felett is bizsereg a kezem...

Next PC Upgrade: 2022

(#153890) s7evcsenko válasza #87082240 (#153882) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Azért a VR pakkok nem voltak rossz áron, el is fogytak...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#153891) Mr X


Mr X
veterán

Az az éves PS+ nem rossz 12600-ért, meg is vettem.

(#153892) Cranium


Cranium
tag

Szerintetek az 1 eves Plus megeri az arat MM-bol? Szokott olcsobb lenni? Vagy ez jo ajanlat? Sajnos nem vagyok kepben igy az arakkal

(#153893) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Üdv!

Akciós a feltöltő kárty az egyik boltban.

[link]

:D

Read only felhasználó

(#153894) Zsinder válasza BornToBePuli (#153893) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Köszi, rendeltem ötöt. ;]

(#153895) NyMRooD válasza Gery9112 (#153884) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, mi most kaptunk egy hetek óta hirdetett akciót ami úgy néz ki, hogy egy kalap kaki, ők meg kaptak egyett random ahol a multiplatform címeket - az itteni akciós árakhoz képest - szinte ingyen adják, ezt jelenti amikor nincs verseny, ennek tényleg lehet örülni (zöld oldalon, az a 35 millió ember akik telibe s***ják a GofW, örülnek is), csak nem értem, hogy miért. Egyébként nem rád haragszom csak nem tetszik amikor valamelyik oldal valami baromsággal szól le egy jobb dolgot a másikon.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#153896) WhiteWalker válasza .LnB (#153870) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A kurva jó játéktól elég messze van... :U
A God of War az kurva jó, de a FF XV a közelébe sincs...Közepes open world iparos munka legfeljebb... Megkockaztatom hogy az ODIN SPHERE kenterbe veri.

[ Szerkesztve ]

(#153897) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Azert a joyok az alzanal legalabbis baromi jo aron vannak. Vettem is egy pirosat :D

YNWA

(#153898) gyuromoj válasza Cranium (#153892) üzenetére


gyuromoj
veterán

Alap ára 18k, szóval szerinted? :))

szerk.:
Knowledge is Power
Frantics
6,2k-ért behúzva. Remélem jól el lehet majd bohóckodni velük.

GTA V és Horizon DLC amin még agyalok.
Meg várom hogy USA Store mit mutat majd.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#153899) #20844032


#20844032
törölt tag

Én meg vettem egy wipeout omega collectiont kettőfélért, meg egy The Surge-öt ugyanennyiért. Vó't már ettől jobb akció is, de még mindig több játékot tudok venni, mint amennyire időm van, szal olyan nagy gáz azért nincs :D

(#153900) gamegod


gamegod
senior tag

a két Batman játék milyen? Return to Arkham ill az Arkham Knight? eléggé jó az áruk :))

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.