Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153601) Rigormortiis válasza ProEvoFan (#153598) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Erről is megvan a véleményem, hogy a Sony ezt simán megengedi. Mert vannak játékok, pl ffxiv, ahol natívan támogatva van a dolog. Ez teljesen okés, bármiféle mókolás nélkül mennek az eszközök. De amit kontrollerre szánnak a fejlesztők, ott érzésre gebaszos a dolog. De annyira elhanyagolható az egész jelentősége, hogy stinte semmit nem számít, ha egy battlefield meccsen páran ilyet használnak.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#153602) Deck válasza ProEvoFan (#153598) üzenetére


Deck
titán

Ha olcsóbb lenne vennék egy ilyet. De a 40k-t lehúzásnak érzem.

PS5

(#153603) #95558144 válasza .LnB (#153577) üzenetére


#95558144
törölt tag

Én Astro A50-et használok, nem a bőrpárnás verziót, hanem a simát, és soha semmilyen gondom nem volt befülledéssel még nyáron sem. Mondjuk nem véletlenül kerül 100e forintba.

Ellenben a VR, na az gyakorlatilag használhatatlan, ha a kinti hőmérséklet 20 fok fölé megy.

(#153604) saelin


saelin
veterán

Elkezdtem az Xcom 2-t és már az első mission is rohadt nehéz. Karnyújtásnyira állok az ellenségtől shotival és 45% hitrate még így is. Wtf.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#153605) .LnB válasza penge111 (#153600) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi.
Nincs neki. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153606) danielgalaxy válasza saelin (#153604) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Ez ilyen. Igazi X-Com feeling, fél méterre vagy az ellentől és olyan gyönyörűen mellé lőnek a katonáid, ahogy csak kell :D

(#153607) Gery9112 válasza saelin (#153604) üzenetére


Gery9112
őstag

Ez benne van a pakliban de a 2. részben már elvileg (bár konzolon nem merek rá megesküdni) de a % alatt mutatja, hogy mi a javító/rontó tényező.

- Katonád rangja
- Távolság
- Fedezék (teljes vagy részleges)
- A "flankelés" hátba v. oldalba támadás nagyon megemeli a találat esélyét + critical hitnek is növeli az esélyét.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#153608) penge111 válasza .LnB (#153605) üzenetére


penge111
addikt

Dobj fel apróra egy hirdetést hátha akad jelentkező.

No, még ezt találtam neked, de ehhez nincs játék, minden más viszont igen!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#153609) Adam_Shepard válasza .LnB (#153594) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

ezt én is keresem. Ebay horror, más meg nem nagyon szokta eladni mostanaban. régebben ilyen 20-25 közt ment itt is az aprón.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#153610) .LnB válasza penge111 (#153608) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arra gondoltam én is. Csak most előbb körbenéztem a neten.
Mondjuk kezdek attól félni, hogy mivel ritka, jó drága is lesz. Én meg azért minden pénzt nem adnék oda érte. Az U4 SE-t is sikerült baromi jó áron megvennem. Bár veszíteni nem vesztek vele semmit.

(#153609) Adam_Shepard Na ez az.. most meg találtam régi konzol boltos (használt) hirdetéseket 9 körül. Szóval a 25 az húzós.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153611) penge111 válasza .LnB (#153610) üzenetére


penge111
addikt

Nézz vissza 2 hozzászólást, találtam neked, hátha így is jó!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#153612) Rigormortiis válasza saelin (#153604) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Engem a két küldetés közötti sok szöszölés borzaszt el. Az első rész idején még éltem ezt, ahogy közvetlenül utána mobilon is (stabil égy gyors android port is létezik az első részből), viszont most már nem csípem, hogy a tv előtt állandóan csak a szöszés és a töltőképernyők mennek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#153613) jeni válasza Dvix (#153584) üzenetére


jeni
félisten

és ezzel hogy lehet kriptózni??

(#153614) .LnB válasza penge111 (#153611) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De az istenért nem vesz hozzá egy lemezt, és árulja úgy? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153615) saelin válasza Gery9112 (#153607) üzenetére


saelin
veterán

Mindegy csak belepróbáltam. Nem tűnik rossz játéknak, de ha bele is kezdek akkor lehet a legkönnyebb fokozaton. Nincs ahhoz ingerenciám hogy egy mission-t többször újra játszak vagy mentéseket töltögessek vissza. Napi 1-2,5 óram van játszani, ilyenkor szeretnék progress-t elérni... :D

Nem véletlen hogy csak az alap Bloodborne végéig jutottam. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#153616) wierra


wierra
senior tag

Dilemma:
HZD Complete-et digitálisan vagy lemezen vegyem? :U

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#153617) Gery9112 válasza saelin (#153615) üzenetére


Gery9112
őstag

Majd ha jobban belemélyedsz akkor írd meg, hogy tetszett. :)

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#153618) FollowTheORI válasza wierra (#153616) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha örökre kell digitálisan, ha csak kipörgetni és továbbadni lemezesen... elő akarod még venni később? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#153619) 30z.Samu válasza wierra (#153616) üzenetére


30z.Samu
félisten

A lemezeset tovább tudod adni, ha esetleg mégsem tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#153620) wierra válasza FollowTheORI (#153618) üzenetére


wierra
senior tag

Nem tudom, hogy elő akarom-e venni később. Van benne annyi, hogy megér egy újrajátszást?
Egyébként 9900,- -ért osztohatják jelenleg, ha ez számít.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#153621) FollowTheORI válasza wierra (#153620) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez szubjektív, szerintem később nincs, azonnal a trófeák miatt megérheti egy NG+, de semmi újat nem ad már történetileg vagy ilyesmi... de ez majdnem minden játékra igaz... nagyon ritkán vettem elő bármilyen játékot mégegyszer amit alaposan kipörgettem... ezért is utálom PC-n hogy nem lehet tovább adni őket.

(single player, természetesen... nyilván a multit folyamatosan tolja az ember aztán elfelejti... bár néha azt is jó lenne tudni tovább adni :D )

Ja és 9-10 ezeret simán megér most... :)
Persze ezis szubjektív, de nem sok érte annyira jó élmény a többségnek, ha te nem épp a kivétel leszel.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#153622) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Gondoltam megírom a Hirelteches élményeimet...:

Szóval, elküldtem nekik egy ds4 v2-t garis javításra, annyi baja volt mindösszesen, hogy a jack csatlakozó kicsit kontaktos volt, azon belül is csak a mikrofon része, tehát csak az nem érintkezett rendesen. Ezt leszámítva makulátlan volt, csak másodlagos kontrollernek használtam, ha a másik lemerült, na de nem is ez a lényeg... Tegnap rákérdeztem, hogy ez a "1-2" napos javítás miért húzódik ennyi ideig, és mikor kapom vissza a kontrollert, amire egy hölgy vagy 10 percig kereste miről van szó (már több, mint egy hete átvették a csomagot), aztán azt mondta, hogy holnap (azaz ma) adják fel, és pénteke kapom meg. Erre ma megjelent a futár, sem egy email, telefon, sms, semmi, szóval ma visszakaptam majd 2 hét után, és rögtön feltűnt, hogy szar az L3 gomb, konkrétan nem kattan. Szóval szerintem használt alaplapot belevágták, aztán kész ennyi a javítás. Persze kivertem a cirkuszt, mert én egy jó kontrollert küldtem el, meglátjuk mi lesz belőle, mert a szervizt telefonon lehetetlen elérni, sosem veszik fel. Azért ez elég durva, hogy ezt meg merik csinálni, hogy ilyen állapotban küldik vissza a javított terméket. Ja, és természetesen munkalap nyema... Szóval most egy "kicsit" pipa vagyok.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#153623) saelin válasza Gery9112 (#153617) üzenetére


saelin
veterán

Úgy lesz. :K

Viszont most jön le a Ni No Kuni 2. Azt hiszem ennek a világa befog szívni pár hétre. Mellé még bezsebeltem az Everybody's Gone to the Rapture-t. Az utolsó itt a ti hibátok hogy megvettem... Múltkor szóba került a Journey és ezt találtam mint hasonló játékot. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#153624) 30z.Samu válasza Lackooo84 (#153622) üzenetére


30z.Samu
félisten

Érdekes, hogy nem adtak semmilyen munkalapot... :U Pedig elméletileg valahogy be kellene számolniuk arról, hogy pontosan mit csináltak a controller-el.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#153625) wierra válasza FollowTheORI (#153621) üzenetére


wierra
senior tag

:R Meggyőztél. :C

Köszönöm Neked és mindenkinek a törődést!

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#153626) saelin válasza Lackooo84 (#153622) üzenetére


saelin
veterán

Nem tudom mi van a szervizekkel, de idehaza rengeteg ilyet tapasztalni. Ismerősnek van egy Acer gamer notija, amin a vásárlás után egy hónappal totál lehalt a win. Házilag a raidbe kötött SSD-k miatt újra sem tudta tenni, így beküldte a szervizbe.
Majd egy hónapot volt ott, mikor kezelésbe vette 2 hét után megint feladta a gép. Ismét szervizbe küldte de itt már egy héten belül vissza is kapta. Szerintem tudjátok mi történt újra.
Szóval beküldte harmadjára is. Mostmár a szerviz komolyan vette a problémát (egy milliás gépről beszélünk lol) és kicserélték a benne lévő SSD-ket. Elvileg futtattak valami tesztet és kiderült hogy rossz volt valamelyik meghajtó, de a raid miatt húzta magával az egészet. Most 2 hete nála van a gép, de szegény alig mer hozzányúlni... :(

De nekem is volt olyan hogy tabletet elküldtem szervizelni és karcosan jött vissza. Én nem tudom hogy kik dolgoznak ott, de hogy xarnak a dolgokba bele az biztos.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#153627) 30z.Samu válasza saelin (#153626) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én biztos rákérdeztem volna hogy került oda a karc, pláne hogy az átvételnél az állapotról írnak jegyzőkönyvet.

#153628) vg: Azért én se használnám valami lelkesen annak tudatában hogy rohadt drága volt és többször van szervizben, mint az asztalomon. Én második szerviz után lehet tovább is adtam volna a francba.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#153628) vg válasza saelin (#153626) üzenetére


vg
addikt

Szegény, én is sajnálom, hogy az egymilliós gépet alig meri használni.

(#153629) ProEvoFan válasza saelin (#153626) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem tudod mi van?Ez itt magyarország, igen, a létező legkisebb betűvel írva.
Na, alattam egy hsz már bizonyítja is...

[ Szerkesztve ]

(#153630) wierra válasza saelin (#153626) üzenetére


wierra
senior tag

Egy milláért Acert?! OMFG! :Y
Acer notikat csak gofrisütőnek hívjuk bent a munkahelyen... :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#153631) saelin válasza wierra (#153630) üzenetére


saelin
veterán

Egy Acer Triton 700 a szóban forgó gép. Szerintem egy borzasztó pöpec noti!

vg
Más zsebében nem turkálunk...
megdolgozott azért a pénzért amiből azt a gépet vette. Már bánom hogy beírtam az árát.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#153632) koncsik válasza .LnB (#153614) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ha neked nem kell, elvinném, csak nem akarok pofátlan lenni...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#153633) danielgalaxy válasza saelin (#153623) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Rapture nem rossz játék, ha nem zavar az interakció hiánya. Hangulata masszív, a storyja jó, a soundtrackje pedig eszméletlen. Ha gondolod olvasgass róla ITT.

(#153634) .LnB válasza koncsik (#153632) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vedd meg nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153635) koncsik válasza .LnB (#153634) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#153636) szzoo válasza .LnB (#153634) üzenetére


szzoo
tag

.LnB, érdekelne így utólag mit gondolsz a GT Sportról. Tudom nem sokáig tartottad meg. Főleg a többi nagy PC-s szimulátorhoz képest (Assetto corsa,...) mi a véleményed? Illetve versenyeztél online is?

(#153637) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Beszúrom ide is hátha valakit érdekel:

Tatabánya Tesco egy órája még volt 6db, nem tudom országos akció e, meg hogy ez a kormány jó e. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#153638) 30z.Samu válasza Lackooo84 (#153637) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát nem egy G29, de célnak megfelelhet.

Sic Parvis Magna

(#153639) seniman válasza Deck (#153488) üzenetére


seniman
addikt

5.05-nél tart az exploit,sosem fogsz az ezt használókkal találkozni,mert a régi ofw miatt nem tudnak psn-re menni,így bannolva se nagyon lesznek.Dióhéjban itt tart a történet.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#153640) OgreImre válasza wierra (#153616) üzenetére


OgreImre
senior tag

Én új vagyok a konzol világában és sokat gondolkodtam rajta, hogy digitális vagy lemezes gyűjteményt csináljak. Végül arra jutottam, hogy a PS exkluzívokat lemezen szerzem be, a többi lehet digitális. Ha egyszer megválok a PS4 Pro-tól akkor lehet dob az értékén. Vagy nem.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#153641) 30z.Samu válasza OgreImre (#153640) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam vegyes a dolog, alapjáraton lemezesen veszem meg a játékokat, viszont ha a Store-on van egy számomra jó akció, akkor digitálisan veszem meg az adott címet.

Sic Parvis Magna

(#153642) vg válasza saelin (#153631) üzenetére


vg
addikt

Te turkálsz benne, nem én, ugyanis itt ez egyáltalán nem érdekel senkit, ezt akartam veled érzékeltetni. Nem sikerült.

(#153643) #20844032 válasza Lackooo84 (#153637) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez amúgy működik ps4-el? Nem mintha ilyenre vágynék, csak kérdezem :)

(#153644) 30z.Samu válasza #20844032 (#153643) üzenetére


30z.Samu
félisten

A PS logo ott virít a közepén, szóval remélhetőleg igen. :) Bár csak a PS3-at jelzi.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#153645) #20844032 válasza 30z.Samu (#153644) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az attól meg nem feltétlenül megy. Ami ps3-al kompatibilis, nem egyensági következménye, hogy ps4-el is. Nekem T150Pro-m van, azon pl van ps3-ps4 kapcsoló.

(#153646) Lackooo84 válasza #20844032 (#153643) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát srácok, azt sajnos nem tudom. Én csak láttam a tacskóban, gondoltam hátha valakiknek jó lesz. :D

The Truth is out there...

(#153647) Lackooo84 válasza saelin (#153626) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát nem tudom, nem akarok vádaskodni, de szerintem most lebuktak, szerintem ott volt nekik egy kupac használt alkatrész, nézte a jack jó rajta ok, aztán beletették. Csak azt L3 nem jó, azt már nem nézte.... Ezek után nem szívesen vinnék oda semmit, de ők az egyetlen PS szerviz itthon az a baj.

The Truth is out there...

(#153648) Deck válasza seniman (#153639) üzenetére


Deck
titán

5.55 nél :)

PS5

(#153649) #20844032 válasza Lackooo84 (#153622) üzenetére


#20844032
törölt tag

Már jóideje nem jártam náluk (hálisten), de
4 vagy 5 kontrollert vittem hozzájuk, illetve egyszer komplett gépet bekapcsgomb hibával. Mindig személyesen voltam bent, azaz láttam, hogy honnan kapom meg a terméket. Mindig ilyen jelöletlen dobozokból/csomagolásból szedték ki nekem a holmit. Nem ők javítgatták, szerintem ilyen nincs is a sonynál, képtelenségnek tartom, hogy egy budapesti szerviznek ilyet megengednének. A jelöletlen dobozok vélhetően refurbished termékek. Ilyen nálam is volt, hogy többet kellett várni a kontrollerre, de ott az lehetett, hogy egyszerűen nem volt nekik, mert amikor igen, akkor ott helyben kaptam a cserét (a gépből is).
Persze ettől még gáz, hogy a hibás helyett egy másik hibásat kaptál, de nem vagyok ennyire biztos benne, hogy ez az ő saruk feltétlenül.

(#153650) seniman válasza Deck (#153648) üzenetére


seniman
addikt

Hiteles forrás?Az hogy a kernel megvan hozzá nem jelenti azt,hogy publikus exploit is van. :N De ne feszegessük itt ezt a témát.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.