Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153451) erahurka válasza ProEvoFan (#153450) üzenetére


erahurka
félisten

Tuti hogy csak "akár 60%" lesz. Nem hinném hogy a toplista vezető God of Wart betolnák 10k alá jófejségből.

(#153452) Mrdevil válasza gyuromoj (#153438) üzenetére


Mrdevil
addikt

Be is húztam egyet onnan, de lehet kettőt kellett volna, jövőre lehet a 18-on is tol egyet még a Sony. ;]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#153453) seniman válasza .LnB (#153442) üzenetére


seniman
addikt

Sikáld még egy kicsit,ott lesz alatta a fehér is. :DDD Milyen vegyszer az,ami ilyen elszíneződést okoz? ;] :P

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#153454) Bogyi007 válasza erahurka (#153437) üzenetére


Bogyi007
veterán

Erre az MS válasza:

Meg több MINECRAFT!!! :DDD :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#153455) ProEvoFan válasza erahurka (#153451) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, sajna ez tűnik logikusnak.Pedig a Horizon Zero Dawn Complete Edition 6000 forintért jó lett volna :)

(#153456) KaitouP válasza .LnB (#153370) üzenetére


KaitouP
veterán

Az a használt ár, nem a zsír új ár. :D Oké, mondjuk azt hogy két év múlva vagyunk - egy konzolba akkor sem fog egykori PC -s csúcs VGA teljesítményű GPU kerülni, ebben egészen biztos vagyok, pláne, ha a cég folytatja a PS4 mintájára az olcsóbb konzol mintát (tehát nem egy PS3 árú konzol fog a piacra kerülni).

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#153457) .LnB válasza seniman (#153453) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fehér az nem lesz. Az túl snassz. De közel sem biztos, hogy nem veszek majd még más összeállításban ilyen skint. :) De most egy jó ideig marad ilyen mert baromira tetszik, max. majd ha meguntam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153458) tihibaby válasza erahurka (#153451) üzenetére


tihibaby
senior tag

A days of play oldalon ott a God of War ára: 15990 Huf.

(#153459) Dvix


Dvix
senior tag

Én majd a Horizon Zero Dawn [Complete Edition]-ra vadászok normális áron. :K

[ Szerkesztve ]

(#153460) .LnB válasza Dvix (#153459) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most volt nemrég 9k storeban. Akkor vettem azt, meg a Journeyt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153461) ProEvoFan válasza tihibaby (#153458) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na igen.Ezt el is felejtettem.A blog.eu.playstation.comon ott volt pár ár euróban.30 eurót írtak a Horizon Zero Dawn Complete Edition mellé, a God of Warnál meg 50 eurós ár volt.GTS, UNCHARTEDek 20 euró avagy 6490ft.
Szóval csak a szokásos akciók új néven futtatva...

(#153462) Sordoran válasza .LnB (#153460) üzenetére


Sordoran
addikt

Viszont az csak egy hétvégi akció volt, páran elszalasztották. Most is akciós lesz, gondolom ugyanannyiért, 8990 Ft. Én az Uncharted szériát zsákolom majd be most, illetve a Gold fülest. És remélem, csak remélem, hogy itt meg fogok tudni állni. :U (azért önmagában ez is elég idő, plusz a HZD, a God of war is vár sorára, és még PC-n is van jó pár játék amiket be kéne fejeznem, vagy akár elkezdeni)

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#153463) .LnB válasza Sordoran (#153462) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nathan Drake Collection elférne nekem is. Meg is nézem, hogy létezik e abból valami spéci kiadás.

Pc... :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153464) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Kellemes csalódás a “Vampyr”. Az atmoszféra, a karakterek, maga a harc is kedvemrevaló. Engem nagyon beszoppantott a nyílt világa. A sztoriról még nem tudok mit mondani, de az eddig olvasott tesztekben kellőképp kiemelik, hogy frankó lett. Ajánlom!

(#153465) Anaren91 válasza Zoleee83 (#153446) üzenetére


Anaren91
senior tag

Saját magadnak meg tudod csinálni, nem egy nagy művészet. Két évig olyan helyen dolgoztam, ahol különböző fóliákból hasonló, és még kacifántosabb dolgokat csináltunk. Nyilván profi plotterekkel, de egy ilyen skint tényleg nem nehéz megcsinálni. Türelem meg kis kézügyesség kell. Meg egy éles kés, olló.
[link]
Például ezzel a fóliával.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#153466) #20844032 válasza .LnB (#153442) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez szép! :K

(#153467) erahurka válasza Zolibacsi88 (#153464) üzenetére


erahurka
félisten

Nem tudom én megláttam hogy a harc gyakorlatilag Dark Souls kopi és elment a kedvem az egésztől. Miért kell ezt a hülye stamina rendszert erőltetni minden szarban, egyszerűen nem értem...

(#153468) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok!

Ezen a linken nem szerepel, hogy lenne akciós PS4 Slim 8.-tól, de ettől még szerintetek lesz? (valaki írta korábban, hogy tavaly 65e Ft-ért volt talán)

Öcsémmel gondolkozunk egy PS4 beszerzésén, így ~25-28 év után (Sega MasterSystem II) újra kipróbálva a konzolt :)

[ Szerkesztve ]

(#153469) Zolibacsi88 válasza erahurka (#153467) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Ha már hasonlítjuk inkább a Witcher 3-hoz. Sztem közelebb van. De sztamina nélkül mi állítana meg az agyatlan vagdalkózásban :D

(#153470) Dvix válasza -FreaK- (#153468) üzenetére


Dvix
senior tag

Údv a klubban nekem is a Sega volt az utolsó konzolom .:) És én is most gondolkozom, ill. fogok is venni, pénteken PS4-et :)

[ Szerkesztve ]

(#153471) Zoltn válasza -FreaK- (#153468) üzenetére


Zoltn
senior tag

Juuuuuuj. Tulajdonképpen én is mastersystemII ről váltottam ps4re. :C

Csináld, jó élményt tud adni.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#153472) Dvix


Dvix
senior tag

wow mi "csóró európaiak" kapjuk az 500Gb-os limitált kék PS4-et, tengerentúlon meg az 1Tb-osat adják ugyannnyiért :((( Nem fogom megvenni de ettől függetlenül ciki. :U

(#153473) Deck válasza erahurka (#153467) üzenetére


Deck
titán

Pedig ez jó dolog. Remélem nehéz játék lesz. :D

PS5

(#153474) matyifej


matyifej
tag

Sziasztok!
Ugy gondolom, a legjobb idoszakba sikerult visszaternem a playstation vilagba. PS1, PS3 utan ismet boldog tulaj vagyok. God of War fan letemre pedig oriasi mazli, hogy ezt tudtam megvenni.

Egy kerdesem meg lenne, valakihez aki nagy Monster Hunter World player. Ez a jatek mennyire szamit coop/multinak vagy inkabb single player jateknak? Lehet az egesz story reszt vagy nem is tudom, minek nevezik full coopba tolni? Haverommal hezitalunk beruhazzunk-e ra.

(#153475) Zolibacsi88 válasza matyifej (#153474) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Nyugodtan ruházzatok be rá. Gyakorlatilag nem lehet egy idő után egyedül veretni annyira keményednek a szörnyek ahogy halad a sztori.

(#153476) matyifej válasza Zolibacsi88 (#153475) üzenetére


matyifej
tag

Okes, koszi szepen a segitseget. Ahogy lattam days of play miatt akcios is lesz ugyhogy ez eldolt.

(#153477) Dvix válasza matyifej (#153474) üzenetére


Dvix
senior tag

Gratulálunk! ;) :U

(#153478) Nayrobi válasza Dvix (#153472) üzenetére


Nayrobi
őstag

Kint 1 kontroller jár hozzá, itthon viszont kettő.

(#153479) Dvix válasza Nayrobi (#153478) üzenetére


Dvix
senior tag

Óóóóó :DD

(#153480) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Még a Gran Turismo Sport mellé kaptam egy That's You! játékkódot.

A leggyorsabb viheti...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#153481) mad1


mad1
veterán

Ps3 controller jo a ps4 hez?
GOW ascension lesz szerintetek ps4 re?

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#153482) Nayrobi válasza mad1 (#153481) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem. Nem. Illetve a gowot psnow-n keresztül lehet játszani ps4-en.

(#153483) Deck


Deck
titán

A Sony tud tenni bármit is az ellen, hogy feltörték a ps4-eket? Vagy reagáltak már rá? Nagyon nem lenne jó ha elszabadulna a warez itt is. Pont ezért is utáltam meg a pc-n való játszást.

PS5

(#153484) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#153485) bandi0000 válasza Deck (#153483) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ne aggódj, tuti bannolják majd azokat, és úgy mint eddig, itt se tudnak majd online játszani

ém amúgy egy kis összeesküvést is sejtek, mert érdekesnek találom, hogy 5 év alatt pont most sikerült feltörni, ráadásul pont az 5.05 vagy melyik verziót

Xbox One: bandymnc

(#153486) Deck válasza bandi0000 (#153485) üzenetére


Deck
titán

Nagyon remélem.

Már az újabbat is. 5.50.

De aki csinál új fiókot 0 tartalommal és bannolják nem valami nagy cucc hisz csinál újat. Oké multi nem megy. De még net sem kell és akkor a Sony tehetetlenül :/

[ Szerkesztve ]

PS5

(#153487) 30z.Samu válasza Deck (#153486) üzenetére


30z.Samu
félisten

A gépet is tudják bannolni és akkor hiába csinál új fiókot, nem fog tudni felmenni. :)

Sic Parvis Magna

(#153488) Deck válasza 30z.Samu (#153487) üzenetére


Deck
titán

Tehát aki nem multizik soha annak maga a paradicsom lesz, főleg hogy viszi a ps2 játékokat is.

Aki meg multizik annak nem opció.

Nem rossz. Akkor kíváncsi leszek mikor jön az első bann hullám :D

PS5

(#153489) 30z.Samu válasza Deck (#153488) üzenetére


30z.Samu
félisten

Amíg nem tud feljönni PSN-re pont nem érdekel mit csinál otthon a gépén. :D

Sic Parvis Magna

(#153490) Deck válasza 30z.Samu (#153489) üzenetére


Deck
titán

Jogos :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#153491) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap folytattam a GoW-ot. Sztoriban ott tartok, hogy megyek a vésőéet. Gondoltam, mielőtt folytatom a sztorit, megcsinálom a meglévő side questeket. Aztán kóboroltam erre-arra, és belefutottam két 5-ös vérfarkasba (én 3-as voltam). 1,5 órán keresztül próbáltam őket megölni, sikertelenül. :) Nem volt nálam feltámasztó kő. Azzal lehet sikerült volna. Ezek elég kemények voltak, mert eddig nem volt bajom egyetlen ellenféllel sem. Szóval nem csak a skillemmel lehet a baj. Viszont miközben próbálkoztam, azon gondolkodtam, hogy "bakker, ilyen lesz majd a Bloodbourne?" "mert akkor nincs gáz, fogom bírni, nyugodt vagyok". :D Bár gondolom az keményebb lesz még ennél is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153492) Deck válasza .LnB (#153491) üzenetére


Deck
titán

Milyen nehézségen játszol?

Normál platina után most a Give me a God of War szinten megyek és a felénél vagyok már. Sokkal jobban bejön így. Bár gyors és nem hibázhatsz vagy halott vagy 1 ütésből. Bloodborne játékmenete lassabb és könnyebb.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#153493) .LnB válasza Deck (#153492) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Normal-on. Itt szerintem a szintkülönbség miatt voltak ezek ilyen nehezek. Elég nekem ez a nehézségi szint, mert bár szerintem menne nehezebb szinten is, csak sokkal tovább tartana. :) Aztán amennyi időm van nekem játszani, sose végeznék vele. Lehet egy ellenfél lenne egy nap. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153494) 30z.Samu válasza .LnB (#153493) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én úgy vettem észre, hogy a mellék küldetések között van, ami nehezebb, mint a fő küldetések többsége. :))

Sic Parvis Magna

(#153495) Deck válasza .LnB (#153493) üzenetére


Deck
titán

Használd a pajzsot, dodge, fejsze dobálás, nyilazás, aztán akkor bármilyen szintűt letudsz győzni. Ehez csak +ok a "varázslatok" és a feltámasztó kő. Normálon nemis használtam őket. Végén szólt öcsém, hogy ilyen is van. Nem foglalkoztam vele :DD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#153496) .LnB válasza 30z.Samu (#153494) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, pont ezért írtam, hogy most már nekem is leesett a dolog. :D Nem tudom, már gondolkodok rajta, hogy hagyon a francba az összes mellékküldetést. Időigényesek. Csak nem tudom, akkor miket bukok. Gondolom geareket persze.. De ettől hátrányba kerülök a fősztori alatt?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153497) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Heti első bejelentés:

Tetris Effect

Live-Die-Respawn

(#153498) mcwolf79 válasza .LnB (#153491) üzenetére


mcwolf79
veterán

Gondolom a világrepedèsnèl lévőkről van szó. Ott én is elvoltam 2-3 órát (igaz az eggyel magasabb fokozaton).
Feltámasztó kő mindenképp legyen nálad, és ha lehet fullon legyen a rage. Ezek sokat emelnek az esèlyeiden.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#153499) Deck válasza .LnB (#153496) üzenetére


Deck
titán

Nem. Van tutorial is hogy összeszedd az almákat a max élethez, meg a spártai dühöz a kupákat. Én élveztem a mellék küldiket Atreus meg Kratos kaocsolatához tett hozzá. De a Valkűröst a legvégén mindenképp csináld meg az fontos. De készülj fel a királynő nagyon durva. :DD

Mellék küldik igazából fejlesztéshez jók, páncél stb.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#153500) marcess


marcess
senior tag

Sziasztok! PS4 vásárlása előtt állok és szeretnék egy pár dologban tanácsot kérni. Egyetlen játék miatt váltanék (aztán ki tudja, hogyan alakul) ez pedig a fifa aktuális részei. Beleuntam a folytonos gép fejlesztésbe, viszont hozzá kell tenni, annyira nem értek a konzolokhoz, hogy soha nem játszottam még ezekkel. Hol érdemes megvenni, melyik bolttal vannak esetlegesen jó tapasztalatok? Milyen kiszerelést érdemes venni? Érdemes-e plusz garanciát rá venni? Mire kell figyelni vele kapcsolatban? Valamint jól értelmeztem, hogy ugye a tv az adott, a PS4-et megveszem, a játékot szintén és, hogy online tudjak játszani még PS pluszt is venni kell? Egyszóval eléggé világtalan vagyok ebben a témában és pár hozzáértő szó biztosan segítene.
Előre is köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.