Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153251) ldave válasza .LnB (#153203) üzenetére


ldave
félisten

Teszel rá I <3 Kojima matricát, mi? Azért akarod zsírtalanítani a felületet.

A Slime draws near! Command?

(#153252) .LnB válasza ldave (#153251) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha lenne rátenném, ez nem kérdés. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153253) Dvix válasza ldave (#153251) üzenetére


Dvix
senior tag

lol! :DD :))

(#153254) .LnB válasza Dvix (#153253) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nem vicces. ldave se véletlen nem tett smile-t. Ismser engem. :) Most kerestem is ilyen matricát, de még nem találtam. Kojima az isten, ez tény, nem kell ezen nevetni. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153255) saelin válasza .LnB (#153250) üzenetére


saelin
veterán

Ez a rock zircon mivel jobb mint a xiaomi earphone-ja? Lehet vennék egy olyat is. Egyszerre úgyis több fülesem szokott lenni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#153256) Dvix válasza .LnB (#153254) üzenetére


Dvix
senior tag

Jaaaa értem! :) én még nem imádok Istent ezért ezt nem tudhattam! :D Nagyon szeretheted a Metal Gear szériát az biztos, régóta tolhatod a konzolt akkor. :U

(#153257) .LnB válasza saelin (#153255) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Attól függ melyik Xiaomi füles. Mert a gyártó honlapján, csak earphone van megnevezve, de van egy pár fajta azért ha felmész ali-ra vagy gearbest-re.

Piston 2
Piston 3
Hybrid
Hybrid Pro
Hybrid Pro HD

Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Ezek közül a Hybrid Pro HD rossz.

De összességében a Zircon, mindegyikhez képest, egy meleg hangzású mély kiemelt füles. Szóval fasza a basszus, de nem nyom el mindent. Viszont a kontrollerbe dugva nem is olyan jó a mély mint telóról szerintem, én azt vettem észre.

(#153256) Dvix Nem rég konzolozok. De a MGS miatt pár éve kértem kölcsön PS3-at, és végigtoltam 1-4-ig.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153258) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

izéééé. bocs.
Indiános játék van PS4-re? (vagy bármire: "mai" konzolok - kivéve régi PC-s játékok)
Winnetou-t (Old Shatterhand) olvasunk... (filmek megvannak)
Előre is köszi.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#153259) kriszpontaz válasza koncsik (#153258) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Jön a Red Dead Redemption 2 ... abban lesz.

(#153260) Bad Pritt válasza koncsik (#153258) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Majd a Red Dead Redemption 2-ben biztos lesznek. Most szerintem nincs, én is kerestem korábban valami vadnyugatos cuccot, de nem találtam.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#153261) OgreImre válasza WaterWave (#153224) üzenetére


OgreImre
senior tag

Be volt állítva az itthoni wifi neki. Elmentem 4 napra vittem a konzolt, ott megint beálítottam a másik wifi hálózatot. OK. Visszajöttem tegnap és itthon megint végig kellett menni az internet kapcsolat beállításon mert nem csatlakozott automatikusan a már egyszer beállított hálózathoz mint például egy telefon. Akkor az én készülékemben van a hiba?

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#153262) saelin válasza OgreImre (#153261) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem egyszerre csak egy wifit tud megjegyezni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#153263) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Tölthetőek a júniusi ps+ játékok.

(#153264) Gery9112 válasza Nayrobi (#153263) üzenetére


Gery9112
őstag

Jó kis XCom, köszi. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#153265) saelin válasza Nayrobi (#153263) üzenetére


saelin
veterán

Mert azok mik? Nem is emlékszem most mit adnak.

Trials Fusion és Xcom. Hát... Ok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#153266) wierra válasza saelin (#153265) üzenetére


wierra
senior tag

XCOM2 kifejezetten egerészös játék, nem PS-re való. :(
A Trials-ért pedig soha az életbe egy fillért se költenék magamtól. :((

Ez a hónap roppantul gyengére sikeredett eddig. Úgyhogy csak annyit üzennék a SONY marketingeseinek, hogy "Tartsd meg az aprót te mocskos állat!" :DDD

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#153267) Gery9112 válasza wierra (#153266) üzenetére


Gery9112
őstag

"Sosem lesz olyan hónap, amikor mindenkinek bejön a havi PS+ játék" Petőfi Sándor

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#153268) koncsik válasza Bad Pritt (#153260) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

és kriszpontaz is: köszönöm, az előzetes képeken (store) nem láttam indiánokat, de gyors keresés alapján, elképzelhető a "native Americans" a játékban. :) - remélem eltart a megjelenésig az indián láz... :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#153269) Bad Pritt válasza koncsik (#153268) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát figy, Shatterhand után ott vannak a folytatások, az Old Death, Old Firehand és a Winnetou, aztán van külön Sam Hawkins könyv és persze az Ezüst-tó kincse, szóval ha nem siettek, kitarthat simán, a filmeket is el lehet kezdeni, valami rajzfilm is volt, aztán átnyergelni a Nagy Indiánkönyvre, ami bár nem vadnyugat, de szintén hatalmas történet. El lehet velük lenni sokáig. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#153270) Xaels válasza koncsik (#153268) üzenetére


Xaels
félisten

Az AC-nek nem volt valami indiános része?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#153271) Bad Pritt válasza Xaels (#153270) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A harmadik, meg voltak indiánok a Liberation-ben, a IV-ben meg talán a Rogue-ban is egy kicsit, de a harmadik a kifejezetten indiános, csak az nincs PS4-re sajna.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#153272) gyuromoj válasza Xaels (#153270) üzenetére


gyuromoj
veterán

:K
Mégpedig a harmadik rész.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#153273) Nayrobi válasza saelin (#153265) üzenetére


Nayrobi
őstag

Szerintem a Trials Fusion tök jó kis cucc, na meg a zenéje rohadt állat, az xcom nem az én világom, de a metán 87%-on áll, szóval olyan szar nem lehet.

(#153274) saelin válasza Nayrobi (#153273) üzenetére


saelin
veterán

Engem nem is az Xcom stílusa riasz el, hanem hogy milyen rossz híre van performance téren konzolon. Crashek, fps droppok, bazi hosszú loading time, az ai sokat gondolkodik a lépésen stb. Kipróbálom ezt is, de nálam hasonlók miatt ment a kukába a Just Cause 3 is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#153275) Nayrobi válasza saelin (#153274) üzenetére


Nayrobi
őstag

Fura, pedig a ps4-es változat áll 87%-on. Lehet azóta javították, nem? Bár a review-k meg day1 mennek ki. Hát fene tudja.

(#153276) Gery9112 válasza Nayrobi (#153275) üzenetére


Gery9112
őstag

Erről írtam hosszabban is. A user score a játékról szól, ami valóban kiemelkedően jó. Irányítást nem tudom megmondani mert PC-n játszottam vele. A teljesítménybeli hibák biztos, hogy jelen vannak (pl. töltési idő, fps drop) mert a PC-s verzió is szenved tőle a sokadik patch után. Ezek mind a kiegészítőben kerültek kijavításra. Az enyhítő tényező az, hogy ez egy körökre osztott stratégia. A teljesítménybeli gondok szerintem nem annyira vészesek. (Nem vészesebb mint pl. a Witcher 3-ban a hosszú töltési idő).

+1 dolog. Trófeavadászok ne álljanak neki az XCOM 2-nek. Ironman módban a legnehezebb fokozaton undorítóan nehéz.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#153277) seniman válasza saelin (#153262) üzenetére


seniman
addikt

Ps3-nál akkor is újra kellett idomitani a wifire,ha átmenetileg LAN-ra kötöttem.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#153278) RangerFox válasza koncsik (#153258) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mulaka. 3d adventure indie cím, switchre is megjelent. Nem rossz játék, de semmi extrát ne várj tőle.

(#153279) Xaels válasza Bad Pritt (#153271) üzenetére


Xaels
félisten

Anno az első AC-t előrendeltem PC-re de nagyot csalódtam, aztán a 2. részt X360-on játszottam de az sem tudott behúzni. Azóta nem nagyon foglalkoztam a szériával. De akkor részben jól emlékeztem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#153280) seniman válasza Xaels (#153279) üzenetére


seniman
addikt

Számomra egyedül a film lett emészthető.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#153281) Ianbond


Ianbond
tag

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=5671528202551067_67851782.jpg
Vki talalkozott mar ilyen problemaval? Ha ps4en be szeretnek jelentkezni ea fiokba es be szeretnem irni az email cimet vagy jelszot ilyen hulye kinai irasjeleket ir vki tudja esetleg miert lehet ez?

(#153282) toompa válasza Ianbond (#153281) üzenetére


toompa
őstag

Állítsd angolra a nyelvet amíg beírod.

(#153283) seniman válasza Ianbond (#153281) üzenetére


seniman
addikt

Állítsd angol nyelvre a menüt és menni fog.Meg küldj egy feedbacket az EA-nak a hibáról,hátha végre megoldják.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#153284) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Yakuza Kiwami és zero, vagy Zero- Kiwami? milyen sorrendben toljam őket?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#153285) tepenzed válasza seniman (#153280) üzenetére


tepenzed
őstag

pedig a könyvek és a játékok után elég nehezen emészthető, ez az értékelésein is látszik :D

(#153286) ldave válasza Adam_Shepard (#153284) üzenetére


ldave
félisten

Kiwami majd Zero.

A Slime draws near! Command?

(#153287) Adam_Shepard válasza ldave (#153286) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ezt a választ vártam.

Miért? :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#153288) Xaels válasza seniman (#153280) üzenetére


Xaels
félisten

Pedig a film valami fertelem. Párom, akinek annyi köze sem volt a sorozathoz mint nekem, is kiakadt rajta.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#153289) wierra válasza Adam_Shepard (#153287) üzenetére


wierra
senior tag

Mert én is így küldöm be a szervezetbe (tekitve, hogy a Zero még nincs meg :DDD ). ;]
Egyébként meg miért ne..?

A Yakuza sorozat első részének felújított változata, akkor lesz igazán élvezhető, ha nem közvetlenül előtte pörgettük ki a legutóbb megjelent Yakuza 0-t.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#153290) koncsik válasza Bad Pritt (#153269) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

és többiek is: :R köszi
Igazából 15 kötet a W Saga azt hiszem... NIK annyira nem jött be első nekifutásra, azzal kezdtük volna...
Majd nyáron keresünk valami indiántörténeti múzeumot...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#153291) RangerFox válasza Adam_Shepard (#153284) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Követheted az én példámat is, 6-->zero--->kiwami :D

(#153292) koncsik válasza RangerFox (#153278) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

ok switch-cselek oda. :DDD köszi

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#153293) ldave válasza Adam_Shepard (#153287) üzenetére


ldave
félisten

Mert a Zero használ egy csomó karaktert, akit ott nem igazán mutat be, hiába időrendben az az első történet, a Kiwami ami bevezet a Yakuza világába.

A Slime draws near! Command?

(#153294) Ianbond válasza toompa (#153282) üzenetére


Ianbond
tag

Mármint a ps4 nyelvét állítsam magyarról angolra?

(#153295) seniman válasza Ianbond (#153294) üzenetére


seniman
addikt

Igen.A magyar karakterek meghülyítik az EA accot.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#153296) Ianbond


Ianbond
tag

írtam az ea-nek azt javasolták csináljak factory resetet, meg vegyem fel a kapcsolatot a psn el XD

[ Szerkesztve ]

(#153297) seniman válasza Ianbond (#153296) üzenetére


seniman
addikt

:DDD

Állítsd angolra,hidd el jó lesz. :K Nem Te vagy az első,aki ebbe a bugba belefut.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#153298) szzoo válasza Ianbond (#153296) üzenetére


szzoo
tag

[ Szerkesztve ]

(#153299) Xaels


Xaels
félisten

Warhammer 40K: Inquisitor -
Martyr Release Trailer

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#153300) saelin válasza szzoo (#153298) üzenetére


saelin
veterán

Ez munkahelyen a legviccesebb. Egyik kollégám mesélte hogy a fénymásoló lehalt és ilyenkor egy külsős számot kell hívni. Felhívta és mondta hogy nem működik a fénymásoló, nem kapcsol be és semmi "életjelet" nem ad.
Erre azt válaszolta a supportos néni, hogy be van dugva hálózatba? Próbálta már ki és BE kapcsolni... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.