Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149057) Rick3D


Rick3D
senior tag

Köszönöm a tippeket mindenkinek még egyszer. Nézegettem teszteket és én annyira látványosan nagy különbséget nem vettem észre közöttük főleg az Until Dawn (mielőtt linkelted csekkoltam ) esetebén. Viszont pár helyen láttam 60fps lockot ami sokkal barátibb volt.

(#149038) freeknight Itt nem tudok előrelátó lenni sajnos , kipörgetem a régi játékokat aminek a legtöbbje remastered :K Pár exclusive cím is érdekel pl Until dawn , God of war. Összességében minden mást PC-n nyomok ahogy azt már 2004 óta teszem. Az utolsó konzolom a PS2 volt. Részben ezért is macerás nem tudom milyen lesz mikor pcről már évek óta megszoktam a magas fpst. Itt nem arról van szó hogy szaggat-e a kép vagy sem , mert nyilván nem. Viszont amit sokan nem értenek meg az input lagg , hatalmas nagy szakadék van 30-60-100 között érezhető , legalábbis én érzem és kiszúrom counter nélkül is hogy ha több a megszokottnál.( Pedig csak tized másodpercekről van szó. ) Biztosan megfogom szokni és itt nem is ez a lényeg csak tízen évet nehezen töröl az ember még fiatalon is :D

Én személy szerint határ nagy f**zságnak tartom ezt a sima kontra pro dolgot. Onnan jó hogy fejlődött végül is viszont egy hozzám hasonló helyzetben lévő embernek , mint elmondásod szerint napi szintű feladja a leckét. Senki nem ellensége a saját pénzének. Minek adjak ki vagy bárki más 50k-val többet ha elég a sima is ? Jogos nem ? Mindegy ez a generáció ilyen valszeg pro lesz , biztos ami biztos alapon. Remélem a PS5nél már tisztázzák ezeket a dolgokat , akkora már FHD helyére jön a 4k - legalábbis remélem :D

Egy utolsó kérdésem azért volna. Hallottam ezt-azt , pontosan hogyan működnek a ps4 gamek ?
account boundos ( tehát megveszem , regisztrálom a kódot ) vagy elég a lemez és megy magától ? Ergo a második esetben akár HA ról is tudnék venni olcsóbban. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.