Hirdetés

2019. december 8., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-04 15:35:21

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#149201) Gery9112 válasza lanszelot (#149199) üzenetére

Gery9112
(őstag)

Annyira nem lehettek rosszak, hogy lehetetlenül játszatok. Soha ne adjátok fel! :))

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#149202) 3L1T3 válasza NyMRooD (#149193) üzenetére

3L1T3
(senior tag)

+1 :C

(#149203) saelin válasza -FLY-> (#149146) üzenetére

saelin
(veterán)

Érdekes az emberek ízlése! :D Egyiknek legjobb fps a másiknak meg közel sem.
Nekem tényleg csak a monotonitása volt a legnagyobb bajom. Talán ha több démon vagy afféle environmental glory killek lettek volna még benne, akkor az valamit dobott volna rajta, de ugye nem volt ilyen. Statikus mappok és nagyrészt ugyan azokkal az ellenfelekkel. Esetleg egy kitekintő misszió is lehetett volna benne, ami egy picit felrázza az alap gameplayt (turret mód, járműves rész, menekülős jelenet vagy bármi).

De lehet én vagyok megint a hunyó. Nem vagyok nagy FPS játékok. Ténylegesen emlékezetes játékok ebben a kategóriában nekem a; Bioshock, Titanfall 2, Half-life és itt most leálltam gondolkodni, mert kb kifogytam. :) A Titanfall 2-ben nekem a story nagyon tetszett! Nem is a szövevényes események miatt, hanem mert friss tudott maradni. Parkour, lövöldözés tök király fegyverekkel, mechák, cinematic jelenetek stb. Hozta a kötelezőt és azt nagyon jól. 2x vittem végig egymás után annyira tetszett. Még a multijába is beletoltam 60-70 órát. :K

Remélem lesz doom 2 ettől függetlenül - a story adja magát -, mert én látok benne potenciált.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#149204) marilllyo válasza lanszelot (#149199) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Ne vedd sértésnek... és ne értsd félre... de vagy nem jól írtad le...vagy félreértjük egymást valahol mert...a Te megfogalmazásodat túlgondolva akkor csinálhatnánk azt, hogy...

Srácok.. legyen egy darab közös Prohardver PS-ID ami mindnyájunk gépén fenn lesz... és játszunk a rajta lévő játékokkal a saját accunkról... És szépen felosztjuk... mindig más veszi meg rá az éppen aktuális játékot. A külföldi acc-os mutyikolás meg a promó kódok ideje ezennel véget ért.

:DDD ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#149205) Gery9112 válasza marilllyo (#149204) üzenetére

Gery9112
(őstag)

Összeállnánk 50-en és a storeról 20.000 Ft-os játék kijönne fejenként 400 forintból. Együtt tudnék élni vele 😀.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#149206) Kendek válasza lanszelot (#149199) üzenetére

Kendek
(Topikgazda)

Amely konzol nem elsődlegese az adott fióknak, azon nem osztódnak a játékai. Egyszerre egy konzol lehet elsődleges, és az elsődlegességet fél évente lehet megváltoztatni.
Szóval valamit nem jól tudsz, vagy nem jól írsz le nekünk. De nem is ez volt az eredeti kérdésed, viszont arra nehezebb válaszolni úgy, hogy nem ismerjük a pontos felállást.

<-ƘƘ->

(#149207) Carlos Padre válasza NyMRooD (#149193) üzenetére

Carlos Padre
(addikt)

Ha nem veszed észre az azért van, mert a Sony nem szolgailag másol, hanem bravúrosan beleintegrálja a rendszerébe. Nyomd meg hosszan a ps gombot és meglátod miről beszélek. A Microsoft jobban követhető, hogy mit honnan vesz át, mert a rendszere elég nagy katyvasz, nem is tudom hányadik verzióval próbálkoznak már. Rengeteg dolog ami a playstationon rendszerszintű szolgáltatás, az az xboxon külön app.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#149208) lanszelot válasza Kendek (#149206) üzenetére

lanszelot
(senior tag)

Szerintem egyiken se elsodleges amire veszem. Mivel mindkét konzolon volt már felhasználó. Azert hoztam ujat letre mert az enyemet nem latta az övé. Letre hoztam egy újat es azt mindketten latjuk. De azzal még soha se jatszottunk, egy jatek se volt azon elinditva soha. Csak a sajatunkkal jatszunk.
Csak azt tudom irni ami van, mi igy hasznaljuk tobb mint egy éve.

Amikor ezt a felhasznalot csinaltam ugy tudtam 2 ps4 esem lehet és azon osztozik minden felhasználó. Ennek jegyében csinaltam. Semmi extra, fogalmam sincs hogy, csak letrehoztam, használjuk.

[ Szerkesztve ]

(#149209) Carlos Padre

Carlos Padre
(addikt)

Spoiler? :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#149210) Kendek válasza lanszelot (#149208) üzenetére

Kendek
(Topikgazda)

Azt tudom javasolni, hogy ha tudtok, akkor játszatok nyugodtan egyszerre a GTS-sel. Az account megosztás megvalósítását pedig kár tovább firtatni. Esetleg ha kíváncsi vagy rá, hogy ténylegese miként van beállítva nálatok, akkor jelezd, de a találgatásnak szerintem nincs értelme.

<-ƘƘ->

(#149211) lanszelot válasza Kendek (#149210) üzenetére

lanszelot
(senior tag)

Szivesen megnezem a beallitast ha szeretnétek, de nem tudom hogy kell.

(#149212) oriic válasza Carlos Padre (#149209) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Mármint mi spoiler? TR és RDR2 is jön PS4-re és mindkettőnek tudjuk a premiernapját.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#149213) Kendek válasza lanszelot (#149211) üzenetére

Kendek
(Topikgazda)

Szerintem itt senki sem kíváncsi rá, egyszerűen csak jeleztük, hogy rosszul tudod, hogy mi nálatok a felállás. :)

<-ƘƘ->

(#149214) #20844032 válasza Rick3D (#149200) üzenetére

(törölt tag)

Ez egyik sem az. Ahol azt látod, hogy DP to HDMI az neked NEM JÓ. Neked a fordítottja kell.
Igen, én is így tudtam, hogy olyan nincs, de ottvan az amazonos, tehát mégiscsak van. De nyilván nem véletlenül kerül annyiba.
Nincs semmi segg kerítve, vettél egy monitort ami pécén kívül semmihez nem jó, és most csodálkozol, hogy pécén kívül semmihez nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#149215) Gery9112 válasza oriic (#149212) üzenetére

Gery9112
(őstag)

Valahogy ki kell farmolni a PH nagyúr státuszt. ;]

(#149216) WaterWave válasza Gery9112 (#149215) üzenetére

WaterWave
(addikt)

attól még elég messze van:D

• PlayStation 4 Pro • PSN: waterwave0122 • Sony Bravia KD-49XF9005BAEP • MacBook Pro Core i7 • Samsung Galaxy S8+ • Tp Link AD7200 • Synology Nas 718+ 6GB • Marantz SR7013 AV Receiver • Klipsch R-28F 5.1.2 Dolby Atmos •

(#149217) #20844032 válasza Kendek (#149206) üzenetére

(törölt tag)

Nincs ilyen féléves korlát. Volt, hogy egy órán belül 3x lett változtatva az egyik accountom primary gépe :D

(#149218) FIREBLADE78 válasza bandi0000 (#149197) üzenetére

FIREBLADE78
(addikt)

Nincs miért eladnom. Nincs 4k-s tv, vagy monitorom. :((( Sima tv-n van értelme a pronak?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon ikx, BMW F15

(#149219) 30z.Samu válasza FIREBLADE78 (#149218) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Persze, performance módban nagyobb/jobb teljesítményt tud nyújtani.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#149220) NyMRooD válasza Carlos Padre (#149207) üzenetére

NyMRooD
(senior tag)

Sry, én olyasmire gondoltam mint gamepass vagy ea access (esetleg backward), nem az os szintű megoldásokra.

ASUS M5A99FX PRO R2.0 - AMD FX-8350 - CORSAIR 8GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 - Corsair H100i - ADATA 256GB XPG SX900 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ Edition - NZXT Phantom 410 - Win 10 (Egyéb: Asus DVD író, 1.5TB Seagate és 2TB WD merevleme, 600W FSP táp)

(#149221) lanszelot válasza Kendek (#149213) üzenetére

lanszelot
(senior tag)

Nos, a válasz: nem lehet.
Én inditottam először, ő másodjára és őt betiltotta. Most már egyik játék se indul el neki.

(#149222) koncsik válasza marilllyo (#149204) üzenetére

koncsik
(addikt)

Mi azt csináltuk anno PC lemezes játékokkal, mikor megúntuk a hibás crc-s másolatokat... 4-en hasonló érdeklődésűek összeálltunk, minden hónapban vettünk közösen 1 játékot, az első 3-4 hónap volt nehéz, ott sorsoltunk, utána mindenkinek volt 1 hónapja egy viszonylag friss játékot pörgetni (4 havonta mondhattad meg mi legyen a havi játék és miután mindenki játszott vele, a Tiéd lett a választott játék örökre.) :DDD 90-es évek OMG

(#149223) Rigormortiis válasza Carlos Padre (#149207) üzenetére

Rigormortiis
(őstag)

És miért baj ez? A bravúros rendszerszintű integrációt meg ne emlegessük egy lapon a sonynál (sem).

Szerintem nagyon jó konzol a one x, és ahogy az előző generációban, úgy most is lennék xbox tulaj, ha előállnának egy normalis halo/gears/fable játékkal. Vagy egy Alan Wake 2-vel. Azért még konzolt is vennék!

Meg azért elég vicces az ms megoldásait ekézni úgy, hogy előző generációban a ps3 tulajok azt sem tudták, mi az a parti cset :D Meg trófeák/acsik. Ugye azt sem az ms-től lesték (ahogy gyakorlatilag mindenki).

[ Szerkesztve ]

Lumia 800 --> Lumia 925 --> S7 Edge

(#149224) marilllyo válasza #20844032 (#149217) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Nem úgy van, hogy webes felületen keresztül "levenni" a primary gép mivoltát lehet csak fél évente egyszer?
Az biztos, hogy gépről bármennyiszer lehet mert pár hónapja mi is összevissza állítgattuk egyik gépről a másikra mert épp szükséges volt. DE... ezek után egy héttel kb. engem letiltott a sony rendszere a vásárlástól (gyanús fióktevékenység miatt)... hogy van-e összefüggés azt nem tudom.

(#149223) Rigormortiis : De volt party chat csak ugyanazzal a játékkal kellett játszani nem?
Akkor volt az, hogy játszottunk mellette laptopról ment a skype. :DDD

(#149221) lanszelot: Semmi gond. A dolog ugyanúgy fog működni..csak nem így. Te a saját accodra megveszed a játékot. ...Te beállítod a te accodra az ő gépét primary-ra. Azaz bejelentkezel nála primary-ként... letöltöd a saját accodról a játékot az ő gépére... kijelentkezel...ő a saját accjába be...badumm..tsss.
Te meg otthon értelemszerűen a saját accodról (amire meg van vásárolva a játék) játszol.
Mindenki a saját accjával...akár együtt is.

[ Szerkesztve ]

(#149225) Tegla80 válasza #20844032 (#149217) üzenetére

Tegla80
(addikt)

De van,csak az a neten valo deaktivalasra vonatkozik ,igy azt lehet csak felevente kivitelezni.

Most ujra tema a mennyi prim gep lehet ,szval ezt probaltad amugy? [link]Ha van egy marek digit jatekod es 3geped odahaza vagy a csaladban akkor jol johet ezen kiskapu. ;)

Sony® & PlayStation®

(#149226) marilllyo

marilllyo
(Topikgazda)

Egyébként én itt jöttem rá, hogy egy zseni vagyok... egy géniusz.. átlag feletti iq-m van.
4 éve én is bekérdeztem valami olyasmit, hogy "írja le nekem valaki, hogy működik a megosztás"... majd persze jó el lettem küldve a ...., hogy nézzek már összefoglalót...

Megnyitottam... leültem vele a wc-re... és miután elolvastam... megértettem és meg tudtam valósítani. :DDD ;]
Ide nekem egy bontatlan ikea komódot.

[ Szerkesztve ]

(#149227) 30z.Samu válasza marilllyo (#149226) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

:C :C

Sic Parvis Magna

(#149228) #20844032 válasza marilllyo (#149224) üzenetére

(törölt tag)

Azt nemtudom, ott lehet, hogy így van, weben én ezt még nem intéztem.

(#149229) seniman

seniman
(addikt)

Ha már ennyire téma lett ez a megosztás....Nálunk úgy van hogy az én accom alá tartozik a fiamé sub accountként,a family management-en belül.Egy gépen megy minden mindkettőnknek,persze neki csak az ami PEGI kategóriába belefér,mert kilenc éves.Szegényt jól megszivattam ezzel,mert fülig szerelmes Aloy-ba,de nem tud HZD-zni. ;] Szóval ha egyszer lesz külön gépe,neki menni fognak a digitális játékok?Persze a korhatárnak megfelelően.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#149230) CsonkaImo

CsonkaImo
(addikt)

Május 2-a, új RDR2 teailer: [link] (Facebook link)

(#149231) Badlof2k válasza seniman (#149229) üzenetére

Badlof2k
(senior tag)

Ha jól emlékszem, lehet valami parentar controlt állitani beállitásoknál :) és akkor az nem indul el ami több a megadott szintnél ha jól tudom

(#149232) Gery9112 válasza CsonkaImo (#149230) üzenetére

Gery9112
(őstag)

Na végre egy jó hír mára köszi. Vele együtt jöhetne az 1. is Ps4-re.

[ Szerkesztve ]

(#149233) seniman válasza Badlof2k (#149231) üzenetére

seniman
(addikt)

Ez életkor alapján alapból így van.Facebook-ot sem enged neki csatolni,mert hát ugye az elvileg egy 9 évesnek nem lehet. :N

Engem inkább az érdekel,hogy külön gépen indulnának e neki a megfelelő digitális és plus-os játékaink.

[ Szerkesztve ]

(#149234) Badlof2k válasza seniman (#149233) üzenetére

Badlof2k
(senior tag)

Szerintem igen csak gondolom a külön gépen is bekell lőni a lvlt ,mert ugye játék még attól, vagy ha megosztod vele? gondolom akkoris bár ezen részével annyira nem vagyok tisztába hogy megy a share.^^ :R

(#149235) Jim-X válasza marilllyo (#149226) üzenetére

Jim-X
(őstag)

Ide nekem egy bontatlan ikea komódot

Csukott szemmel... :K :DDD :C

A játék az nem játék!

(#149236) Rick3D válasza #20844032 (#149214) üzenetére

Rick3D
(senior tag)

Rendben , akkor amit linkeltél beszerzem mert más esélyem úgy sincs de azt azért remélem hogy nem fog flickeringelni mert baromi zavaró. Nem a te oldalara gondoltam hogy te kerítesz nagy segget ennek hanem le voltam döbbenve és miután utánajártam baromi sokan hasonló helyzetben voltak 10x ilyen értékű gamer monitorokkal. Annak idején 2013 azért választottam ezt mert igaz láttam én is hogy nem rendelkezik hdmi-vel viszont DP van rajta ami egy sokkalta időtállóbb szabványnak tűnt és bármilyen meglepő ennek ellenére is annak tűnik nekem mintsem a hdmi 2.0. Felfrissítettem időközben a tudásom és jól emlékeztem hogy gyakorlatilag jobb de valamiért nem használja a sony még 4k ra is ugyan olyan jó sőt (8k) szóval ez ilyen. A legtöbb hsz végén mikor már csóri srácnak nem tudtak mit segíteni betudták annak hogy ezt megszívta. Kíváncsi leszek és remélem hogy 50 font környéki összeget nem az ablakon dobok ki. :R

Vagy mégsem , megnéztem a Q/A :

doesn't work with ps4 pro.
if trying to use on a ps4 pro, don’t waste your money
:O

[ Szerkesztve ]

(#149237) Lacko66 válasza Rick3D (#149186) üzenetére

Lacko66
(tag)

Gearbest-en ilyenek vannak, talán jó neked valamelyik. [link]

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: Misilaci |

(#149238) seniman válasza Lacko66 (#149237) üzenetére

seniman
(addikt)

Ez szinte mind DP-ről alakít át Hdmi-re.Neki pont a fordítottja kell.

(#149239) basel00

basel00
(tag)

Srácok

Hamarosan megjelenik a H1Z1 nem tudom aki tolta Pc-n érdemes megvenni Ps-re? van fele annyira jó mint a PUBG?

(#149240) 30z.Samu válasza basel00 (#149239) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Free to play lesz.

Sic Parvis Magna

(#149241) basel00

basel00
(tag)

hát nem tom mert 10e Huf ír

(#149242) 30z.Samu válasza basel00 (#149241) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

(#149243) SH4D0W2011 válasza basel00 (#149241) üzenetére

SH4D0W2011
(őstag)

Free-to-Play Battle Royale H1Z1 Hits PS4 in May

Persze, vehetsz 10-ért is, ad skineket, támogathatod így vele őket, de ha ez nem fontos, akkor lesz free to play-ben is. :)

Csak a PS!

(#149244) bombibmw

bombibmw
(veterán)

Sziasztok!
Kicsit noob kérdés. :D
A játékok alapon 4k-ban mennek egy 4k-s TV-n?
Úgy értem, kell még valamit állítani, vagy sem?

(#149245) #20844032 válasza Rick3D (#149236) üzenetére

(törölt tag)

Jobb, mint a hdmi2.0, és ennek ellenére sem fog elterjedni már soha, mert mire ez megtörténhetett volna, addigra itt a hdmi2.1. A pécés vga-kon kívül a displayport sehol a világon nincs jelen, nincs egyetlen házimozi erőstőn, médiaplayeren vagy tévén. A konzolok sem monitorokhoz készülnek, miért lenne rajtuk ilyen? Ez ilyen pécés ökörség, majd elmúlik mint a firewire, meg a többi.

(#149246) CsonkaImo válasza bombibmw (#149244) üzenetére

CsonkaImo
(addikt)

Az alapértelmezett beállítás az auto detect, tehát a tv-hez igazítja a felbontást. Ettől függetlenül itt azt ajánlják, hogy érdemes manuálisan beállítani a felbontást.

(#149247) WaterWave válasza #20844032 (#149245) üzenetére

WaterWave
(addikt)

hiába van 2.1 hdmi ha 8k tv sehol, se avr, se játék, se semmi
Majd idővel, addig a 2.0 teljesen jó, és pont ezért terjed el.

• PlayStation 4 Pro • PSN: waterwave0122 • Sony Bravia KD-49XF9005BAEP • MacBook Pro Core i7 • Samsung Galaxy S8+ • Tp Link AD7200 • Synology Nas 718+ 6GB • Marantz SR7013 AV Receiver • Klipsch R-28F 5.1.2 Dolby Atmos •

(#149248) libus

libus
(őstag)

Azt meg lehet csinálni, hogy a chat hangja a Tv hangszóróin szóljon, vagy akár egy 2.1 hangszórón, és külön lenne a mikrofon.
A fejhallgatóval az a bajom, hogy izzad alatta a fülem.
Van egy Xiaomi agybadugós fülesem, amit a kontrollerbe bedugva használok, de csak az egyik felébe szól a chat hang. Ezt nem lehet úgy beállítani, hogy mindkét oldalon szóljon?

Xiaomi Mi 9T

(#149249) Rick3D válasza #20844032 (#149245) üzenetére

Rick3D
(senior tag)

Ez ilyen ahogy te is írod viszont ökörségnek túlzás nevezni szerintem, én arra számítottam hogy elterjed a specifikációi alapján. Igen sajnos valóban nincs jelen én megbékéltem vele csak pofára esetem a tények láttán. Komolyan szólva nem számítottam efféle akadályra :DDD Pedig valahogy akkor is meg fogom oldani , nyilván nem ezen a monitoron. Mindenesetre köszönöm a segítséget ! :)

(#149237) Lacko66 Köszi az ajánlást rendes tőled de sajnos ps4 esetében a leírtak alapján maximum egy black flickeringes (15 percenként)megoldást tudnék max kihozni belőle. Függetlenül attól hogy a 30e átalakítót veszem vagy a 10kval olcsóbbat.

(#149250) #20844032 válasza WaterWave (#149247) üzenetére

(törölt tag)

A 2.1 főleg nem a 8k miatt fontos, hanem a VRR, a QFT, QMS és a dynamic HDR miatt. A játékoknak ezeket nem is kell tudniuk, elég az szközöknek, és a samsung tévéiben már érkezik is. A feature-ök egy része a konzolokban is implementálható, még úgy is, hogy alapvetően hdmi2.0-t tudnak hivatalosan.
A VRR különösen fontos lenne a konzolokban. Akár ha csak most a GOW performance módjára gondolunk.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.