Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149451) Bencus88 válasza #95558144 (#149407) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ezen gondolkoztam 15 trófea lenne, de akkor elengedem a dolgot így is hetek óta nem vettem elő, pedig dlc végén vagyok.

(#149452) jookomak válasza lazioforever (#149449) üzenetére


jookomak
őstag

Könnyedebb játékot keresel a witcher után? Azért a bb, nioh nem az a leülök pár percre felhőtlenül kikapcsolódni. Írtam korábban, hogy pl. open-world játék után én is szívesen játszok inkább egy laza, csőszerű, nem túl komoly darabbal. Én uncharted-ra szavazok. Plusz a másik szempont: kardozós után lövöldözős legyen. :D

(#149453) discrate válasza Sordoran (#149447) üzenetére


discrate
aktív tag

Ott néztem, de azok kereső motorja se tökéletes :)
Van úgy, hogy fel sem hozza a legkedvezőbb áru terméket, pedig online árulják. Ezért kérdeztem rá, hátha valaki mostanában vett épp.

A számlás gariztatás jogos, ahogy írod. "Népszerű", megbízható boltban azért szeretek vásárolni, mert nagyobb valószínűséggel találok ép, korrekt terméket, ügyfélszolgálat kielégítő(bb).

(#149454) lazioforever válasza jookomak (#149452) üzenetére


lazioforever
tag

Nem a könnyedség a lényeg, hanem más stílusú játékot keresek. És ez a kettő elég messze van a Witcher-től.
De lehet, hogy mégis marad az Uncharted. Egyébként még van bőven listára írva cím: Heavy Rain + Beyond, új Tomb Raider-ek, Order 1886, Ratchet Clank és még sorolhatnám. Lesz miből válogatnom, a döntő tényező az lesz, hogy épp melyik van akcióban. :DD

(#149455) seniman válasza lazioforever (#149454) üzenetére


seniman
addikt

Ha veszel plus-t,a Beyond most ingyé' van. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#149456) bombibmw válasza seniman (#149443) üzenetére


bombibmw
veterán

Vettem 1 év garit rá pluszban, de azt nem hiszem, hogy regelni kell.

(#149457) seniman válasza bombibmw (#149456) üzenetére


seniman
addikt

Ha nem gyári gari,akkor nem hiszem.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#149458) saelin válasza lazioforever (#149449) üzenetére


saelin
veterán

A mostani free ps+os Beyond Two Souls? Komolyan mondom nem bánnád meg. Ha viszont nagyon távol áll tőled ez az interaktív film stílus, akkor Middle Earth: Shadow of Mordor, és a Nioh is veszettül jó, de kegyetlen hosszú az is. Szerintem neked most valami "rövidebb" játék kell hogy feltöltődj egy újabb nagy kalandra. :D

Tökéletes kiugrók lehetnek az Uncharted-ek, Infamous Second Son, Battlefield One (ha szereted a multit), Titanfall 2 - úgyszintén multis. Ehhez hozzátenném hogy tök jó az egyjátékos kampánya! Oh, és a Ratchet and Clank!

Ha még inkább valami openworld/timesink játékra adnád a fejed, akkor Mass Effect Andromeda, Horizon Zero Dawn, Nier Automata, Gravity Rush-ok, Last of Us vagy az új God of War. Egyik játék sem kipörgethető 8 óra alatt.
Ha szereted a horrort, vagyis inkább az Alien filmeket akkor az Alien Isolation is tök maradandó élményt hagyhat. Persze ha végig bírod idegekkel. :P

Casualabb, leülsz és játszol típusú játékok pedig a Diablo 3 vagy a doom.

Azt sem tartom kizártnak hogy egy olyan jó játék után 1-2 napig hagynám a játszást és keresnék más elfoglaltságot. A Witchert nehéz überelni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#149459) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végeztem ma az Uncharted 1-gyel. Nem volt rossz, de azok a lények nem kellettek volna bele.

Elkezdtem a másodikat, az már most sokkal jobb játéknak tűnik. Eddig nagyon bejön. a börtönből kijöttem, ott tartok.

És belekostoltam a Beyond-ba is, na az is nagyon jónak tűnik. Egészen egyedi. Főleg nekem aki eddig csak a Farenheit-be kóstolhatott bele pc-n. a szülinapi részt fejeztem be. De nem gyújtottam rájuk a házat és spanlit se kértem. :D

A Beyond-ot, eredeti timeline-ban kezdtem. Melyik lehet a jobb? Az időrendi, vagy az eredeti?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#149460) seniman válasza .LnB (#149459) üzenetére


seniman
addikt

Én kegyetlen bosszút álltam a kis pöcsökön.Sokat cseszegettek kiskoromban,lehet azért. :DDD

Ps3-on is eredeti timeline-ban nyomtam,csak egy helyen elakadtam.Itt is úgy álltam neki,bár úgy tűnt PS4-en van egy pár plusz jelenet.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#149461) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Feltöltöttem a walletra 25 angol fontot és megvettem belőle a SENRAN KAGURA Peach Beach Splash játékot. Nos hát finoman szólva nem tetszik a játék. Uk accountom van és még sosem kértem refundot, de azt hiszem most élnék vele.

Pontosan hol kell elkezdenem ennek a menetét.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#149462) lazioforever válasza saelin (#149458) üzenetére


lazioforever
tag

Köszi a részletes választ. Nekem speciel most a PES2018 a lazulás a Witcher 3 után, végre van időm kicsit focizni. :)
A Beyond-ot én is néztem, hogy ingyen megszerezhető lenne Plus-al, gondolkodom is rajta, hogy kéne venni 1 éves előfizetést.
Multikért nem vagyok oda, nem az én világom, a God of War-t meg majd akkor, ha már lement a nagy felhajtás. Én ilyen késős típus vagyok, a legtöbb játék 1-2 évvel a kiadás után jut el hozzám. :)

1 kivétel lesz, a Red Dead Redemption 2. Az elő lesz rendelve, nem is kérdés. :C

(#149463) seniman válasza lazioforever (#149462) üzenetére


seniman
addikt

Ha csak későbbre tervezel játszani vele,akkor aktiválj egy 14 napos trialt hozzá,aztán ha komolyra fordul akkor majd ráérsz éveset venni.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#149464) Akra_hu válasza discrate (#149453) üzenetére


Akra_hu
tag

Én most veszek alza.hu-n Cuh 7116-B gépet,G.White kiadás és 24 hónap gari van rá alapból,de tudsz hozzá venni éveket. (Max 5 lehet)

(#149465) Bogyi007 válasza Bogyi007 (#149461) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezen oldalon megírtam hogy mit szeretnék és miért. Hátha nekem is sikerül a visszatérítés...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#149466) Carlos Padre válasza Bogyi007 (#149461) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ezt valószínűleg elkönyvelheted tanulópénznek, ha csak be nem kamuzod sikeresen, hogy a kamaszodó 14 éves fiad vette meg suttyomban a tudtod nélkül. ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#149467) discrate válasza Akra_hu (#149464) üzenetére


discrate
aktív tag

Ment pü.

(#149468) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok! Valakinek nincs egy pici kedve+ideje, hogy segítsen a Table Top Racing-ben? (Ingyenes PS+os játék volt)
Pénteken? :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#149469) sutyesz96 válasza Carlos Padre (#149466) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem kell kamuzni, ha jó fej az ügyintéző, és valóban első refund kérelem, akkor vissza kell kapnia az árát.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#149470) Xaels válasza .LnB (#149459) üzenetére


Xaels
félisten

A náci zombis(tudom nem egészen azok) rész nálam is kiverte a biztosítékot, majdnem ott hagytam az egészet. Azután a második nagyon tetszett, de ott sem voltam maradéktalanul boldog. Hogy miért azt nem lőném le. Nekem egyértelműen a páros részek a kedvenceim, a 4.-kel az élen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#149471) Nayrobi válasza marilllyo (#149468) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ha nem találsz senkit, akkor írj rám pénteken és leszedem.

(#149472) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hát elnézve a DF Dark Souls Remastered videót szomorúan konstatáltam hogy az közelében sincs a PC-s dsfix-es verziónak grafikában. Eléggé mosott az egész a PC-shez képest, pedig kötve hiszem hogy a hardver nem bírná.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#149473) .LnB válasza Xaels (#149470) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyit tudok, hogy ebbe is lesznek valamilyen lények ezt már mondták nekem. De így elsőre nagyon bejön a játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#149474) raziel01 válasza mcwolf79 (#149472) üzenetére


raziel01
veterán

Meg hogy 12 ezer az ára. Vicc.
A minimum az lett volna ennyi pénzért mint a Shadow of the colossus-nál, hogy tényleg feljavítva adják ki.

(#149475) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#149476) Neoteric


Neoteric
addikt

US Storeon 'May the 4th Sale' van, minden ami Star Wars akciós. Egyik sem új cím, de hátha valakinek így is érdekes.

PSN: ne0teric_sAN

(#149477) .LnB válasza oriic (#149475) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Basszus, de jónak ígérkezik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#149478) 30z.Samu válasza .LnB (#149459) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én először a 4-et vittem végig és úgy kaptam kedvet az egész sorozathoz. Az elsőben a lényeknél először csak néztem, próbáltam felfogni mi történik éppen. :D Aztán az első nagy menekülés után kicsit ki is fakadtam, hogy "Mi a f... volt ez??? :Y :D "

Sic Parvis Magna

(#149479) Bazsi1987 válasza oriic (#149475) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Pókember hangja nem Ratcheté véletlen?😊

(#149480) sp8787 válasza lazioforever (#149449) üzenetére


sp8787
addikt

Mindegy melyiket valasztod a vicserre maskent fogsz visszatekinteni vagy igy vagy ugy.
Az en maganvelemenyem(ertsd tudom ,hogy masoke nem az tehat nem flame/vitainditas a cel) az ,hogy a vicser egy hurka semmilyen dogunalmas jatek.

Nem tudsz rosszul donteni. En elfogult vagyok es a Nioh-t mondanam de azzal a fentartassal ,hogy az tenyleg nagyon hosszu. Ha meg nem akarod tenylegesen vegig vinni akkor meg ugye minek elkezdeni egyaltalan.

(#149481) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Ha valaki mostanság az angol storeból szeretne vásárolni jelenleg nem a Cdkeys.com a legjobb deal hanem a seagm.com még úgy is hogy az itteni árakra Euróban számolva kb 1 euró jön rá.
25 angol fontos karit vettem 24.87 euró + 1.10 euró kezelési költségért. Ez így 8234 forint volt.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#149482) Kvelstadt válasza .LnB (#149459) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én időrendiben toltam. Lejátszotram anno keverve is, és szerintem feleslegesen túl van keverve.
A szülinapon meg rájuk borítottam amit csak lehetett. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#149483) Carlos Padre válasza Bogyi007 (#149481) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ennél olcsóbban tényleg nem lehet megúszni ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#149484) Scholes9 válasza oriic (#149475) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Komoly lesz ez :) RDR 2 után ezt várom a legjobban az évben :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#149485) KaitouP válasza oriic (#149475) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát erre lehet én is benevezek majd annak ellenére hogy nem érdekelnek már a szuperhősök. De ha nem hozza azt a király hangulatot amit a PS1 -es Spider-Man adott, én úgy repítem ki az ablakon hogy ihaj. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#149486) Jim-X válasza KaitouP (#149485) üzenetére


Jim-X
őstag

Azt a lecet talan megugorja :K :DDD

A játék az nem játék!

(#149487) KaitouP válasza Jim-X (#149486) üzenetére


KaitouP
veterán

Mai világban sose tudni. :DDD Techinkai, grafikai szempontból biztos is, ha hozza azt a hangulatot is az új program, akkor engem megvettek kilóra, és újra átmehetek egy kicsit gyerekbe. :DDD Viszont a régi játékban megjelent Venom, Carnage, a szimbióták, az utolsó boss fight "Carnage Doctor Octopus" -al meg egyenesen félelmetes volt anno: [link], nem tudom hogy lesz -e ilyesmi az újban.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#149488) pomk válasza pomk (#148197) üzenetére


pomk
őstag

Tegnap megérkezett az Új típusú PS4 Gold Wireless Headset fejhallgatóm a Game.co.uk-ról rendelve. Múlt hétfőn rendeltem, ahhoz képest hogy UK-ból küldték egész jó idő lett a kézbesítés. :)
Kipróbálni még nem volt időm a PSel, csak mobilról zenét hallgattam vele, vezetéken keresztül.

Maga a fejhallgató az anyagminőségre egy kicsivel elmarad a Cloud I.-től, de szerintem aki nem napi 8 órában játszik, teljesen élhető és szerethető. Főleg ha azt veszem figyelembe, hogy megszűnik a kábelrengegeteg és az elakadás, ki-be dugás, szakadás miatti problémák, stb. Cserébe lehet töltögetni az akksit. Akksi időre ~3 - 3,5 órát írnak, ezt a párosítást, hangprofilokat, BT adatátvitelt és a mikrofont még nem volt lehetőségem tesztelni.

Végre a pánt is robusztusabb kialakítású és NAGYON hajlékony, szinte csomót lehet rá kötni. :) Műbőr borítást és párnázást kapott.

Minden beállítás elérhető a bal oldali fülpárna szélén elhelyezett gombok segítségével:
- Off / 1-es hangzásmód (alap) / 2-es hangzásmód (extra bass + hang profilok)
- VSS 7.1
- Mute
- Volume - / +
- Sound / chat
- stb.

A párnák műbőrből készültek, és egész kényelmesek, fél órát volt rajtam ami azért nem mérvadó, de egész kényelmesnek éreztem. Ami számomra meglepő volt, hogy a fülpárnák belsejében a hangszórók meg vannak döntve a függőleges tengely mentén. Gondolom a jobb hallhatóság és a fülek irányának követése érdekében. A jobb és baloldali hangszóró a korábbi modellhez képest egy sínen csúsztathatóak fel és le az optimális beállítás elérése érdekében.

Képek:

[ Szerkesztve ]

(#149489) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ps wireless headset 2 az használható egyéb eszközökkel is? Pl Macbook?
POMK: mennyibe volt?

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#149490) EczkE válasza FIREBLADE78 (#149489) üzenetére


EczkE
addikt

Adapterrel hasznalhato macbookkal is neha en is szoktam igy hasznalni. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#149491) FollowTheORI válasza pomk (#149488) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

3-3.5 óra? :F

Ez biztos?

Az baromi kevés a wireless füleshez... meh.. ez így nem jó. :N

Engem nem érint, meg a G933-am tökéletes számomra... de ez a Sony nem jó vétel, ha ez igaz, főleg játszani...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#149492) Jim-X válasza FollowTheORI (#149491) üzenetére


Jim-X
őstag

Az nekem is eleg gyengusnak tunik... Egy sima agybadugos hozza ezt...

Annyi ido alatt bele se melegszik az ember egy session-be :DDD

A játék az nem játék!

(#149493) A`rpi válasza pomk (#149488) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszi a beszámolót, :R ha lesz bővebb tapasztalatod, írd meg ide a topikba, majd keress privátban, és én beillesztem a megfelelő helyre.

[ Szerkesztve ]

(#149494) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#149495) ldave válasza oriic (#149494) üzenetére


ldave
félisten

Érdekel a játék, de megvárom a teszteket, ebből nem lesz előrendelés.

A Slime draws near! Command?

(#149496) Scholes9 válasza oriic (#149494) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Reméljük fasza lesz :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#149497) Zoleee83 válasza oriic (#149494) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nekem kicsit Bloodborne-nak tűnik, csak emészthetőbb/könnyebb storysabb' formában.
Nem tudom miért ez jutott eszembe a trélerről.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#149498) ldave válasza Zoleee83 (#149497) üzenetére


ldave
félisten

Mert rohadt sötét az egész? :) Ezzel se lehet majd nappal játszani világos szobában, mert semmi nem fog látszódni.

A Slime draws near! Command?

(#149499) vonSux válasza Zoleee83 (#149497) üzenetére


vonSux
őstag

Nem kicsit, egy-egy pályarész mintha Yharnam folytatása lenne.

(#149500) wierra


wierra
senior tag

Venom Twin Docking töltőt használ(t) itt valaki? Ajánlott/kerülendő?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.