Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149951) NyMRooD válasza szasanyi (#149942) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nálam is ez a helyzet. bár én 25.-én rendeltem és direkt kértem, hogy később szállítsák ki. Nálam ezt már eljátszották egyszer Guitar Hero-val, 3-4 napig várakoztattak, üzletben azt mondták, hogy bármelyik napi szállítmánnyal ott lehet, végül visszamondtam, ha most is ez lesz az a 2. sárgalap, mennek feketelistára :D (pár éve még egy xbox 360-at rendeltem tőlük, azt végül megkaptam, de ott is lehetett valami, mert nem szép emlék talán nem tetszett az eladó viselkedése)

bombibmw 29-ig járt a GofW több ps csomaghoz is ez Sony akció volt, 1-2 helyen járt a BF2 limitálthoz is, ezeken a helyeken csökkentették a csomag árát is 130k környékére + én dumáltam egy eladóval is mivel későbbi kiszállítást kértem, szóval nem, ez nem elárazás volt.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#149952) danielgalaxy válasza bombibmw (#149950) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Ha már leadta a rendelést rá, és jött is róla visszaigazolás, akkor úgy tudom, oda kell, hogy adják, akár elírás, akár nem. Érdemes telefonon zaklatni őket, hogy ha van nekik raktáron, miért nem küldik, mert te ugyan nem fogsz elállni a vásárlástól. Amúgy fura, hogy felmentek a Pro árak. Február elején még sok helyen 105 meg 109 volt játék nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#149953) szasanyi válasza bombibmw (#149950) üzenetére


szasanyi
félisten

A linkelt gépcsomag volt akcióban a GoW játékkal. Nem elírás, hanem akció volt amit vissza is igazoltak ezzel nem lenne gond. A gond az, hogy volt már egy mail váltásunk, amiben azt írték elfogyott de az előző hét péntekig várhatóan beérkezik hozzájuk. A mai - no, már hétfő akkor mi a csöcs van :D - kérdésemre már azt sem tudták mikor fog érkezni (és ahogy írták is előttem, ott a készletinfó alatt a gépcsomag és GoW is van :U ) És fúúú de őszintén sajnálják és ahogy megérkezik - bár arról fogalmuk sincs az mikor lesz - küldik is! Az imént írtam nekik újabb mailt, hogy ez nevetséges és 2 hét után teljesen elfogadhatatlan ez a válasz.

(#149954) WhiteWalker válasza szasanyi (#149953) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Semmi gond. Irány a fogyasztó védelem. ;)

(#149955) bombibmw válasza szasanyi (#149953) üzenetére


bombibmw
veterán

Értem.
Akkor ezt nem fogod megkapni. :D
Neem. :R
Elég necces amúgy, de reméljük, hogy jó vége lesz a dolognak.
Várj még pár napot azért szerintem!
Ha ígéretet adtak rá, akkor nem túl hízelgő rájuk nézve, ha nem teljesítik és jöhet a következő lépés.

[ Szerkesztve ]

(#149956) saelin válasza bombibmw (#149955) üzenetére


saelin
veterán

Egyszerűen csak bénák és nem tudják hogy valják be. Ahogy fentebb is írtak rájuk kell csörögi és megmondani nekik, hogy ha megrendelted akkor igen is küldjék ki, különben mész a fogyi védelemhez.

Az ilyen esetek nagyrészt emberi mulasztás miatt alakulnak ki és a cégen belüli rossz kommunikáció miatt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#149957) FollowTheORI válasza danielgalaxy (#149952) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Újra kelendő lett a cucc az exkluzívok miatt, így nem kell agyon akciózni most.

Majd ha megint lecsillapodik a kereslet, lesz olcsóbb megint. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#149958) RangerFox válasza danielgalaxy (#149952) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

1 éve a Slimek is 65k-ba kerültek (én is annyiért vettem), most meg 80+-ba kerül még az 500-as is.

(#149959) Xaels válasza RangerFox (#149958) üzenetére


Xaels
félisten

Az egy rendkívüli akció volt akkor és nem tartott sokáig. Nekem egyébként a bolti 105k-s Pro sem rémlik pedig idén eléggé követtem a Pro-t az upgrade miatt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#149960) seniman válasza Xaels (#149959) üzenetére


seniman
addikt

Pedig annyi volt kisebb-nagyobb szórással év elején. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#149961) Neoteric válasza seniman (#149960) üzenetére


Neoteric
addikt

De gondolom csak a muttyantott áfás helyeken, oder?

PSN: ne0teric_sAN

(#149962) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Ha esetleg kapna valaki H1Z1 béta kulcsot, és jönne neki még pluszban is, gondolhatna majd rám. :R

(#149963) szzoo válasza danielgalaxy (#149952) üzenetére


szzoo
tag

Az árakat átnézve a PRO-k alapára egy forinttal sem drágább, mint tavaly ilyenkor (2018 augusztusban vettem). Nagyon tartják az alapárukat. Akció és bundle meg rendszeresen van, csak ki kell fogni egyet.

(#149959) Xaels
Tavaly E3 ideje alatt volt az 500Gb-os Slim 65k. Mondták, hogy "rendkívüli" ár és karácsonykor sem lesz ilyen olcsó. Szerintem nem is volt.

[ Szerkesztve ]

(#149964) danielgalaxy válasza szzoo (#149963) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Én 109-ért vettem január elején a Pro-t, haverom rá két héttel 105-ért. És ezek akció nélküli árak voltak. Mindketten megbízható boltból (én 220V, ő pedig azt hiszem talán Konzol Studio). Most mindenhol 125 legolcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#149965) RangerFox válasza szzoo (#149963) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Tavaly március végén vettem a Konzolvilágban a Slimemet, akkor is lehetett valami akció, mert 65k van írva a számlára. De a mostaninál voltak kedvezőbb árú gépek nem akciós időszakban is. Szerintem az alapgépek árának fent tartása arra jó a boltoknak, hogy a vevő inkább a Bundle-ket vegye. Na akkor mondjuk lehetett azt állítani, hogy kétszer annyiba kerül egy Pro, mint egy Slim, és akkor tényleg meg kellett fontolni, hogy megéri-e azt a kétszeres felárat. Most, mivel kb. 30k van köztük, már sokkal egyszerűbb a döntés.

[ Szerkesztve ]

(#149966) Carlos Padre válasza WhiteWalker (#149912) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én csak horgászással eltöltöttem annyit :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#149967) Carlos Padre válasza WhiteWalker (#149941) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez már csak azért is érdekes, mert van benne enemy lock on ;)
Ha megcsinálod a tutorialt rendesen akkor nagyon is jó, pörgős harcrendszere van. Szerintem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#149968) seniman válasza Neoteric (#149961) üzenetére


seniman
addikt

Szinte minden értelmes hazai üzletben annyi volt.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#149969) Neoteric válasza seniman (#149968) üzenetére


Neoteric
addikt

Akkor lemaradtam.. 105-ért jó deal volt a pro.

PSN: ne0teric_sAN

(#149970) sultansmith


sultansmith
senior tag

Egyébként van értelme ezeket a limited edition cuccokat venni? (most pl. a GoW PS4 pro).

Később drágábban lehet ezeket eladni mint a sima társaikat?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#149971) hitchins


hitchins
őstag

Sracok
Az mitol lehet hogy nem tudtam belepni a psn-re. Uj jelszot kellett kernem.
?

(#149972) seniman válasza sultansmith (#149970) üzenetére


seniman
addikt

Talán bontatlanul. :U Az Anniversary modell elég jól tartja az árát,a többiért én nem adnék számottevően sokkal több pénzt.A GoW kivitel meg szerintem még randa is,de ezt az első sajtófotóknál elég egybehangzóan kijelentettük páran.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#149973) kelzsoca válasza seniman (#149972) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én a magyar boltok szerencsétlenkedése miatt (hosszúhétvége előtt) Szlovákiában vettem egy GoW limited edition gépet, élőben teljesen más mint sajtófotókon, sokkal jobban néz ki.

https://vertigostore.eu

(#149974) seniman válasza kelzsoca (#149973) üzenetére


seniman
addikt

Nekem valahogy túl giccses. :B De nem akarok ebből ízlés vitát gerjeszteni,unalmas egysíkú lenne a világ,ha mindenkinek ugyanaz jönne be. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#149975) CsonkaImo válasza sultansmith (#149970) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Inkább a gyűjtőknek készülnek. Drágábban csak akkor tudod eladni, ha valaki épp ilyen konzolt keres. Mezei felhasználó nem fog többet fizetni érte, mert nem hatja meg az egyedi külső. Inkább vesz sima fekete vagy fehér gépet olcsóbban.

(#149976) dunc válasza kelzsoca (#149973) üzenetére


dunc
nagyúr

+1 szerintem is szép!

(#149977) WaterWave


WaterWave
veterán

Nekem SW Battlefront 2 gépem van, arra is azt mondták ronda, pedig igen szép... Az hogy lakkozottak ezen gépek felülete nem értem miért gond, hisz sima szemüvegtörlő ruhával áttörlöd nem karcolja meg, hurcolászni meg nem fogja az ember... Konkrétan belekötni a semmibe.
GOW bunddle már más, mert akinek a fekete gép tetszik annak már eleve nem jön be, hisz fekete nincs benne, és a motívumoktól giccsesnek hat. De ahogy látom már ebből is eladtak jó pár tízezret.. Van akinek tetszik van akinek nem.. Ennyi

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#149978) seniman válasza WaterWave (#149977) üzenetére


seniman
addikt

Én egy ilyen skint tervezek a slimre:[link]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#149979) prokxy válasza seniman (#149978) üzenetére


prokxy
veterán

Több helyről olvasom, hogy egy idő után ezek felpúposodnak a meleg miatt.
Vagy ez inkább minőség-függő?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#149980) seniman válasza prokxy (#149979) üzenetére


seniman
addikt

A normális fóliák 150-200 celsius környékén hólyagosodnak fel.Ha a slim ezt eléri,nem a skin miatt fogok aggódni. :D Kellemes kézmeleg volt eddig maximum,több óra HZD után.Érdekes módon a feneke melegebb,bár az enyém gumibakokon ül,mert az ODD ocsmány módon rezonált.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#149981) sting2


sting2
addikt

DEstiny 2 Warmind Launch Trailer - Anyád!

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#149982) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az LG tv-k TrueMotion technológiája ér valamit a játékok alatt? Működik egyáltalán? Havernak van LG OLED tv-je, és próbálom rádumálni hogy adja el a gagyiboxát és vegyen egy PRO-t. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#149983) Xaels válasza sting2 (#149981) üzenetére


Xaels
félisten

Remélem ez hosszabb lesz mint az Osiris és nem azért mert többet kell a pusztában szaladni

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#149984) WaterWave válasza sting2 (#149981) üzenetére


WaterWave
veterán

nem dobtam hátast :)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#149985) FollowTheORI válasza .LnB (#149982) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem nem, mivel a képtöbbszörözéshez 120 Hz kéne azt meg nem tudja 4K-ban a konzol/TV leadni... A 60-at felezni meg necces szerintem... szóval inkább ártana, mint használna.
De ettől független próbáljátok ki.

Konzoloknál/játékoknál nem nagyon szokták ezeket forszírozni, ki van kapcsolva minden... már ha eleve engedi a tévé bekapcsolni játék/pc módban... mert lehet nem is engedi.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#149986) #20844032 válasza .LnB (#149982) üzenetére


#20844032
törölt tag

fix30 fps-es játékban működik (persze artifactolnak ezek valamennyire), de olyan inputlag lesz tőle érthetően, mint a pokol. Sétaszimulátorokhoz, lassú játékokhoz használható.

/ez nem csak az lg-re igaz, bármilyen mozgásinterpolációnál ez van

FollowTheORI: ezt a 120 meg 60Hz-et nem is értem. 120Hz-el a tévék nem is igen etethetőek még (ahhoz hdmi 2.1 kell), 60-hoz meg totál felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#149987) Callisto válasza #20844032 (#149986) üzenetére


Callisto
őstag

120 Hz-el etethetőek a TV-k (HDMI 2.0-ával is). Persze amelyik tudja. Van amelyik hivatalosan támogatja, van ami nincsen dokumentálva, de tudja.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#149988) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Akinek esetleg hangosabb a gépe a kelleténél bátran tudom javasolni legalább a portalanítást! :D
Több mint egy éve van nálam a gép, használtan vettem de soha nem volt felnyitva (mai napig)
És hát, meg is látszódott rajta :DDD
1116-os fat gép amúgy, akinek ilyen van/volt szerintem tudja mit jelent a ,,jet Sound"
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=698received_1995139074072.jpeg
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=676received_1995138430738.jpeg
(Sorry, valamiért nem tudok képet feltölteni :W)

[ Szerkesztve ]

(#149989) zzola válasza pulyka jocó (#149988) üzenetére


zzola
félisten

És akinek day1 hangos, azoknak mind poros? LOL

(#149990) pulyka jocó válasza zzola (#149989) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Én már untam a süvítést, csak azért takarítottam ki...

(#149991) sting2 válasza WaterWave (#149984) üzenetére


sting2
addikt

Ki vagy égve... :DD

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#149992) S@c@


S@c@
őstag

En meg javaslom akinek hangos a gépe vegye le a tetejét nyugodtan. Garancia vesztessel nem jar es halkabb lesz.

(#149993) zzola válasza S@c@ (#149992) üzenetére


zzola
félisten

Épp tegnap láttam egy videot, hogy a pro-nak a tetejét 10 másodperc alatt le lehet pattintani...

(#149994) S@c@ válasza zzola (#149993) üzenetére


S@c@
őstag

Kb. Es sokkal halkabb is lesz ezt garantálom!

(#149995) Rick3D


Rick3D
senior tag

Ebayen nézegetek játékokat bejelöltem a PAL és region free kategóriákat , ha ezen belül vásárolok akkor nem érhet meglepetés elméletileg ugye ?

(#149996) WaterWave válasza sting2 (#149991) üzenetére


WaterWave
veterán

Hát a gow végigjátszása után ez a video nekem nagyon fapados... de lehet eljátszottam a szememet is :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#149997) #20844032 válasza WaterWave (#149996) üzenetére


#20844032
törölt tag

"de lehet eljátszottam a szememet is"

Oké, ezért jár a pont! :DDD

Callisto: 4K-n? Biztos? :D (nem számoltam ki, talán yuv422-n elméletben lehetséges, de szerintem sztenderdizálva ez nincs)

[ Szerkesztve ]

(#149998) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már nem is emlékszem rá mikor éreztem ilyet egy játékkal kapcsolatban mint most az Uncharted 4-gyel. De folyamatosan az jár az eszemben, hogy "ezt nem hiszem el"..
A látvány, a gameplay, a storytelling, a hangok.. a minden!
Még csak most jöttem ki Sam-mel a börtönből, de már most érzem, hogy ez valami k*rva különleges egy "utazás" lesz. Elképesztő.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#149999) #20844032 válasza .LnB (#149998) üzenetére


#20844032
törölt tag

A végére a porban fogsz csúszni a naughtydog istenek előtt :)
Én most újráztam pár hete (megjelenéskor befaltam elsőre), és még mindig, másodszorra is lélegzetelálltó, őrületes, elképesztő, és fantasztikus. Olyan stúdiói vannak a sonynak, atyaisten...

[ Szerkesztve ]

(#150000) oriic válasza .LnB (#149998) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hajaj. :D És mi lesz ha meglátod majd a God of War-t.

szerk:

150k \o/

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.