Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149351) sp8787 válasza Adam_Shepard (#149348) üzenetére


sp8787
addikt

Mostmar pontosan 3 topic van ahol lehet GOW Platinakat postolni. :D
Yipppeeeeee

(#149352) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pár száz kommentel korábban (de nem rég), beszéltünk az Uncharted: Drake's Fortune-ról. Rítatok itt páran, hogy készüljek fel meg ilyenek. Még nem végeztem a játékkal, de miért is? Chapter 19 végén vagyok (21-22 van). És semmi baj nem volt eddig, az irányítással. A gameplay-ben az nem tetszik kicsit, hogy baromi sokat kell lőni, az meg nagyon nem, hogy ilyen fantasy szörnyek vannak a sztoriban, ezt abszolút nem vártam. :((( De eddig minden probléma nélkül haladtam. Vagy majd csak most lesz igazán szivatós? Ma be kellene fejeznem, ha lesz időm rá..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#149353) mcwolf79 válasza .LnB (#149352) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én is azok sorát erősítem,akik szerint gameplay-ben semmi baj sincs az első 3 résszel.Nekem mind bejött, különösen a 2. rész.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#149354) Zoleee83 válasza .LnB (#149352) üzenetére


Zoleee83
addikt

Múlt héten játszottam végig a Drakes Fortune-t, tényleg sok az ellen' benne de a story rendben van.
Most kezdtem bele a 2. részbe az még jobban fog tetszeni, egy kicsit több a történet mesélés benne, plusz elég jól is néz ki. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#149355) .LnB válasza Zoleee83 (#149354) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja egy dolog zavar még! Már azz új Tomb Raider játékokban is ki voltam attól, hogy hófehéren virít, hova kell ugrani, merre kell haladni. És látom ez az Uncharted-ből ered. Mert eleinte nem tűnt fel, de ahogy haladtam, egyre többször vettem észre ezt a fajta "segítséget". Szerintem gáz, hogy ennyire szájbarágós. Főleg, hogy tök jó, egyértelmű a map design, szépen adja magát minden magától, hogy merre is kell haladni. De még ráadásként jól a képünkbe is tolják. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#149356) Bad Pritt válasza .LnB (#149352) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Már elég idejétmúlt a játékmenet, de ha belegondolok, ha nem a néggyel kezdtél, lehet fel se tűnik. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#149357) .LnB válasza Bad Pritt (#149356) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pár hete toltam le a FF XV Pitioss dungeon-t, azok után rendbe lett a chi-m. Nem tudom magam apróságokon felhúzni (játékokban). Az megedzett rendesen. :) Meg a Metal Gear Solid 1-se volt leányálom PC-n. Szóval azokhoz képest tényleg semmi nem tűnt fel nekem. Jó a jetski-s rész problémásabb volt picit, de semmi komoly.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#149358) Carlos Padre válasza .LnB (#149352) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Odáig én is pisztollyal vittem a játékot, csak onnantól jönnek ezek a dögök és a power kommandósok a level 3 pubg sisakkal. Az ideg szétvágott mikor egy pörgős helyzetben meghaltam mert a rámrohanó szörny mellé célzott az aim. Egy ilyen játék ne úgy akarjon már kihívás lenni, hogy szopat.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#149359) #95558144 válasza Adam_Shepard (#149348) üzenetére


#95558144
törölt tag

Ezt mintha a Gow topikba is betetted volna, nem?

(#149360) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Mad Max végigjátszva, 70 óra körül volt a vége nekem. Trófeák háromnegyedét szedtem össze. Maga a játék tetszett, kivéve a végső összecsapást, azt nagyon összecsapták. Semmi kihívás nem volt benne, történet közbeni kocsikázás és konvojra vadászás közben több volt az izgalom és a nehézség.
Talán a Rime című játékkal fogom folytatni, de az is lehet, hogy a Shadow of Mordor lesz a következő.

(#149361) #95558144 válasza Prof01 (#149328) üzenetére


#95558144
törölt tag

Egyszerűen a hideg ráz ettől a magyarítástól bármilyen játékban. Annyira környezetidegen számomra, hogy elképesztő. Nem akarok olyat látni trófeán, hogy "Apa és Fia", meg menüben sem olyat, hogy "zsákmányok", ráadásul arra a szóra nem, hogy resources. :Y

(#149362) sp8787 válasza sp8787 (#149346) üzenetére


sp8787
addikt

Na csak megkerult ez mifelenk is.

DARK SOULS™: REMASTERED Network Test

(#149363) sp8787 válasza #95558144 (#149361) üzenetére


sp8787
addikt

Az a vicc amikor vki beirja ,hogy milyen jo egy forditas mikozben aki meg tudja itelni milyen egy forditas annak eszebe nem jutna nem eredeti nyelven jatszani.

(#149364) Anaren91 válasza sp8787 (#149363) üzenetére


Anaren91
senior tag

Annak aki semennyire se beszél angolul még az a magyar felirat is többet ad hozzá a játékhoz amit egy unatkozó ötödikes készít otthon. Értjük ti beszéltek angolul, én is, de engem nem zavar hogy van benne ilyen lehetőség azoknak akik nem beszélnek angolul.
Én pl második vegigjatszasra atallitom angolrol németre, hogy tanuljam azt is közben.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#149365) #95558144 válasza Anaren91 (#149364) üzenetére


#95558144
törölt tag

"Annak aki semennyire se beszél angolul "

Ez egy gamer topikban ne haragudj, de értelmezhetetlen. Ha valaki semennyire sem beszél angolul, az játszani se tud, vagy ha már játszik, egészen biztos, hogy ragadt rá annyi az évek alatt, hogy érti azt is, hogy miről van szó körülbelül.

Amúgy számomra az sem értelmezhető, hogy lehet az, hogy felnőtt emberek 2018-ban semennyire se beszélnek angolul a mai világban. :F

(#149366) Anaren91 válasza #95558144 (#149365) üzenetére


Anaren91
senior tag

Ott a haverom aki semennyire nem beszél angolul, nem is talunt sosem és kb annyit tud melyik szóra kell kattintani, hogy elinduljon a játék. Gta ba is csak megy követi a jelet a mappon de gőze sincs arról mit miért csak megy és kész.
Az meg hogy az országunk iskolarendszere úgy szar ahogy van más tészta. Angol szakos tanitoket voltak olyan csoporttarsaim akik hátő nem igen beszéltek olyan szinten mint amennyire kellene egy tanárnak, mégis angol szakos tanítók lettek...

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#149367) Adam_Shepard válasza sp8787 (#149351) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Akkor majd örömködök az Xbox- csoportban, jó?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#149368) Zoleee83 válasza #95558144 (#149365) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem értem a problémád, ha nem tetszik a magyar nyelv benne, válassz angolt...
Az csak egy plusz jóság' hogy választhat az ember magyart is ha úgy kényelmesebb neki végigjátszani.
Adott a lehetőség. :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#149369) sp8787 válasza Adam_Shepard (#149367) üzenetére


sp8787
addikt

Hajra! :)

Egyebkent ertem en a menetet. Kijott a jatek mindenki orult akkor azert. Most meg lassan mindenki megcsinalja a platinat azert.

(#149370) Neoteric válasza #95558144 (#149365) üzenetére


Neoteric
addikt

Úgy, hogy kis hazánkban a felnőtt lakosság ~37%-a beszél bármely idegennyelvet, és ennek a 37%-nak csupán negyede beszéli az angolt elfogadható szinten, gémertopik ide vagy oda. Ezzel a derék eredménnyel az EU ranglista végén kullogunk idegennyelv-tudás tekintetében.

Anaren91 (#149364): +1

PSN: ne0teric_sAN

(#149371) FollowTheORI válasza .LnB (#149355) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mondjuk erre van jó pár ellenpélda is amikor meg jól jönne, mert a fene se tudja a pixelvadászatból, hogy merre kéne tovább haladni, vagy hol lehet felmászni... már nem tudom melyik játék volt, de volt 1-2 ahol emlékszem szégyenszemre youtube-on kellett megnéznem hogy akkor most merre is kéne tovább haladni, vagy felmászni... :D

De tény, hogy kikapcsolhatóvá kéne tenni... nem játszottam még vele (többek között nekem is még hátravan az egész sorozat), de nem lehet a menüben kikapcsolni? :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#149372) Carlos Padre válasza FollowTheORI (#149371) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szerintem arra gondolt, hogy kopottas-fehéresek a megmászható elemek. Vagy bekapcsolt valami segítséget, mert alapból csak annyit segít, hogy arra néz amerre menned kéne, de azt is csak mikor bóklászol már egy ideje.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#149373) Adam_Shepard válasza sp8787 (#149369) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Értem én is azért, :) jól esett beszólni, mi azért?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#149374) penge111


penge111
addikt

Van nekem egy képzeletbeli bakancslistám, ezeket a játékokat fogom beszerezni, mert kritikák alapján nagyon jónak találom őket: Dark Souls 3, Nier, Nioh, Uncharted 4 és a Lost Legacy, AC Origins, Bloodborne, FF XV Royal Edition, Titanfall 2, Hellblade, Dragon Age Inquisition. Horizon Zero Dawn

Ami megvan God of war 4, FF XII és a Witcher III Goty.

Ezekből kiindulva van még amit ti tudtok ajánlani, fontos olyan címek érdekelnek, amik Ps3-ra nem jelentek meg! Elsősorban a jó történet, ami érdekel.

Xcom 2 és a Fallout 4 Goty, amin még vakarózok, de mindkettővel vannak technikai gondok ahogy olvasom. (lag, grafika, töltési idő stb.)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#149375) marilllyo válasza Anaren91 (#149366) üzenetére


marilllyo
veterán

Egyébként vannak kivételes esetek. Van egy ismerősöm aki annyit tud angolul mint én franciául kb. szinte semmit.. Ő spec németül játszik minden játékkal...a kezdetek óta.

Szóval van ilyen...

De itt egy fórumtársunk anglisztikára járt és nyelvész-tolmács... mégis magyarul játszik amivel lehetséges.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#149376) Lackooo84 válasza .LnB (#149352) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Akkor majd állj neki brutálon, és visszatérünk erre... :DDD

The Truth is out there...

(#149377) Kvelstadt válasza penge111 (#149374) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Persona 5, Nier automata.
Mondkettőnek jó storyja van.
De előbb végezz az eddigi házi feladatoddal és majd mondjuk még a címeket. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#149378) .LnB válasza Lackooo84 (#149376) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért állnék neki? Szó se volt erről, sőt valaki írta is, hogy teljesen mindegy a nehézségi fokozat mert mindenképp szívatós.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#149379) penge111 válasza Kvelstadt (#149377) üzenetére


penge111
addikt

Nier a listámba, Persona 5 kitolva Ps3-on

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#149380) sp8787 válasza penge111 (#149374) üzenetére


sp8787
addikt

Jeeez te tobb evre elore tervezel?!

En csak egy tanacsot tudnek adni vagy megfogadod vagy nem.
Egyreszt ezen jatekok kozul a Nioh,BB,DS3 vagy pl. a Dragon Age is csak fullban erdemes megvenni.
Masreszt ha valaha jatszottal BB,Nioh,DS3-al akkor onnan nagyon nehez tovabb lepni.
En elkezdtem a Dragon Age-t es 2 nap utan kuka egyszeruen nem mukodott.

Harmadreszt ha tudnek idoutazni akkor DS3>BB>Nioh sorrendben jatszanek tobb okbol.

(#149381) Carlos Padre válasza Lackooo84 (#149376) üzenetére


Carlos Padre
veterán

El nem tudom képzelni miért akarná bárki normális érzelemvilágú, nem beteges trófeavadász ember újrajátszani az első részt bármilyen fokozaton :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#149382) Rick3D válasza Prof01 (#149330) üzenetére


Rick3D
senior tag

Kíváncsi leszek rá , hamarosan én is belevetem magam. Egyébként grat hozzá :)

(#149383) nemorino válasza penge111 (#149374) üzenetére


nemorino
tag

Ha jó sztori, illetve jó történetmesélés kell, akkor még a Life is strange is tetszhet.

AC vonalon a Unity és a Syndicate is elfogadható, nekem Párizs és London miatt tetszettek elsősorban. Persze a Unityt illik utálni, de elég jól patchelték és grafikában szerintem még most is nagyon jónak számít. A Syndicate-nek meg van egy steampunk hangulata, ami nekem bejött. Sajnos a sztori mindkettő esetében max. közepes.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#149384) RangerFox válasza Carlos Padre (#149381) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem van benne jónéhány poénos jelenet, meg meg van a varázsa az egész sorozatnak. De én se játszanám végig a régebbi részeket, nem adják vissza a legelső végig játszás élményét.

(#149385) Bad Pritt válasza .LnB (#149357) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja hogy azt mondják nehéz. Hát szerintem sem egy nagy eresztés, csak elavult kicsit a játékmenet, én azt hittem, erre kell felkészülnöd. :D Azért egy fluid Uncharted 4 után az 1, uhhh... kicsit más hozzáállás kellett hozzá. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#149386) Kvelstadt válasza penge111 (#149379) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja nem tudtam hogy p5 volt ps3on. :B

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#149387) .LnB válasza Bad Pritt (#149385) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem az jött le igen, hogy az irányítás, vagy az "elavultsága" miatt nehéz. De sokan írtak akkor ez ügyben. A lényeg az volt, hogy kössem fel a gatyámat. Azért nem értem most, hogy miért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#149388) marilllyo


marilllyo
veterán

Pont erre vártam. Szépen felhígult a Rayman online közösség... Tegnap futottam egy ezüstöt...reggelre már arany lett belőle. :C

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#149389) kriszpontaz válasza .LnB (#149387) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Valakinek ez hajtépő és furcsa....na azok nem játszottak még a Tomb Raider 1-2-3-al egészen a 6-ig. Az volt csak idegesítő irányítás.

(#149390) sutyesz96 válasza Neoteric (#149370) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ezek az adatok KSH-ról vannak? Vagy hol tudom megtalálni őket?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#149391) #12681728


#12681728
törölt tag

Sziasztok!
Berendeltem egy ps4 slim-et. Meguntam a pc-s árak növekedését! Tudnátok segíteni hogy melyek a legjobb online fps játék (amin sokan játszanak)?
Illeve csak playstation store-ból lehet online játékot vásárolni?

(#149392) zzola válasza #12681728 (#149391) üzenetére


zzola
félisten

Olyan, hogy legjobb, nincsen! Mindenkinek más tetszik...
Én a Battlefield 4-et és az 1-et tudom javasolni.

Digitális formában játékot nem csak a storeból lehet vásárolni, de érdemes figyelni az eladóra illetve a régióra.
Én inkább a lemezes vagy a store-ból való vásárlást javaslom. Használtan az említett játékok elég olcsók már!

[ Szerkesztve ]

(#149393) Bad Pritt válasza #12681728 (#149391) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

BF1. Csak a "sokan játszanak" részt olvastam. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#149394) Gery9112 válasza #12681728 (#149391) üzenetére


Gery9112
őstag

Csak úgy mint PC-n, dobozosan és digitálisan is vehetsz játékokat.

A legjobbat meg döntsd el te, ahogy előttem is írták. Szerintem a legjobb a Battlefield 4. Neked lehet pont a COD jön be...

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#149395) Gery9112 válasza kriszpontaz (#149389) üzenetére


Gery9112
őstag

Ha lenne like gomb most adnám erre. A régi szép idők. :DDD

Néha mikor retrozok és feltelepítek régi játékokat pl. a Tomb Raider 1. Csak lesek, hogy mennyi szabadidőm/türelmem volt.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#149396) Anaren91 válasza marilllyo (#149375) üzenetére


Anaren91
senior tag

Nincs ezzel semmi gond mindenki olyan nyelven játszik amilyenen akar. Csak nem értem mit kell ezen felháborodni, hogy hogy lehet ilyen magyar felirattal játszani. Adott a lehetőség lehet jobbat csinálni és elkuldeni a fejlesztőknek.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#149397) Carlos Padre válasza .LnB (#149387) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nyilván egy Ds-bb veteránnak nagyobb az ingerküszöbe, de a jetskis rész hónapokra lerakatta velem a játékot. Mikor legközelebb elővettem szinte elsőre túljutottam, de a Spaniards-oknál megnéztem mennyi van még hátra, mert ha sok én végeztem vele. A legvégén meg mikor sorba haltam mert nem vitte be a melee támadást majdnem kettécsavartam a kontrollert. :D
A 2. rész első órája több élvezetet adott, mint a teljes első rész :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#149398) #95558144 válasza Anaren91 (#149396) üzenetére


#95558144
törölt tag

"hogy lehet ilyen magyar felirattal játszani."

Tessék pontosan olvasni! Hogy lehet magyar felirattal játszani (ie. bármilyen magyar felirattal)?

Engem attól ver a hideg, amikor a Reaper az Kaszás, a Resources az Zsákmányok, a Load az Betöltés, a Potion az Főzet...

(#149399) .LnB válasza Carlos Padre (#149397) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hónapokra?! :D Kétszer haltam meg a jetskis résznél, másodjára meg pont a checkpoint után, szóval nem tűnt nekem az sem nehéznek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#149400) marilllyo válasza #95558144 (#149398) üzenetére


marilllyo
veterán

Fura egyébként mert én meg pont az ellenkezőjétől vagyok rosszul. Amikor magyar létünkre összevissza mindenre idegen szavakat használunk.. "Ma míting lesz"...

A nerd vagy kocka nyelv az meg olyan amilyen. Valaki beszéli...valaki nem. Én pl. a potion "poti" rövidítését kb. két hónapja tudtam meg a Witcher topicból.

De igazából mindez... mindegy is hiszen angol helyett magyar nyelvre sosem vagyunk kényszerítve... ellenben fordítás híján magyar helyett angolra(vagy másra) rendszerint.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.