Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138901) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Sziasztok!

Nektek szokott lenni olyan probléma hogy HDR támogatású játékoknál néha indításkor a rendszer valamiért átrakja nem támogatott módba a HDR-t, és az összes HDR támogatású játék nem indul el úgy ahogy kellene, csak akkor ha újraindítom. Persze nem mindenesetre csinálja ezt, de néha kell neki egy újraindítás hogy újra támogassa a HDR-t, ez miért csinálja? :U

(#138902) sutyesz96 válasza sutyesz96 (#138900) üzenetére


sutyesz96
őstag

Semmi, ezt kéretik kihúzatni. :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#138903) prokxy


prokxy
veterán

Ez miért nem vehető meg? Darksiders: Fury's Collection - War and Death
Not available for purchase

szerk: erről vélemény? Lords of the Fallen

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#138904) szallasi007


szallasi007
őstag

Akik megvették az új dragonball-t - akik nem és tudják a választ a hülye kérdésemre - azoktól kérdezném hogy a single mód mennyire tűnik jónak és mennyire lehet hosszú a játék?
Streameket néztem de annyira rámentek erre a gyorsan lepörgetem a sztorit módra hogy nem tudom megéri e megvennem?
Multi része első körben nem izgat

[ Szerkesztve ]

(#138905) RangerFox válasza prokxy (#138903) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ott alatta a Tell Me More fülre kattintva megkapod a választ. Valószínűleg már meg van az egyik játék belőle (Ps+-ban adták a 2-t most). A Lords of the Fallent hanyagolnám, nem lett jó játék.

(#138906) saelin válasza prokxy (#138903) üzenetére


saelin
veterán

Nemrég vettem meg én is, és a harc nagyon idióta benne. Nekem NAGYON nem jött be. :(

Szerk:
Így talán jobban átjön. :)

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#138907) prokxy válasza RangerFox (#138905) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz, pedig a 2 miatt megvettem volna, külön pedig elég drága. :/
(Az egyet vettem meg, akkor nem láttam, h ilyen bundle is van, kezdő PS-es hiba :) )

Nem lehet vhogy refund-olni az egyet? Még el sem indítottam.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#138908) wolf13 válasza prokxy (#138907) üzenetére


wolf13
őstag

Úgy tudom , ha már letöltötted akkor már nem.

(#138909) prokxy válasza wolf13 (#138908) üzenetére


prokxy
veterán

Le van töltve, jaja. :O
Egyébkét itt kell ezt igényelni? https://www.playstation.com/hu-hu/get-help/contact-us/

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#138910) RangerFox válasza prokxy (#138909) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egy próbát azért megér, ha szerencséd van és kifogsz egy jófej ügyintèzőt, akkor kapsz refundot, de hivatalosan letöltés után már nem adnak. Nem tudom, hogy hol lehet ezt igényelni sajnos.

(#138911) prokxy válasza RangerFox (#138910) üzenetére


prokxy
veterán

Írtam egy szívhez szóló levelet és az látszik, h megvenném a másik verziót, effektíve több pénzük lenne. :)
Bár én hülye a levélből kihagytam,h el sem indítottam...
Hétfőn fel is hívom őket, ha jól láttam, akkor magyar supp nincs hétvégén.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#138912) Kvelstadt válasza prokxy (#138903) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nálam a fallen nagy kapufa volt. Nem azt vártam hogy ds szinvonal legyen de gyakorlatilag a grafika volt sz egyetlen része ami tetszett.
Viszont van a csapatnak egy másik játéka a The Surge.
Na az viszont full beszippantott. Elég megosztó lett a játék de szerintem nagyon jó.
A ds és más hasonló játékokban megszokott fejlődési rendszert teljesen újragondolták és megvariálták, de nekem nagyon tetszik hogy mertek újítani, és nagyon jól is működik az egész.
Annyi hogy modern, sőt jövőbeli környezetben játszódik, de szerintem remek hangulata van.
Én 2.végigjátszást nyüstölöm és a platinára is rámentem.

Van belőle demo, egy próbát megér szerintem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#138913) Mengele


Mengele
tag

Hi

A Tomb Raider Definitive -ben hol es hogy lehet Lara-nak uj ruhat adni?
Tomb Raider Definitive most ps storba 1844FT.

A Helpet elore is koszonom :R

(#138914) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Code Vein új videók. Én továbbra is várom a játékot.

[link]
[link]
[link]

Live-Die-Respawn

(#138915) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Spider-Man megjelenés szeptember 28.? Egy dán bolt szerint igen

(#138916) Xaels válasza szallasi007 (#138904) üzenetére


Xaels
félisten

Egész jó a Single és a sztorija, de alapvetően ez csak egy kis szelete a játéknak. Elég sok mód van harcolni, de csak az SP miatt szerintem azért érdemesebb lehet várni az első komolyabb akcióra.

A többiek meg felvehetnek, nyomhatunk pár meccset ma.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#138917) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Tegnap este kipróbáltam a DB-t. Nem egészen olyan, mint amire számítottam, de érdekesnek tűnik. A grafika viszont szép, majd venni kell Plus-t azt dübörögni a szervereken. :D Pár percig kerestem hogy tudok belépni a story módba, aztán rájöttem. Fel kell menni egy lobby-ba és ott kell a Zseniális teknős házához menni hogy tudd a story-t játszani. (Csak ha valaki később veszi meg, ne a főmenübe keresse). Én a story-t a főmenübe tettem volna, de mindegy, ettől eltekintve tetszik.

Sic Parvis Magna

(#138918) raziel01


raziel01
veterán

Vasárnap délután 16-kor aktivált 7 nap PS NOW meddig él pontosan?
Vasárnap reggel? Vasárnap este?

(#138919) Bazsi1987 válasza Rathrol (#138901) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nálam is van ilyen néha sajnos😣

(#138920) Rathrol válasza Bazsi1987 (#138919) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Azon gondolkoztam hogy kábelekkel van a baj, de akkor nem, szerintem szoftveres hibának tudható be, van mikor hangot se adja be menübe indításkor, ez is ritka de szokta csinálni, persze játék indításnál elő jön, kicsit idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#138921) discrate


discrate
aktív tag

Egy jo Fortnite, valaki?
Coop vagy squad.

(#138922) szallasi007 válasza Xaels (#138916) üzenetére


szallasi007
őstag

Köszi és neked is Samu. Jegelem ezt a vásárlás dolgot szerintem egy darabig.

(#138923) kokoaliga


kokoaliga
tag

Sziasztok.
Valóban csak a Pro-n jó a VR.
Azt hallottam,hogy a sima ps 4-en nem lesz jó a felbontás mert gyenge a gép hozzá.

Koko

(#138924) dunc


dunc
nagyúr

Sajnos nem tudom használni a spotifly t, hiába jelentkezem be, azt írja csatoljam a fiókot, megtörténik, de azt írja már csatolva van, de nem engedi használni......Körbe-körbe megy az egész bejelentkezési procedúra. :(

(#138925) Zanik válasza kokoaliga (#138923) üzenetére


Zanik
addikt

A felbontás a VR sisak kijelzőjén múlik, akár Pro-ra, akár Slim-re kötöd, ugyanannyi marad.
Nekem volt kb. 1 hónapig sima (nem slim) PS4 mellett VR sisak, majd beújítottam egy Pro-t is.
És bár valóban valamivel simábban futnak a Pro-n a VR címek, szerintem a sima PS4 is jól kezeli a VR játékokat.
Egy nagyon nagy előnye van a Pro-nak: van hátul is USB, így nem néz ki olyan furán mint a korábbi sima gépen az elülső USB-be bekötve.! :DDD

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#138926) dunc


dunc
nagyúr

Srácok GTS be lehet venni alkatrészeket? Úgy értem fejleszteni az autót? Ha igen akkor hol van a menübe? :B

(#138927) eisento válasza dunc (#138926) üzenetére


eisento
addikt

kulon alkatreszt nem tudsz, az auto setupolasanal van 3 szint, sulybol es loerobol. Mileage pontokert vehetsz "tuningokat" bar szerintem felesleges regebben en is veszegettem de mivel mar csak BOP (Balance of Performance ) szerverekre megyek oda megy ugyse kell ^.^

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#138928) dunc válasza eisento (#138927) üzenetére


dunc
nagyúr

Köszi! Szóval akkor ez totál ki van hagyva, és le van butítva? :B

(#138929) kokoaliga válasza Zanik (#138925) üzenetére


kokoaliga
tag

Köszi a választ.

Koko

(#138930) RangerFox válasza dunc (#138928) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Inkább azért hagyták ki ezt, hogy hűek maradjanak a FIA szabályaihoz :)

(#138931) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Srácok.
Hogy a zistenbe kell belőni ezt a second screen app-ot?
Követtem sz útmutatót egészen odáig mikor a telónak meg kéne találni a ps-t.
Nem találja.
Pedig korábban már össze volt párosítva.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#138932) WaterWave válasza ProEvoFan (#138915) üzenetére


WaterWave
veterán

atyaég.. akkor arra még sokat kell aludni :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#138933) sting2 válasza eisento (#138838) üzenetére


sting2
addikt

Igen, oda minden további nélkül.
Mutatja mit tudok megvenni olcsóbban Plusszal, sőt, két demót is elindítottam, hogy működik e az is.
Tehát a Store is pipa.

Még mindig nem vagyok online, sem a GTS(csak a Campagnie), sem a Destiny nem indul.
A Nickem mellett piros X.
Szerintem Lenyúlták a profilom...

Idave

Nem tudom mi az a DIM....
Windows telóm van, lehet arra nem is húzható le, ez az APP.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#138934) sting2 válasza MrPeekaboo (#138889) üzenetére


sting2
addikt

Túl vagyok rajtuk, semmi! :U

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#138935) Watto1991


Watto1991
senior tag

Sziasztok !
Account megosztássla kapcsolatban lenne egy kérdésem, mert nem nagyon találtam hozzá értelmes leírást.

Adott egy jól működő account megosztós rendszer a barátommal. (Az ő fiókja az én gépemen Primary és fordítva) Én lecseréltem a PS Slim-emet egy Pro-ra, ilyenkor mik a lépések, amivel ezt a rendszert át lehet állítani az új gépre ? A PS menüjében kell bontani a kapcsoaltot ? Neki egyáltalán an bármi dolga ez ügyben?

Közönöm.

(#138936) eisento válasza sting2 (#138933) üzenetére


eisento
addikt

net tesztnel is lefut minden faszan?
ha mas nem hivd fel a sony supportot

minden jateknal ez van vagy csak bizonyos jatekoknal?

mi a psn id-d?

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#138937) Xaels válasza szallasi007 (#138922) üzenetére


Xaels
félisten

Hosszú a sztorivonal, 20%-ig vittem ma de eddig nem volt izzasztó inkább csak amolyan gyakorlás jellege van. Térkép van fejezetenként ahol van egy fix lépésszám amivel gazdálkodhatsz, ahogy jutsz előre a történetben egyre nagyobbak ezek a térképek. Maga a sztori nem rossz, viszont eddig nincs kihívás benne és sok a repetitív harc.

Maga a játék egy közösségi térrel indul, itt elvileg lehet offline módra is váltani, ahol kis avatárral rohangálhatsz. Csinálhatsz Ring meccseket, ez amolyan custom meccsnek tűnik bár még nem próbáltam. Nem muszáj futkosni, lehet teleportálni a helyszínek között. Van Arena, Ranked&Casual World match, Arcade mód. Van benne tartalom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#138938) eisento válasza sting2 (#138934) üzenetére


eisento
addikt

destiny 2-nel ha jol latom nem egyedi problema....
[link]

szerk: nem biztos hogy nalad lesz a gebasz... [link]

vagy irsz nekik twitter vagy figyeled hatha jon vmi megoldas.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#138939) zsintai1987


zsintai1987
tag

Üdv mindenkinek! Jövő héten jön a PS pro. Szeretném a PS Storeban megvenni a Batman Arkham knight-ot viszont 2 van belőle: sima Arkham knight és a season pass. Melyiket vegyem meg?

[ Szerkesztve ]

3700x, ASUS 570prime, 2X16GbCorsair 3200 cl16 , ház:CM 500P fehér, Seasonic Focus+ 550W 80+ GOLD, rx 5700xt nitro+

(#138940) Watto1991 válasza zsintai1987 (#138939) üzenetére


Watto1991
senior tag

A season pass annyit jelent, hogy megveszed hozzá az összes megjelent kiegészítőt, valamint ha lesz még ezután, azokat is megkapod. Az alapjátékot nem tartalmazza.

(#138941) szallasi007 válasza Xaels (#138937) üzenetére


szallasi007
őstag

Köszi, majd ha eljutsz a végére és van kedved írj egy szösszenetet még :R

(#138942) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Unravel csak digital only?

Ajándékba venném.

(#138943) erahurka válasza Atomgeszi (#138942) üzenetére


erahurka
félisten

Igen.

(#138944) Atomgeszi válasza erahurka (#138943) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem találtam store-ban ajándékozási lehetőséget, ez most komoly?

(#138945) eisento válasza Atomgeszi (#138944) üzenetére


eisento
addikt

max azt tudod csinalni hogy akinek meg akarod venni elkered id + jelszo bejelentkezel paypaloddal megveszed aztan megvasaroltad. kicsit buziskodos de :\

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#138946) rezy89 válasza Atomgeszi (#138942) üzenetére


rezy89
tag

Igen, csak digitális!

(#138947) Atomgeszi válasza eisento (#138945) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ez sem megy.. Németországba akarok ajándékozni, szóval még a kártyám sem menne, PP sem német kártya nélkül..

Az meg milyen ,hogy Figyelj vedd meg a gyerekednek és elküldöm a pénzt.. :(

Esetleg valahol nem lehet rendes kártya formában a kódot kikérni és úgy elküldöm vagy eleve oda rendelem? Nagyon örülne a kislány neki szerintem, ha kibontja..

(#138948) eisento válasza Atomgeszi (#138947) üzenetére


eisento
addikt

lehet nem jo a link de esetleg amazon.de?

[link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#138949) Dreimus válasza Atomgeszi (#138944) üzenetére


Dreimus
senior tag

Igen, komoly. PSN-en nem lehet ajándékozni, csak ajándék kártyát tudsz venni az illetőnek aki azt megveszi abból. Xbox esetén is csak nem rég jelent meg az ajándékozás.

(#138950) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Ja, elküldöm a store-s meg az amazonos linket is az apukának.. aztán így közvetve kell ezt :)

Pedig jó dolog lenne az ajándékozás..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.