Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138351) saelin válasza kokoaliga (#138349) üzenetére


saelin
veterán

Sajna ez ilyen xar. :( Még a wireless fejesem is csinálja néha, pedig az még csak nem is kéktyúk.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#138352) jpeetr válasza kokoaliga (#138344) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Nekem még sosem csinálta, pedig 99%-ban fülhallgatóval játszom. Letöltés is sokszor megy, akkor sem.
Asus Cerberus-t használok, de előtte más fülhallgatóval sem volt ilyen.
PS4Slim 500Gb

[ Szerkesztve ]

(#138353) kokoaliga válasza jpeetr (#138352) üzenetére


kokoaliga
tag

ua van nekem is.
PC-n,lapostopon telefonon tökéletesen megy.

Koko

(#138354) erahurka válasza 30z.Samu (#138343) üzenetére


erahurka
félisten

A memóriák az okostelefonok miatt drágulnak mert a gyártók felvásárolnak szinte minden elérhető készletet.
A videokártyák meg a bitcoin bányászok miatt, akik olykor magángéppel egyenesen az gyártósorról viszik tonnaszám a kártyákat a farmokra. Ennek semmi köze a PC gaminghez, ugyanakkor nagyban befolyásolja.

(#138353) kokoaliga: WiFi bezavarhat mert hasonló frekvencián megy jellemzően mint a Bluetooth. Nekem is előfordul hogy meg-megszakad de annyira nem zavar hogy megoldást keressek.

[ Szerkesztve ]

(#138355) Gery9112


Gery9112
őstag

Assassin's Creed Origins Hidden Ones trailer eléggé epic :Y

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#138356) Shepherdke


Shepherdke
tag

Véletlen lett ingyenes a Mass Effect: Andromeda?
Vagy ez valami pár órás promo?

(#138357) 30z.Samu válasza Shepherdke (#138356) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem tudom, de behúztam. :D Méretéből ítélve teljes játék.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#138358) LeventeV válasza kokoaliga (#138344) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nekem is szokott, de szerintem nem a gep hibaja, mivel nem mindenhol. Pl most hetvegen hazamentem szuleimhez, vittem a konzolt es tapasztaltam szaggatast.
Tegnap 3 ora jatek utan sem volt semmi.
Van a kozelben valami mas vezeteknelkuli eszkoz? Eger, bill, router, ilyesmi.

(#138359) FollowTheORI válasza Shepherdke (#138356) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jó kérdés... be kell húzni, aztán majd elveszik, ha mégsem. :)

Amúgy szerintem ez annak lehet oka, hogy ilyen Starter meg mittoménmilyen bundle-ben lehet csak megvenni.
Szóval lehet ez így nem fog működni, hiába veszed meg.

Jah oké... tényleg csak trial van a számlán. :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#138360) tothl válasza Shepherdke (#138356) üzenetére


tothl
addikt

Hááát nemtom én gyorsan bezsákoltam.

(#138361) Shepherdke válasza 30z.Samu (#138357) üzenetére


Shepherdke
tag

Akkor királyság, PC-n úgy is félbe hagytam :C

(#138362) koncsik válasza Shepherdke (#138356) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hát nem tudom, de behúztam... nem csak demo lesz ez? huu, gyorsak vagyunk :DDD Annak is kell lenni, mert:

Full Game Trials enable you to download the full version of a game to play for a limited time period at no cost. The amount of time that you have to play a full game trial will vary from game to game and we’ll let you know how long you have to play it at the time of download.

Once the trial period has ended the content will no longer be available for you to play. To continue playing, go to the full game in PlayStation Store, or on PlayStation App on your Android™ or iOS device to purchase it. Your progress may or may not be saved, so you may need to start the game from the beginning when you buy it.
Full game trials can only be downloaded once.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#138363) jpeetr válasza FollowTheORI (#138359) üzenetére


jpeetr
aktív tag

valaki már írta, hogy demo

(#138364) tothl


tothl
addikt

A számlán Full Game Trial szerepel.

(#138365) Yasofix


Yasofix
csendes tag

Sziasztok,
lehet volt már, de nem találom visszafelé.
Lehetséges PSN nevet változtatni, bármiféle következmény nélkül? És ha igen, hogyan?

Köszönöm!

(#138366) marilllyo


marilllyo
veterán

Hidden Agenda

Többen kérdeztétek úgyhogy jó szokásomhoz híven írnék róla pár szót.
4000 Ft-os akciós árban vettem Store-ból. (Felesbe ;] ) ~ 20 GB

Playlink játék ahol a telefonodat csatlakoztatva tudod irányítani a játékot. 4.4 -es Android vagy 10+-os ios kell hozzá. Windows phone értelemszerűen felejtős.

A supermassive játéka. Tőlük kaptuk ugye az úgyszintén PS exkluzív Until Dawn c. játékot.
Sztoriba nem különösebben mennék bele spoilerek miatt. Csavaros rabló pandúr történet a rend őrei és egy sorozatgyilkosról.
A történet az egy...NCIS epizód színvonalával egyenlő. Nem egy He7edik ... de érdekes.
A játéknak több befejezése van. Mi elsőre természetesen már másfél óra után már néztük a stáblistát mert bevittük a nyomozást egy zsákutcába. :DDD

A grafikája pocsék. :( Inkább csinálták volna meg egy Telltales cell-shaded technológiával. Vagy akármi. A miminka, lipsync, mozgások...darabos és kifejezéstelen. Számomra az Until Dawn sem volt szép...de itt. Ráadásul bizonyos modelleket egy az egyben áthoztak onnan..csak szakáll és haj nélkül. :D

Hárman játszottuk. ~70%-on kezdtünk de nem értünk a játék végére és hármunkból kettőnknek (2 iphone) lemerítette az akksit az app.

A játék egyedül is élvezetes...de természetesen minél többen annál jobb ugyanis mint partyjáték is funkcionál. Különböző feladatok elé állítja a játékosokat (például nyomok megtalálása a tetthelyen) ahol adu-kártyákat gyűjthettek melyekkel kizárhatjátok a többieket egyes döntésekből így a ti akaratotok lesz érvényben.
Itt megjegyezném, hogy a játékhoz páratlan számú játékos jobb. Ugyanis ha ketten játszatok és nem egyezik a véleményetek akkor a játék megáll...míg azt ti el nem döntitek egymás között, hogy akkor hova is tovább (vagy be nem aduzzátok).

A mobil-app tök jó. Mint touchpad funkcionál a játékban. Mondjuk én marhára nem éreztem rá és elvéreztem egyes QTE jelenetekben. :U Közben folyamtosan menti el az információt a karakterekről és ezeket átnézhetitek, visszaolvashatjátok. Elkerülvén ezzel a "na most ez kinek a kije" érzés?

A szinkronszínészek kb. egy párizsis zsemlét kaphattak a melóért cserébe akkora átéléssel játszanak. Ismert szinkronszínészek...de nagyon gyenge. Poénból jó a szinkron...de egyébként angol hang - magyar felirattal lehet picit igényesebbnek tűnik.

Ha egyedül végigjátszanád...akkor én a 4000-ret is sokkalhatom picit. Tényleg maximum 2,5 óra egy végigjátszás.
Partyjátéknak meg csak részben ajánlott. Az elején sok a duma ami lepunnyaszthatja a hangulatot. Nálunk besörözve sem volt nagy élmény.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#138367) oriic válasza Shepherdke (#138356) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Trial.

Live-Die-Respawn

(#138368) 30z.Samu válasza tothl (#138364) üzenetére


30z.Samu
félisten

De ez akkor hogy van? Meg van szabva mennyit játszhatsz vele vagy van egy adott szakasz amiben játszhatsz és kész? Demonak szép nagy. :D

Sic Parvis Magna

(#138369) marilllyo válasza Shepherdke (#138356) üzenetére


marilllyo
veterán

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#138370) jpeetr válasza tothl (#138364) üzenetére


jpeetr
aktív tag

ugyanez volt a Dishonored 2-vel. Majd pár óra múlva megjelenik szépen a 2 gomb külön, a megvételre, és a trial letöltésre.
még egy ilyen egyszer dolgot is el lehet b@xni.

(#138371) koncsik válasza 30z.Samu (#138368) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Full Game Trials enable you to download the full version of a game to play for a limited time period at no cost. The amount of time that you have to play a full game trial will vary from game to game and we’ll let you know how long you have to play it at the time of download.
Once the trial period has ended the content will no longer be available for you to play.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#138372) Gery9112 válasza 30z.Samu (#138368) üzenetére


Gery9112
őstag

Nem új-keletű, hogy letöltetik veled az egész játékot azonban van egy időlimit. PC-n pl. a Civilization 6-ban le kell töltened a teljes játékot viszont csak 60 körig mehetsz a teljes 500 helyett. Így ha megveszed a játékot nem kell újra letöltened semmit csupán feloldásra kerül az időkorlát.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#138373) Shepherdke válasza oriic (#138367) üzenetére


Shepherdke
tag

Akkor korán örültem. :O

(#138374) 30z.Samu válasza Shepherdke (#138373) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is. :D De nem baj, teszek vele egy próbát, ha tetszik, megveszem.

Sic Parvis Magna

(#138375) tothl


tothl
addikt

Egyebkent most, hogy Pro tulaj lettem azt kell mondanom, hogy vannak játékok, amik jelentősen szebbek lettek pl. Horizon Zero Dawn .....a Pro -nál már csak az látványos, hogy nem az orrod előtt tölti be a bokrokat. Ha a felbontást is nézem, akkor meg parádé, 4K TV -n elég komoly különbség van.

(#138376) saelin válasza 30z.Samu (#138374) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem nem lett rossz akció játék. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#138377) marilllyo válasza tothl (#138375) üzenetére


marilllyo
veterán

Én a Battlefront 2-nél láttam először feltűnő különbséget a pro és az alapgép között úgy, hogy mindketten FHD-ban játszunk.

(#138374) 30z.Samu: Ezzel a játékkal elsősorban technikai problémák voltak / vannak. Egyébként messze nem olyan gyenge cím mint amennyire széttaposta a sajtó meg a játékosok.
Nem a fail meg funny youtube videókon röhögni és ezek mámorával a fejben kell leülni elé...
Ha az ember úgy ül elé, hogy "márpedig én megpróbálom ezt élvezni" akkor az esetek 80%-ban sikerülni is fog...és nem bánja az ember azt a ~30 órát. (Nem túl hosszú egy játék)..

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#138378) 30z.Samu válasza marilllyo (#138377) üzenetére


30z.Samu
félisten

Sok mindent nem láttam róla, az első két rész nem jött be. Erről pedig kb csak annyit tudok, hogy van. :B

Sic Parvis Magna

(#138379) zzola


zzola
félisten

Tegnap este kipróbáltam a SW BF2-t! Egész jól néze ki, viszont érdekes, hogy pro-n vannak döccenések/röccenések játék közben...

(#138380) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Már csak 3 nap és Kamehame HAAA! :DDD

Sic Parvis Magna

(#138381) Jim-X válasza 30z.Samu (#138380) üzenetére


Jim-X
őstag

Annyit irogattok rola, mar en is kezdek beizgulni... :DDD Meg a vegen megveszem :W :Y

A játék az nem játék!

(#138382) saelin


saelin
veterán

Olvasom hogy a Metal Gear Survive egy borzasztóan sikerült játéknak tűnik a béta tesztelőknek. Már a videókon látszott hogy nem lesz az igazi, de ezek után az lenne a legjobb ha a Konami ezt ki sem adná és törölné az egészet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#138383) Gery9112 válasza 30z.Samu (#138378) üzenetére


Gery9112
őstag

Hát ha a Mass Effect 1 és 2 nem jött be akkor ez nem tudom mennyire lesz a te játékod. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#138384) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Nem tudom volt e már.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#138385) batai15


batai15
félisten

Sziasztok a gépemen haver profilja a fő acc. Neki megy a ps plus és a multi, nekem meg nem hiába az övé a primari.
Jah de csak az overwatch írja ki, pedig a storebol vettem..

[ Szerkesztve ]

(#138386) 30z.Samu válasza Carlos Padre (#138384) üzenetére


30z.Samu
félisten

Max fél órája. :D És kiderült, hogy Trial. Majd meglátjuk mennyire fog bejönni, a próba nem kerül semmibe. :)

Sic Parvis Magna

(#138387) #20844032 válasza batai15 (#138385) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Sziasztok a gépemen haver profilja a fő acc.

Ez a mondat nem értelmezhető. A gépen nincs olyan, hogy "fő acc". A gépnek minden account ugyanolyan.

(#138388) Xaels


Xaels
félisten

Kicsit megülte a gyomrom a sok FPS(Destiny2, CODWW2, Wolfenstein 2) és gondoltam valami mást nyúzok kicsit. Gondoltam itt az ideje a Hellblade-nek. Ez a "játék" megragad, nem ereszt és magával ránt. A hangok, a látvány és a színészi munka egyszerűen zseniális. Viszont tuti nem futok neki többször, nagyon szétzúzza a komfortérzetem. Folyamatosan nyugtalanít. Tudom, hogy részben ez is a dolga és piszok módon jól is csinálja.

(#138380) 30z.Samu ne mond, nekem is ott fityeg a visszaszámláló a libraryban.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#138389) batai15 válasza #20844032 (#138387) üzenetére


batai15
félisten

Nem mivel primari. Tudnod kellene miről beszélek, nem tok fölöslegesen hozzá szólni.

(#138390) tothl válasza batai15 (#138389) üzenetére


tothl
addikt

Nos a pontosság kedvéért a géped a primary a haverod accához és nem fordítva. Mondjuk valóban részletkérdés. :D

Én spec. azt szoptam be, hogy ha a gépem a haverom accához primary akkor nem ment automatikusan a felhőbe a saját accról ezért most gépcserekor elszállt a HZD mentésem amit roppant mód fájlalok. :/

(#138391) EnterR válasza marilllyo (#138366) üzenetére


EnterR
veterán

Bennem van egy olyan érzés, hogy egyszer majd utánunk dobják PS+ előfizetéshez. :D

PSN ID: marquuard

(#138392) batai15 válasza tothl (#138390) üzenetére


batai15
félisten

De eddig minden gond nélkül játszottam a játékon többi multi jatek nem sír a plus miatt.mondanom sem kell hogy majd szét bsz az ideg főleg ha nem fog ezután menni, a sok eredmény meg oda veszlik.. Létezne hogy most az ov háza táján van gond?

(#138393) marilllyo válasza EnterR (#138391) üzenetére


marilllyo
veterán

Teljesen érthető az érzésed. Nekem is megfordult a fejemben.
Eleve azt furcsállom, hogy az Until Dawn-t halálra promózták...ez meg kb besunnyogott a store-ba.
Jó hát tényleg nem egy hűdecím...

A várhatóak közül én mondjuk egy Rayman Legends-nek örülnék PS+-ban. Noha megvan...de így legalább felhígulna az online challenge rész mert gyémántot szerezni kb. lehetetlen most.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#138394) WhiteWalker válasza Carlos Padre (#138384) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Hogy ezt mennyien megeszik :U Ingyé mikor adnak valamit...

[ Szerkesztve ]

(#138395) erahurka válasza marilllyo (#138366) üzenetére


erahurka
félisten

Kontrollerrel nem is lehet irányítani? :F

(#138396) marilllyo válasza batai15 (#138392) üzenetére


marilllyo
veterán

Haverod accján (ami nálad primary) van a PS+ előfizetés?
Eddig működött minden vagy az OV-t most próbáltad először?
PS+-os játékaihoz hozzáférsz?

Restore licences megoldhatja.
Esetleg lépj be az ő accjával a gépedre és aktíváld újra primary-ként.

(#138394) Giinos : Eleve volt olyan, hogy valaha ekkorát hibázott volna a Sony? :U Na jó leszámítva A szállítmány c. filmmel történt esetet. ;]

(#138395) erahurka: Nope. De telcsi azért gondolom mindenkinél van otthon.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#138397) #20844032 válasza batai15 (#138389) üzenetére


#20844032
törölt tag

Primary account nincs. A gép primary az accountnak. Ha nem érted a kettő között a különbséget, akkor megválaszolható kérdés helyett értelmetlen dolgokat írsz. Ami meg is történt.

(#138398) toompa


toompa
őstag

Az IGN is megette ezt a trialt:
[link]
:)

(#138399) batai15 válasza marilllyo (#138396) üzenetére


batai15
félisten

Komolyan mondom gyerekek miért nem lehet elolvasni amit írok? Fbn is megy az ertetlenkedes...
Minden van ps plusz, minden más multi nekem fut havernak ow is meg minden más jatek is. Nem most játszok elsőnek mer amúgy nem vágna szét az ideg hogy amiket szereztem eredmények elszallnak.

(#138400) batai15 válasza #20844032 (#138397) üzenetére


batai15
félisten

B+ olvass már vissza.
Komolyan nem elég hogy nem megy a játék, de még itt is 3x kell leírni valamit.
Még egyszer :primary az az accaunt amin vettük a játékot, van plus neki minden megy, nekem is kivéve az overwatch. Ő egy percet sem játszott a játékkal.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.