Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138501) #20844032 válasza SH4D0W2011 (#138500) üzenetére


#20844032
törölt tag

Igen, ez valszeg másabb. A shareplay ugyebár streamingre épül. Itt ha jól értem letöltődik a másiknak is a játék.

(#138502) toompa válasza Batistuta7 (#138498) üzenetére


toompa
őstag

Három féle sw limited gép került forgalomba.
Anno fat gép és most slim és pro.
Ha fat géphez vette vagy kapta anno akkor v1,ha slimhez vagy prohoz mostanában,akkor v2.
Ennyire egyszerű.
V1-est már nem érdemes megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#138503) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,

Elvileg (IGN szerint) akcióban van a Deus Ex: Mankind Divided – Season Pass.Ha a storeban rámegyek a dealre, valóban ott szerepel, de teljes áron.
Most akkor mégsem akciós?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#138504) vg válasza oriic (#138479) üzenetére


vg
addikt

Most tényleg az a történet, hogy az anyuka hamvait akarják elvinni valahova és közben szétvernek minden istent? Őőőő?

(#138505) saelin


saelin
veterán

Ismerős venne egy ps4-et és érdekes kérdéssel állt elő. :U
Ugye ha sleepbe teszed a gépet akkor a háttérben közbe tölti a játékot. Ez ugyan így van a lemezes játék telepítése közben is? Ha sleepbe kerül telepítés alatt a gép, akkor úgy is másolja a fájlokat?

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#138506) pulffy


pulffy
őstag

Hali, szerverek feletek mennek?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#138507) marilllyo válasza alratar (#138503) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem sajnos. Egy napig (se) tartott az akció. Szerintem meggondolták magukat...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#138508) ViktorHUN79 válasza koncsik (#138497) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Ez elsőre elég izléstelennek tűnik!

(#138509) alratar válasza marilllyo (#138507) üzenetére


alratar
addikt

Szemetek. (kinyírták Kennyt)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#138510) koncsik válasza ViktorHUN79 (#138508) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K Inkább bűn ronda... fekete grip-ek segítenek egy kicsit. Csak sötétben játszok vele, különben csak nézem és nem értem, hogy ez hogy sikerült így. Tie Fighter alakú ds4 jobb lenne, még ha játszani alkalmatlan is lenne. :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#138511) koncsik válasza alratar (#138503) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én megcsíptem 1844 Ft-ért, de ez gondolom nem vigasztal. :(

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#138512) prokxy


prokxy
veterán

Srácok a PSN-nel van vmi? Borzalom lassú minden, alig tölt be vmit, csak teker a trófeáknál, mindenhol kb...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#138513) ViktorHUN79 válasza koncsik (#138511) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Szerintem a hátadmögé kéne tenni a két kezed és úgy játszani, akkor nappal is lehet,így egyből állítasz a nehézségen, tehát ezzel a speciális módszerrel plusz játéknehézségi fok is lett a játékhoz készítve.

(#138514) alratar válasza koncsik (#138511) üzenetére


alratar
addikt

Nos nem. :P

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#138515) dunc válasza prokxy (#138512) üzenetére


dunc
nagyúr

(#138516) Xaels válasza prokxy (#138512) üzenetére


Xaels
félisten

Igen szarakodik a PSN, egyébként a konzolon is meg tudod nézni a szolgáltatások állapotát Settings/Network alatt bedobja böngészőben az oldalt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#138517) prokxy válasza Xaels (#138516) üzenetére


prokxy
veterán

Ok, kösz. :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#138518) koncsik válasza ViktorHUN79 (#138513) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:))
Vagy kidobom és megpróbálom az Mi A1-gyel vezérelni a PS4-et, az nagyon bejött ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#138519) belan válasza sting2 (#138440) üzenetére


belan
addikt

Jó tv én is majdnem vettem xe9005 de végén oled tv lett nem bántam meg

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#138521) Wlac válasza prokxy (#138512) üzenetére


Wlac
Ármester

Nekünk halott volt egész este, a friend list végig nem jött be, az online játék teljesen instabil, úgyhogy nem erőltettük a dolgot. A kártyaadatokat pedig gyorsan töröltem, nehogy kiderüljön, hogy megint hackről van szó...

“The wha-"

(#138522) Rigormortiis válasza danielgalaxy (#138474) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Oké, értem én, hogy fújfúj EA, csak az a baj, hogy egy olyan játékot és fejlesztőt rúgtak ezzel pofán (a gamer közösség), akik ezt nem érdemelték meg.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#138523) Neoteric


Neoteric
addikt

US Storeon PS Essentials Sale van, elég sok minden le van akciózva.
+ van egy 10%os kupon kód is, ami a teljes kosár tartalmának összegéből jön le checkoutnál ezeken felül.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#138524) saelin válasza Wlac (#138521) üzenetére


saelin
veterán

Nekem fortnite alatt kikapcsolt a gép addig próbálta betölteni a játékot... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#138525) sutyesz96 válasza saelin (#138524) üzenetére


sutyesz96
őstag

Szintén. :D

Közben megnéztünk 2 rész Black Mirrort, gondoltam csak a Fortnite szerverekkel van a szokásos gond, de ezek szerint nem. :Y

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#138526) toompa válasza saelin (#138505) üzenetére


toompa
őstag

Nem telepít játékot lemezről rest módban.

(#138527) koncsik válasza ViktorHUN79 (#138513) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bocs összekevertelek egy másik Viktorral :R (Viktor0610)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#138528) Djuree


Djuree
félisten

hát szétkaptam a gépet, kiporoltam, újrapasztáztam. nem egyszerű azt kell mondjam. minden szart szedtem már szét (meg utána össze is raktam, többnyire :)) ), de ez azért nem volt egyszerű művelet, nem fogott ki rajtam azért. :)
alig volt poros, meg a paszta se volt még nagyon vészesen kemény. pedig legelső ps4, még start-kor vettem.
na mindegy, hátha halkabb lesz kicsit...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#138529) marilllyo válasza Djuree (#138528) üzenetére


marilllyo
veterán

Én is újrapasztáztam anno az 1116A-t egy kis MX4-gyel de a világot nem váltotta meg. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#138530) eisento válasza marilllyo (#138529) üzenetére


eisento
addikt

Detto...

Szerintem jatektol is fugg hogy mennyire porog a venti... mert pl knack 2-nel sokszor majd elszall a pro-m is gta v alatt meg tok kussba van... Lehet hulyeseg de szerintem sok jatekba be van kodolva venti vezerles is vagy tokom tudja de fura...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#138531) Schweini


Schweini
tag

Sziasztok!

Most hogy válság van PC fronton én is azon gondolkozom PS4-re váltanék. Volt már több Xbox-om is, azokat szerettem, de az exklúzív címek miatt most mégis inkább a Sony felé mennék.

Az első kérdésem, hogy full hd tv mellé megéri-e a pro?
Mostanában nem tervezek 4k-s megjelenítőt vásárolni, se PS VR-t.

Használtan érdemes-e ilyen gépet venni? Garancia lejárta után meddig szokták bírni? Tudom ez nyilván relatív mert függ attól is hogy ki használta és hogyan.

Előre is köszi!

(#138532) zzola válasza Schweini (#138531) üzenetére


zzola
félisten

Összefoglaló?
[link]

(#138533) #20844032 válasza eisento (#138530) üzenetére


#20844032
törölt tag

A játékba nem lehet ventivezérlést tenni, a venti fordulatszáma attól függ mennyire terheli a játék az APU-t. A GTAV azért nem pörgeti mert nem kapott pro patchet, ilyenmódon gyakorlatilag ostoboid üzemmódban fut a gép még boost modeban is. A knack2 meg a szart is kitiporja belőle. Nálam amúgy nem volt túl hangos a knack2 alatt sem.

(#138534) Schweini válasza zzola (#138532) üzenetére


Schweini
tag

Ezt elolvastam, de nem írja, hogy Full HD-n jobbak lennének a játékok. De akkor majd utánanézek még jobban.

(#138535) prokxy


prokxy
veterán

Srácok, pls help.
Új játék kiadásánál melyik szokott olcsóbb lenni ps+szal? A dobozos vagy a digites? (tudom, dobozra nincs ps+)
GoW miatt kérdezem, mert ugyanúgy legyen már meg akkor mindkettő. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#138536) 30z.Samu válasza Schweini (#138534) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Slim 1080p-ben küldi a "jelet", míg a Pro 1440p-ben és azt sűríti le 1080p-re fHD TV esetén.

Sic Parvis Magna

(#138537) marilllyo válasza #20844032 (#138533) üzenetére


marilllyo
veterán

Meg azért lehetnek itt programozásbeli gondok is.
Azért egy Temple of Osiris eléggé indokolatlanül csinál TU-104-est a PS-ből. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#138538) #20844032 válasza marilllyo (#138537) üzenetére


#20844032
törölt tag

Persze, de itt most a ventifordulatszám(és a felhasználó) szempontjából nem érdekes, hogy indokoltan vagy indokolatlanul terheli az APU-t :)

Egyébként fura amiket itt olvasok. Nekem mind az 5 fatem, meg főleg az az egy szerencsétlen nyomorult slimem sokkal-sokkal hangosabbak voltak, mint a pro-im.

30z.Samu: ez az 1440p ez honnan jött? :D Nincs ilyen. Van ami 1800p-ben megy, van ami 2160p-ben, meg van ami dinamikusan változtatja, meg százféle felbontás használnak.

[ Szerkesztve ]

(#138539) danielgalaxy válasza Rigormortiis (#138522) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Az egyik legnagyobb olyan cég, aki előszeretettel szórja meg a játékait teljesen felesleges mikrotranzakciós "meglepikkel" - sőt, erre épülő játékuk is van, több platformon -, az EA, szóval üssék csak, én azt mondom.

(#138540) mcwolf79 válasza danielgalaxy (#138539) üzenetére


mcwolf79
veterán

Csak az a baj (mint már kitárgyaltuk), hogy ez nem új dolog volt. Ez már évek óta jelen van kisebb-nagyobb mértékben. De most egy olyan játéknál borult ki a bili,ami nem érdemelte meg.Ha nem SW-játék lett volna nem lett volna ekkora lázadás. Ezt csak az internetes közösség fújta fel, és olyanok helyeseltek bőszen, akik a játék közelében sem voltak, maximum Youtube-on láttak játékmenetet. A csordaösztön meg ugye dolgozott, mert ha a sok netes médium elkezdte a köpködést akkor xy miért ne állt volna be a sorba :F
És mielőtt még nekem esik valaki leszögezem: a mikrotranzakció ilyen formájával én sem értek egyet , de ebben a formájában a SWBF2 nem érdemelte meg, mert maga a játék marha jó lett. Aki béna az hiába vett csillió star-card-ot, azt ugyanúgy xarrá lőtték. Akkora előnyt nem lehetett kapni a star-card-ok által, ami megborította volna a balance-ot. nulla kártyával is lőttem halomra 3-4-es fejlesztésű star-card-os játékosokat, most meg engem is vannak akik lelőnek, hiába van már szinte mindenen 3-4-es szintű fejlesztés.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#138541) Djuree válasza mcwolf79 (#138540) üzenetére


Djuree
félisten

"SWBF2 nem érdemelte meg, mert maga a játék marha jó lett"
ez azért erős túlzás...sajnos olyan mint az 1, bár kicsit tovább tart mielőtt unalomba fulladna az egész....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#138542) danielgalaxy válasza mcwolf79 (#138540) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Viszont, ha nem történik semmi, akkor előrelépés se lesz ez ügyben. Egy ilyen akció elgondolkoztatja a többi játékgyártót is. Star Wars vagy nem, ez a legkevésbé sem számít, a lényeg, hogy valami történjen az irányba, hogy a fejlesztők észrevegyék, a játékosoknak tele a töke a mikrotranzakciókkal, és pár év után itt az idő, hogy behúzzák a féket, vagy legalább ne ekkora önbizalommal nyúljanak a tárcánk után.
Az EA-nak amúgy is nagy rutinja van már a mikrotranzakciók kiváltotta rajongói gyűlölethullámmal, szóval szerintem nem kell nagyon aggódni értük. Túlélik.

[ Szerkesztve ]

(#138543) dollarZ18


dollarZ18
tag

Ismét akciós a Deus Ex season pass: 1844 Ft.

(#138544) Helmoras


Helmoras
őstag

Reggelt! :)

Kis közvélemény kutatás lenne részemről, én kipróbáltam és tetszik is igazából csak nem tudom ki akarok-e adni most ennyi pénzt friss PS tulajként új címre holott csomó régebbit is tudok játszani.

Ki vesz innen Monster Hunter World-öt ?:)

Az online része érdekel, ezért is a kérdés, a kompetitív online játékok nem jönnek be annyira, leszámítva egy fifát vagy rocket legue-et, a coopos gamek annál inkább.

(#138545) 3L1T3 válasza Helmoras (#138544) üzenetére


3L1T3
addikt

Én veszek Monster Hunter-t, de még nem döntöttem el hogy Pro vagy X-re.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#138546) FollowTheORI válasza #20844032 (#138533) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ventivezérlés nem, de frame rate limit lehetséges... és ha nem kell pörgetni a limit miatt, akkor nem fogja... (ha belül tud maradni TDP vagy hőmérséklet kereten belül így). :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#138547) FollowTheORI válasza Djuree (#138528) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem ezt csak a venti cseréjével lehet igazán csendessé tenni, igaz sokat kell ötletelni hogy szépre csinálja az ember, de nincs más mód amennyire én láttam.

Viszont van pár ötletes mod. :K

Odateszel egy 14-es noctua-t pl, meg kialakítod hozzá az új szélcsatornát és csöndben lesz max-on is.
Persze sajnos ehhez szét kell picit vágni a borítást. :(

Vagy lehet reménykedni jön még majd egy slim pro kiadás hamarosan. Pl a 7 nanos AMD chipek gyártásának beindításakor év vége felé vagy jövőre (19-ben).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#138548) prokxy válasza Helmoras (#138544) üzenetére


prokxy
veterán

Még nem tudom, nem volt rossz a béta, de annyira nem fogott meg...3 szint lett meg, a legutolsóra már elment a kedvem... :/ Viszont ha látok egyet jó árban, akkor lehet lecsapok rá, coopban, ismerősökkel multizni jó lehet. Ill. változatosan lehet harcolni benne.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#138549) Bencus88 válasza saelin (#138495) üzenetére


Bencus88
nagyúr

nem csodalom elég "hideg" hónapok elé nézünk az idei évben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#138550) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Hát én a Detroit-ot jobban várom... ez a GoW eléggé ráérős lesz nekem majd később is bőven jó, annyira nem mozgatta meg a fantáziám... bár megvettem a III-at énis a géppel anno, majd belenézek, de nem prioritás. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.