Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#120251) joergie válasza DaveHutt (#120250) üzenetére


joergie
őstag

Igen, hát az az 1 fok ágyúsüllyedés különbség többnyire összeadódik a frontpáncél gyengeségével, szerintem pont ez az(meg az 5kmh különbség), ami miatt előbb az obj140et érdemes. Összességében még mindig nehéz belőni az obj140 tetejét, az csak közelharcban csikicsukiban lehet veszélyes.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#120252) DaveHutt válasza joergie (#120251) üzenetére


DaveHutt
őstag

Teljesen mindegy, 160 vagy 180 mm, egyedül tier 7 és 8 scoutoknál számít. Vagy autobounce szögbe állítod, vagy mindegy. Az ágyúsüllyedés meg mindegy, miután a T-54-ből jön az ember, remélhetőleg megtanulta az 5 fokot használni.

(#120253) jagada válasza DaveHutt (#120252) üzenetére


jagada
őstag

Én most vettem meg a T-62A-t eddig nagy csalódás, boldog boldogtalan belövi szemből. Tornyozni meg nem nagyon lehet, ha nincs csőlehajlás.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120254) DaveHutt válasza jagada (#120253) üzenetére


DaveHutt
őstag

Talán meg kellene tanulni a helyeket, ahol el tudod rejteni a tested?

(#120255) jagada válasza DaveHutt (#120254) üzenetére


jagada
őstag

Ha beállsz egy helyre 100%, hogy az arty kicsap. Csatánként tízből kilencszer 3-3 arty van, mozgás közben is folyton lőnek, ha megállok, máris a garázsban találom magam. És most ne gyere azzal, hogy tanuljam meg az artysafe helyeket, mert olyanok nincsenek.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120256) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Sikerült bannoltatnom magam. :DDD #nokappa

Sajnos/szerencsére a csapattársam blokkolt/lökdösött fél percig, meguntam és megmutattam neki, hogy kell Lttb-vel penetrálni a E50M-et, a 5x lövésnél jött a pihi. ;]

(#120257) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Egy kis T4 kacsavadászat :DDD

(#120258) fradi81 válasza grizlisandor (#120256) üzenetére


fradi81
veterán

GG, mennyi idő? :)

moto g72, Ninebot d28e

(#120259) zodo válasza DaveHutt (#120250) üzenetére


zodo
nagyúr

Nyilván nem holnap lesz meg de még a karácsony is kérdéses hogy kezem alá kerüljön bármelyik is ill. biztosa kipróbálom őket a tesztszerveren de jobb mások tapasztalatait is kikérni.
Addig nagyon sok kör kell a T-54-el és nagyos sokat kell tanulni.
Végre felkerült a nagy löveg is de előző 14 csata sem volt rossz gép, remélem innentől pusztítóvá válik. :)
Köszi a gyors elemzést!

Szerk:

Többieknek gratula az Ász körökhöz!

[ Szerkesztve ]

(#120260) szbalogh válasza grizlisandor (#120256) üzenetére


szbalogh
őstag

Majdnem összejött nekem is tegnap. Már kék voltam mikor véletlenül kilőttem egy csapattársat... de úhy látszik a legutóbbi patch óta többet enged meg a szerver ;]

Nick: HE_Storm

(#120261) grizlisandor válasza fradi81 (#120258) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem figyeltem, mert ment a rage és Alt + F4. :DDD

(#120260) szbalogh: Én nem kékültem, hanem jött a banhammer. ;]

(#120262) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Meglett az 50k spotting. Hát basszus kiégtem. WZ-132, RU 251 ment az első 30 csatában ma, csak spottolható pálya nem jött egy se. A végére már sorba toltam inkább tier 10 meddel, hogy spot és dmg is legyen, mert ha csak a spot teljesítményt nézzük, na az siralmas.
Nem elég, hogy szarok a pályák, de minden meccsben van még 3 szerencsétlen light mellettem, akikkel egymás elől vesszük el a kevés spotot.
De legalább megvan, soha többet ilyet.

(#120263) fradi81 válasza DaveHutt (#120262) üzenetére


fradi81
veterán

Észrevettem én is, nem lehetett lighttal csinálni semmit.

moto g72, Ninebot d28e

(#120264) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Ma esti ráadás, köszönjük az ISU-152-nek.

(#120265) grizlisandor válasza DaveHutt (#120264) üzenetére


grizlisandor
addikt

Megsimogatta a felső frontot? :DDD

(#120266) galervin93 válasza DaveHutt (#120264) üzenetére


galervin93
őstag

Nem értem. Azt kell nézni, hogy belőtte a frontot? Viszonylag magasan volt hozzád képest, az effektív páncél így kisebb, mintha szemből lőtt volna, neki meg elég komoly átütése van...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120267) DaveHutt válasza galervin93 (#120266) üzenetére


DaveHutt
őstag

700 csata alatt az első alkalom, hogy beütik azt a lemezt.

(#120268) jano_77


jano_77
nagyúr

Msánál is szarakodnak a szerverek? 600 körüli ping van mindkettőn már a garázsban!? Ez qva jó, mert így biztosan nem lesz meg a küldim az 50K spottal. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120269) h1mpi válasza jano_77 (#120268) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem ez reggel eldőlt, amikor elindultunk kirándulni a Mátrába :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120270) csapee válasza galervin93 (#120266) üzenetére


csapee
senior tag

+1
286mm +-25% nem viccel :Y

Még egy Maus felső frontjára is lett volna esélye.

Csapee

(#120271) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ez a kép tökéletesen jelzi miért van szükség rebalancra szükség a HT-ok esetében és a medek HEAT sebzésének csökkentése érdekében. Ezeket mind szemből kapta, kivéve az első saját csapattárs által kapott sebzést a seggébe :U

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120272) wwenigma válasza h1mpi (#120271) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

-30% és mennyiségi korlátozás jön, szvsz kevés lesz... :(((

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#120273) lacibacsi


lacibacsi
addikt

A lassan két éve tartó "patópálság"-omnak köszönhetően annyi free xp-m van, hogy a T-54 kifullozása mellett marad még bőven a kamrában. Tartogathatnám is, de úgyis mindig gyűlik annyi, amennyi szükséges, így csinálnék egy nagyberuházást...

Két opció van, amelyek közül az egyikkel tudnék élni, ehhez kérek véleményeket.

1. Az AMX 13 75-ről egyből át tudnék ugorni az AMX 30-ra vagy a kis BC-re. (A nagy BC az egyik célom, tehát inkább erre mennék.)
Miért hagynám ki a 8-ast? Ahogy nézegetem a korábbi hozzászólásokat, AMX 13 90-ről inkább vagytok negatív véleménnyel, mint pozitívval, én meg nem vagyok egy akkora scout-man, hogy jól kézben tartsak egy nem túl jó tankot.
Nem lenne fullos a tank, de a keretből még futná a középső ágyúra is.

2. Tiger (P)-ről tudnám folytatni a Bélával. A Maus (bár egy használhatatlan tank úgy általában) mindenképpen be van tervezve, az Obj. HT15 küldetéséhez, de a T55A-hoz még a Béla is elég lenne.
Miért hagynám ki Aladárt? Párszor lehúztátok, ráadásul ismerősöm is van, aki emiatt a tank miatt állt le a vonallal.
Bélára fel tudnám tenni a X-es ágyút is, tehát teljesen fullosan tudnám használni.

Mennyire kínlódás a két említett 8-as tank? Van értelme így átugrani őket, vagy meg lehet találni bennük a szépséget (mint a csúnya lányban négy feles után...)? Nem feltétlenül akarom én elkölteni az összekuporgatott javaimat, de ha tudok magamnak spórolni egy kis nyugalmat, akkor bevállalnám?
Szerintetek?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120274) kchryss válasza wwenigma (#120272) üzenetére


kchryss
addikt

Jó is lenne, Még ennyi sem lesz belőle szerintem. Elég nagy volt az ellenállás a sandbox szerver első iteráció után. Sok goldspammer meg fogja vétózni és semmi sem lesz ebből a prém ammó nerfből. De ne legyen igazam. :)

(#120273) @lacibacsi:
Én örömmel húztam ki régi accomon a 1390-nel a két 9-es medet. Mondjuk nekem jobban kézre állnak az autoloader tankok. Valahogy jól meg tudom érezni mikor kell velük megindulni és ezzel a kompenzálom a hiányos többi képességem. :D
Aladár bent van a garázsomban, de még nem mertem menni vele. A két opció közül én azt ugranám át. A Maus meg ki tudja talán a rebalance után használhatóbb lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#120275) csapee válasza lacibacsi (#120273) üzenetére


csapee
senior tag

Az a 8-as Amx pedig nem rossz. Az Aladárt nem ismerem, de csatában nem tűnt kemény ellenfélnek (én azt skippelném).

Csapee

(#120276) rlazol válasza lacibacsi (#120273) üzenetére


rlazol
addikt

azért vigyázz arra, hogy egy esetleges átugrás esetén (nem tudok véleményt nyilvánítani, francia vonalat nem ismerem, Aladárra nem emlékszem és amúgy is béna vagyok a német heavykkel :( ) a Bélára hiányozni fog a legnagyobb motor (ami úgy közös az Aladárral) és hát mondhatni NAGYON fog hiányozni... illetve legyen elég free-d a toronyra és a láncra is, mert a nagyágyú (E75ről van meg vagy az is freeből menne?) anélkül nem megy fel.
a francia vonalon így nem lenne lehetőséged az AMX30 vonalat is kihúzni - ez persze nem biztos, h téged zavar :) ill. pár 10k free ott is kelleni fog a nagy ágyúra, nem akarsz 144/202 pennel menni T9-10ben.

ui.: nekem most 200k free-m van. Azt tervezem, megvárom vele, amíg 0-ról ki tudok húzni egy vonalat ;]

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120277) wwenigma válasza rlazol (#120276) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

ISU felé ne menj, Obj704 utan 300k a 10es. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#120278) jr1994 válasza lacibacsi (#120273) üzenetére


jr1994
addikt

Szerintem kompletten ne ugorj át egész tankokat kipróbálás nélkül, sosem csináltam ilyet tier5 fölött és nem is tervezem. Szerintem azért adj nekik egy esélyt, hátha kiderül hogy nem is olyan rosszak mint mondják, és legfeljebb buksz egy kis kreditet.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#120279) galervin93


galervin93
őstag

Nos egy újabb pálya, amit felvehetünk a "felderítésre alkalmasak" közé: [link] :)) (Megvolt már korábban a hétezer, csak mindig meghaltam.)
Ez egyben válasz is lacibacsi kollégának, de legalábbis megfontolandó tény a 13 90-nel kapcsolatban, hogy mind aktív (ez is az volt), mind passzív szpotra kiválósan alkalmas ez a masina, nem beszélve a sebzésosztásról.. :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120280) jano_77


jano_77
nagyúr

El sem hiszem - minden összejátszott hogy ne sikerüljön -, de végre valahára, csak sikerült össze szednem az 50K spotot.....hogy rohadjon meg! :K
Ma 24 csata és 2 Malinovkát kaptam össze-vissza, ebből egyiken majom csapattal, a másikon - ez volt az utolsó csata, amivel végül sikerült - igaz csak 300 dmg hiányzott, de sikerül 4700+ spottolnom és 1000+ sebeznem Buldoggal. :B De talán az egész grind alatt ez volt a legnormálisabb csatám, ami a spotot illeti. Volt itt himmelsdorf és még jó pár olyan map, ahol spottolni csak jó szerencsével lehet. :W
No meg "szerencsés" voltam a csapat elosztásokkal is mint mindenig. Köszi WG. :o
Viszont a kis AMX 12t még mindig remek kis jószág, szeretni fogom. :K

Így azért nehéz volt:

Kemény vagyok, Kőkemény (nem is vettem észre, hogy ilyen plecsni is van :D ):

Ilyen ping-el kellett játszanom, ez sem könnyítette meg a helyzetemet - fél óránként indítottam újra a tetves Telekomos modemet: :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120281) jagada válasza galervin93 (#120279) üzenetére


jagada
őstag

Egy replayt felraknál?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120282) emre válasza lacibacsi (#120273) üzenetére


emre
veterán

A 13-75-öt talán, de a 13-90-et semmiképpen nem hagynám ki.
Egyrészt nem lesz képzett legénységed top tierben, másrészt valamivel kellemesebb dolog T7-től kezdődően megismerni ezeket a gépeket. Én a T55A light küldetések teljesítésekor húztam ki az AMX30-at 13-90-el. Mire végzel ezekkel a küldetésekkel neked is meglesz mind a két 9-es. ;]

A VKA egy bitang jó tank csak a MM kegyetlen vele, mert a Tiger2 kis lövegével kell érvényesülnie ugyanott.
Nekem azon a vonalon csak a TigerP volt szenvedős a sebessége miatt.

Szóval én a free xp-t félretenném a modulok fejlesztésére, és inkább játszanék velük, egyik gép sem vállalhatatlan. Ráadásul a 10-es bat-re sem kis összeg a top löveg, oda is jól jön majd a free.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#120283) jagada válasza lacibacsi (#120273) üzenetére


jagada
őstag

A 13 90-nek két nagy hátránya van, mégpedig az, hogy roppant mód költséges a puffogtatás, és előfordult már nem egyszer, hogy csata végéhez közeledvén skulló nélkül maradtam. A másik pedig, hogy meg kell állni a lövéshez, és nagyon lassan tolja ki a tárat, addig simán be lehet kapni 2 lövést egy tanktól, hát még ha fókuszt is kap az ember. Amúgy mobilis, meg állat a camoja.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120284) jagada


jagada
őstag

A héten nem lesz a 100 éves küldi sorozatnak folytatása? :F :F

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120285) jano_77 válasza jagada (#120284) üzenetére


jano_77
nagyúr

biztos lesz, csak hát az EU staff ugye nem a leggyorsabb ezt jól tudjuk. :N
Naptár szerint 08.31-től lesz a 3. hét. Mondjuk ez azért fura, mert a 2. hét addig tartana elvileg, de ugye a wotinfo.hu és ingame is az látszódott, hogy ma reggel 7-ig van a 2. hét!? Akkor nem tudom. :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120286) DaveHutt válasza lacibacsi (#120273) üzenetére


DaveHutt
őstag

Egy harmadik vélemény: hagyd a VK vonalat egyelőre, inkább maxold a 1390 és Batchat AP moduljait freeből. Meg kell tanulnod velük játszani, hogy ne menjen a nagyBat rovására.

(#120287) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Köszönöm a hozzászólásokat!

(#120274) kchryss: Nekem az is elég, ha csak annyit tud a Maus, hogy pattint 15k-t... ;)

(#120276) rlazol: A Bélára meg lenne a lánc-torony-nagypuska kombó is. Azért írtam, hogy gyakorlatilag fullos lenne. Az AMX 30 vonal is érdekelne, persze. De amennyit mostanában játszom, nem hiszem, hogy a következő két évben eljutok oda. Akkor meg legfeljebb megveszem a 13 90-et.
(Nem akartam leírni, mert nem akarok irigyeket, de ha már te is coming out-oltál, akkor én is elárulom... Nekem 450k free-m van... :B )

(#120277) wwenigma: Szintén itt hangzott el valamikor, hogy ott meg is kell állni a 704-nél, mert a tizes úgy általában kakibb nála.

(#120278) jr1994: Nem is volt szokásom ez soha eddig. Nagyon kevés olyan tank volt, amit nem bírtam cérnával és kicsit megsegítettem a következő kifejlesztését. Az eddig kifejlesztett kb. 225 tankból szerintem 15-nél több esetben nem fordult ez elő. Most sem feltétlenül ez a célom és lehet, hogy nem is lesz semmi az elképzeléseimből, de érdekes dolog eljátszani a gondolattal.

(#120282) emre: Francia vonalon annyi előnyöm van a legénységgel kapcsolatban, hogy ide pakoltam az első nyeremény csajokat, így most a 1375-ben már 0+2 skilles leányok csücsülnek. Szerintem ez már egy T9 tankban sem lebecsülendő fejlettség.

(#120286) bodry123: A kis Bat nagy ágyúja nem fér bele a keretbe, de majd meglátjuk...

(#120283) jagada: Hát igen, a lőszerhiány már a 1375-nél is gondot okoz néha... :((

Még egyszer köszi mindenkinek a tanácsokat. Még alszom egyet (néhányat) a dologra, aztán meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120288) nyunyu válasza lacibacsi (#120287) üzenetére


nyunyu
félisten

Nekem az is elég, ha csak annyit tud a Maus, hogy pattint 15k-t... ;)

Artyk általában nem így gondolják :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120289) h1mpi válasza nyunyu (#120288) üzenetére


h1mpi
nagyúr

vagy pattintja azt is :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120290) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

a hidden village palyat kivettek a jatekbol?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120291) h1mpi válasza BÁ Nutrition (#120290) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Már régen...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120292) BÁ Nutrition válasza h1mpi (#120291) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak egy replaynem lattam elobb h volt olyan, kar

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120293) h1mpi válasza BÁ Nutrition (#120292) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem volt rossz pálya én szerettem.... most talán nem vennék ki semmit elég jó pályák vannak perpill

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120294) Balesz1899 válasza h1mpi (#120293) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Kár, hogy egy nap max 4-et lát az ember belőlük :DDD

(#120295) lacibacsi válasza nyunyu (#120288) üzenetére


lacibacsi
addikt

Minden csak nézőpont kérdése. ;)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120296) nyunyu válasza BÁ Nutrition (#120290) üzenetére


nyunyu
félisten

Hidden Village, Pearl River, South Coast, Province az jó volt, Portot, Severogorksot is szerettem.

Komarinért, Dragon Ridgeért viszont nem kár, hogy kivették, mindegyik verzióikat rühelltem.

Widepark sem rossz pálya, csak lefokozták max BT6-ra, nagyobb tankok már nem mehetnek rajta.

Stalingrad, Kharkov, Overlord, hopkakedvence pályákkal viszont még mindig nem vagyok kibékülve.

Mondjuk azt nem értem, miért kell 2 Himmelsdorf, 2 Prokhorovka, 2 Ruinberg (igazából három, de a második, égő romos verziót lecserélték a télire.)

Ennyi erővel megtarthatták volna az ~5 évvel ezelőtti bétában szereplő másik Minesot is, amiben bánya helyett radarállomás volt a hegyen.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120297) tarka_szarka válasza nyunyu (#120296) üzenetére


tarka_szarka
tag

Én Komarint szerettem. Nagy szigetharcok voltak.

Province is kedvencem volt, amíg nagy tier is mehetett. Ott volt egy darabig a top xpm és creditem T34-el.

Stalingrad, Kharkov, Overlord nem jönnek be.

WOT account: tarka_szarka

(#120298) tarka_szarka


tarka_szarka
tag

Kirakták a hivatalos hírt. Hétfő reggelig 30k xp és 50k lepattanó. Mausra fel. :-)

WOT account: tarka_szarka

(#120299) jozefgucci1 válasza tarka_szarka (#120298) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hát ez megint nem lesz egyszerű . Tegnap klános küldi miatt kelett összehozni 4K lepattanót az egy hét prémhez és épphogy összejött két óra alatt . Utolsó pillanatokban kaptam egy Proharovkát arty nélkülo ahol középen feltoltam a tornyom és lőhették . Szegény unicum Patton alapból goldal nem tudodtt mit kezdeni velem :P , így neki köszönhetem azt a sok pattintást. Amnúgy ha van arty akkor az lő vagy a csapat nem támogat.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#120300) jr1994 válasza tarka_szarka (#120298) üzenetére


jr1994
addikt

Azzal túl egyszerű :DD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.