Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#120801) xAttilax válasza Dr.Én (#120799) üzenetére


xAttilax
őstag

sok prem tankom van (közte az is6-is) de az lenne az utolsó amit megvennék és az az egyetlen amit megbántam. Lassú, szóval med oldal bukik vele, szar pen, szar ágyú és ezt csak egy kis troll páncél kompenzálja. Persze van akinek jól megy vele meg szereti de nekem nagyon nem állt kézre.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#120802) Enzolord válasza xAttilax (#120801) üzenetére


Enzolord
addikt

Igazából rohadtul RNG függő az IS6.. Ha beadja, 80-100k simán jön, van amikor meg megkúr szárazon az RNG, akkor ha a fene fenét eszik is, nem fogsz átütni semmit.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#120803) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

nerf ide, nerf oda, néha azért még mindig kiadja
<pedoveszély!>

- no es importante -

(#120804) galervin93 válasza kchryss (#120787) üzenetére


galervin93
őstag

Ja, csak nem mindegy, melyik csapatban vagy... :DDD (5 meccs E1-gyel, itt volt meg egyedül a két 10-es td az ellennél, de persze itt meg bedaráltak minket...)
Át is álltam inkább az ST-I-re, két egymást követő meccsen két kísértetiesen hasonló ász, 5000+ sebzés és 4000+ pattanó mindkettőben. [link] [link] és [link] [link] Az előbbi sebzésrekordom lett, de csak utóbbi meccsig... :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120805) h1mpi


h1mpi
nagyúr

QB-nek hogy lehet a svéd prém tankján egyből 6. érzék, amikor azt mondta hogy az első körét mente vele? Vagy Ő így kapja? :F

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120806) vJokka válasza h1mpi (#120805) üzenetére


vJokka
aktív tag

Free Xp to Crew Xp. Hétvégén volt akciós, 1 free XP 5 helyett 10-et ért.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#120807) Antonius1978 válasza Dr.Én (#120799) üzenetére


Antonius1978
addikt

Csak annyit tudok mondani az IS-6 kapcsan, hogy en is azzal gyujtogettem regebb, ha penz kellett.
Mondjuk most van meg par 5-os prem tankom - Turan III prototipus, Chi-Nu-Kai,Excelsior,T 25 - es azokkal is lehet keresni jo korrel prem fiok nelkul 15-20 ezret, az IS-6-al ha sebzel 1500-at egy csataba sima AP loszerrel, akkor jon 20k ez en merem allitani, prem fiokkal meg kb 33k asszem.
A tobbi hasonlo tankrol - ertsd IS3A, Wz111 vagy ilyesmi nincs fogalmam, de azok is erdekelnenek, hogy ott hogyan cseppen a zse.

(#120808) BÁ Nutrition válasza tibi206 (#120798) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Scorpiot szeptember 2-ig lehetett venni ha jól emlékszem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120809) DaveHutt válasza tibi206 (#120798) üzenetére


DaveHutt
őstag

Sokadjára linkelem már ezt a listát, nem tanulnak a topiclakók. :P Vagy mindig jön vki új.

http://www.vbaddict.net/statistics.php?tier=0&tanktype=0&nation=0&premium=0&modeid=0&team=0&battles=1000&groupby=0&fieldname=creditsn&server=

(#120810) Enzolord válasza DaveHutt (#120809) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor már linkelem én is, hogy a linkelők is tanuljanak.. ;] ;] ;]

Kredithozam

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#120811) DaveHutt válasza Enzolord (#120810) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ha mobil oldalon megjelennének a parancsok olyan boldog lennék. :)

(#120812) Enzolord válasza DaveHutt (#120811) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C
Mindjárt kapsz egy figyelmeztetést, hogy szidod az oldalt... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#120813) DaveHutt válasza Enzolord (#120812) üzenetére


DaveHutt
őstag

Óhaj-sóhaj az :)

(#120814) Dr.Én válasza xAttilax (#120801) üzenetére


Dr.Én
veterán

Szeretem az orosz vasat, bejövös kategória..
IS-3...T-10 megtartós nehéz tankok lettek számomra...
a csaták során a az IS-6 is nagyon jónak tűnik..ezért gondolkodok rajt...
illetve amcsi vonalon T26E4 SuperPershing-en...csak igaz apránként kell vennem hogy az asszonynak fel ne tűnjön, mert aztán kapok a fejemre hogy mire költöm a manit... ;]

Antonius1978
azt vettem észre jobb ha több prém tank van, mert kedves WG szeret szívatni...most pl a Mutz használhatatlan... Panther 88 meg nagyon jó csatákat megyek... :B
de mivel már vár rám az IS-7.. na meg T-62 hát kell credit rendesen... :B

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#120815) jr1994 válasza jagada (#120789) üzenetére


jr1994
addikt

Amúgy ez a tank szerintem nem szar.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#120816) Enzolord válasza jr1994 (#120815) üzenetére


Enzolord
addikt

De bizony az... ;] ;] ;]
ÉS a nyolcasa még rosszabb...
De a kilences kárpótol a cseh-nyeségekért... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#120817) jagada válasza jr1994 (#120815) üzenetére


jagada
őstag

Én csak szenvedek vele, nem szeretem, bár lehet, hogy szerepe van ebben a képzetlen legénységnek is, még a majrélámpa sincs kihúzva. Nincs megfelelő gundep, a löveg messzire nagyon pontatlan tud lenni és nem valami mobilis, de legalább nincs páncélja.

A tevepata ezek szerint mégxarabb lesz? Zsír. :W :W

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120818) gardzser


gardzser
csendes tag

Nekem az FCM nagyon bejön.

Ma az első csata ilyen lett.

Bár itt kellet az is hogy a végén oda mozogjanak ahova pingeltem. Mindenesetre jó csata volt.

Viszont ma különös RNG-t kaptam. 8 csatából meglett a 20K xp :D

(#120819) Ric4m0nd válasza Sixkiller6 (#120803) üzenetére


Ric4m0nd
aktív tag

Szia! Van replay-ed erről a meccsről? :) Kíváncsi vagyok rá!

(#120820) Sixkiller6 válasza Ric4m0nd (#120819) üzenetére


Sixkiller6
őstag

elvileg igen, este otthonról felrakom, ha nem felejtem el
nincs benne semmi extra, megyek előre és nyomom a gombot. kb ennyi. de jól esett
10 is meglett volna, csak töltény vagy töltősérülésem volt és lassan ment a hirig már a végén.

- no es importante -

(#120821) Antonius1978 válasza Dr.Én (#120814) üzenetére


Antonius1978
addikt

Termeszetesen jobb ha tobb prem tankod van, hisz ha egyik meg csataban van, maris mehetsz a masikkal.
Raadasul 3 otos szintu premtankot felaron vettem, egyedul a Turan kerult kicsit tobb penzbe, 2 tankot - a TOG-ot es az IS-6-ot a jatekban nyertem.Az IS-6-al meg vagyok elegedve, mert turheto, es penzt is lehet vele szerezni.Persze prem fiokkal meg jobb lenne, de az nincs.

(#120822) nyunyu válasza Antonius1978 (#120821) üzenetére


nyunyu
félisten

Az IS-6-al meg vagyok elegedve, mert turheto, es penzt is lehet vele szerezni.

Feltéve, ha átüt az a nyomorék ágyúja.

2x KV-4 kupola, aztán belemásztam a WZ-111 képébe, hogy legyen némi sikerélményem, erre lefele szorított ágyúval 5x pattantam a hasa tetejéről. :W
Bezzeg az IS-3-akat simán meg szoktam tudni úgy verni, WZ-111-nek meg gyengébb a páncélja szemből...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120823) Enzolord válasza nyunyu (#120822) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát igen.. ha nincs veled az RNG, akkor verheted a zupádat a földhöz, akkor se érsz semmit..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#120824) Warton válasza nyunyu (#120822) üzenetére


Warton
őstag

Nem tudom mit sírtok itt a pen miatt. Nekem KV-5-öm van és így is tök jól el vagyok vele. Töltöm a goldot azt csá. Így is simán kitermelődik az ára.

(#120825) DaveHutt válasza nyunyu (#120822) üzenetére


DaveHutt
őstag

KV4 kupolája asszem 180mm, miért lövöd 175 mm-es AP-val? WZ-111 kupolái papírok, miért nem azt lövöd?

Lehet én vagyok a helikopter, de sztem ez user error.

[ Szerkesztve ]

(#120826) jagada válasza DaveHutt (#120825) üzenetére


jagada
őstag

Ő hard módban szeret játszani :DDD :DDD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120827) Antonius1978 válasza nyunyu (#120822) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, erdekes modon, ez az egyik tankom, amivel esszel szoktam jatszani, persze ha a korulmenyek megengedik.Ezzel ovatos vagyok, tulzottan is, egyes helyzetekben.Leginkabb oldalrol szeretem megloni a tankokat, mert ugy nagyobb a siker :DD
Megkereslek a jatekban, ugy emlekszem, hogy par eve felvettelek havernak, mert mintha jatszodtunk volna par kort egyutt.Es akkor megyunk IS-6-al.
A kep amit mutattal az altalaban 9-es csataban szokott velem tortenni, ha 8-asba rak, akkor elmeletileg meg lehet csinalni azt az 1500 sebzest, 5 loves.
Latom megvan neked a WZ111 is, az milyen az IS-6-hoz kepest ?
Azt nagyon meg akartam szerezni, mert Diegho emlitette hogy jo cucc, de aztan eluntam, vagy nem volt idom vagy megfelelo tankag hozza.Szembol papiron nem erosebb a homlokpancelja ?

(#120828) nyunyu válasza DaveHutt (#120825) üzenetére


nyunyu
félisten

KV4 kupolája asszem 180mm, miért lövöd 175 mm-es AP-val?

Mert egy fedezék mögül kinéző KV-4-nek még mindig az a legvékonyabb pontja, amit az eggyel normálisabb ágyúk általában át szoktak vinni?

Miután rájöttem, hogy esélytelen, inkább kerestem egy másik, lőhetőnek tűnő célpontot, de az sem ment :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120829) tarka_szarka válasza Antonius1978 (#120827) üzenetére


tarka_szarka
tag

A WZ-111 behozásakor nagyon erős páncélzatú gép volt, mellé szép végsebességgel. Sajnos ezt később eléggé lecsavarták, mivel most ritkán pattint és rengeteg az ammorack találat.

Az ágyú szinte ugyanaz, mint az IS6-on, azon nincs mit magyarázni, hacsak annyit nem, hogy az is6-nál APCR van, az WZ-nél meg HEAT.

Én repesszel használom leginkább és néha töltök ap-t, ha adódik alkalom.

Megvenni nem venném. Ingyen jó.

WOT account: tarka_szarka

(#120830) nyunyu válasza Antonius1978 (#120827) üzenetére


nyunyu
félisten

Latom megvan neked a WZ111 is, az milyen az IS-6-hoz kepest ?

Már nagyon régen nem használtam.

Ugyan a sebessége jobb, DE nagyon hiányzik róla a mágikus, mindent elnyelő lánctalp, meg emlékeim szerint szemből jóval sebezhetőbb volt.
Ráadásul az ágyúja ugyanolyan szar, mint az IS-6-é, meg talán a gun depje is eggyel kevesebb. (-5 fok)

Bár most elnézve a modelljét, valamit buffolhattak rajta, mivel abból a szögből ahonnan lőttem az ék oldalát felülről, még mindig 180-190 effektív páncélja van.

Amikor meg hátrébb gurultam, hogy a hasa alját lőjem, akkor persze ő mászott az arcomba.

Mostanában nagyon nincs türelmem a játékhoz, alig várom, hogy összejöjjön a napi 20k XP, aztán szigorúan Alt-F4.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120831) galervin93 válasza nyunyu (#120828) üzenetére


galervin93
őstag

KV-4-nek ha jól rémlik a lövegpajzsa szintén 180 mm, sokkal nagyobb felület, én legalábbis ha tehetem azt lövöm. Persze 175 mm átütéssel necces, ha átüt az már pluszos rng... Gold biztosabb... Persze nyeli a pénzt, de inkább, mint ezen menjen el a csata...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120832) Kelvin


Kelvin
őstag

A t55A küldi arty részét csináltam az elmúlt két hétben, 60 csata kb. és 1800 wn8. Kritikán aluli....De túl vagyok rajta, azonban ht-12-nél elakadtam megint. Szerintem nincs rá igazán alkalmas tankom, se E-100 se Maus. Na mindegy csak meglesz előbb de inkább utóbb. :D

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#120833) galervin93 válasza Kelvin (#120832) üzenetére


galervin93
őstag

Jó neked, legálabb végeztél az artykkal. Én szenvedek a 8-szoros sebzéssel, az istenért nem adja be, csak G.W.TigerP van a garázsban, megfogadtam hogy nem veszek más artyt, pedig lehet hogy kisebb géppel könnyebb lenne...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120834) Greentea válasza galervin93 (#120833) üzenetére


Greentea
senior tag

M44! :)

2x2 néha 5

(#120835) lacibacsi válasza Kelvin (#120832) üzenetére


lacibacsi
addikt

60 csatából végignyomtad a 15 küldetést? Akkor ne panaszkodj szerintem! 1800 WN8-at 60 csatára bárki megadna 15 sikeres küldetésért... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120836) fradi81


fradi81
veterán

Egy Löwe ász

moto g72, Ninebot d28e

(#120837) Sixkiller6 válasza Ric4m0nd (#120819) üzenetére


Sixkiller6
őstag

íme
9 killes OI-Exp sealclubbing

- no es importante -

(#120838) galervin93 válasza Greentea (#120834) üzenetére


galervin93
őstag

Dögöljek meg, inkább nem lesz T55-öm, de be nem ülök még egy artyba, sok ez az egy is :-D A kis FV-t is eladtam, azzal sem ment.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120839) jagada válasza galervin93 (#120838) üzenetére


jagada
őstag

Ugye tudod, hogy arty nélkül is meg lehet szerezni?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120840) emre válasza galervin93 (#120838) üzenetére


emre
veterán

Én arty küldetések nélkül csináltam meg a T55-öt, mert a negyedik után meguntam. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#120841) Kelvin válasza galervin93 (#120833) üzenetére


Kelvin
őstag

M40/43-al toltam végig, persze az első egy néhány már megvolt.
Az a gond, hogy a med küldetés is ott akadt meg, hogy nyírjak ki egy két szinttel nagyobb nehéz tankot. Csak a Pershing van a garázsban t10 alatt....
A pattintós úgyszintén elég nehéz...
Amúgy mindet meg akarom csinálni mert az összes csaj kell :DDD

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#120842) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

epp leszidtam a wargames-t, aztan kovetkezo meccsen be is adta :)
mrSchefftol ellestem egy poziciot aztan szetlottem mindenkit :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120843) galervin93 válasza jagada (#120839) üzenetére


galervin93
őstag

Természetesen, de a TD és a HT közül valamelyiket skipelném ha lehet, inkább a TD-t. Igaz van 9-es WT-m (az egyetlen TD a garázsban), de nincs kedvem hátul kempelni egy bokorban (többek közt ezért is nincs meg ilyen küldetés, hogy "sebezz 3000-et úgy, hogy nem fedeznek fel" --> magyarul kempeljek. Nekem ehhez nincs ingerenciám, ez nem játéktudás, hanem szerencse.). A HT még talán nem vészes, de ott is foglaljak/védjek bázist, meg egyéb nyalánkságok... Az ilyen hülye küldetések miatt vagyok elakadva, amihez kell valami gógyi, azok már többnyire megvannak, ami szerencse kérdése, az nincs. Persze nem csak erre fogom, innen is rengetegen megcsináltátok már ezeket, simán teljesíthetők, szóval én is sz*r vagyok, ez okés. De hogy ne a tudáson, hanem a szerencsén múljon egy-egy küldetés, ez nekem nem bejövős.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120844) jagada válasza BÁ Nutrition (#120842) üzenetére


jagada
őstag

Grat! Replay van?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120845) BÁ Nutrition válasza jagada (#120844) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem mentettem el, de meg nem mentem azota, akkor visszakeresem mit kell csinalni aztan feltoltom :)
rohadt sokat misseltem, 62 loves lett :D de tier 4ben lenyegtelen ugyhogy nem sporoltam

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120846) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#120845) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

replay
visszanezni hogy kell?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120847) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Ma semmi nem akart összejönni. Zömében vesztes csaták, a győztesekben nulla közeli sebzés. De a végére kaptam egy jó éjt puszit Serbéktől...

T-55A TD-14, egyedül... :D

Sima kacsavadászat volt, tanulni nem lehet belőle, de ha valakit érdekel, akkor itt a replay

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120848) #70516736


#70516736
törölt tag

felteszek egyet én is

kellett rohangálni maradt egy chaffe egy t28 egy prém t28 egy grille meg egy fv arty

[ Szerkesztve ]

(#120849) Atti777 válasza BÁ Nutrition (#120846) üzenetére


Atti777
senior tag

A grafiaki beállításokon változtathatnál, az a 20-25 fps nem segíti az eredményes játékot, meg esetleg az egérbeállításokat is meg kellene nézni, sniper módban mintha nem tudnál pontosan célozni, de lehet az is az alacsony fps miatt van

Путин, иди нахуй!

(#120850) BÁ Nutrition válasza Atti777 (#120849) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azert ilyen mert most anyam notijan jatszok ket het szabim van, fullhd felbontas szinte minden low beallitassal es ennyit bir, alacsonyabb felbontasnal nem tudtam jatszani se, mintha nem lett volna teljes a latomezo, nagyon fura volt, az oldalso felratok(tankok nevei, tier stb) tul sok helyet betakartak, es zavart.
ill azert is ilyen mert nem szukul eleg gyorsan, messzire lovoldoztem es szoras is van, azt az st 39 vagy mi tankot eleg nehez volt eltalalni, ill ugye itt sporolni a loszerrel nem kell semmit. szerintem ha nem ott allok siman kikapunk, meg azt is vedd bele h noob is vagyok :)
wn8 mar emelkedik mondjuk tegnapra adott 1500korul, pedig jol se jatszottam. az eleje meg jo ideig le fogja huzni, de mondjuk nem a szamoknak jatszok alapvetoen, azt is tudom h masik ilyen jatek nem kell, kikacsolodasnak eleg eg szimpla fps ahol beallitod easyre az ellent aztan losz, vagy nezed a szep grafikat. itt meg csomot kell kepezned magad h jo legyel. :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.