Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#119851) Calibos válasza h1mpi (#119848) üzenetére


Calibos
addikt

ellenfélként a páncélja miatt elkerülöm.

(#119852) emre válasza Calibos (#119851) üzenetére


emre
veterán

Az a baj, hogy csak sidescrape-re jó.
A hasát és a torony tetejét épp ahogy az is3-on is a lemezt belövik, lassú, és nincs gun dep.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#119853) h1mpi válasza emre (#119852) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen ezeket sorolták fel hátránynak, ami nem éppen hízelgő :P Mind1 neki kezdek az IS3 vonalnak a KV-85-től

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119854) rlazol


rlazol
addikt

nem kell ide Malinovka - halad ez a küldi rendesen, 20 csatából ugyan csak 9 győzelem, de már a mai penzum túlteljesítve és hol van még a vége?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119855) h1mpi válasza rlazol (#119854) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kedvet adtál :) Ma neki ugrok a 30K xp gyorsan megvan, utána meg spotolok

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119856) nyunyu válasza h1mpi (#119855) üzenetére


nyunyu
félisten

Tegnapi mérleg: 30k XP meglett 3 óra alatt prém nélkül, tank duplázgatásokból, aztán 9k spotot sikerült összevakarni másfél alatt.
Aztán este játszhatatlanná vált az EU1.

Röhej az, hogy a legjobb spotos köröm Hellcattal lett meg, nem a T71/Bulldog/WZ-131 trio tagjaival.

Ma kipróbálom a nagy medes tippet, de nem nagyon szeretek T9-T10 dögökkel menni, mert prém nélkül hamar lenullázzák az ember kredit egyenlegét. :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119857) Warton válasza h1mpi (#119848) üzenetére


Warton
őstag

Szerintem nem. Az egyetlen tizes tank, amit eladtam. Valahogy gyengécske a többiekhez képest. Már nincs meg egy ideje, de pl. a mostani OP E5-höz képest a kanyarban sincs.

(#119858) h1mpi válasza nyunyu (#119856) üzenetére


h1mpi
nagyúr

9-es Patonnal jól lehet spotolni :)) brutál látótávja van ;)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119859) nyunyu


nyunyu
félisten

Jól van, potom másfél óra alatt sikerült ugyanolyanra konfigurálnom a playersPanelt, mint ahogy 9.14 alatt kinézett.

- spottedMarker helye eddig a tankikon képernyő széle felőli végétől volt számolva, most a másikról (eddigi X-hez adj hozzá 80-at)
- standard oszlopok sorrendje megváltozott, korábban név, frag volt a sorrend, majd tank típus, tank ikon. ("standardFields": [ "nick", "frags", "vehicle" ],)
- be kellett állítani a fragsWidth, nick[Min|Max]Width, vehicleWidth értékeket, hogy passzoljanak az egyedi felirataimhoz

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119860) nyunyu válasza h1mpi (#119858) üzenetére


nyunyu
félisten

9-es Patonnal jól lehet spotolni :)) brutál látótávja van ;)

M46 Patton már 2.5 éve rozsdásodik a garázsom mélyén eldugva, de sosem látott még legénységet.

Így most csak az E50, Leo PTA, Centurion AX-ből válogathatok, esetleg visszatenni az AX legényeit a 7/1-be.

Tier8-ból is csak az FV4202P áll készen a csatára, de azzal sosem érek elsőnek előre, hiába nagy a látótávolsága. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119861) h1mpi válasza nyunyu (#119860) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nagy hiba, az egyik legjobb 9-es med a T-54 mellett

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119862) Calibos


Calibos
addikt

E50M küldetéseket csinálja valaki? Mindjárt vége a hónapnak de én még ép csak a felét csináltam meg.

(#119863) rlazol válasza h1mpi (#119855) üzenetére


rlazol
addikt

igazából sokkal kevésbé nehéz ez a küldi, mint ahogy - nagyrészt a személyes küldik LT részéval való sok szenvedés miatt - gondoltam. Itt nincs megkötés, h győzni kell, maradj észrevétlen, legyél top 5 XP, csak az érvényes, ha legalább 2k összejön stb. Ha bedob Himmelsdorfra és összejön 53 spot, akkor azt is jóváírja. És van rá egy hét. szóval hajrá!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119864) h1mpi válasza rlazol (#119863) üzenetére


h1mpi
nagyúr

leKpz M 41 90 mm GF-el meg a Patonnal fogom csinálni, bár nem is tudom, hogy ennek vagy a RU-nak jobb a látótáv/camo párosa?! :F

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119865) lacibacsi válasza h1mpi (#119861) üzenetére


lacibacsi
addikt

Erről jut eszembe... Már csak egy szőke Πnaszőrszál választ el a T-54-től. A kifejlesztésére nem akarok free-t költeni (így van még vagy két tucat csatám a T-44-gyel), de utána melyik ágyút érdemes feltenni? Később mindkét T10 utódot szeretném kihúzni, tehát az nem szempont, hogy "melyiket a kettőből?". Inkább az lenne a fontos, hogy az ágyú pontossága és gyorsasága elegendő legyen minden feladatra. A másik kérdés, hogy a láncot is kifejlesszem-e, vagy vegyek inkább erősebb felfüggesztést valamely felszerelés kárára? És végül: milyen felszerelés ajánlott szerintetek? Stab., venti, rammer? Kössszi.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119866) h1mpi válasza lacibacsi (#119865) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem még nincs meg, most vettem meg a T-44-et, de még 0 körös. A 201 pen az nagyon kevés, de a 219 pen se sok. Nem véletlen lövöldöznek állandóan goldal (330pen).... stabi, optika és töltés gyorsító az ajánlott cucc rá.
Ha belegondolok, hogy az M48 268-as penje is mikről pattan néha bele se merek ebbe gondolni :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119867) jagada válasza h1mpi (#119866) üzenetére


jagada
őstag

Bullshit. Szerintem ez az a tank ahol szinte mindenre elég a 201 mm pen. A kékek, meg a lilákok mindent full golddal tolnak ti is tudjátok. Amire szemből nem elég (E5, T95 stb.), azt meg meg kell kerülni, amihez meg is van a mobilitása. Papíron 201 mm ugyan, de a gyakorlatban sokkal jobban működik, mint más tanknál mondjuk a 245 mm pen. Én most vettem meg a T-62A, úgyhogy van a T-54-el pár köröm...

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119868) lacibacsi válasza h1mpi (#119866) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ooooops! Azt hittem, hogy rutinos T-54 júzerként nyilatkoztad azt amit... :U

A T-44... Na igen. Azért ahhoz is kell néha lelki erő. Szerintem ezzel a tankkal lőttem eddig a legtöbb goldot, de még így sem muzsikál valami jól a kezem alatt. (Mondjuk én noob vagyok ugyebár). Eddig 136 csatám van vele, más ennyiből már régen átugrotta volna, nekem még kell néhányat tolni. Nem rossz, ha elkapod vele a ritmust és mondjuk BT9-be rak, de T10 tankok ellen nagyon kell a szerencse, vagy nagyon kell tudni játszani...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119869) h1mpi válasza lacibacsi (#119868) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tudom, hogy a T-54 jó tank, én csak azt írtam, hogy az M46 mellett az jó még 9-ben :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119870) Emu válasza lacibacsi (#119865) üzenetére


Emu
őstag

Kisebb átütésűt tedd fel, az a használhatóbb. Egyébként én a T62-t vettem meg előbb. Nekem bolt lánc volt rajta az elején. Rammer+stabi aztán majd a lánc helyére venti, opcionálisan optika.

(#119871) jagada


jagada
őstag

Az artyknál amikor lövésnél követi a lövedéket a kamera belső nézetben a becsapódásig, az beállítás, vagy mod? QB-nél láttam a múltkor.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119872) rlazol válasza h1mpi (#119864) üzenetére


rlazol
addikt

látótávjuk azonos, RUnak mintha rosszabb lenne a camója. de szerintem döntően legénységfüggő.

hát ő meg? még sose láttam... nyereménytank volt annó vagy csak kikerült a shopból?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119873) sith7 válasza lacibacsi (#119865) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha közelharcos leszel, akkor 219 -es, ha távolsági akkor 201 - es - ez utóbbi pontosabb - , ha only gold noob, akkor tökmindegy :D ... bár az utóbbi pontosabb ...

(#119874) jagada válasza rlazol (#119872) üzenetére


jagada
őstag

Én gyakran látok ilyet csatában.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119875) nightmare13 válasza rlazol (#119872) üzenetére


nightmare13
senior tag

Ilyen 1 hetes időszakban volt bent (talán 2) a shopban, gondolom majd még karácsonykor visszaköszön a Turánnal együtt.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#119876) jr1994 válasza lacibacsi (#119865) üzenetére


jr1994
addikt

Bár már kaptál választ, ha már elkezdtem leírni a véleményemet, nem fogom kitörölni :D

Kötelezően ajánlott a 201 mm átütésű ágyú, halálpontos menetből is, és a DPM-je is jobb. Szemből gyenge ponton, illetve oldalt-hátul visz mindent, gold csak a legnagyobb dögökre kell szemből. Én 12 goldot vittem benne és érzésre talán 50 csatánként egyszer lőttem el az összeset. Hatalmas élmény vele a játék! Bár más 9-eseket is szeretek, egyelőre csak az AMX 50 120-szal van nagyobb átlagsebzésem a 9-es tankok közül. Mehet vele a sidescrape, és a frontjáról 200 átütés alatt rendszeresen pattognak, ebben még jobb is mint az utódja. Egy két oka van, hogy miután megszereztem a 140-et, azóta nem játszottam a T54-gyel: a 10-esen már a lövedék repülési sebessége is kielégítő, mintha zsinóron húznák úgy repül. Meg mert más tankokat is húzok bőven.

A nagy lánctalptól jobb lesz a talajellenállás és a mozgás közben kicsit pontosabb az ágyú de a lényeg az ágyú, az legyen meg mindenképp legelőször. Vstab és rammer mindenképp, a harmadik bolti lánc amíg ki nem húzod a nagyot, utána venti vagy optika ízlés szerint.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#119877) lacibacsi válasza jr1994 (#119876) üzenetére


lacibacsi
addikt

.. és (#119870) Emu és (#119873) sith7:

Köszönöm a tanácsokat. Én inkább a távolsági harcmodort támogatom, de ha muszáj, akkor belerongyolok a közepébe is... Én is a pontosabb ágyúra gondoltam, csak kellett a ti megerősítésetek is, hogy nem döntök rosszul. A fullos látótáv növelő skillek mellé venti, vagy távcső a jobban ajánlott?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119878) Jadro


Jadro
veterán

Na a WG istene ma végre egyszer velem volt. T-54 mod.1 kétszer pattant a Cromwell B-ről arannyal a végjátékban és így megnyertem a csapatnak a menetet. Van spártai meg valami Levaslaiho medál is, csórikám meg még mindig ott sír cseten hogy szakadjak meg mert rohadt csaló vagyok. :D Mintha tehetnék róla hogy pattant szegény. :D Azért jó érzés. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#119879) fradi81 válasza lacibacsi (#119877) üzenetére


fradi81
veterán

"Én inkább a távolsági harcmodort támogatom"

Távcső kell neked szerintem.

moto g72, Ninebot d28e

(#119880) Emu válasza lacibacsi (#119877) üzenetére


Emu
őstag

A T-54 nem az a hátulról csipegetős fajta, menni kell vele keményen előre, főleg ha toptier vagy. A 201 pen nem elég hátulról csipegetni, meg a lövedék is viszonylagosan lassan repül. Ha mész vele pár kört rájössz majd szerintem. A látótáv növelő perkeket én javításra cserélném, biztonságos elhelyezés legyen! Én ventit használtam rajta.

(#119881) szbalogh


szbalogh
őstag

A T-54 nem rossz, de az Obj 430 II még jobb. :K

Nick: HE_Storm

(#119882) lacibacsi válasza Emu (#119880) üzenetére


lacibacsi
addikt

Thx! :-)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119883) Warton válasza szbalogh (#119881) üzenetére


Warton
őstag

Ezt így azért nem merném kijelenteni. Nem mentem olyan sokat a 430-assal az igaz. A 416 mondjuk nem volt annyira szörnyű, de az a hátsó torony eléggé hendikeppes.

(#119884) Warton válasza lacibacsi (#119877) üzenetére


Warton
őstag

"Én inkább a távolsági harcmodort támogatom..."

Akkor neked inkább a Leopard, STB és az AMX30 körül kellene sündörögnöd.

(#119885) kchryss válasza Calibos (#119862) üzenetére


kchryss
addikt

E50m küldetéseket még októberig lehet csinálni. Én most még az T110E5 küldetéseket csinálom, mert az jár le augusztus végén.

(#119871) @jagada:
Battle assistant mod. Ez az amivel ilyen felső nézetes sniper módban látják a célpontot. Ebben van ez a lövedék követős lehetőség is.

(#119842) @Zoolee1976:
Újrabalanszolásnál majd ez is változni fog. Jelenleg például a T32-nek 400 méter alap látótávja van míg a szintén 8-as lightnak a ltwt-nek ennél kevesebb, a kisebb lightoknak meg még ennél is kisebb. Néhány heavynek és mednek túl van tolva a látótávja a lightokhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#119886) DaveHutt válasza Warton (#119884) üzenetére


DaveHutt
őstag

STB nem való snipe-ra azzal az ágyúval. Max. 200-300m.

(#119887) jr1994 válasza Warton (#119884) üzenetére


jr1994
addikt

Az E50M is nagyon jó sniper de jóval könnyebb vele játszani mint egy Leo-val, nagyon jó mindenes. Én a hozzá vezető utat is szerettem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#119888) Calibos válasza kchryss (#119885) üzenetére


Calibos
addikt

köszi az infot, elnéztem a teljesítési időpontot.

(#119889) jagada válasza kchryss (#119885) üzenetére


jagada
őstag

De ahhoz valamelyik gombot meg kell nyomni? Vagy hogy vált át, hogy kövese a lövedék útját?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119890) kchryss válasza Calibos (#119888) üzenetére


kchryss
addikt

Így szokott lenni hogy a tankra az akciós ár az adott hónapban van a küldetésre meg a következő hónap is. Gondolom azért hogy aki a hónap végére grindeli ki az is tudja teljesíteni. Akinek meg eleve a garázsban volt annak így 2 hónapja van a küldetésekre.

(#119889) @jagada:
Igen gombnyomásra működik. Alapból talán bal ALT. De ha jól tudom be lehet állítani a mod konfigjában hogy legyen ez a lehetőség és ha igen melyik gombbal. Én még sosem próbáltam, nem szoktam artyzni. :)

[ Szerkesztve ]

(#119891) nyunyu válasza kchryss (#119885) üzenetére


nyunyu
félisten

Light viszont jóval közelebb tud menni, mert sokkal nagyobb a camója...
Plusz sebessége miatt nehezebb eltalálni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119892) kchryss válasza jagada (#119889) üzenetére


kchryss
addikt

Van egy mod_battle_assistant.txt fájl abban lehet beállítani a dolgait. A kommentek helyére beírtam mi mit csinál.

spg:
enabled: true # false - полностью отключить мод
keys: "[Keys.KEY_MOUSE2, Keys.KEY_J]" # ezzel a gombbal aktiválható a nézet, én annó az egér görgőre raktam
zoomSpeed: 3.0 # скорость зума
ignoreObstacles: false # игнорировать препятствия (true - камера не будет перескакивать на препятствия на пути снаряда)
alwaysFollowProjectile: false # ha true akkor mindig követi a lövedéket gombnyomás nélkül
followProjectileKey: Keys.KEY_LALT # itt lehet beállítani melyik gomb lenyomására kövesse a lövedéket
activateCommandersCamera: false # ez nem tudom micsoda :)
expert:
enabled: true
gunner:
enabled: false

[ Szerkesztve ]

(#119893) Calibos válasza kchryss (#119890) üzenetére


Calibos
addikt

Régóta megvolt csak berágtam rá és eladtam, hó elején akciósan vissza vásároltam és beleraktam egy 4,5 feles legénységet.

(#119894) grizlisandor válasza lacibacsi (#119868) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem kell hozzá lelki erő, egy jó közepes tank. Több hónapos kihagyás után, kb. 10 napja kezdtem el játszani, mikor időm és kedvem van hozzá és összelőttem rá a második gunmark-ot. :) Gold csak Tier X-be kell. Meg ha heavyvel találkozol szemtől szemben, de akkor már rég rossz a szituáció! ;]

(#119895) lacibacsi válasza Warton (#119884) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi. Azok még az Eterprise űrhajóval is messze vannak nekem... :B
Azt azonban nem mondtam, hogy sniperkedni akarok. Csak jobban szeretem tartani a tisztes távolságot. De azért nem TD módban használom a medjeimet. ;)

(#119894) grizlisandor: Gratulálok! Tudás ellen nincs orvosság! Nekem az egy csillag jött rá össze és ahogy nézem az is marad most már. Nem szégyenlem, én ennyire vagyok belőve. Olyan 1400-1500 között van a recent WN8-am és ez sem igen fog már változni.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119896) h1mpi válasza grizlisandor (#119894) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mondjuk lehet perverz dolog, de Nekem a 8-as Skoda is tetszik :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119897) Dr_Syrex válasza h1mpi (#119896) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

A T8 medek között neked mennyire állta meg a helyét?

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#119898) h1mpi válasza Dr_Syrex (#119897) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Olyan sniperosan kell játszani vele, de igazából nincs komoly hibája. Pontos, jó alfa, mozgékony, pattint is néha :) a Pershing azért jobb... Nekem a 7-es Skoda volt a mélypont eddig

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119899) jagada


jagada
őstag

1 óra banán TK-ért :))
Pont tegnap tárgyaltuk, holy ki miért szokott kékülni, egy reroll retard egyfolytában kitolta a T3-as xarjával a papír T67-emet a bokorból, ami álca nélkül sok tanknak ugyebár 1 lövés, pedig elfértünk volna simán, bár gondolom ez a tetves spotolós küldi is szerepet játszott benne, ki kellett, hogy lőjem :D

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119900) nyunyu


nyunyu
félisten

Nem merek kettőnél többet lőni a retardokba, mert legközelebb már egy hónapot kapok. :DDD

Ja, 100 battle buddy plecsni jött össze kb. 8k meccsen, mióta számolják.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.