Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#120551) emre válasza nyunyu (#120550) üzenetére


emre
veterán

Valamelyik küldetés sorozatot egyedül a csitóval csináltam.
Nincs azzal a géppel semmi gond, szerintem tuti kis szerkezet.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#120552) h1mpi válasza nyunyu (#120550) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezért a tankért még csak el se gondolkoztam rajta :) akinek megvan a T-54 mod1 az szerintem nem fog ezzel szenvedni

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120553) emre válasza emre (#120551) üzenetére


emre
veterán

Meg is van, IS6 misszió 2013 év vége

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#120554) Ric4m0nd


Ric4m0nd
aktív tag

Sziasztok! Ma reggel a csata végén kidobott a program, mert újraindították a szervert. Van valami mód arra, hogy az eredményt/értékelést megnézzem utólag? Köszi előre is!

(#120555) lacibacsi válasza Ric4m0nd (#120554) üzenetére


lacibacsi
addikt

Próbáld meg a replayt feltölteni a wotreplay-re. Félbeszakadt csata esetén necces, hogy fogsz-e látni valamit, de egy próbát megér.

(#120550) nyunyu: Én 2014. novemberében kezdtem a játékot. Az első WZ-111 maratonra nyilván esélyem sem volt, de már akkor megfogadtam, hogy a következő ilyenre összeszedek minden nemzetből annyi tankot, hogy tudjam abszolválni a feladatot. Ezután jött a második WZ maraton, de még mindig olyan szegényes volt a garázsom, hogy csak három nemzettel tudtam végezni (meg kettővel majdnem), mivel azonban eléggé lehúzták ezt a tankot, nem vettem hozzá tokeneket.

Most itt a következő maraton és tudom, hogy az esélyeim most is harmat gyengék. USA-USSR-Francia-Német részt simán meg tudom csinálni. Brit és Japán ágon még úgy ahogy vannak számba vehető tankok, de a cseh és kínai simán bukó. Vagyis négy token kellene ahhoz, hogy megszerezzem a tankot. Ennyit meg akkor sem érne meg, ha a többi ágon nem kellene napi 50-60 csatát vívnom a sikerért.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120556) BÁ Nutrition válasza mcwolf79 (#120549) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Leginkább azért mert alkalmi akciós és tetszik de ma már ki is vették a játékból. Volt vele már jobb köröm is. Inkább vennék tier 6 német heavyt de nincs. 2300 körüli játékot toltam, most lehet lesz két és fél hét szünet. Nem biztos h az otthoni noti elbirja egyeltalán indítani apró felbontásban min grafikán.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120557) galervin93 válasza rlazol (#120543) üzenetére


galervin93
őstag

LTE mobilneten nyomtam már jó pár száz csatát. A pinggel nem volt gond (igaz a fővárosban vagyok), csak ha valami netes üzenet jött, pl. Viber, akkor pár pillanatra piros volt a lámpa+250 ms. Az adatmennyiség sem vészes, pár megabájt max egy csata. Ha jó neted van, simán lehet így is tolni. Persze nem egy asztali gép 15-20 ms-mal, de közel sem használhatatlan. 3G-n és alatta mondjuk nem próbáltam, szerencsére T-s vagyok, jó az LTE-lefedettség.
Szerk.: az a megrágott almás kép találó. :-) CDC-vel sokat össze lehet szedni, meg ELC-vel is jó pár akad, Crom B... Gyors tankokkal elsősorban persze. Persze fontos a kill a játékban, de én szeretek szemétkedni és csak egy-kettőt belepöttyinteni valakibe, mire rám néz, a többiek már lövik is, aztán már azt se tudja, merre van előre... :-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120558) Balesz1899 válasza BÁ Nutrition (#120556) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Két hónap alatt 2300 meccs? Az szép...

Én 4 és fél év alatt mentem 5900-at :DDD

(#120559) #15106560 válasza Balesz1899 (#120558) üzenetére


#15106560
törölt tag

Másfél év, 13500 meccs :)

(#120560) galervin93 válasza Balesz1899 (#120558) üzenetére


galervin93
őstag

40 meccs naponta, annyira nem vészes. Amikor haverommal elkezdtem tolni a játékot két éve, az első hónapokban nem voltak ritkák a 80-100 mecces etapok sem... :-D Este nyolckor nekiülni 10-15 üveg sör, teszkóspizza, oszt csapassuk reggel tízig! :-D Kolesz rulez! :-D Ma már konszolidáltabb a helyzet... :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120561) Ric4m0nd válasza lacibacsi (#120555) üzenetére


Ric4m0nd
aktív tag

Kösz a gyors választ! Nem találtam replay-t a könyvtárban. Csak az eredményt akarom megtudni, mert az IS2-vel még ilyen teljesítményt nem produkáltam előtte.

(#120562) jano_77 válasza rlazol (#120541) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha jól tudom, tele vagy kredittel is nem csak free XP-el, akkor minek fáj ennyire a fejed amiatt, hogy ha nem tudod megcsinálni ezt a hülye Dicker-es küldetést?!? :F
Vagy ennyire kiköltekeztél, hogy már csak hideg vízre futja!?

Nekem az elmúlt 4 évre volt 27K csatám, az durván 18,5 csata napi átlag. Az nem is vészes szerintem. :N

(#120561) Ric4m0nd: tapasztalatom szerint nem fogod tudni megnézni sehol a csata kimenetelét.....sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120563) Atti777 válasza rlazol (#120539) üzenetére


Atti777
senior tag

"Srácok, mennyi NET forgalmat generál 1 csata?"

Én mobilnetről játszom, de sohasem mértem. Viszont akkor is működött a játék, mikor túlléptem a keretem, és csak 32kbit volt a sebesség, igaz akkor csata kezdetekor eléggé megugrott a ping, meg akkor is ha sok enemy-t spotoltak - de igazából ezt csak azért írtam, mert ebből látszik, hogy nincs túl nagy adatforgalma.

Путин, иди нахуй!

(#120564) rlazol válasza jano_77 (#120562) üzenetére


rlazol
addikt

Ati777 - köszi, felbátorítottál!
jano_77 - kiköltekeztem a fogyóeszközakcióban :P alig maradt rongyos 2 millám :( de ha több is lenne, akkor is tudom értékelni a 1,2M értékét. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120565) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Ami most jön, az magánügy, bár lehet, hogy mások is el fognak gondolkodni azon, hogy sikerül-e (sikerülhet-e) nekik is a T-44-100 maraton...

Sorra vettem nemzetenként a legtöbbet sebző és a legtöbbet killező tankjaimat. Osztottam-szoroztam és elszomorodtam... A lehető legideálisabb esetben összesen 1334 csatát kellene vívnom a nyolc nemzet tankjaival. Legjobb helyzetben Németország esetében vagyok, velük 113 csata elegendő lenne a részteljesítéshez. Sajnos a csehekkel csehül állok, ott 339 csatára lenne szükségem. A maradék hat nemzet átlagosan 150 csata alatt lenne kész.

Nos, az 1334 csata az kerekítve napi 42. Csinált már valaki egy napon 42 csatát? Na ugye, én is. Sőt még jóval többet is. De egy hónapon keresztül napi 42 csatára nincs esély akkor, amikor az ember dolgozik és még a családdal is kell néha foglalkozni. Ha egy nagyon átlagos 7 perces időtartamot veszek egy csatára, akkor ez majdnem kereken öt (5!) óra tiszta játékot jelent. Egy hónapon át, minden nap! Nyolc perces átlaggal számolva meg már a hathoz közelít...

De tételezzük fel, hogy rászánom a napi öt órát. Elkezdődik az ámokfutás és a csaták átlagos hossza megnyúlik. Vagy mondjuk az RNG úgy gondolja, hogy innentől kezdve minden tankom az átlag-25%-on fog teljesíteni. ez esetben nem 1334 csata és nem napi 5 óra fog kelleni, hanem (ide be lehet helyettesíteni két bármekkora értéket)...

Ettől függetlenül megpróbálom a lehetetlent, már csak azért is, hogy a részfeladatokért járó személyes tartalékokat összegyűjtsem, de hiú ábrándokat nem táplálok a fő cél elérésére...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120566) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#120565) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ahogy olvasgatom nem éri meg ez a tank a szenvedést. Nálam kiesik a dolog tuti . Most megy a CW kampány ami miatt két hétig este 7-11 ig ott ülök a gép előtt és a csaták között ha max 1-2 random belefér .Ott Dmax is a garázsomban és ha 5 csatát mentem vele akkor sokat mondok. A CW nyereménytankokkal sem mentem 50 csatánál többet szóval csak a gyüjtői szenvedélyem miatt szerzem meg .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#120567) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Vótmá? Top of the Tree-Grille :[link]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#120568) galervin93 válasza lacibacsi (#120565) üzenetére


galervin93
őstag

Abszolút nem ér ennyit ez a gép, kis fejszámolás elég ehhez. Ettől függetlenül emelem a kalapom azok előtt, akiknek meglesz. Meg szánom is őket. Bár mondjuk pl. egyetem mellett én is megcsinálnám szerintem, ott belefér az időbe.
Más: én már inkább a karácsonyi akciókra gyúrok, többek között 3 tízes gép is be fog gurulni a garázsba, de ha nagyon nekifeküdnék, akkor +2 jöhetne még. Plusz még kilences meg nyolcas gépek, felszerelések, kaja-pia-olimpina, most ebéd közben tervezem összeírni az Excel-táblámat, mennyi is az annyi... :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120569) nightmare13


nightmare13
senior tag

Sziasztok!

Lenne nekem 3 invite kódom, ami a következőt adja:

T2 Light
Garázs hely a gépnek
7 nap prémium
1000 arany

Ha van ismerősötök, akit érdekelne a játék, szóljatok :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#120570) tarka_szarka válasza galervin93 (#120568) üzenetére


tarka_szarka
tag

Szerintem meg simán lehet csinálni. Ha egyébként is játszol, akkor menet közben úgy is látni fogod az előrehaladást. Ha megy ,akkor megy, ha nem görcsölni nem kell rajta, de pár nemzetből ki lehet venni a jutalmat. A tokeneket megvenni meg nem muszáj.

Saccra 4-5 nemzettel lenyomom. (15-20 meccset nyomok hétköznap, hétvégén 30-40-et általában.)

WOT account: tarka_szarka

(#120571) DaveHutt válasza tarka_szarka (#120570) üzenetére


DaveHutt
őstag

Persze, hogy játszunk, de nem ennyit és folyamatosan. Élni is kell. :)

(#120572) jano_77 válasza DaveHutt (#120571) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem valszeg az ajtó elé kerülne a bőrönd a holmimmal, tutira elválna az asszony. :B
Így én nem is fájdítom a fejem miatta. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120573) galervin93 válasza tarka_szarka (#120570) üzenetére


galervin93
őstag

Tessék örülni, ha ennyi szabadidőt rá tudsz szánni, természetesen nem teljesíthetetlen a feladat. Szerintem sokat kell dolgozni egy olyan valamiért, ami igazából nem is túl jó, nekem nem jó üzlet. Ettől persze másnak még az lehet. Hajrá, sok szerencsét!
Közben összeszámoltam mennyi kreditet tervezek elherdálni karácsonykor, 30 milla felett van... :DD Most van két millióm, így napi ~300 ezer kell. Nem tűnik vészesnek, ha mondjuk heti két nap kimarad akkor is 400 ezer kell csak, egy farmolós napon is összejön 1 milla mondjuk... Hú de várom már hogy elkölthessem! :))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120574) tarka_szarka válasza galervin93 (#120573) üzenetére


tarka_szarka
tag

Nem mondunk mást. Jellemzően én is prém gépekkel megyek és nyomtatom a creditet. Ha közben még a mission is összejön, akkor örömésbódottá.

Nekem most 24millányi tizest kéne megvenni, ami átképzés, modul, jakuzzy vásárlás után szintén ott lesz 30 körül. Az apraja megvásárolandót össze sem merem számolni. :-)

WOT account: tarka_szarka

(#120575) jasohn


jasohn
tag

Mi ez a frissítés ami most van?

(#120576) nyunyu válasza tarka_szarka (#120570) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha a napi standard, két óra alatt 20 meccset számolom, aztán idegbaj megelőző Alt-F4, az 32 nap alatt 640 meccs.

Viszont a maratonhoz kell legalább 1500 kör, ami legalább 150 játékra elvert, nem túl élvezetes órát takar.

Akárhogy számolom, sehogy sem jön ki a matek.

Szerintem maraton idejére uninstall lesz, nehogy véletlenül kísértésbe essek.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120577) h1mpi válasza nyunyu (#120576) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem kell uninstall csak fun-nak kell felfogni a játékot.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120578) jano_77 válasza nyunyu (#120576) üzenetére


jano_77
nagyúr

Miért kellene uninstallálni a játékot a marathon miatt!? Játssz, élvezd a csatákat, de csak magáért az élményért, szórakozásért, esetleg húzd tovább a jelenleg fejlesztés alatt álló tankjaidat és ha közben vmelyik nemzettel el is éred s szükséges feltételt, akkor örülhetsz, de szerintem emiatt felesleges törölni a játékot!? De gondolom csak idézőjelesen írtad, csak hiányzott a végéről a smile-i!? ;]

FRISSÍTÉS: már megint mi a rák?!? :Y Kell modolni vagy megy minden gond nélkül a korábbi modokkal!? (mondjuk talán már lassan fel kell tegyek egy újabb ASLAIN-t, mert elég régi van fent, de hát müxik rendesen.)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120579) Jolet


Jolet
őstag

nem láttam még a kiírást, de milyen xp, sebzés, vagy kill átlaggal számoltok?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#120580) jasohn válasza jano_77 (#120578) üzenetére


jasohn
tag

Nem tudom mi volt ez, sztem nem változott semmi, csak egy kb 280mb-os pakkot leszedett és frissítette magát.

(#120581) tarka_szarka válasza Jolet (#120579) üzenetére


tarka_szarka
tag

Nekem majdnem 1300 az átlagsebzésem és valami 1.1x az átlagkillem. Mivel most a stock és egyéb hulladék gépek nem fognak menni, ezért remélem jobb lesz az átlag. 120-130 körülire sacccolok egy nemzetet. A killt a nehezebb összeszedni.

Szerintem szerencsés esetben 1000 meccs alatt le lehet tudni. Az előző maratonoknál is 20-30 meccset kellett a killek miatt ráhúzni, mikor már a sebzés rég megvolt. Tehát ez a sarkalatos pont.

WOT account: tarka_szarka

(#120582) lacibacsi válasza Jolet (#120579) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én pl. a saját statjaim alapján számoltam, nemzetenként nézve, tankra lebontva. És azt gondolom, hogy mindenkinek így kell tennie. Hiába csinál valaki 3k átlagot egy tankkal, ha én csak 2k-ra vagyok képes.

(#120581) tarka_szarka: Az összes átlag azért nem jó, mert nekem pl. szovjet és német vonalon elég jó mutatójú tankjaim vannak (amik a nagy statisztikában is megjelennek), addig a kisebb nemzeteknél szenvedősebben megy... Hiába csinálom meg a szovjetek 3 nap alatt, ha Kína nem megy csak 10 alatt...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120583) tarka_szarka válasza lacibacsi (#120582) üzenetére


tarka_szarka
tag

Igaz, de minden nemzetből 7-9. tierben fogom nyomni, amivel elvileg simán megy ez az átlag. Tényleg csak a kill az, amin múlik nálam a dolog.

WOT account: tarka_szarka

(#120584) lacibacsi válasza tarka_szarka (#120583) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem vagyunk egyformák. A jó játékosok simán hozzák bármely tankkal az összes átlagukat, a magam fajta noobok (akiknek nincs még minden nemzetből magas tier(ek)ben választéka)... nos, azoknak nem olyan egyszerű ez.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120585) Jolet


Jolet
őstag

nekem az összes ág megvan 10-ig, legtöbb esetében van hagyva köztes tank is pont az ilyenek miatt, ahol nincs ott is vissza tudom venni a legjobbakat ha kell

de miből mennyi kell áganként?

a kill ha marad a végére én ott már rambózni szoktam, már nem érdekel a csata vége csak hogy gyűljön a kill

bár időm nekem se nagyon lesz rá az biztos

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#120586) tarka_szarka válasza Jolet (#120585) üzenetére


tarka_szarka
tag

8x(150k damage+150 kill)

WOT account: tarka_szarka

(#120587) Jolet válasza tarka_szarka (#120586) üzenetére


Jolet
őstag

a damage szerintem meglehet jó tankválasztással áganként 50 meccsből maximum
a kill húzósabb, de lehet szerencse
persze mindenki majd kill lopó lesz ;]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#120588) DaveHutt válasza Jolet (#120587) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ejnye ejnye, nem számolsz a random retard csapatokkal, illetve az artykkal, akik kibasznak az első lövésükkel. :P

(#120589) jagada válasza DaveHutt (#120588) üzenetére


jagada
őstag

Meg amikor beindul a szopóroller és 15 csata bukó zsinórban, ha megfeszül az ember akkor is!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120590) Jolet


Jolet
őstag

van ilyen nem mondom, de ez sosem tart heteken keresztül, ha rossz napod van valamelyik ággal vagy nemzettel akkor ott a többi, vagy a másik szerver
olyan nincs, hogy konstans mindennel végig szopsz egy hónapot
ráadásul nem kell nyerni csak sokat sebezni

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#120591) nyunyu válasza jano_77 (#120578) üzenetére


nyunyu
félisten

IS-6 maraton után kihagytam 9 hónapot *, annyira elegem lett a játékból.
Aztán egy évvel később a WZ-111 maraton után megfogadtam, hogy még egyszer ilyen farmolás nem lesz.

Ehhez képest tavaly november elejétől 2 hónap alatt sikerült nulláról kihúzni a Centurion AX-et, hogy részt vehessek az FV4202P maratonon, ami épphogy meglett határidő előtt 5-6 órával.

Akkor főleg az új japán ág miatt szívtam, Chi-To/O-I párosig jutottam, azóta sem piszkáltam őket, mert nagyon nem jöttek be.
(azóta kapott az O-I egy combos nerfet, mondván túl OP volt Sand River assaulton)

Közben megjelent a cseh ág, tier5-ben szenvedek, meg kéne venni a tier6-ot, hogy valami halvány esélyem legyen a cseh tokenre, mert a 300 dmg/kör átlaggal nem lenne vicces megismételni az előző maratonon japánokkal elkövetett szerencsétlenkedést..

De nincs a Skoda T25-re kredit, mert a tier9 tankjaim szorzózása minden lóvét elvisz, valamelyikkel mindig beszopok egy 5 meccses nyeretlenségi szériát. (Ma a Patton volt a soros, tegnap WT4, előtte Conway :W)

Japán, cseh tokeneken kívül a francia is necces, mivel ott is csak az AMX M4 45-nél tartok.
Elvileg áll a garázsban egy Foch meg egy Foch 155, de a francia TDket már a nagy TD nerf előtt sem kedveltem.
FV4202P maratonon kifejezetten gyűlöltem a nagy Fochsal menni, annyira negatív volt az RNGje, hogy már annak örülni kellett, ha egy hármas tárból egy lövés sebzett, csak a veszteséget termelte.

Ugyan a briteket sem szoktam szeretni, de az legalább teljesíthetőnek tűnik a Cromwell, Charioteer kombóval. Előbbi lopja a killeket, utóbbi sebezni is tud.

Kínaiakkal is ritkán játszom, de azokból van 110, WZ-111, Type 58, azokkal szerintem összehozható.

Amerikai, német, szovjet az sima ügy lenne.

De fordítsuk meg a kérdést: megéri a T44-100 a háromnegyed hónapnyi "munkaidő" ellenértékét?
Még ha a minimálbér 3/4-ét veszem, akkor is jobban jár az ember a 48€-s bundléval, és még a haja sem hullik ki közben.

*: Ekkor volt az SP meg DMax maraton, azokról szerencsére lemaradtam. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120592) tarka_szarka válasza jagada (#120589) üzenetére


tarka_szarka
tag

Így van, bármikor jöhet a bráner májszter és inzultálhat napokig.

Én a wz111-es tapasztalatok alapján számolok. Emlékszem a killek miatti plusz csatákra. A damage mindig hamar meglett. Arra is emlékszem, hogy kb ötnaponta volt meg egy nemzet, miközben a japót és a kínait, amiből egy gép volt közben azért ledupláztam. Majd végén rá kellett húzni.

Szerintem kisebb tierben, pörgősebb csatákkal jobban lehet a killre összpontosítani. Táras tankok, gyorstüzelők is segíthetnek. Nagy tierben meg a damage jön jobban.

WOT account: tarka_szarka

(#120593) kchryss válasza jozefgucci1 (#120567) üzenetére


kchryss
addikt

Várható volt. Ezért vettem meg előre az Emilt akcióban. Viszont ha arra gondolok hogy több mint 100e xp-t kell még vele összeszednem, sírvafakadok. :O :D
Az meg milyen jó lesz hogy megint tele lesz a játék grillékkel. Így is több van belőlük mint kéne. :D

[ Szerkesztve ]

(#120594) DonCosta válasza Jolet (#120587) üzenetére


DonCosta
tag

A maraton teljesítésétől nagyon távol állok, mivel gyakorlatilag csak német meg amerikai vonalon vannak tankjaim. Nem is vagyok jó játékos, csak annyit szólnék hozzá, hogy nekem az jött be, hogy ha sebzés kell akkor minél magasabb tierű TD (pl JagTiger) ha meg kill akkor Tier 5-6. (ott speciel nekem a T67 amivel átlag körönkénti 2 kill hozható).

[ Szerkesztve ]

(#120595) KisApám


KisApám
addikt

GET YOUR DICKER MAX misszió...
Kinek nincs még meg a Dicker Max? ;]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#120596) Papooo válasza KisApám (#120595) üzenetére


Papooo
senior tag

A legelső prémtankom, csak 1300 csatám van benne. :D

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#120597) joergie válasza KisApám (#120595) üzenetére


joergie
őstag

mintha nem lenne más tier6 amit tudnak akcióba adni, újra a dickermaxot kell. zseniális.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#120598) Jolet válasza joergie (#120597) üzenetére


Jolet
őstag

biztos maradt még nekik készleten a múltkori akcióból :C

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#120599) lacibacsi válasza Jolet (#120598) üzenetére


lacibacsi
addikt

Aztán ki tudja milyen hibák jöttek elő náluk a hosszú állás alatt...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120600) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Elkezdtem a pattintásos küldit. E5 első kör 5K :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.