Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#119451) wwenigma válasza Enzolord (#119450) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az en korosztalyomnak alap pedig. [link] Elég nagy port kavart akkoriban az a dolog. :(

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119452) lacibacsi válasza Enzolord (#119450) üzenetére


lacibacsi
addikt

Aki a gyűröttebb fejű negyvenes korosztályba tartozik, még emlékezhet a Megyhárt János, Homonyik Sándor és Vikidál Gyula alkotta trióra, akik a 90'-es évek elején alkottak valami maradandónak nem mondható "izé"-t... :K
MHV

(#119451) wwenigma : De gyors voltál... :P

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119453) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

vettem egy uj videokarit, es most ha elinditom a jatekot akkor a tankok feliratai miniaturre zsugorodtak (tipus/eletero stb) ezt vajon hogy tudnam orvosolni mert a jatekban nem talaltam opciot ra

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119454) wwenigma válasza BÁ Nutrition (#119453) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Adatlapod töltsd ki hogy tudjuk mid van. Egyebkent arra tippelek driverben be van kapcsolva a VSR.

lacibacsi: pont par napja kellett valakit lecsesznem ugyanebben a temaban. :B

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119455) Enzolord válasza wwenigma (#119451) üzenetére


Enzolord
addikt

És Lacibácsi.. Külön külön ismerem a triót, de nem tudtam, hogy együttes is voltak.. :) Vikidál nagy kedvencem.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#119456) zodo válasza lacibacsi (#119445) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm. :B
Sajna már nincs 5+ milla csak 2,3 amiből meg kéne vennem a lwt-t ~2m -ért.
Csak hogy free xp 45k készlet sem sok aminek idejét sem tudom mióta gyűjtők (mások nem tudom hogy szednek össze több 100k-t) mert tudtam hogy kell a T-54-re.
Kredit így nem sok marad 2-3k és a korábbi fejlesztéseket is rájuk kellene tenni.
Light -ot részben segítségképpen venném pl med motor kifejlesztése ill. csak jobb az lwt mint az LTTB. Na de erre van még 4 napom, nem kapkodok.

Lehet sokat akarok de ott van még a Cseh VI-os és T-32 (null km-sek) amikre szintén kellene kredit vagy szintén vásárlásra vár még az E75 esetleg Comet, KV-2.

(#119447) rlazol neked is köszi a LT küldi tippeket.

T-10 mint következőt nagyon szerettem, meg is tartom bár utóbbi hetekben szinte ideggörcsöt kaptam tőle mert 3-4 vesztes csatával nyitott pedig ebben volt több X-es csata top sebző kör is.

Más:

IS-7 -re mit tegyek a Venti, töltésgyorsító mellé?
Vert.stab ajánlott de lehetséges hogy a célzásgyorsító is kb ugyanolyan hasznos?
Úgy gondolom nem a dombok közt rohangálva fogok vele lövöldözni hogy stabi kelljen.
Van/lesz "adrenalin mérgezés" skill a töltőn.

[ Szerkesztve ]

(#119457) h1mpi válasza zodo (#119456) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem 300K creditem maradt erre a remek akciós hétre :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119458) Kelvin


Kelvin
őstag

Azt tudja valaki, hogyha kreditért képzek át legényeket mondjuk 90%-ra akkor pl, a bia és perkek fognak-e működni amíg el nem éri a legénység a maximális szintet az adott járműben?

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#119459) jagada válasza h1mpi (#119457) üzenetére


jagada
őstag

Nekem is van egy csomó tervem, csak manyim nincs rá. A teljesség igénye nélkül, kifejlesztve: T-54 ltw, IS-4, Obj. 140, T-62A, IS-3, VK 28.01, T54E1, T28 prot, WZ-111 1-4, Crusader SP, VK 45.02 A stb.
Azért vagy 2-3-at mindenképp megveszek az akcióban, hogy legyen mivel szívni, nem húzok még elég ágat :DDD

(#119458) Kelvin: működik minden, csak az alap képzettségük megy le, de az pár meccs alatt visszahozható.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119460) zodo válasza h1mpi (#119457) üzenetére


zodo
nagyúr

és mit vettél? :)

Speciel volt egy ág Szovjet med amit húztam, light és cseh 5-6 csak mellékesként szolgált de hónapok óta tudatosan készültem az akcióra. pl a top tierekre kb két hónapja várok.
Ha most nem veszem meg az lwt akkor is van mit húznom viszont valamelyik kisebbet akkor is meg veszem talán a Comet-et de átgondolva még mindig előbbi mellett kellene döntenem.
Kérdés mennyit sikerül összeszednem 3 nap alatt hogy az akció utolsó napján még tudjak választani.

Más:

Itt áll a Rudy mint medium de light tagokat ültetnék be így alapképzettség leesik 80%-ra.
Ez mit is jelent pontosan? Kevesebb xp/kredit és velejáró legénység fejlődés?

(#119461) jagada válasza zodo (#119460) üzenetére


jagada
őstag

Kolohousenkát meg MS-1-et!! :DD :DD :DD

80%-os legénységgel minden tank egy foscsombék szerintem. Semmit nem fogsz eltalálni még 100m-ről sem, mazochistáknak való próbálkozás.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119462) h1mpi válasza zodo (#119460) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vettem E5-öt meg francia 6-os artyt. Ezzel el is tűnt 6 millió kreditem :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119463) zodo válasza jagada (#119461) üzenetére


zodo
nagyúr

de azok ingyen vannak :DDD
Na ettől féltem akkor valakiket át kell képezzek, köszi.

(#119462) h1mpi

Sejtettem hogy nem üres kézzel vártad az akciót ha még én is össze tudtam harácsolni 10 tehenet. :D

(#119464) h1mpi válasza zodo (#119463) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha ráfeküdnék két napig a CDC-vel elképesztően sokat lehetne farmolni, lehet neki is állok, mert a T-44 még kellene így akciósan...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119465) sith7 válasza h1mpi (#119464) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha ráfeküdnék két napig a CDC-vel elképesztően sokat lehetne farmolni, lehet neki is állok,

CDC - vel ??? :Y
és a skorpió ? :B

(#119466) h1mpi válasza sith7 (#119465) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az már otthon vár a garázsban :DDD Majd meglesem hogy termeli a kreditet :D

Amúgy azt nem értem, hogy-hogy tudja a WG leszedni a paypalomról egy kattintással az összeget, amikor nem vagyok belépve a paypalba?! Tegnap és ma is simán leszedte! Valaki tudja ezt? (régebben átirányított és ott be kellett lépnem és úgy vette le az összeget) :F

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119467) nightmare13 válasza h1mpi (#119466) üzenetére


nightmare13
senior tag

A tegnapi fizetés előtti utolsó fizetésnél kaptál egy e-mailt, hogy a wg shophoz alapban hozzá lett rendelve a paypalod, (pongyolán fogalmazva), és mostantól 1-2 kattintással vásárolhatsz, de ezt a paypal oldalán ki lehet venni.

Paypal -> Settings -> Payments -> bal oldalt Preapproved payments -> click Wargaming -> Status (cancel)

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#119468) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Egy kis közvéleménykutatás: ti milyen legényeket tesztek a Skorpióba? Ez a "töltő helyett rádiós" felállás elég gagyi... Bármely T8-10 Td legényeit képezném benne, csak bukni lehet a töltőkkel, akiket később majd free xp-ből kell felzárkóztatni...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119469) h1mpi válasza nightmare13 (#119467) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ohh köszi :) Így már értem. Kipróbáltam még egyszer 360-as prémmel, de megint csak egy klikk volt :DD
Erre az évre befejeztem a WG székházának beruházási támogatását ;]

(#119468) lacibacsi: sajnos az E-25 legénysége pont nem kompatibilis, de nem baj a Jagdtigeré bele megy. Amúgy elég hülye elosztása van a rádiós miatt....

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119470) kchryss válasza zodo (#119430) üzenetére


kchryss
addikt

Izgultam hogy lesz-e akció. Égő lett volna ha potyára izgatom fel a fórumlakókat amikor pár hete megjósoltam hogy lesz. De szerencsére bejött. :)
Már csak 3-4m kredit kéne még hogy bevásárolhassak. Megcsinálok egy személyes küldetést prém napért aztán prém tankokkal szorzózok és farmolok így a hétvégi küldetés prém nap is meglesz és gyűlik a kredit is. :D
Ilyenkor mintha bónuszkódok is szoktak lenni, remélem most is lesz mondjuk további prém napokért.

(#119471) rlazol válasza h1mpi (#119469) üzenetére


rlazol
addikt

ezt Te se hiszed el...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119472) h1mpi válasza rlazol (#119471) üzenetére


h1mpi
nagyúr

De hiszek benne :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119473) jagada válasza h1mpi (#119469) üzenetére


jagada
őstag

Látod milyen rendes ez a WG? Most már klattyingathacc nyugodtan, ez sem lehet akadálya pénzköltésnek!
Év vége felé beesik valami szaftos prém tankocska és rá fogsz menni, mint gyöngy tyúk a takonyra! :DDD :DDD
Már van is egy verseny az új csodajárgányodhoz!:
[link]
(#119471) rlazol: ha mást nem eladja a prém tankjait, hogy aztán visszavehesse!! :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119474) h1mpi válasza jagada (#119473) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ennyi kell a kredit is ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119475) szallasi007 válasza nightmare13 (#119467) üzenetére


szallasi007
őstag

Köszi ki is szedtem a leírásod alapján :R

(#119476) jagada


jagada
őstag

Ahogy megjósoltam, tele a játék ezzel a retek skorpióval.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119477) BÁ Nutrition válasza wwenigma (#119454) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

frissitettem :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119478) zodo válasza kchryss (#119470) üzenetére


zodo
nagyúr

Mondjuk már nagyon aktuális volt min. a top tier akció, minden más hetente volt szinte.
Jó nektek nekem fél év volt minimum mire összegyűlt a 10 milla nem hogy napok alatt 3-4.
Tartalékokat is hiába nyomom mert nincs akkora tudás hogy minden meccsen 3-4-5k xp-t hasítsak.
15.-e óta 64 csata alatt, 1 x 100% xp aztán 1x 100% xp, 100% legénységi xp és 200% free xp / 1 óra-al jelenleg:

100 év kezdete: 30k xp kész
100 év befejezése: 50k Hp veszteség / 32.045 -nél tart
Csináljuk: 75k xp / 18.145 nél tart

Mindegy mert a lényeg meg van amit szerettem volna, két új tank a garázsba. Harmadikra is megvan a lóvé de még kivárok és addig tolom a rudy-t hátha sikerül jó köröket is menni.

Neked hajrá! :R

jagada

"Ahogy megjósoltam, tele a játék ezzel a retek skorpióval"

Várható volt, nálam is kb minden második csatában van egy.
Előbbi pl a végsőkig húzta de nyertünk pedig visszaszámláláskor még nem hittem benne.
Tulaj: 32k+ csata, 55+ % wr 97 ace és ki hinné de a kis rudymat is golddal lovi.
Ezek tényleg nem tudnak játszani vagy ennyire nem érdekli őket mert különben nekik karelián/védekezésben végig a kör mögötti szikla árnyékában bujkált.
7-ből 5 találat 3 sebzővel.

[ Szerkesztve ]

(#119479) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ezzel nem gyengén lehet farmolni :DD Csak csoki helyett megy a tűzoltó, mert porig égtem :P
60K tisztán/kör prémmel 2K dmg-re

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119480) xAttilax


xAttilax
őstag

jó haverok leszünk :) egész jól lehet vele medezni

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#119481) lacibacsi válasza jagada (#119476) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ráadásul minden második parancsnoki ülésében egy 0-500 WN8-as játékos ül... :O

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119482) h1mpi válasza xAttilax (#119480) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Durva stat húzó :D 2.5K dmg-re 3K Wn8, mondjuk keni fel rendesen tier10-be...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119483) lacibacsi válasza h1mpi (#119482) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ciff most nyomja random. Tízből kilenc BT10...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119484) kchryss válasza zodo (#119478) üzenetére


kchryss
addikt

Ha csak az az 1 küldetés kell a T28HTC-hez akkor feküdj rá az lt-15-re. Átveszed a jutalom tankot aztán a t55a küldetéseknél több 100e kreditet kapsz küldetésenként. Az első küldetések könnyűek és ontják a kreditet, pár óra játékkal pár millió összejöhetne így. :)
Grat az első 10-es tankodhoz!

(#119482) @h1mpi:
Még nincs benne wn8 elvárt értékekben ez a tank. Pár hét múlva kerül be akkor lehet nem fogja ilyen jól húzni a statot. Bár ha sok siemka vásárol be belőle akkor fogja. :)

[ Szerkesztve ]

(#119485) h1mpi válasza lacibacsi (#119483) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az a jó, hogy a 246-os pennel viszi a 10-eseket is a weak pontokon. Goldot még nem lőttem vele...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119486) Emu


Emu
őstag

9-es skodát megéri az akcióban 10-esre cserélni?

(#119487) jagada válasza h1mpi (#119485) üzenetére


jagada
őstag

Nem tom ,akik a csapatomban tolják vele akár szakaszban akár szólóban a csata elején elvéreznek, vagy valami nagyon szánalmas eredménnyel zárnak, akár lila akár tomató. Szerintem eddig egy csatát sem éltek túl, mindig megdeglenek ezek az ízeltábúak.
A tesztereknek buffolva volt és most, hogy megvehető jól lenerfelték, vagy csak nem tudnak játszani vele az emberek, esetleg azt hiszik, hogy megvették és rögtön már QB lett belőlük????

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119488) Enzolord válasza Emu (#119486) üzenetére


Enzolord
addikt

Meg bizony.. Ez fix.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#119489) emre válasza xAttilax (#119480) üzenetére


emre
veterán

Gondolkodok rajta hogy megveszem, elég fun gépnek tűnik a többi prémium tankhoz képest.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#119490) h1mpi válasza jagada (#119487) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem eddig 9 meccsen 2K az átlagom... Akkor nem olyan rossz ez! És én közepes vagyok. Olyan mint bármelyik papír tank, nem kell vele előre menni meghalni 2 perc alatt és akkor jó lesz..

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119491) jagada válasza h1mpi (#119490) üzenetére


jagada
őstag

2k WN8 vagy 2K damage?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119492) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#119453) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Up :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119493) h1mpi válasza jagada (#119491) üzenetére


h1mpi
nagyúr

2K dmg, de azért ez az ágyú hagy maga után kívánnivalót... nagyon random kicsit olyan mint a Jpanther II nagyágyúja. Most egymás után volt 3 rossz köröm, hát nagyon óvatosan kell vele bánni :K
Illetve a 7 fokos csőlehajlás miatt eléggé ki kell "rakni" magad, de veszélyes egy dög 2K dmg 4 lövés :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119494) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Sziasztok!

Szeretném kicserélni a játékban a tűzjelző hangját egy saját hangfile-ra! Kb. 3másodperces a hang, amit beszúrnék és 102kB-os mp3-ban van.
Hol és hogy tudnám ezt megoldani?

(#119495) zodo válasza kchryss (#119484) üzenetére


zodo
nagyúr

Á ez még csak a Stug IV amiből az arty kör teljesen kimaradt de minden más kitüntetéssel lett kivéve az LT -t ahol meg volt a 4k sebzés de "feleslegesen" meghaltam.
Azóta sem igazán próbálkoztam ezzel a küldivel.

Köszi, iszom is a "szovjet" söröm. :)

(#119494) Cingáriusz

Sajna egy ideje már nem lehet olyan egyszerűen megoldani a kérdést.
Talán ez a megfelelő fórum bejegyzés.

[ Szerkesztve ]

(#119496) Cingáriusz válasza zodo (#119495) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Ebbe én bele sem merek vágni :D

(#119497) jagada válasza h1mpi (#119493) üzenetére


jagada
őstag

Azért 1 meccsen 4 találat az nem egy nagy szám. Azt Hopka vakon is utánad csinálja.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119498) h1mpi válasza jagada (#119497) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ennyi akkor Hopkának is lesz 2K wn8-a :D 11-12 meccsen 2K lett az átlag dmg és 2K a wn8. Volt 3 ~nullás köröm. Jó tank ez csak szokni kell még. Fossa a kreditet is.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119499) fradi81


fradi81
veterán

t-home csata elején lagg + 3:15-ös végeredmények, többi szolgáltatónál mi a helyzet? :DDD

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#119500) h1mpi válasza fradi81 (#119499) üzenetére


h1mpi
nagyúr

minden oké (Digi)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.