Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#120401) Papooo válasza jagada (#120391) üzenetére


Papooo
senior tag

Mert ugye az nem szánalmas, amikor a statratyi lighttal a td-k közül damage dealerkedik, mert a spotot nem számolja a WN8?

"aki a szánalmas statjával 6 killt csinált a táras OP T10-es artyjával"
Ha egy arty 6 killt csinál, ahhoz kell az ellen is. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#120402) Jolet


Jolet
őstag

na ha már pattintós küldi, csak a Maus a sztár
ma 4 csatából 4 győzelem és 19740 lepattanó
és meglett a HT15 küldi is

replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#120403) DaveHutt válasza kobipeti (#120399) üzenetére


DaveHutt
őstag

Az ISU két ágyúval működik. Az egyik az alap 152 mm-es ágyú teljes HEAT-tel (gold lőszer), vagy a BL-10-zel. A köztes ágyúnak nem sok értelme van rajta, arra ne pazarolj free-t. A lánctalp helyettesítő modult vedd meg kreditért, aztán BL-10-et rá. Minden más nélkül semmit nem ér az a tank.

(#120404) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ezt a rudyt elegge dicserik, de az alap statbol nem latom miert jobb mint egy vk30.01p
prem tankkent vannak elonyei mondjuk, de azon kivul?

ha penzt kene elbaxnom akkor a skorpio is szimpatikus, de igazabol nemet td vonalat nem eroltettem eddig.
mar csak 2 napig lehet venni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120405) jagada válasza nightmare13 (#120393) üzenetére


jagada
őstag

Szerintem te nagyon félreértesz valamit. A WN8 minden tanknál más és más, és a sebzésen kívül más tényezőket is figyelembe vesz. Lehet, hogy az 5k sebzéssel az OP med játékos aki 400m-ről puffogtatott sokkal kevesebb WN8-at kapott, mint te a 2k sebzéssel a heavyben ülve közelharccal.

lacibacsi: "Másrészt sem reroll, sem fizetés nem kell ahhoz, hogy unicum lehessél, mint ahogy erre is van példa a fórumlakók között"

Elég idős vagy már és még mindig hiszel a mesékben?

""A rosszabb játékosok csak akkor zavarnak, ha az én csapatomban vannak, egyébként szeretem őket."
Gratulálok! Ez sok mindent elárul a személyiségedről."

Most az fog következni, hogy a gyengébb játékosokra már nem is lőhetek, mert az elárul valamit a személyiségemről?

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120406) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#120400) üzenetére


lacibacsi
addikt

A helyzet nem egyszerű! Minden tanknál van egy elvárt szint, amit, ha teljesítesz, akkor jár érte a zöld/kék/lila WN8. Az igaz, hogy T10-ben egy lövésből meg van 600 dmg, de amíg ez T3-ban super unicum szintet jelent, addig T10-ben rikítóan piros. Ha egy alacsony szintű tankot telepakolsz jól képzett legényekkel, golddal és prém kajával, akkor nagyon jól lehet velük húzni a WN8-at (lásd még: pedózás, statpadder). Lövésszámra nem érdemes visszaszámolni, de ha már említetted, akkor meg lehet nézni, hogy 10 lövésnyi sebzés mennyit jelent T3-ban és T10-ben. Nem lesz nagy különbség közte...

(#120399) kobipeti: ISU-152 esetében egyértelműen a "nagyobb a jobb" elv érvényesül. Ha van felesleges free xp-d, akkor tedd fel belőle a X-es ágyút, mert azzal lesz ez a TD az ami: rettegett ellenfél. De ha nincs elég kereted csak a IX-re, akkor se tétovázz. Még mindig jobb, mint a kisebb csövekkel puttyogtatni... :K

(#120403) bodry123: A 152-esnek megőrjített a pontatlansága. 200 méter felett szerencsejáték volt vele lőni.

(#120405) jagada: A WN8 számításnál tök mindegy, hogy 10 vagy 1000 méterről lőttél. Annak csak az XP számításnál van szerepe.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120407) nightmare13 válasza Balesz1899 (#120395) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nem, nem neked :) Senkinek nem ment válasznak, csak leírtam a saját véleményem :)

(#120405) jagada

A sebzésen kívül a benne lévő többi tényező annyira elenyésző, mintha ott se lenne. Egyszerűen rossz a mutatószám, de ami még rosszabb, hogy túl sokan szentírásként kezelik, csak a wn8 lebeg a szemük előtt.

Sok kék-lila játékos ahelyett, hogy beszedne egy-két lövést és segítene áttolni egy oldalt, inkább elhúz hátra full hp-val, hogy csak még egy lövést le tudjon adni. Meg merem kockáztatni, hogy a vesztes csaták egyharmadát az ilyenek okozzák, akik csak önérdeket néznek, nem csapatérdeket. Nah ezért szar ez a mutatószám...

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#120408) Arolotifar válasza nightmare13 (#120407) üzenetére


Arolotifar
őstag

Sok kék-lila játékos ahelyett, hogy beszedne egy-két lövést és segítene áttolni egy oldalt, inkább elhúz hátra full hp-val, hogy csak még egy lövést le tudjon adni. Meg merem kockáztatni, hogy a vesztes csaták egyharmadát az ilyenek okozzák, akik csak önérdeket néznek, nem csapatérdeket. Nah ezért szar ez a mutatószám...

Ebben teljesen egyetértek.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#120409) jagada válasza nightmare13 (#120407) üzenetére


jagada
őstag

Viszont még mindig többet tesznek a csata megnyeréséért, mint a házfalat toló, kezdőkörben ácsorgó, vagy csak a tornyot forgató BOT-ok, vagy a fogalmatlan troll szakaszok. Ezek felismerésére pedig kiválóan alkalmas, a két számjegyű WN8 alapján.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120410) Jolet


Jolet
őstag

itt látjátok mihez mi kell

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#120411) tarka_szarka válasza BÁ Nutrition (#120404) üzenetére


tarka_szarka
tag

Jó gép, mint ahogy a t34-85 is erős ebben a játékban. Semmiben sem kiemelkedő, talán csak az alfában, de mindenben hozza szerintem az erős átlagot. Odaérsz vele ahova kell, van átütése és sebzése a pofozkodáshoz. Pattintásban is elég jó. Kiegyensúlyozott gép 6-7 tierben.

Amúgy lehetséges, hogy átkerül a lengyel fára, ha lesz ilyen, mivel ezt egy lengyel filmből vették át. Négy páncélos és egy kutya címmel futott nálunk. ÉS igen, van benne egy kutya is, akit magyarul nem éppen hősiesen hangzó Szariknak hívnak. :-)

WOT account: tarka_szarka

(#120412) nyunyu válasza kobipeti (#120399) üzenetére


nyunyu
félisten

1. ISU-152-őt a SU-152-ről hozott ágyúkkal lehet normálisan használni ( trollgun, és a VIII-as 122mm d-25s), vagy a IX-es ágyút érdemes freeből rátenni? A tizes ágyú nehezebb ügy, ahoz kell a lánctalp is, a kettő együtt meg vagy 80kXP.

Miért, a SU-152-nek van jó ágyú kínálata? Mennyire használhatóak a SU-152-őn?

Egy tierrel feljebb vastagabban páncélozott ellenfelek jönnek szembe, így nyugodtan felezheted a tíz lövésenkénti átütések számát és/vagy HEvel kiosztott sebzést.

Nem tudom, a nagy TD nerf ezeket mennyire érintette, mivel én még az előtt toltam végig azt a vonalat, de szerintem akkor messze a SU-152 volt a legkiszámíthatatlanabb, leghasználhatlanabb TD azon az ágon, pont az ágyúi miatt.

Képzeld el ugyanazt az ISUval.

BL-9S biztos sokat dob a játékélményen, hiszen azzal már van egy átlagos átütése a kilences heavyk ellen, így már nem kapsz körönként tízszer agyvérzést, de nekem az ISU onnantól kezdve tetszett, hogy meglett rá a BL-10.
Utána már a tizes tankok is tisztelik. :DDD

Obj704 utána még jobb, mert annak valamennyi mozgékonysága, meg páncélja is van, ráadásul pontosabban lő.
Azt mondjuk szokni kell, hogy nem tud olyan szélesen lőni.

Sor végén lévő hóeke viszont egy katasztrófa lett a nerf óta, már csak a levegőt tudja hasítani, előtte álló tankokon már nem tud úgy átgázolni, mint régen.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120413) nightmare13 válasza jagada (#120409) üzenetére


nightmare13
senior tag

Mint minden játékban, itt is vannak gyengébbek, de a pub része minden multi játéknak ilyen. Van, akinek ez kikapcsolódás a nap végén, van aki csak a tankok miatt játszik vele.

Nem lehet elvárni mindenkitől, hogy betanuljon minden fűszálat egy pályán. Ha annyira zavarnak a botok, ott vannak a klán-rendezvények...

És igen, néha én is felhúzom magam, mert annyira akarok minden csatában, és bánt, hogy más nem teszi oda magát, fociban is ugyanilyen vagyok. Viszont pár perc múlva lehiggadva rájövök, hogy ez más szórakozása is, nem csak az enyém, így nem lehet minden úgy, ahogy szeretném.

Teljesen átlagos játékos vagyok, nyugodtan rá lehet keresni a nevemre, nem titok: nightmare1367

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#120414) #38742016


#38742016
törölt tag

GG team :(

(#120415) jagada válasza nightmare13 (#120413) üzenetére


jagada
őstag

Mondtam már, engem nem érdekel, hogy kinek mennyi, csak a nagy csataszám mellet kirívóan alacsony az ami zavar.
A csata kimenetele valamint a bevétel és XP szempontjából egyáltalán nem mindegy, hogy 15vs15 vagy 10vs15. Az más tészta, hogy én is mindig olyankor tudom leduplázni a tankot, amikor 1 sebző lövésem van, vagy annyi se és a 4-5 frages körök bukók. A BOT-okat, meg a troll szakaszokat ha akarná, tudná szűrni a WG.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120416) kobipeti válasza nyunyu (#120412) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Köszönöm a válaszokat gyüjtöm a free-t :(

[ Szerkesztve ]

(#120417) lacibacsi válasza nyunyu (#120412) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Obj704 utána még jobb, mert annak valamennyi mozgékonysága, meg páncélja is van, ráadásul pontosabban lő."

Sajnos a mozgékonysága már a múlté. Lassabb lett az ISU-nál, a fordulékonysága pedig ugyanaz. A páncél az egyetlen, ami miatt sokkal jobban használható... :((

(#120416) kobipeti: Nem kell feltétlenül a free. Én végigszenvedtem őket sorban, ahogy kell. Nem mondom, hogy idegrendszer kímélő, de megoldható.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120418) nyunyu válasza nightmare13 (#120407) üzenetére


nyunyu
félisten

Sok kék-lila játékos ahelyett, hogy beszedne egy-két lövést és segítene áttolni egy oldalt, inkább elhúz hátra full hp-val, hogy csak még egy lövést le tudjon adni.

1800 WN8 fölötti csapattársakat szigorúan csak hátulról támogatunk, mert ha előttük vagy, akkor nagyon könnyű őket a harc közben szem elől téveszteni, aztán mire feleszmélsz, már három tankot lövöldözöl egyedül, mert a lila csapattárs közben biztonságos fedezékbe menekül, ahelyett hogy szintén lőne.

Míg ha végig előtted van, akkor látod, mikor próbál meg kereket oldani, aztán akkor kell neked is felhúzni a nyúlcipőt, hogy ne használjanak élő pajzsnak, csalinak.

Vagy ha nagyon pofátlanul meglépne, akkor még mindig hátbalőheted lánctalpon keresztül, hogy biztosan ne jusson messzire.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120419) h1mpi válasza nyunyu (#120418) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ebben igazad van, de nem egy-két csatát láttam és voltam is benne, ahol a low hp-s unicum vagy csak megfelelő tudással rendelkező player még kiosztott 2-3 killt és 2-3K dmg-et, ahelyett, hogy ott maradt volna meghalni, mert akkor tuti nem tesz hozzá semmit. Vagy ha elmész az egyik oldalra mondjuk egy másik tankkal és senki nem jön arra még, akkor érdemes elmenekülni, mert nem fogsz tudni feltartani 5-6 nmyt, akármilyen jó vagy... ez emeli ki őket nem az hogy 10%-al pontosabban céloz, mint Te vagy Én

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120420) Jolet


Jolet
őstag

na 12 csata alatt kész a pattintás :C

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#120421) jagada válasza Jolet (#120420) üzenetére


jagada
őstag

Grat, kellene nekem is egy ilyen játékszer a garázsba, de még csak a VK Aladár van kifejlesztve, megvéve még az sem.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120422) oke válasza jagada (#120415) üzenetére


oke
senior tag

Nekem tavaly nyáron - kb - 10 000 csata után - 940 körül volt a WN8. Sokáig azt sem tudtam, hogy van ilyen mutató. Rengeteg tankot húztam, free xp-nem használtam (értelmesen). Az elején sok olyan köröm volt, ahol csak beléptem a csatába és nagyon ne, csináltam semmit vagy ki is léptem csak a szorzó miatt. Még a küldetéseket sem nagyon néztem. Goldot egyáltalán nem használtam. Aztán egy kollégámmal beszélgettünk a játékról és segített néhány dologban. Ő 2000 feletti játékos, mindent tudatosan csinál, klán-ban van, sokat megy szakaszban. Én meg csk mindig randomban, még a csapat csatát is csak kipróbáltam. Ezután született meg az elhatározás, hogy legalább zöld legyek. Ennek lassan egy éve és +6000 csata múlva csak 1183 WN8-nál tartok. Igez továbbra sem vagyok unikum, ha napi statot 1500 WN8 körül zárok, az nekem már jó. Win rate-m 49,5 % volt ha jól emlékszem, most 50,38%.
A lények, ha az ember az első jó néhány 1000 csatánál nem figyel oda, nagyon nehéz javítani.
Ja és időnként Artyzok is a küldik miatt, nekem ez is lehúzza a statomat Közel 500 csata van velük és 700 WN8. Én ezért sem látom, miért lenne akkora előny ezekkel menni a csatába. Én csak szívok velük :)

[ Szerkesztve ]

(#120423) h1mpi válasza Jolet (#120420) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szép!

Én az STI, E5 párossal csinálom, néha egy-egy kört a Jgpze100-al vagy a jagdtigerrel is.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120424) BÁ Nutrition válasza tarka_szarka (#120411) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az kemeny h mondjuk megvennem orosz premmednek h tudjak legenyseget huzni aztan atrakjak mas nemzethez :S

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120425) jano_77 válasza h1mpi (#120390) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem akarlak kiábrándítani, de ugye tisztában vagy vele, hogy eddig viszonylag gyorsan tudtál haladni, de 1600-ról 2000-re már iszonyat melós és lassú lesz a fejlődés!? Mert rengeteg sok jó, nagyon jó nap kell ahhoz, hogy pár értékkel növekedjen a véennyócad, viszont elegendő 1-2 szarul sikerült és többel már is kárba vész az előtte lévő kemény munka. :((

(#120394) bodry123: azért kérlek Te se beszélj ilyen butaságokat! Szerinted mit élvez az ilyen moha, aki megy 20-30K csatát és tényleg nem tud kilépni a "szürkeségből"?!? Mert ha szimulátorozni akar, tankot irányítani, akkor keressen vmi ilyen játékot, biztosan lesz ilyen is, de itt gondolkodni is kellene....legalábbis nem ártana és a csapat munkára törekedni! Nos ezek az "egyedek" erre képtelenek.

(#120399) kobipeti: ellenséget megkerülve, háta mögé férkőzve tud genyó lenni, nem rossz, de nem is fogsz hanyatt esni tőle.

(#120407) nightmare13: tegnap pont emiatt vesztem össze egyik hazánk fiával, aki Erlenbergen - fentről indultunk mi - a 9-0 sorra ment fel meddel csapatunk nagyobbik részével (ezzel még eddig nincs is baj) és amikor már jól látszódott, hogy az enemy a másik oldalon tör előre jóformán teljes létszámban - talán 3-4 tankjuk ment azon az oldalon - ahelyett, hogy átjött/tek volna álltak fent a dombon és végig nézték, hogy a horda lealáz minket - én sajnos a kis franszia prém artyban csücsültem, sok esélyem nem volt. Majd mikor megkérdeztem tőle, hogy esetleg HOPKA volt-e a mestere és ezért Ő sem használja a minimapot, azt válaszolta, hogy jött volna oda Ő is meghalni!? Tipikus nyomorék lila hozzá állás és tisztelet és elnézést a KIVÉTELNEK/TŐL! Nagyon kevesen vannak!
"Van, akinek ez kikapcsolódás a nap végén, van aki csak a tankok miatt játszik vele" - könyörgöm, akkor keressen egy tankos szimulátort!!!! Ne dugjuk már a homokba a fejünket emberek!

(#120415) jagada: én egyet értek abban Veled, hogy csak kárt okoznak azoknak, akik tényleg szánnak időt erre a játékra, mert azoknak tényleg a szórakozásukat rontják el. Az övék kizárt, hogy szórakozás, sokkal inkább mazochizmus! Mert mi abban a szórakozás, hogy bemegy a csatában és
1. jó esetben elindul vmerre és még lőni is megpróbál - igaz nem talál el semmit és pillanatok alatt meghal!
2. nem megy semerre, megáll egy hátsó sarokban és csak figyel, forgatja a tornyát vagy még azt sem!
Ebben mi a szórakozás, ezt magyarázza már el nekem vki, de úgy hogy meg is értsem!
Én az ilyeneket - 20-30K csata és 2-300 WN8 maximum - még a visszaszámlálás során szoktam BOT-ként reportolni.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120426) mcwolf79 válasza nightmare13 (#120393) üzenetére


mcwolf79
veterán

Na ez sarkítás. Ilyen alapon bármilyen játékost/tanknemet lehetne fikázni.
Az arty-t is szidja az ember, ha telibevágja, és mehet az ember a garázsba, bezzeg akkor köszönet jár nekik, ha szorul a hurok az ember nyaka körül, mert tol az ellenfél, viszont a saját arty támogatja a játékost.
A med-eket is szidod ez esetben, hogy te fogsz egy oldalt, és a med-ek meg lecsipegetik a HP-t az ellenfélről. Ellenben akkor jól esik a med-ek támogatása, ha ráront egy beásott heavy-re vagy TD-re ,és elvonja a figyelmét rólad,és van időd neked is előre nyomulni/támadni.

jagada:
Magadnak mondasz ellent. Tankra számítja a WN8-at ,tehát only T1 tankot vezetve is lehet az ember unicum. Jó, a 8 éves Pistike sosem lesz unicum (legalábbis jó darabig nem), de ne ilyenekből induljunk ki.Az ,hogy fizetés és reroll árán lehet csak valaki unicum, az nettó baromság. Úgy könnyebb, de sima fiókkal és reroll nélkül is lehet vki unicum. Tovább tart, de kivitelezhető.

nightmare13:
Sok kék-lila játékos ahelyett, hogy beszedne egy-két lövést és segítene áttolni egy oldalt, inkább elhúz hátra full hp-val, hogy csak még egy lövést le tudjon adni

Ezt már kitárgyaltuk párszor. Az hogy te nem ismered fel, mikor kell visszavonulni, hogy esetleg még sebzést/kill-t gyűjts, (tudod, általában ezek hozzák meg a győzelmet) az az egyéni szocproblémád. Az ,hogy esetleg egy med-del nem maradok a nyilvánvalóan elbukott helyen meghalni,mert esetleg visszavonulva és sebzést osztva még talán lehozható a csata, szerintem megbocsátható "bűn".

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#120427) jagada válasza oke (#120422) üzenetére


jagada
őstag

"Az elején sok olyan köröm volt, ahol csak beléptem a csatába és nagyon ne, csináltam semmit vagy ki is léptem csak a szorzó miatt."
Nem akarlak megsérteni, de ez gusztustalan kitolás volt a csapattal, és az ilyenek én nagyon rühellem. Ha nem akarsz játszani, ne is lépj be. Ezt a szorzózást sem értem. Ha egy csatában van 2-3 sebző lövésed, több XP-t kaptál volna még egy bukó meccsre is mint, ha a semmiért a 20-30XP-t szorzózod le.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120428) h1mpi válasza jano_77 (#120425) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha minden nap játszok, akkor kb fél év

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120429) DaveHutt válasza jano_77 (#120425) üzenetére


DaveHutt
őstag

Milyen jogon döntöd el te vagy akárki más, hogy ki játszhat ezzel a játékkal? Pofám leszakad.

(#120430) mcwolf79 válasza nyunyu (#120418) üzenetére


mcwolf79
veterán

Vagy ha nagyon pofátlanul meglépne, akkor még mindig hátbalőheted lánctalpon keresztül, hogy biztosan ne jusson messzire.

Erre inkább nem reagálok, mert csúnya személyeskedés lenne a vége :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#120431) BÁ Nutrition válasza mcwolf79 (#120430) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az megjobb mikor a paraszt beall moged es kitol a bokorból
Nyugodtan mehetne ra az instaban 1 hétre

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120432) h1mpi válasza mcwolf79 (#120430) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mondjuk unicumon kívül még senki nem lőtt ki azért, hogy az utolsó frag és dmg az övé legyen... persze nem általánosítok

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120433) oke válasza jagada (#120427) üzenetére


oke
senior tag

A lényeg, hogy most már nem csinálnék ilyet. Ez még talán az első ezerben volt, valami küldetés miatt. Az egész tudatlanságnak/tájékozatlanságnak tudható be. Úgy kezdtem, hogy bekukkantok, lövöldözök egy kicsit. Nem olvastam fórumokat, nem tájékozódtam. 2012-ben kezdtem, már akkor sem voltam fiatal :), röpke időtöltésnek indult.
És annak ellenére, hogy már figyelem a WN8-at, nem értek vele egyet, hogy létezik, már ilyen formában. Ahogy előttem is írták, sok minden nincs benne kiegyensúlyozva. 2500 csatát mentem light-okkal, amiknél a spot szinte semmit nem ér, ha nem sebzel mellette.

(#120434) mcwolf79 válasza h1mpi (#120432) üzenetére


mcwolf79
veterán

Bennem van már 30000 meccs, de frag-ért vagy sebzésért még sztem sohasem lőttek ki.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#120435) rlazol


rlazol
addikt

minden relatív. ha nem lenne a sok fogalmatlan, 200-600WN8as sok csatás tomato, akkor a 800-1000 WN8asok számítanának annak. És így tovább.
Az unikumok között is gyorsan meglennének a szintek, kialakulnának a tomato-k, hakülön játékterük lenne a 2500WN8 felettieknek.
a saját magas WN8ad a sok kis tomatonak köszönheted, akik hagyják, hogy kitárazz beléjük és nem mennek vissza a szikla mögé meg yolo-znak meg stb...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120436) nyunyu válasza mcwolf79 (#120426) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezt már kitárgyaltuk párszor. Az hogy te nem ismered fel, mikor kell visszavonulni, hogy esetleg még sebzést/kill-t gyűjts, (tudod, általában ezek hozzák meg a győzelmet) az az egyéni szocproblémád. Az ,hogy esetleg egy med-del nem maradok a nyilvánvalóan elbukott helyen meghalni,mert esetleg visszavonulva és sebzést osztva még talán lehozható a csata, szerintem megbocsátható "bűn".

Stratégiai visszavonulásnak nem nevezném azt, amikor 3v3-ban szemrebbenés nélkül otthagyja a lila meghalni a csapattársakat, csak azért, hogy ő még véletlenül se kapjon be lövéseket.
Aztán miután kihalt előle a fél csapat, akkor nagy diadalittasan kibújik, kivégezni a kivéreztetett ellenfeleket.

Ha véletlenül sikerül összeszedni a 3-4 egylövéses tankot, akkor meg ő a sztár, ha nem, akkor meg a csapat volt a szar, de legalább addig is hízik a WN8a.

Ezeket szoktam kérdés nélkül hátbalőni menekülés stratégiai átcsoportosítás közben, csak hogy érezzék a törődést.

Míg ha ők is beleállnának az elején a harcba, akkor eleve ki sem alakulna ilyen szituáció, hanem hamarabb ki lenne nyírva az ellenfél, könnyebben nyerhető lenne a meccs.

Nyilván ha elindultok ketten Murovanka erdőbe, és szembejön hat tank, akkor nem szégyen a nyúlcipő, de ez a ritkább eset.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120437) nightmare13 válasza mcwolf79 (#120426) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nah látod, elmentél a sorok között. Írtam, hogy nem azzal van a legnagyobb baj, hogy elfut, hanem csak önmagára gondol. Én is szoktam visszavonulni, jelzem is mindig a mellettem lévőknek, tegyenek úgy.
Én azt írtam, hogy a saját önző érdeke (neki legyen dmg, neki legyen kill) fontosabb, mint a csapat. Ez a baj. És azt se írtam, hogy mindegyik ilyen, csak azt, hogy sokszor azon bukik a csata, hogy felvállaljon 2 hitet plusz leadjon még sebzést ott és akkor.

Mint ahogy azt is sikerült kiforgatnod, amit a medekről írtam. Lőjék az ellent, persze, ez a lényeg, de ne már hátul kempelve baszki... (van persze néhány sniper meg is). Gyors tankok, nagy ütéssel, sebzéssel, menjenek az oldalába vagy a seggébe, ahogy egy csapatnak kellene működnie.

Szóval amit én sérelmezek, az nagyon sok esetben az önzőség.

U.I.: Minimapot figyelemmel követem, mielőtt még erre is kapok megjegyzést.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#120438) Jadro válasza nyunyu (#120436) üzenetére


Jadro
veterán

Azért hadd ne kelljen odaállni minden idióta mellé sem, mert benyögi hogy támadás és rohan előre meghalni. Aztán meg rinyál hogy neki senki nem segít...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#120439) mcwolf79 válasza nyunyu (#120436) üzenetére


mcwolf79
veterán

és nightmare13:
Én nem mondom, lehet hogy van ilyen játékos. DE kicsit unalmas olvasni az unicum-ok szapulását, hogy azok mást sem csinálnak, csak lopkodják a kill-eket, "cserbenhagyják" a csapattársakat,és egyéb galádságok.
Velem is előfordult már, hogy heavy-vel egyedül maradtam, de ez csak az én balfaxságomnak és a tankom sebességének köszönhetem. Nem tudok neheztelni arra, aki otthagy a veszett helyzetben. Én is megteszem ha kell.
Az pedig ,hogy te leláncolod a másikat, hogy ő is ott dögöljön veled,az szimplán ge*iség.
Ez a hozzáállás szimplán (szakszóval kifejezve) noob-ság.

Gyors tankok, nagy ütéssel, sebzéssel, menjenek az oldalába vagy a seggébe, ahogy egy csapatnak kellene működnie.

JA igen, ELMÉLETBEN így kellene kinéznie a dolognak. Csakhogy ez nem mindig kiveitelezhető. Egyrészt a pályákból adódóan, másrészt amiatt, mert egy public csapattól nem nagyon várható el, hogy stratégiát alkalmazva biztosítsák a med-eknek, hgy megflankeljék az ellenfelet. Olyankor jön az, hogy a heavy lövésváltás közben ő is megpróbáljon sebzést bevinni az ellenfélnek, ezzel segítve a heavy tankokat.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#120440) BÁ Nutrition válasza nightmare13 (#120437) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azert durvan benne van h sokaknak fogalmuk sincs mit kene csinalniuk, te meg elvarod toluk.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120441) Willy_Billy


Willy_Billy
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni. Végre eljutottam oda, hogy megvan a kellő tapasztalat az E100-ra. Igaz, ebből 35.000 valahányszáz free xp lenne, a credit is meglenne a megvételére, de nem tudom, hogy megvegyem-e még. Mondjuk ha meg is venném, akkor megvárnék egy akciót, hogy minél olcsóbban jussak hozzá. Nem vagyok egy profi játékos, közel 8K csatám van 2012 februárja óta. WN7 617, WN8 587. Szóval vegyem vagy ne vegyem?

(#120442) mcwolf79 válasza Willy_Billy (#120441) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem még várj vele.
Az E100 igazi mivoltát a nagy ágyú adja meg, amelynek az alap átütése sokszor kevés T10-ben. Viszont a prémlőszere (amivel igazán E100 az E100) az heat,amivel tudni kell hogy hova lehet lőni, mert a rétegelt páncél és a lánctalp szereti elnyelni.
Szóval sztem gyűrd az E75-öt,az is jó tank,és tanuld a tank mechanikáját. Utána jöhet az E100.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#120443) rlazol válasza Willy_Billy (#120441) üzenetére


rlazol
addikt

semmiképp se vedd meg, amíg nincs leakciózva, kb 1millió kreditet spórolhatsz vele.
másrészt szerintem is maradj még alacsonyabb tierben kicsit tanulgasd még a játékot, fejlődj, mert 587 WN8 T10 (de még T8-ben is) nagyon csak arra eég, h te legyél a bokszzsák. Én a magam 1025-vel és csak szenvedek ott az E100-val (igaz, még kiságyús).

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120444) tarka_szarka válasza Willy_Billy (#120441) üzenetére


tarka_szarka
tag

Ne használd el a free xp-t! Általánosan érvényes, hogy fullos tankra free xpt már nem költünk. Tanácsolom, jobb azt egy stock járműre elverni. Amúgy meg nyugodtan megveheted.

Azt viszont látni kell, és ez is általánosság, egy tízes gépbe bele kell rakni pár száz csatát, hogy tudja használni az ember. Az e100 nagyon jó gép értő kezekben, viszont könnyű vele rossz csatákat is menni, mert nagy és lassú célpont, ráadásul lassan tölt. Ha rosszul helyezkedik az ember, vagy nincs fedezék, szétkapják, mint hülyegyerek a nápolyit.

[ Szerkesztve ]

WOT account: tarka_szarka

(#120445) jagada válasza rlazol (#120443) üzenetére


jagada
őstag

A nagy ágyút tegnap vettem meg rá, rohadtúl viszi ám a kreditet.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120446) h1mpi válasza jagada (#120445) üzenetére


h1mpi
nagyúr

tier10-ben goldozni nem olcsó, sőt még sima apcr is lehet mínuszos az M48-ban, ha sokat pufogtatok mellé

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120447) rlazol válasza jagada (#120445) üzenetére


rlazol
addikt

gondolom :s
de majd kifarmolom az M10-FV kombóval :D

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120448) jagada válasza rlazol (#120447) üzenetére


jagada
őstag

Direkt nem adtam el a kis ágyút, elég jól tudtam vele érvényesülni a sima lőszerrel, gyorsabban is tölt, igaz kisebbet is sebez, de ott APCR a gold ügyebár. 1v1-ben mindig szétlőttem az ellenfél nagy löveges E-100-at sima lőszerrel.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120449) rlazol válasza jagada (#120448) üzenetére


rlazol
addikt

nekem eddig azt mondták, a nagy löveget csak HEAT-tel érdemes használni. :U "úgy fun"

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120450) jagada válasza rlazol (#120449) üzenetére


jagada
őstag

A gatyád rámegy, medek, meg T9-es heavyk és kisebb tankok ellen minek? -100k kredites köröket ki tud finanszírozni?

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.