Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#119951) emre válasza jano_77 (#119942) üzenetére


emre
veterán

Lehet igazad van, de én már végeztem az 50k spot küldetéssel. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#119952) jano_77 válasza lacibacsi (#119950) üzenetére


jano_77
nagyúr

" romlik-e a látásom, ha belelóg a szemembe a falevél..."

engem kifejezetten zavar, ha nem látom rendesen a tankot a lombozat miatt. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#119953) emre válasza jano_77 (#119952) üzenetére


emre
veterán

Engem is, csak ez baromian nem számít ha passzív spotoláson vagy. :D
Ilyenkor maximálisan elégedett vagyok ha csak felvillannak az ellenfelek, függetlenül attól hogy rájuk látok-e.

(#119950) lacibacsi

Még annyit, hogy bokorba azért jobb állni, mert mivel körbevesz az álca, így nem csak szemből takar.
Malinovkán és Prokhorovkan E1 ben pl. be kell állni, hogy az oldala se látsszon.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#119954) lacibacsi válasza emre (#119953) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ja. Ha lőni kell, akkor zavaró ha nem lát jól az ember, de az én esetemben (is) csak a passzív spotolásról volt szó. Ilyenkor csak akkor lövök, ha meglátnak és viszonozni kell a tüzet menekülés közben. És igen: Prokhorovkán beszoptam már néhányszor, hogy középről látott meg az ellenfél, mert kilógott a hátsóm a bokorból... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119955) jano_77


jano_77
nagyúr

Ahogy látom, nagyon szeretné mindenki a Grille15 TD-t! :D

Amúgy lehet látni csepegtetve a Svéd tankokról meg tech tree-ről fotókat, infókat, de én nem láttam - lehet csak elkerülte e figyelmem - hogy mikor tervezik bevezetni őket? Következő patch-ben jönnek?
Láttam újabb mapokat is supertesztből, azok mikor várhatóak? Mikor várható az új MM illetve az a hatalmas rebalanc 2.0?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#119956) rlazol válasza jano_77 (#119955) üzenetére


rlazol
addikt

vsz együtt az új fizikával...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119957) nyunyu


nyunyu
félisten

Aktív spotra van valami tippetek?

Bulldogon periszkóp, optika, vert stab van fenn.
Legénység 72% camonál tart.
Tehén mintát nem tettem a tankra, mivel ritkán szoktam vele menni, jellemzően csak napi duplázás, de mostanában nem játszok minden nap. (csak ha van valami grindelnivaló)

Prokhorovkán keringek F2-F6 között, villantgatva a dombok túloldalán jövő tankokat, aztán ahogy jelez a majrélámpa, eltűnök a domb alá, kivárva a 9 másodpercet, hogy random ponton ismét felbukkanjak.

Jóképességű KV-4-ünk (47% WR, ~700 WN8) engem nooboz, hogy balfasz spotter nem lát semmit, F sor helyett E1-re kéne állni.

Ja, C2-ön pár másodperccel később villantott TDket az 500 méteres render táv limit miatt K1-ről becélozni sem tudja, mert nem rajzolódik ki a sziluettjük. :DDD
Miután kilőttek, néztem még pár percig a meccset, de ki sem mozdult az alsó sarokból, onnan osztotta HEvel a 100 sebzéseket a legyalulására érkező tankokra. :))

Végére sikerült feleannyi sebzést összevakarnia, mint nekem spotot. ;]

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119958) h1mpi válasza jano_77 (#119955) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Rács 15 :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119959) jano_77 válasza nyunyu (#119957) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sosem értettem - de biztos az én szegénységi bizonyítványom, hogy minek kell egy tankra periszkóp és optika egyszerre?!? Vagy állok vele a bokorban és akkor periszkóp vagy futkosok és akkor optika!? Tévedek?
Álcafestés mióta kreditért lehet venni minden tankomon van, akkor is mikor keveset játszom vagy szabin vagyok és nem tudok játszani vagy csak naponta mondjuk duplázok, mert simán megtermelik az árát! Vki tényleg ezen spórol? :F

Prohorovkán elmúlt napokban volt nekem is egy olyan csatám, mikor beálltam a G1-es spot bokorba, világítottam is mindenkit középen és az 1-3 soron is folyamatosan, de a top tankunk LÖWE a hátsó bokorban állt - J és K1 határán és próbált snipolni. Sokat mondjuk nem tudott lőni, mert valszeg hiába spottoltam, nem biztos hogy rájuk látott. Hiába pingeltem rá és írtam chaten, hogy mozduljon már meg és haladjon előre, mert csak tier7-es tankok vannak szemben vele, természetesen én voltam a hülye noob.

(#119956) rlazol: kedves Laci barátom és akkor megkérdezem, hogy az új fizika mikor várható?!? (Nehogy azt írd, hogy a rebalanc és új MM-el!)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#119960) fradi81 válasza jano_77 (#119959) üzenetére


fradi81
veterán

"állok vele a bokorban és akkor periszkóp vagy futkosok és akkor optika!?"

-Mikor melyik pályától helyzettől függ.

moto g72, Ninebot d28e

(#119961) lacibacsi válasza jano_77 (#119959) üzenetére


lacibacsi
addikt

Spotolós küldetéseknél a Bulldogon nekem is van távcső is és csigaszem is. Attól függően, hogy mely pályára kerülök, tudom használni mindkettőt.Ha meg nem a felderíté/spotolás a feladat, akkor jön a csigaszem helyére a venti...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119962) rlazol válasza jano_77 (#119959) üzenetére


rlazol
addikt

jano_77: én még a "2014 karácsony" céldátumnál tartok. :U

szerintem is felesleges a kétféle optika. nyilván helyzetfüggő, h melyik kell jobban, de szerintem annál értékesebb a 3 hely mindegyike, semhogy az egyiket/másikat tk feladd mindegyik csatában.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119963) jagada válasza jano_77 (#119959) üzenetére


jagada
őstag

Ez a legnagyobb szívás ebben a küldiben, hogy lehetsz te akármekkora superunicum spotter, ha a retardált társak nem lőnek semmit. Ez a küldi nem a játékos tudásáról szól, hanem a csapatéról, hogy mekkora idióták.

A múltkor a fostalicska Pantherrel egy TOG II-vel akadtam össze és csak HE-vel lődözött egyfolytában, 40-es sebzéseket kiosztva, bele telt vagy 1 percbe mire kilőtt, mert közben én másik 2 tankot kaptam szét, csak le voltam láncolva és elfutni nem tudtam. Mondom ezmiez?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119964) jano_77 válasza fradi81 (#119960) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én ha egy tankot aktív spotra akarok használni, akkor: Venti+Optika+Vert.stab/Rammer/Célzásgyorsító (értelem szerűen ebben a sorrendben, ha tehető az eszköz)

Ha passzívan akarom használni a tankot, akkor meg Álcaháló (festés is)+Periszkóp+Venti/Rammer

Biztos akkor én gondolom rosszul, de szerintem el kell dönteni az elején, hogy az ember az adott tankkal (light) aktív vagy passzív spotot akar inkább alkalmazni - nyilván a tank karakterisztikája is esetleg kedvez vmelyiknek - de pályához igazítani számomra nagy balgaság! Miért? Mert soha nem tudhatod, hogy melyik mapot fogja dobni (bár ez az utóbbi időben egyre kiszámíthatóbb, mert menni kell 3-4 csatát és akkor nagy %-ban már lehet is tudni, hogy az napra mi lett kijelölve MM által ;] ) és szerintem fontosabb eszközt hagysz le esetlegesen a tankról emiatt! Pl. betesz egy városi pályára vagy egy olyan mapra, ahol mondjuk alkalmasabb az aktív spotot használni, akkor teljesen feleslegesen van a tankon a Periszkóp, sokkal hasznosabb lenne a Venti, Stabi esetleg rammer! De fordítottan is igaz, mert ha vki bokorban ücsörögve szeret inkább spútolni, akkor tök feleslegesen van fent az Optika és foglalja a helyet adott esetben mondjuk az Álcahálótól, ami SOKKAL hasznosabb lenne.

Végre úgy néz ki, hogy megint lesz majd vmikor hasznos dolog is az egyik következő pöcsben:
"Folytatjuk a mod-ok elemeinek beépítését, a több soros garázs és a sebzés számláló a következőek.
Fejlesztések lesznek a láthatósági rendszerben is, érintve a spotolást és a renderelést. Szeptemberben tudunk majd több információt adni. A változtatások szerver és kliens oldaliak lesznek. A teleportálás el lesz távolítva."
- Na ez utóbbira kíváncsi vagyok, mert olyan régen jelen van, hogy már egészen hozzá is szoktam. :DDD

rlazol: ez végül is egy válasz féle a kérdésemre MM-el kapcsolatban: "Komoly munkálatok folynak az MM-mel kapcsolatban. A fő cél az, hogy ne legyenek kiegyensúlyozatlan csapatok és ne idegesítse a játékosokat. Lehet, hogy az ősszel lesznek a tesztek, az is lehet, hogy a publikus teszt szerveren, de jelenleg nem tudjuk biztosra." - lefordítva nagyon távoli jövőben. ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#119965) zodo válasza jano_77 (#119955) üzenetére


zodo
nagyúr

Amúgy lehet látni csepegtetve a Svéd tankokról meg tech tree-ről fotókat, infókat, de én nem láttam - lehet csak elkerülte e figyelmem - hogy mikor tervezik bevezetni őket? Következő patch-ben jönnek?

Strv m/42-57 Alt A.2 Premium Tier VI medium tank jön elsőként a 9.16-al.
Továbbiak az év végén.

Láttam újabb mapokat is supertesztből, azok mikor várhatóak?

Párizs kicsit átdolgozva a mint ahogy Rampage modban megismerhetted szintén a 9.16-al érkezik.
Legújabb teszt alatt lévő pályákról, nincs infó. (vagy csak én nem találtam)

Mikor várható az új MM

Dolgoznak rajta, sőt az szakaszmeghívásokat is újragondolják de nincs infó.

illetve az a hatalmas rebalanc 2.0?!?

Sandbox-os tesztek alatt tapasztaltak, sokaknak nem tetszett ezért újragondolják és valamikor az ősz folyamán újragondolt tesztek kezdődnek.

(#119966) rlazol válasza zodo (#119965) üzenetére


rlazol
addikt

hogy Te milyen naív vagy... :U vagy mégcsak új a WG világában? :DDD amit a válaszokból idézték az úgy hívják: bullshit. Az "újragondolás alatt" WG nyelvan azt jelenti: beraktuk egy fiókba, nem éri meg foglalkozni vele. Az 'év végére" kifejezéshez nem véletlenül nem írják oda, h melyik év. És sorolhatnám. Hiszem, ha látom. Jön, amikor jön, addig meg azzal játszunk, ami van.
Svéd tankok... még csak most kaptuk meg a cseheket... :U

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119967) jagada válasza rlazol (#119966) üzenetére


jagada
őstag

A fejlesztések általában csak új prém járgányok bevezetésére korlátozódnak, hogy dőljön a lé. Olyan alap dolgokat sem csinálnak meg évek óta, hogy ne legyenek eltűnő lövedékek/ tankok, laggok, fagyások, troll szakaszok stb.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119968) zodo válasza rlazol (#119966) üzenetére


zodo
nagyúr

Lehet igazad van nem tudom de pl első kettő ( tank és térkép) gamescom 2016: Summary
Gondolom egy ilyen kaliberű rendezvényem ciki mellébeszélni persze nem kizárt.

Továbbiak több egyéb mellett: Rita blogjában olvashatóak. Itt és itt

Eddig úgy tapasztaltam amit ebben a blogban olvasok az kb közel jár a valósághoz és nem csak találgatásokon alapszik de szintén tévedhetek.

(#119969) nyunyu válasza jano_77 (#119964) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem tudom feltűnt-e, de az elmúlt 1-2 év pályaváltozásai gyakorlatilag kiherélték a passzív spotolásra alkalmas helyeket, alig maradt egy-két pálya, amin még lehet. (Prokhorova, Malinovka)

Így a lightokat többnyire mobilis halálosztó üzemmódban kell használni, amihez optika, rammer kell.
Bulldogon nincs rammer, viszont van vertstab, amitől menet közben pontosabban lő, illetve megálláskor sem esik annyira szét a célkereszt.

Venti 2.5% bónusza meg kb. semmire sem jó, akkor már inkább a periszkóp, hátha meg tudok állni valahol spotolni. :))

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119970) galervin93 válasza nyunyu (#119969) üzenetére


galervin93
őstag

Cliff A-B oszlopon az AMX-szériával jól lehet passzívan tolni, mindkét oldalon vannak jó bokrok.
Redshire szintén jó lehet, itt aktív-passzív vegyesen.
Még Ruinbergen is lehet, de ahhoz kell két csapat. :-D Igazából a full városi pályákat leszámítva mindenütt van lehetőség szpottolni, de sajnos tényleg kevés jó pálya van, pedig én is imádok szpottolni, szerintem a legnehezebb műfaj a játékban.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#119971) rlazol válasza nyunyu (#119969) üzenetére


rlazol
addikt

zodo: ilyenekkel van tele az összes sajtóközleményük. Mivel senki nem kéri rajtuk számon, azt mondanak, amit akarnak és ami jól hangzik. Nem fognak odaállni azzal, h "hát, az új fizika fejlesztését elcsesztük, van pár bug, de annyira nem zavaró, h érdemben foglalkozzunk vele, karácsonyig tuti nem lesz jelentős újdonság de az új prémtankokat majd annak adjuk el, h jól mutasson... stb"

nyunyu: Van pár pálya (Highway, Westfield, Live Oaks) amin, ha nem is 5k-s magasságban, de pár ezret rendszerint össze lehet spotolni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119972) kchryss válasza rlazol (#119962) üzenetére


kchryss
addikt

(#119964) @jano_77:
Azért vannak kivételek amikor teljesen logikus az optika-periszkóp kombó.
- Az álcaháló sokszor túl van értékelve. Passzív spotnál bokorban állsz ami nagy bónuszt ad. Sok lightnak eleve nagyon jó az alap kamó értéke. Ha skilles a legénység van benne prém kaja, le van festve a tank és bokorban áll akkor 50m automatikus spot körön belül vesznek észre álcahálóval és anélkül is, ergó felesleges a háló paszív spotra. ELC kamójú tankokhoz még prém kaja sem kell, elég ha kamó skillel beállnak egy bokorba és csak 50m-en belül veszed észre.
- Sokszor a venti is túl van misztifikálva. Nagyon kevés az az 5% amit ad, ami tulajdonképpen nem is 5% hanem csak 2.5%-2.75%-kal növeli a tank paramétereit.
- Sok light tank van amire nem rakható töltésgyorsító mivel van táras ágyúja is.
- Az optika nem csak mozgás közben működik hanem állva is. Azaz passzív spotnál is ad bónuszt így periszkóppal együtt 75%-ot adnak.

Legjobb példa az amx 12t. A legjobb alap kamóval rendelkező 6-os light. Töltésgyorsító és vert stab nem rakható rá. Álcaháló a fenti okok miatt felesleges rá. Értelmes opciónak marad a periszkóp, optika, venti, célzásgyorsító. Itt teljesen jó megoldás a periszkóp/optika/venti spotra kihegyzeve és a periszkóp/optika/célzásgyorsító is mert nagy áldozat nem lesz a felszerelések között viszont extrém látótáv érhető el vele.

[ Szerkesztve ]

(#119973) nyunyu válasza rlazol (#119971) üzenetére


nyunyu
félisten

ilyenekkel van tele az összes sajtóközleményük.

Többszálú klienst hány éve is ígérgették?

Szerintem még bőven a fizika bevezetése (8.0, 2012 szept) előtt hangzott el, aztán 9.13-14-re sikerült kivitelezni, idén tavaszra.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119974) nyunyu válasza kchryss (#119972) üzenetére


nyunyu
félisten

- Az optika nem csak mozgás közben működik hanem állva is. Azaz passzív spotnál is ad bónuszt így periszkóppal együtt 75%-ot adnak.

Nem adódnak össze, a két aktív bónusz közül csak a jobbik számít, ami a periszkóp 25%-a.

Optika 10%-a csak akkor számít állás közben, ha nincs periszkóp, vagy az első 3 másodpercen, amíg még nem aktiválódott.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119975) jr1994 válasza kchryss (#119972) üzenetére


jr1994
addikt

"Azaz passzív spotnál is ad bónuszt így periszkóppal együtt 75%-ot adnak."

wut??

Megint lassú voltam :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#119976) kchryss válasza jr1994 (#119975) üzenetére


kchryss
addikt

Biztos keveset aludtam ezt a 75%-ot sem tudom honnan vettem mikor 25% és 10%. :D
Azt viszont nem tudtam hogy nem adódnak össze, mindig tanul valamit az ember.
Az egész irományom ignorálható az álcahálós és ventis rész kivételével. :)

[ Szerkesztve ]

(#119977) rlazol


rlazol
addikt

most épp Karelia-n spotoltam egy tisztességeset - amivel meg is lett az 50k (50.659)! :C

Tegnap 73, ma 29 csata kellett hozzá, mindkét nap jóval 50% alatti WR-rel, vagyis átlag 496.
A legeredményesebb, 779-es átlaggal a Bulldog-gal voltam, az AMX 12t-vel 416; a T21-vel 309;

Érdekes, hogy a győztes csatákban 10%-val kevesebbet spotoltam, mint a vesztesekben (471 vs 521), és abból a 14 csatából, ahol 1000 fölött spotoltam 9-et elvesztettünk! A 2k felettieknél is csak 3-3 a mérleg.
Viszont, a 29-ben, ahol nem spotoltam semmit, 18-szor vesztettünk...

kchryss: az álcaháló szvsz nem lebecsülendő passzív spotnál, de szívesen kipróbálnám egyszer gyakorlóban. Nekem most az van az AMX12t-n :B .
A venti meg, ha megvan a BIA szerintem jó ha van (de csak akkor), összességében hasznosabb, mint pl a vert stab, mert jobban kihasználod. Persze a töltésgyorsító, célzásgyorsító elé nem tenném.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119978) lacibacsi válasza rlazol (#119977) üzenetére


lacibacsi
addikt

Stréber! :P

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119979) Frogged


Frogged
aktív tag

Tanácsra lenne szükségem srácok:
Az van hogy 14k med/HT mecs után azon filozok hogy neki állnék a másik 3 tank osztálynak bár mennyire is idegenkedek tőlük.
Tudnátok olyan artyt és TD-t ágat ajánlani ami mondjuk ugy kezdő barát?
Első sorban arra kellenének hogy tudjak haladnia kampány küldikkel.
TD-nél a brit forgó tornyosokkal szemezgettem abba lenne legénységem bár gondolom nem véletlen látom őket ritkán csatákban.

(#119980) Jolet


Jolet
őstag

nem tudom ki találta ki ezt a spotolós küldetést, de vicc az egész, nagy ritkán bead jobb eredményeket, de többnyire ez van hiába tolja előre az ember full kreténben

link

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#119981) emre válasza Frogged (#119979) üzenetére


emre
veterán

TD, amerikai és a német forgó tornyos, a torony nélküliek kicsit macerásabbak.
Arty-ból a német GW pantherig.

(#119980) Jolet

Hehehe, ennyit artyval is spotolok. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#119982) oke


oke
senior tag

Ezek milyen küldik?

(#119983) nyunyu válasza Jolet (#119980) üzenetére


nyunyu
félisten

Eddigi legjobb spotom:

Védés módban bementem kempelni a hídhoz középre. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119984) nyunyu válasza oke (#119982) üzenetére


nyunyu
félisten

Tournament missions

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119985) jagada


jagada
őstag

Ki volt az a nagyon okos jóstehetség, aki azt jósolta, hogy egyre kevesebb light lesz?? Oldalanként 5 db minden csatában.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119986) jagada


jagada
őstag

dupla

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119987) rlazol válasza jagada (#119985) üzenetére


rlazol
addikt

én voltam! :K
de ez így kontextusból való kiragadásnak minősül! :DDD
merthogy én azt mondtam, a hét második felére, hétvégére fog csökkenni a lightok száma. Most tetőzik, mert a sok siemka+időhiányos emberke most érte el a 30k XP-t és kezd neki a spotnak.
de pl én már befejeztem, és ahogy egyre többen teszik majd le, úgy normalizálódik újra a helyzet.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119988) h1mpi válasza rlazol (#119987) üzenetére


h1mpi
nagyúr

én ezért teszem péntekre-vasárnapra a missziót :D hátha addigra mindenkinek meglesz :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119989) rlazol válasza h1mpi (#119988) üzenetére


rlazol
addikt

és azért ha nem fekszel rá, csak mész, akkor is csurran-cseppen valami. :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119990) h1mpi válasza rlazol (#119989) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Cromwell B és a Pattonok is jók erre meg ugye ott a Ru megy a prém Ru :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119991) jagada válasza rlazol (#119987) üzenetére


jagada
őstag

Szerintem ez már hétfő reggelig állandósulni fog!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119992) rlazol


rlazol
addikt

kchryss - vel megnéztük az ominózus álcaháló kérdést gyakorlóban. AMX 12t-t vitt be Malinovka-ra, megállt vele a G3 bokorban én meg optika nélküli bulldoggal lasssan közelítettem a fenti bázis irányából. Álcaháló nélkül 90m-ről, álcahálóval 60m-ről spotoltam. 30m különbség - mindenki döntse el, h megéri-e neki.

jagada: ne legyen igazad!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119993) krysztyan


krysztyan
tag

Sziasztok!

3. napja nem tudok belépni a játékba. Amikor a játék gombra megyek feljön az ablak majd eltűnik, nem tudom beírni a felhasználónevet meg jelszót sem, mert odáig el se jut, be se tölt.... Semmi új dolgot nem telepítettem rá. Másnak is van vagy volt ilyen? Megoldás?

Előre is köszi! :R

Üdv

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#119994) Gubu0101


Gubu0101
veterán

:B

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#119995) galervin93


galervin93
őstag

1vs4 majdnem lehozva, de én elkapkodtam, az arty meg k*rvapontos snipernézetben: [link] :O :W

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#119996) Atti777


Atti777
senior tag

Csak széljegyzet: a track damage nem számít bele a spotos küldetésbe

Путин, иди нахуй!

(#119997) skopy


skopy
tag

Sziasztok
Mai napi frissítés óta nem tudok belépni, az összes modot legyalultam de továbbra sem enged be . Nincs valakinek valami ötlete : :R

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#119998) kchryss válasza krysztyan (#119993) üzenetére


kchryss
addikt

(#119997) @skopy:
Próbáljátok meg hogy törlitek a Felhasználók/Felh neved/Appdata/Roaming/Wargaming.net/WorldofTanks mappát.

(#119999) skopy válasza kchryss (#119998) üzenetére


skopy
tag


Előre bocs, hogy nem print screen -eztem de nem engedte.
Ez fogad :W

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#120000) lacibacsi válasza h1mpi (#119988) üzenetére


lacibacsi
addikt

Könnyű annak, aki a hét végén nem megy Szilácsra... :K Péntek estig végeznem kell, mert ha mindkét nap megyek, akkor tuti nem lesz tankozás... :O

(#119984) nyunyu: Szegényes angol tudásommal nem jöttem rá, hogy ezek most milyen versenyek. Egyedül kell neveznem? Majd összesorsol valakikkel csapatba? Ezekért a díjakért egyáltalán megéri? Kétlem... :(

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.