Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#119051) SoulReaver válasza tucsok. (#119049) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ő , Ö azt hiszem.

(#119052) Atti777 válasza tucsok. (#119049) üzenetére


Atti777
senior tag

ü és ó

Путин, иди нахуй!

(#119053) jagada válasza tucsok. (#119049) üzenetére


jagada
őstag

Mert az "ó" és az "ü" billentyűk alapértelmezettként.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119054) tucsok.


tucsok.
senior tag

köszi mindenkinek! ó ü

"So say we all"

(#119055) oke válasza kchryss (#119045) üzenetére


oke
senior tag

ezzel müxik, köszi

Más: A minimapot hol tudom beállítani, hogy a control gomb megnyomására középre, nagyban jöjjön be? Vagy melyik fájlon mit kellene átírni?

(#119056) Viktoár


Viktoár
addikt

Adtam mégegy esélyt az is4-nek de sajnos be kell látnom hogy egy kalap szar.

Ott lövik be ahol akarják,nem t10-be való. Nem lehet eldugni a gyenge pontjait mivelk a tornyot is belövik.A testet forgathatom de mit ér ha szemből belövik a tornyot? :U

Nekem nem jön be,hiába mondják hogy a játék legjobb páncélja.Nem vettem észre.Egy t110e5 simán megeszi de még más is.

Üdv:Viktor

(#119057) kchryss válasza oke (#119055) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem még sehogy. A gombnyomásra nagyítás csak az xvm-es térképpel működik az meg még nincs kész tudtommal, de ebben nem vagyok biztos, én a gyári térképet használom.

(#119058) Viktoár


Viktoár
addikt

Tortoise-al mentem hogy leduplázzam milyen csapatba rak be?

Arty platoon 212A - su8.Kapásból kilőttem a retardált su8-at erre a 212a engem lövöldöz.
Hát kilőttem azt is. Megkaptam az egy óra bant de megérte. :D

Szegény su8 nem értette hogy miért lőttem ki.Írtam hogy t6-ként jött be t10-be.

Annyit írt hogy "és"? :Y Ha ennyire hülye akkor meg is érdemelte hogy rövidre zártam a játékát.Páran meg is köszönték. :D

Üdv:Viktor

(#119059) vJokka válasza Viktoár (#119058) üzenetére


vJokka
aktív tag

Biztos megérte elcseszni a maradék 12 játékos csatáját :U . Soha nem értettem miért jó kilőni őket, annak ellenére, hogy nyilván gyökerek voltak, erre te még rá dobsz egy lapáttal. Amíg nem tékáznak, blokkolnak stb addig szerintem felesleges piszkálni őket. Report, azt megyek a dolgomra.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#119060) rlazol válasza vJokka (#119059) üzenetére


rlazol
addikt

:K főleg, h artyról beszélünk, ott kisebb gond az alacsony tier, attól még tud akár komolyat is sebezni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119061) jasohn


jasohn
tag

Srácok ez milyen tank ez az FV201 (A45), ami a képen látható?
Most lőttem egy 5 perce :D

[ Szerkesztve ]

(#119062) rlazol válasza jasohn (#119061) üzenetére


rlazol
addikt

brit prémium 7es nehéz, lényegében egy stock Caernavaron
Már nem kapható a shopban.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119063) jasohn válasza rlazol (#119062) üzenetére


jasohn
tag

még sosem láttam, nem lehet valami nagy ász, ha alig látni, vagy annyira drága volt?

(#119064) Viktoár válasza vJokka (#119059) üzenetére


Viktoár
addikt

Már ott el volt cseszve hogy bejött platoonba a t6-os artyval.Erre is kitalálhatna valamit a wg hogy ne lehessen ilyen szakaszokkal csatába menni.

Teljesen mindegy hogy nehéztankkal vagy tüzérrel jön be 4 osztállyal magasabb csatába,szart sem fog érni.
Report szintém nem ér semmit,ugyanúgy bemegy a következő csatába.1-2 ilyen "akciótól" talán hamarabb meggondolja magát.

A 212a-t nem állt szándékomban kilőni csak miután 2x rám lőtt a hülye kis szakasztársa miatt.
Randomban nincs csapat csak 15 vs 15 és ezekután pont nem érdekelt hogy mi lesz a csata vége.

Üdv:Viktor

(#119065) CirrMee válasza Viktoár (#119064) üzenetére


CirrMee
addikt

Gondolt a WéGé rá, azért a nagyobb tiert veszi figyelembe. A többi szöveg részükről parasztvakítás.

Más:
bakker kiba* jó kis fun tank ez az Oí exploder / japán papírdömper. :) Az elején igencsak szenvedtem vele, de ahogy közelít az első sorral a 100% felé, egyre jobban megtetszik. Sorra hozza a nagy kalibát', az imént stílusosan egy kamikáze is összejött vele. Mondjuk arról az idétlen hellókitti tehet, gondolta lerammol, amikor már csak 100+ hp -m maradt... :DDD

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#119066) kchryss válasza jasohn (#119063) üzenetére


kchryss
addikt

A többi szerveren maraton küldetéssel lehetett megszerezni. Nálunk addig húzták a küldetéseket, hogy végül be sem kerültek. Helyette meg lehetett venni pár hétig.
Elég pocsék tank, csak gyűjtők vettek belőle, de ők sem nagyon merészkednek be csatába vele. Lassú, nagy, puha, de legalább szar az ágyúja is. :D

(#119067) Viktoár


Viktoár
addikt

Na megvettem az FV215b (183) -at.

Ezt a legénységet szánom bele:

Átképzés után milyen skilleket adjak a fiúknak?
Felszerelés mi legyen rá?

Üdv:Viktor

(#119068) vJokka válasza Viktoár (#119064) üzenetére


vJokka
aktív tag

Szerintem ettől nem gondolja meg magát. Max jót röhögnek azon, hogy felcseszted magad, meg még jegeltek is. Egyébként nyilván a wg hülyesége, hogy ezt engedélyezi (szerencsére ritkán találkozom ilyen platoonnal).

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#119069) jr1994


jr1994
addikt

Köszönjük a 20000 kockát :DD (pörgött a semmi a garázsban, a lényeg attól még látszik. Ők támadtak de végigmentünk rajtuk).

Az igazsághoz hozzá tartozik hogy nem voltak meg 15-en.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#119070) szbalogh válasza jr1994 (#119069) üzenetére


szbalogh
őstag

Még az _OC_ ban mi is toltunk ilyen reggeli raideket :)

Nick: HE_Storm

(#119071) tarka_szarka válasza Viktoár (#119056) üzenetére


tarka_szarka
tag

Szerintem két dologban nagyon erős.

1. Sidescrape, vagy backsidescrape. Ha ilyen pozícióba be lehet állni, akkor szinte kilőhetetlen.

2. Közelharcban nem szembe kell állni az ellennel, hanem beforgatni szinte negyvenöt fokban az egész testet, a tornyot pedig egy kicsit elforgatni 10-20 fokban az ellenfélhez képest. Ha még kicsit mozogsz is előre-hátra, akkor alig viszi valami.

A testen a postaláda a gyenge pont, a tornyon csak egy nagyon kicsi lemez a löveg felett a gyenge pont, amit azért nehéz eltalálni. Nyilván nem egy masu ez a gép, de azért nem eldobni való.

WOT account: tarka_szarka

(#119072) Balesz1899 válasza Viktoár (#119064) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Nem teljesen mindegy, mert egy SU-8 bizony tud segíteni magasabb tierben is, még ha csak splash-sel sebez, akkor is. Ez rohadtul nem az a helyzet, mint amikor valaki egy T1-et visz be platoonba poénból T10-be.
Szóval ez teljesen felesleges önbíráskodás volt...

(#119073) lacibacsi válasza Balesz1899 (#119072) üzenetére


lacibacsi
addikt

Egyetértek. Pont az arty osztály az, aki tud alkotni magasabb tierben is. Meg egyes esetekben a light is ide sorolható. A múltkor volt egy BT10 csatám Malinovkán. Szakaszba behoztak egy AMX ELC-t (kb. 1500 csatával, tehát nyilván full camo, meg képzett legénység bejátszott), aki beállt a jól megszokott E5-be és valami 12k-t spotolt a nagyoknak. Ja, és túlélte, egyszerűen nem szúrták ki, hogy ott van...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119074) jasohn


jasohn
tag

T-54 first proto milyen tank? megéri a kb 10ezer pénzt?

(#119075) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

az utobbi idoben total szegyenletesen megy a jatek, gyakorlatilag szerintem 20%winrate alatt lehetek szombat ota erzesre :D de most sikerult osszebogarasznom az elso topgunomat, eszre se vettem jatek kozben. persze ez is bukas volt a vegere, de az mar alaphelyzet

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119076) Dr.Én válasza jasohn (#119074) üzenetére


Dr.Én
veterán

Megéri! Remekül pattint, ha jól be van forgatva...jól hozza pénzt is...remek rajt a 100-as ágyú is... :)

WOT: kissio

(#119077) #15106560 válasza jasohn (#119074) üzenetére


#15106560
törölt tag

Én egy hete vettem meg. A torony igen kemény, azzal lehet pattintani rendesen. Az ágyula viszont sima ap-val csak180-as pennel rendelkezik. Az nem sok mindenre elég. Főleg, mert kissé lomha a drágám, így leforogni nem fogunk senkit sem, kivéve a leglassabb vackokat. T10-ben is elég gyakran vendégszerepel, tehát kell a gold bele, így farmolni nem a legjobb választás. Én legénységhúzásra vettem és nem is bántam meg, mert nem rossz tank azért. A Panther 8.8-nál jobb szerintem.

(#119078) jozefgucci1 válasza jasohn (#119074) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Mire szeretnéd használni az attól függ ? Mint fentebb írták , legénységet húzni jó ,de pénzt keresni nem a legjobb. Nagyon kéri a goldot T10 ben . Amúgy ha prém tankot akarsz venni és nem fájk ez a 10K kiadás akkor lehet kicsit várnék a T8-as skorpion TD-re.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#119079) oke


oke
senior tag

Artysokat kérdezném, akik használnak Battle Assistant modot - remélem jól írom. Mennyire használható? Néhányszor próbálkoztam vele, de valahogy nem az igazi. A sima nézetet úgy használom, hogy az egér nagy ms-ra van állítva. Viszont ha ilyenkor átváltok erre a modra, ott ezzel használhatatlan, túl érzékeny. Ilyenkor mindig állíthatom kisebbre az egér érzékenységet. Jó hogy van erre gomb az egéren, de kritikus helyzetnél ez is idő. Ti milyen beállításokkal használja az egeret?

A másik nagyon zavaró, hogy nagyot ugrik időnként a célkereszt,, pl, ha hegy van arra, amerre viszem a célkeresztet.. Nem úgy "siklik", mint felülnézetnél.

(#119080) Zeratul válasza oke (#119079) üzenetére


Zeratul
addikt

Leginkább arra jó hogy kő vagy egyéb fedezék mögé be tudj lőni mert a felülnézetből nem derül ki pontosan a röppálya íve.

(#119081) wwenigma válasza oke (#119079) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Rossz modot hasznalsz, ugy emlekszem 2 vagy 3 fajta van belole. Ami QB modpackjában van, teljesen használható.

Gyakorlatilag ahogy fentebb irja a kollega, a lövedék ívéről nézel a pályára de ettől még nem fogsz szikla mögé lőni ha nem lehet, ha meg mögötte látszik az ellen tornya, felulnezetbol is rááll.

De olyan mindegy amig a random rángatja, lathato hogy lottem teljesen beszukulve es egy kicsit mashova ment...persze az is belejatszik hogy ez megiscsak 850 méter és a szórás ott már jókora, kb. 6 méter.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119082) Viktoár


Viktoár
addikt

Már nincs a játékban a pearl river map vagy csak én kerülöm el? Nekem egyik kedvenc térképem volt.

Más:

Néztem videókat az FV215B 183-ról mielőtt beugranék a mélyvízbe és sokan lövik vele a goldot.Én úgy látom elég nagy a sima AP átütőereje vagyis nem indokolt az arany,sőt annak kisebb is.Persze nagyobb a sebzése de nem vagyok biztos benne hogy megéri.

Ti hogy látjátok?

Üdv:Viktor

(#119083) wwenigma válasza Viktoár (#119082) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Amikor 3 lövés 3 full HP-s TierX-es ellen, maskepp fogod majd látni. Pearl river-t meg mar regen kivették sajna.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119084) Viktoár válasza wwenigma (#119083) üzenetére


Viktoár
addikt

Akkor megéri a 8k-s lövedéket lövöldözni? :D

Pedig jó térkép volt,sok lehetőséggel.Nem volt annyira cső pálya mint sok másik. :N

Üdv:Viktor

(#119085) Viktoár válasza Viktoár (#119084) üzenetére


Viktoár
addikt

Na mentem egy kört vele.Betáraztam az aranyat és 2 lövésből nem tudtam kilőni a t110e5-öt. Olyan jó dmg-ek osztott. (~500) A harmadikig már nem jutottam el. :D

Fantasztikus hogy az ember végigszopja az ágat t10-ig és utána egy hanyag legyintéssel az rng leszopatja.

Megnézem az AP-vel hogy megy. :)

Üdv:Viktor

(#119086) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

megvan VK36al az elso tankasz. 31 találatból 17 penetration tier 8ban :DDD
+az elmeny h ennyiszer csapattarsak meg nem nooboztak le meg rubish hungarian bastard stb az megfizethetetlen. hiaba irtam h kilottek a sofort azert cammog olyan gyorsan a jargany, mikor az IS-6ot kiszedtem a vegen mar nem volt idejuk odanyomni h makod volt te szerencsetlen :B

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119087) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

az mitol van h miután elkezdtem fejleszteni az egyeni skilleket az elso 50% rohamos gyorsasággal nott de utana extrem modon belassult az fejlodes?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119088) CirrMee válasza BÁ Nutrition (#119087) üzenetére


CirrMee
addikt

Szokd meg, hogy nulláról százas felé egyre lassabban jutsz el (egyre több xp kell). Arra meg készülj, hogy minden új sor betanulásánál csak egyre lassabb lesz... :)

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#119089) tarka_szarka válasza BÁ Nutrition (#119087) üzenetére


tarka_szarka
tag

http://www.planetwot.com/Crewxp/

Itt meg tudod nézni, hogy mihez mennyi kell. Látszik, hogy szinte exponenciális lesz a növekedés.

WOT account: tarka_szarka

(#119090) szbalogh válasza oke (#119079) üzenetére


szbalogh
őstag

Azért jó az artista mód, mert ha eltűnik róla a spot, akkor is ott marad a célkereszt ahova tetted. Ha felülnézetből célzol, akkor leugrik a célkereszt és a földre céloz a tank teteje vagy közepe helyett, ilyenkor nagyobb eséllyel megy a malac a tank elé a földbe.

Nick: HE_Storm

(#119091) BÁ Nutrition válasza tarka_szarka (#119089) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

koszi. ahogy nezem akkor evek kellenek egy komoly legénységhez, tobb tanknal meg ...
tényleg egszerubb venni mondjuk 50ezerert egy accountot ami elorehaladott állapotban van, ebbol igy 2020ra lesz valami talan

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119092) WOT-H-A-C válasza BÁ Nutrition (#119091) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Abban mi a pláne? Ne foglalkozz vele mi lesz 5 év múlva. Ha haladni akarsz és pénzt bele ölni( szerintem kár érte) , akkor vegyél egy éves prémet aztán később eg, prém tankot. Tapasztald ki a pályákat a nemzeteket, skilleket, eszközöket. Egy éves prém, ha jól rémlik 13-15k gold, de nem biztos. Nagyon max ennyit ölj bele. De, ahogy már itt többször leírták, farmolj és tanulj T5-6 ban, most ez fontosabb mint bármi...

Jah.. és halmozd a free tp-t mert később a fejed vered a falba, hogy miből ugord át a fos tankokat.. :D

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#119093) szallasi007 válasza BÁ Nutrition (#119091) üzenetére


szallasi007
őstag

Nagyjából két év alatt lett 11 tizes tankom, átlagban 5 skilles legénységgel, a light tankjaimban átlagban 3 skilles legénység van.
Egyébként meg szerintem nem fizetnél te ki alsó hangon 60k-t egy acc-ért amin mondjuk van legalább 1 prém tank.
Ha csak azt számolnám össze mennyit fizettem prém fiókra szerintem az több lenne mint a te ajánlatod.
Már párszor próbáltam eladni az enyémet, de 20k-nál még senki nem adott volna érte többet, a prém tankok amik a garázsban vannak nagyjából 60k-t érnek, amikor megkérdezem ezeket beleszámolta e akkor nyugodtan közlik igen és mit várok majd ő azt kifizeti az én befektetésem árát?
Na azóta meg sem próbálni eladni mert az életben nem venné meg senki azért amennyit én reálisnak vélek az acc-ért. (Nem több százezret kérnek érte :) )

[ Szerkesztve ]

(#119094) rlazol válasza BÁ Nutrition (#119091) üzenetére


rlazol
addikt

eleve gáz, ha 50%-ról kezdted képezni. Ha aranyat nem is veszejt rá az ember, de az ezüstöt megéri, h legalább 75%ról induljon az ember. Én spúr vagyok, meg szoktam várni az akciót és abban képzem át, addig húzok más tankot.
Amúgy meg prém tank beszerzésével jelentősen felgyorsítható. Gondolj bele: beadnak egy 3x legénységi XP akciót mint a múlt hétvégén... Ha csak 500 átlag XP-t mész, és napi 30 csatát, prém tankkal: 500*1,5*3*30=67500 XP, vagyis 75%-ról 100-ra húzod egyből az alap skillt, 0-ról 75-re az első skillt... nem számolva, ha felgyorsítod a legénységi képzést, ergó a tank XP-t is a legényre rakod.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119095) BÁ Nutrition válasza rlazol (#119094) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

75%rol indultam eddig

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119096) rlazol válasza BÁ Nutrition (#119095) üzenetére


rlazol
addikt

15k csata alatt van:
1 csapat 5 skilles
2 csapat 4 skilles
6 csapat 3 skilles
4 csapat 2 skilles
4 csapat 1 skilles

legénységem. Ebben persze benne vannak a csajok, meg az egyéni küldikkel nyert tankok legénységei is, de ennyi játék alatt ez jönni fog neked is. Szóval nem elkeseredni, csak menni szépen előre. :)

szerk: az imént 4k-t spotoltam Jagdpanzer E100-val... :DDD

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119097) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Hétvégi ajánlat, végre van átképzési akció!

Earn your Boosters!

Reward

5 x Automatic Fire Extinguisher
5 x Personal Reserves: +100% XP for 1 hour
Requirements

Random Battles only
3 times per account
Conditions

Win a total of 10 battles
Be in the top 10 players on your team by base experience earned (bonuses for the first victory, Premium Account, etc., will not be counted to determine the rankings).

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119098) tucsok. válasza jozefgucci1 (#119078) üzenetére


tucsok.
senior tag

Mikor jön a skorpion td?

"So say we all"

(#119099) ako001 válasza tucsok. (#119098) üzenetére


ako001
aktív tag

18.tól

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#119100) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

riportolni hogy kell?
volt egy fereg a "csapatban" aki folyamatosan irta az ellenfelnek vegjatekban a poziciom

csak ez a jobb gomb rajta / feljelent/ sportszerutlen jatek vagy kommentelni is lehet vhol

tiltolistara ráraktam, az az h tobbet nem rak be vele egy csataba?

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.