Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#120151) lacibacsi válasza rlazol (#120147) üzenetére


lacibacsi
addikt

Itten van az NA lista..

(#120149) nyunyu : Ez most nagyon egyformára szabottnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120152) tomrRRR válasza h1mpi (#120150) üzenetére


tomrRRR
senior tag

himpi megyünk egy gamet?

The easy day was yesterday!

(#120153) h1mpi válasza tomrRRR (#120152) üzenetére


h1mpi
nagyúr

bent vagyok SH-n sorry

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120154) tomrRRR


tomrRRR
senior tag

Valaki addoljon: Tomer20

5-6 körüli kis tankokkal.

h1mpi : hajrá

[ Szerkesztve ]

The easy day was yesterday!

(#120155) rlazol válasza emre (#120148) üzenetére


rlazol
addikt

emre: szerintem nem. Kicsit szokatlan, h nem zoomol rá tökig, de pl Diarmand se használ zoom modot emlékeim szerint. Viszont egyértelműen leviszi a célkeresztet az alsó lemezre, ill. a T26E4nél a toronygéppuskára (vagy akármi is az). A panther 88-nál, amikor először próbálja menetből eltalálni, ahogy előbukkan a házak közül, messze rosszul lő. A Skorpion-nál hallod, ahogy benyomja az auto aim-et, amire bot esetén semmi szüksége nem lenne.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120156) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ilyen se volt h en kaptam a legtobb xp-t tier8ban :)
sot az elejen meg is morogtam az mm-et h mit keresek itt en mar megint.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120157) emre válasza rlazol (#120155) üzenetére


emre
veterán

Szerintem ez a két említett lövése volt tiszta az összes többé bot, ez a gép ilyent nem tud, hanem mint a panther esetében leesik a lövedék a cél előtt.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#120158) nyunyu válasza rlazol (#120155) üzenetére


nyunyu
félisten

A Skorpion-nál hallod, ahogy benyomja az auto aim-et, amire bot esetén semmi szüksége nem lenne.

Bot aktiválásához ugyanúgy jobb klikket kell használni, mint az autoaimhez, és olyankor ugyanúgy hallani a target acquired szöveget.
Viszont összesen 2 alkalommal hallatszik ez a szöveg, a Skorpion és utána az első arty kinyírásakor, de nem úgy nézett ki, hogy a tankok elé célozna, vagyis sima autoaim lehetett, nem bot.

Többi lövésnél egyértelműen kézzel célzott, nincs meg a löveg ideges rángása, ami a gagyibb botokra jellemző.

Ami feltűnt a replayből: gyakorlatilag fixen 120fps-sel játszik, és miliméter pontosan tudja kezelni az egeret, elég sok gyakorlata lehet FPS játékokkal, low sense beállítással.

Rádiós egérrel, 1000dpi-n, Amd konfiggal nem hinném, hogy ilyen szinten tudná tolni. :DDD
(De legalább most már nem 15-20fps-sel megy nálam, hanem 40-50-nel.)

Nekem az is furcsa volt, hogy legtöbbször alig 4x-ig zoomolt, egyszer használt csak 8x-et, mégis eltalálta pl. a KV-13 kupakját a szikla fölött 2 pixellel.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120159) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A Scorpion G-t tuti nerfelni fogják, ha top tier az ember a 6-os medeknek a 80% hp-ját leszedi egy lövéssel :DD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120160) Johnny


Johnny
senior tag

M41-el 6645 damage spotolva. Ilyen se volt még :)

(#120161) rlazol válasza Johnny (#120160) üzenetére


rlazol
addikt

ér egy másodosztályt és 148 WN8-at... :((( vmit kezdeni kéne a statisztikai modulokkal... :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120162) BÁ Nutrition válasza rlazol (#120161) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem utso 1000 csata ~850 wn8 legtobb tier6ban
mondjuk egy ideje egyeltalan nem foglalkozok vele, csak probalok jatszani aztán majd elvalik
neztem a depóban volt automata 35 tuzoltokeszulekem, szerintem az azert egy ideig eleg lesz
vk3001p kapott toltesgyorsitot, csak 200k volt meglesem kv1re mi van

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120163) po1son válasza kchryss (#120105) üzenetére


po1son
addikt

Imádom az ilyet. Kettő napja váltottam több ezer aranyat free xp-re. :W

h1mpi - Azt írták, hogy mostanában nem lesz nerfelve. Én is megvettem és nullos legénységgel is könnyű vele a játék. Viszont a saját bőrömön éreztem, hogy nagyon papír, mert mai nap kaptam egy one shot lövést t49től.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#120164) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Király, egész délután 4 pályát ismételget a játék...

(#120165) notika77 válasza rlazol (#120161) üzenetére


notika77
senior tag

Rengetegen játszanak most a Bulldoggal (és a többi lighttal). 1950XP a múlt héten is ász lett volna és két hét múlva is az lesz (ha nem tesznek be újra valami spotolós küldit).

[ Szerkesztve ]

(#120166) jagada válasza Johnny (#120160) üzenetére


jagada
őstag

Egy replayt kaphatnánk?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120167) galervin93 válasza Johnny (#120160) üzenetére


galervin93
őstag

Korrekt.
Igazából viszonylag sok pálya alkalmas a szpottolásra, de egyrészt a (látó)távolságok, másrészt - prózaibb okból - a sok gyík csapattárs miatt nehéz mégis jól szerepelni.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120168) jagada


jagada
őstag

Visszatért a berlini négyes!! Lehet szórni a pénzt!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120169) h1mpi válasza jagada (#120168) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Abból a Cromwell B az egyetlen normális. Jó hogy megvettem anno legalább van 6-os SH tankom, de a Brit med vonal engem se vonz amúgy. Itt is idegesít az a hosszú célzás idő, sajnos nem egy sniper tank, bele kell esni az arcába az nmynek.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120170) galervin93 válasza h1mpi (#120169) üzenetére


galervin93
őstag

Pöpec gép, én is nagyon szeretem. Talán majd a rendes vonalon is elindulok, bár most vannak fontosabb gépek-vonalak is.
A Rudyn gondolkozok nagyon, mert jól jönne a ruszki medekhez legényeket képezni. T-54 megtartós, T62 kifejlesztve, 140 is ki lesz majd valamikor, meg hát nem szentségtörés, ha a 430-as vonalra is innen lennének legények, bár az már aztán tenyleg nagyon távoli... (A CDC-t is hasonló tervekkel vettem, van is már három garnitúra jól képzett francia legénységem, no meg sok millió kreditem, szóval valami ilyesmit tervezek ezzel is.) Szóval szerintetek milyen gép ez a Rudy, érdemes megvenni? Kredit nem elsődleges, legénységet lehessen benne húzni.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120171) Jadro válasza galervin93 (#120170) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem a T-34-85 simán megtartós és hasonló okokból mint Te, gondolkozom is a Rudy-n. Cromwell egyértelmű, karácsonykor be is gurult. A legénység már lassan a negyedik skilljét kapja magára.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#120172) h1mpi


h1mpi
nagyúr

M41 GF-et bánom hogy megvettem, klasszisokkal jobb nála a sima RU... pedig papíron nem tűnt sokkal rosszabbnak, de az :U

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120173) h1mpi válasza h1mpi (#120172) üzenetére


h1mpi
nagyúr

mindig ez van megszidom és onnantól meg kezes bárány lesz és hozza az eredményeket :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120174) Jolet válasza h1mpi (#120172) üzenetére


Jolet
őstag

Én nagyon utálom a ru-t, folyamatosan szopok vele, érzésre olyan 30%wr van a fejemben, de ténylegesen meglepő módon 53% elő se veszem ha nem muszáj

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#120175) h1mpi válasza Jolet (#120174) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én szeretem, nagyon jó kis tank, med stílusban nyomom vele szpútolni nem szeretek :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120176) DaveHutt válasza Jadro (#120171) üzenetére


DaveHutt
őstag

Rudy megvéve. Régen szerettem a T-34-85-öt, kihúztam benne két két skilles legénységet. Még tier 8-ban is egész jó vagyok vele, noobokat farmolni tökéletes. :)

(#120177) BÁ Nutrition válasza jagada (#120168) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Alapból kapják a bia-t. Arra nem jó h ezt a legénységet alap tankban is használjam?

Kv1s megvéve. Fullos legényekkel. Alapágyú mondjuk nem valami ütös. Meglátjuk

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120178) Jadro válasza DaveHutt (#120176) üzenetére


Jadro
veterán

Nem nyúltál mellé vele. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#120179) BÁ Nutrition válasza Jadro (#120178) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

IS2?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120180) rlazol válasza BÁ Nutrition (#120177) üzenetére


rlazol
addikt

csak, ha átképzed.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120181) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

most 3 napot itthon vagyok, mondom veszek premiumot, erre elso csata top gun 3x szorzo+premium :P tier 3

ritka pillanat a noobok eleteben

termeszetesen tovabbra is mindenfele mod nelkul, max olyan kene ami nagyobb felbontasban megnoveli a feliratok meretet mert mar 1440p-ben is picike

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120182) BÁ Nutrition válasza rlazol (#120180) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szal ha a fullos legenyseget atkepeznem mondjuk kv85be akkor kapasbol a masodik skillel kezdhetnem es a premium jarmuben meg tovabbra is ugyanugy hasznalhatnam oket mert azt buntetes nelkul lehet nem?
akkor ennek alapnak kene lennie :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120183) SoulReaver válasza BÁ Nutrition (#120182) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az a wg-nek nem érné meg... így vesz rá, hogy vegyél aranyat, vagy szopni fogsz még ezzel is, nem csak a szar játékélménnyel.

(#120184) zodo válasza galervin93 (#120170) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem bántam meg hogy megvettem.
Elemzésekbe nem mennék bele de egy biztos, kicsit lassabb a tesótól és hamarabb kap motor sérülést.
Mint tudjuk nem vagyok jó (keresd ki alul a tank statomat) pláne közepes tank vonalon. T-43 volt talán az első amivel komolyabban elkezdtem a stílus gyakorlást.
Cromwell staton meg is látszik amivel még mindig nem vagyunk barátok és ehhez képest a Rudy egy jedi.
Nekem átlag nettó 25-30k egy jobban sikerült kör.

(#120185) kchryss válasza galervin93 (#120170) üzenetére


kchryss
addikt

Rudy nekem nincs meg, de sh-ra ugyanúgy szokták hozni mint a Cromwell-t. Sőt még cw-n is találkoztam vele. Szerintem nem sokkal gyengébb mint a Cromwell. Ha jól tudom ezekhez eleve adnak egy képzett legénységet amin van bia 0. skillként és talán az 1. skill is 100%-os ami jól jön ha úgyis legénység húzás a cél.
Ja még valami. Ha jönnek a lengyel tankok, lehet átkerül a Rudy a lengyel ágra. Így akkor lenne egy lengyel prém tankod is kapásból.

[ Szerkesztve ]

(#120186) kchryss válasza BÁ Nutrition (#120182) üzenetére


kchryss
addikt

Heavy tank legénysége működik büntetés nélkül heavy prém tankban és med tanké med prém tankban.
Szóval ha az orosz heavy ágra kell legénység akkor megveheted az IS-2B-t (nem összekeverendő a kínai IS-2-vel). 0. skillnek van rajta bia. 1. skill ha 0%-ról indul akkor azt még nem választod ki, ha 100%-ról indul akkor azt is kiválasztod és a 2. skillt nem választod még ki. Mész vele 15-30 kört. A prém tank miatt 1,5x legénységi xp minden csata. Ha kb 40e legénységi xp-t összeszedtél vele akkor átképzed kreditért valamelyik orosz heavy tankba őket, mondjuk a kv85-be. Mivel nem választottad még ki az utolsó skill sort így az átképzésnél a gyűjtött xp-vel kompenzálja az átképzéskor keletkező alap skill visszaesést. Vagyis végeredményben lesz egy 100%-ra képzett 2 skilles legénységed amit ezek után már minden büntetés nélkül használhatsz az IS-2B-ben és a kv85-ben is.

Ha Rudy-t vennél akkor viszont medium orosz tankra kell őket átképezned. Persze azt is megteheted hogy lenyúlod a Rudy legényeit és heavyre képzed át őket, csak akkor nem ültetheted vissza büntetés nélkül a Rudyba. Bár az is járható út hogy utána képzel alap legénységet a rudy-ba, az lesz a farm tankod és ha már sok skillesek lesznek a legények akkor megint átképzed őket valahova és így tovább.

A 3 tank közül egyébként a Cromwell a legjobb aztán a Rudy és az IS-2 a legrosszabb. IS-2B-vel nem is nagyon találkoztam még randomban.

[ Szerkesztve ]

(#120187) kchryss


kchryss
addikt

Tanktoon: Dreams. RanZar.
Ez mekkora, a TD-nél sírtam a röhögéstől. :D
Tanktoon: Dreams Again. RanZar.
A folytatás végén a csattanóval.

Tanktoon: Heavy Lifting. RanZar
Ez is találó lett. Minden 2. csata ilyen Malinovkán. :)

(#120188) wwenigma válasza kchryss (#120187) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tanktoon: Expectation/Reality

Ez a sírós. :) Heavy-nél és a result-nál :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#120189) BÁ Nutrition válasza kchryss (#120186) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hold on
ez nekem egy kicsit nyakatekert sorry

Szóval ha az orosz heavy ágra kell legénység akkor megveheted az IS-2B-t (nem összekeverendő a kínai IS-2-vel). 0. skillnek van rajta bia.
-ok

/1. skill ha 0%-ról indul akkor azt még nem választod ki
-ha mondjuk raknak ra repairt akkor minek fusson uresben kivalasztas nelkul? :F nem vagom

/ha 100%-ról indul akkor azt is kiválasztod és a 2. skillt nem választod még ki.
-detto

Mész vele 15-30 kört.
-az mire eleg?

A prém tank miatt 1,5x legénységi xp minden csata.
-ok

Ha kb 40e legénységi xp-t összeszedtél vele akkor átképzed kreditért valamelyik orosz heavy tankba őket, mondjuk a kv85-be.
-celszerunek latom

Mivel nem választottad még ki az utolsó skill sort így az átképzésnél a gyűjtött xp-vel kompenzálja az átképzéskor keletkező alap skill visszaesést.
nem egyszerubb raszanni 1000 forintot h ne verje le roluk a tapasztalatot?

Vagyis végeredményben lesz egy 100%-ra képzett 2 skilles legénységed amit ezek után már minden büntetés nélkül használhatsz az IS-2B-ben és a kv85-ben is."
ok de ehhez is le kell tolni a 210k xp-t, csak az itt kb 140nek felel meg

ja meg kozben leesett h megyek vele 30 kort. nekem arra nem fog am adni 40k xp-t :N

kozben a vk36nal feltoltam a parancsnokot 100% 6. erzekre. mi lenne celszeru next?
felderitore gondoltam

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120190) BÁ Nutrition válasza kchryss (#120186) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

orosz is2vel en talalkoztam reggel. gondolom most elokerulnek majd

elobbi szivmelengeto arty action

azzal nyit h fogja magat es ongyi lesz. es beirja h 13% a gyozelmi esely ugyan nem fog csinalni semmit.
raadasul magyar volt..
na ezert szeressuk oket, nekem sincs kedvem sokszor mikor berak olyan csataba vk36al h 8 db 8as szintu tank van zome heavy, es varosi palya. most akkor menjek direk be a mezo koyepere h legyen vege? akkor jatszon doomot otthon magaval, ilyennek minek a jatek. foleg h meg noobkent is tudtam legtobb xp-t szerezni ilyen csataban ahogy tegnap linkeltem.
riportokat megkapta azert

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120191) wwenigma válasza BÁ Nutrition (#120190) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lattam mar unikumot spotter tankban öngyinek lenni mer nem tetszett a leosztás...oket utalod ezert?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#120192) SoulReaver válasza wwenigma (#120191) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hát elhiheted, hogy én is ugrok a szikláról, ha az első percekben már 6:0 az ellennek..

(#120193) kchryss válasza BÁ Nutrition (#120189) üzenetére


kchryss
addikt

Akkor van a nem kiválasztásnak jelentősége ha kreditért képzed át őket és nem aranyért.
Ha ki van választva az utolsó skill akkor nem tud kompenzálni átképzéskor, ha nincs akkor tud. Leírom példával:
Tegyük fel hogy az első skill javítás és 70%-on lenne ha ki lenne választva. Ha ki van választva és úgy képzed át IS-2-ről KV-85-re akkor a javítás marad 70% az legénység alap skillje viszont visszaesik 90%-ra és a javítás skill addig nem nő amíg újra el nem érik a 100%-ot alap skillben. Ha viszont még nem választottad ki akkor a 70%-nyi xp-ből (51 177 xp) levon 39 153xp ami az alap skill 90 és 100 közötti különbsége és 100%-os alap képzettségű legénységed lesz amin ha kiválasztod a javítást akkor az 41%-os lesz a maradék 12 024 xp miatt viszont itt már az első csatától kezdve 100%-os legényéged lenne és a javítás is azonnal növekedne.
Remélem érthető. :D

Magyarul szerintem tök felesleges azonos tankosztálybeli átképzésre aranyat költeni. Kredites átképzésnél fix 39 153 xp-t buksz ami még neked is megvan 20-40 szorzós körből prém tankkal.
A 210k xp nem tudom hogy jött ki neked, de az adott csata xp-jét az összes legénységi tag megkapja nem oszlik el közöttük.

[ Szerkesztve ]

(#120194) Viktoár


Viktoár
addikt

Van a küldetések között valami nyerj versenyt feladat.Azt hogyan lehet elkezdeni?

Üdv:Viktor

(#120195) kchryss válasza Viktoár (#120194) üzenetére


kchryss
addikt

tournaments
Van 1v1-es is, de most fos jutalmak vannak érte.

Vagy vannak faceit versenyek én most épp ezt próbálom. Faceit wot
Most vagyok ladderen a T34-ért ezt is lehet szólóban csinálni, ilyenkor random összerak csapatba a többi szólistával. csapatban persze jobb és eredményesebb csinálni. Illetve itt is vannak 1v1 versenyek is azt is próbáltam tegnap. Jó móka.

[ Szerkesztve ]

(#120196) skopy


skopy
tag

Nem rossz arannyal az ISU-152.
Replay

Semmi extra csak kibéreltem a hátsó sort.

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#120197) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

noobsiker, eloszor sebeztem annyi ellenfelet h gorgetni kelljen hozza :)
tier 2, nap elso csataja premiumma 3x szorzoval adja :) de igy is csak elso osztaly

megvettem az is2-t, hat rohejesen bena vagyok vele azt kell mondjam.. ill pl mikor kijovok sniper nezetbol akkor ilyen hulye helyzetben talalom a kamerat neha. pl felulrol lesem a tankot, es ido mire a normal nezetet kapom. ez nem adja

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120198) galervin93 válasza kchryss (#120185) üzenetére


galervin93
őstag

Nos megvettem a Túró-Rudyt. 13 meccset játszottam eddig, fele T6, többi meccs fele-fele arányban T7-T8. Vegyesek az érzéseim. Egyrészt nyújtja azt az élményt, amit még nagyon noob korszakomban tapasztaltam a T-34-85-tel - viszonylag mozgékony, tierjéhez képest jó alfa, nem túl sérülékeny modulok/legénység. Másrészt viszont valahogy nem érzem úgy, hogy igazán jól menne vele... Eddig 1000-es átlagsebzést hoztam vele, de úgy érzem, mintha nem tudnám befolyásolni annyira a csatákat. Pedig igazából lehet vele, 13. meccsre meglett az ász is. Mivel pofátlanul lusta vagyok, már a második körtől kezdve van hatodik érzékem is (szorzó után rátoltam némi freet, parancsnoknak meg ment a mentor 3.-nak). Amitől néha kiakadok, az az ágyú - T-29 valamelyest srégen álló elejéről 6/6 pattantam! Itt majdnem eldobta az agyam... Full beszűkülve is szereti lőni a lánctalpat, első meccsen 4 egymást követő lövés 5-ös Leo lánc, Type-T-34 lánc, Cromwell B kétszer lánc, sebzés nélkül...
Szóval összességében "statisztika" (sebzés) alapján nem rossz gép, de egyelőre nem olyan kezes, mint a Crom B (igaz ott lassan a 4. skillt tapossák a népek, itt meg a másfelediket ugye). Mindenesetre legénységet képezni teljes mértékben megfelelő, sőt! Gömböc nevű kutyánk éppen a magasabb tierekben nem kellő rádiós helyett van, így a nagy tierű ruszki medek legénysége minden további nélkül alkalmazható, húzható benne. Ez így nagyon korrekt! Ha valakinek szintén ilyen tervei vannak (ruszki med legények húzása) bátran tudom ajánlani! Szokás szerint az ágyú oroszosan tud húzni, néha az átütés is kevés, de ha okosan játszik az ember, veszélyes gép tud lenni. Szerintem megérte, megéri!

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120199) Macka


Macka
veterán

Tank ász, 4500 dmg

(#120200) galervin93 válasza galervin93 (#120198) üzenetére


galervin93
őstag

Na jó, kész, befejeztem, ez most komolyan micsoda??? [link] :W Persze tudom, magammal foglalkozzak... Na de basszus, ha csak egy kicsit is megerőltetik magukat, akkor - miután persze egyedül letoltam a dombos oldalt (Serene Coast)... - talán még segíteni is tudtam volna... Áh... Megyek inkább agyonütöm valami mással az időt...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.