Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#119801) rlazol válasza jano_77 (#119800) üzenetére


rlazol
addikt

ingame küldi leírás

illetve ha jól értem néhányan már eljutottak oda és tapasztalják.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119802) nightmare13 válasza jano_77 (#119800) üzenetére


nightmare13
senior tag

Pedig spot dmg-re ad most :)

rlazol

Nem tudom, én villantottam fel (kiírta fent), majd végig spot alatt tartottam. De nem ez volt ma az első, hogy nem adott, másik mapon passzív spot bokorban, mindenki mögöttem 200 méterrel, felvillantok 6-t, sok-sok bevitt sebzés, és 0 spot dmg :D (T37, a pótellátmány és (bino helyett optika van), majdnem 460m látótávolság)... de mindegy :) Nem ezen fog múlni

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#119803) rlazol válasza nightmare13 (#119802) üzenetére


rlazol
addikt

nightmare13: a 30k XP megvan?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119804) kchryss válasza jano_77 (#119800) üzenetére


kchryss
addikt

Az oldalon dmg-et ír, de a kliensben spot dmg van és a spot az igaz szóval elírták a hivatalos olsalon.
XVM minimap ikonokat csak akkor lehetne szerkeszteni ha nem a játék minimapját használod hanem az xvm-ét, de az még sztem nincs kész.

(#119807) jagada


jagada
őstag

Előbb meg kell csinálni a 30k-s XP küldit, csak utána válik aktívvá az 50k-s spotolós, párhuzamosan nem lehet a kettőt, ez a szopatás lényege.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119808) h1mpi válasza jagada (#119807) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én azt hiszem megállok ennél a medálnál, ami meglett... spotol nekik a jó anyjuk 50K-t :U

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119809) jagada válasza h1mpi (#119808) üzenetére


jagada
őstag

Ezekkel az agyhalottakkal?? Még kampinovkán is nekem kell a spotter bokorból lőni mert még ahhoz is hülyék!
Szerintem kb. 500 csatával teljesíthető küldi.

Nekem 69 medálom van, gyepálom őket ahol érem! :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119810) BÁ Nutrition válasza nightmare13 (#119802) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem ugy van h 445 a max latotav? vagy csak felszerelessel nem lehet tobb

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119811) rlazol


rlazol
addikt

elért engem is az óra-bug :D EU1 szerver.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119812) jano_77 válasza jagada (#119809) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem is van 27 db ilyen medálom a 27K csatához. Szerintem ez teljesen rendben lévő és szép arány. :D

(#119811) rlazol: szerintem eddig is volt Laci csak nem arra figyeltél, hanem a sörcsapodra mint mindig! :P

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#119813) joergie válasza BÁ Nutrition (#119810) üzenetére


joergie
őstag

De annyi. az elvi. ugye van több tényező, ami növeli a látótávot, és van ami a másik fél oldaláról csökkenti a láthatóságot: legénységi camo skill, tank egyedi láthatósági értékei, camofestés, álcaháló felszerelés, ami 3sec után aktiválódik. ez mind kiszámolódik, és ha ez az érték fölötte lenne 445 méternek, csak akkor lép életbe ez a szabály, hogy nem lehet több. Az elvi maximum valahol 550 körül lehet, tier10 pattonnál(ennek a legnagyobb az alap látótávja-420m).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#119814) nanus válasza BÁ Nutrition (#119810) üzenetére


nanus
senior tag

T10 minden jóval távcsővel 503-l tart de megy ez még feljebb :D előbb látod meg az ellent érdemes gyurni rá

[ Szerkesztve ]

(#119815) BÁ Nutrition válasza joergie (#119813) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

" ez mind kiszámolódik, és ha ez az érték fölötte lenne 445 méternek, csak akkor lép életbe ez a szabály, hogy nem lehet több."
tehat hiaba van 500 akarhany latotavod ha a vegen ugyis lekorlatozzak nem?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119816) nyunyu válasza jano_77 (#119800) üzenetére


nyunyu
félisten

Honnan szedtétek ezt a spot dmg-t?!? Az EU-s oldalon ugyan az a Mission szövege mint a legutóbbinak és ha nem tévedek, akkor sem spot kellett, hanem sima dmg!? Vmit esetleg félre olvastam?!? Vagy honnan van tényleg, hogy most spot kell 50K?!? :F

Megnéztük, mit ír a kliens.

Óránként 4k spottal nem leszünk jóbarátok. :(

Hol tudom beállítani a TAB-os players panelen, hogy a klán ikonok közelebb legyenek a nevekhez?

statisticsForm/squadIconOffsetX[Left|Right]

Valamint hol tudom a minimapon az ikonok méretét növelni, mert nekem nagyon kicsik a jelenlegiek, alig látni rajta vmit is.

minimap/iconScale

De asszem még mindig nem működik rendesen a minimap.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119817) adrian360 válasza BÁ Nutrition (#119815) üzenetére


adrian360
őstag

van egy tank 400 méterre, és van 20% álcája, akkor csak akkor veszed észre ha tankod ellát 480 méterre.
viszont 445 méternél messzebb lévő tankot semmiképen nem látsz meg, hiába nincs álcája.

(#119818) nanus válasza BÁ Nutrition (#119815) üzenetére


nanus
senior tag

Rejtőzködő ellent hamarabb észreveszed nem 440m felett hanem amikor 100 m-e van tőled :K ha 500 a látótávod már látod ha 490 még nem ugyan azon pontról.

(#119819) fradi81 válasza BÁ Nutrition (#119815) üzenetére


fradi81
veterán

A lényeg az hogy minden látótáv növelő cuccnak lesz hatása itt válassz ki két tankot meg tudod nézni mi mennyit számít.

moto g72, Ninebot d28e

(#119820) nyunyu válasza BÁ Nutrition (#119815) üzenetére


nyunyu
félisten

Maus esetén nagyjából mindegy, hogy mennyi, azt úgyis 445 méternél fogod észrevenni, akár 460, akár 500+ az elméleti látótávod.

Plusz métereknek a brutál camójú tankok ellen van szerepe.
Mittudomén, ha egy tanknak van mindenestől 25% camo bónusza, akkor (400+25% távcső)-(25% camo)=375m-ről veheted észre
Míg ha csak optikád van, akkor (400+10%)-25% az csak 330m.
45 méterrel közelebb tud settenkedni.

Egyes TDknek festéssel, legénységgel, hálóval olyan durva értékük van egy helyben kempelés közben, hogy hiába van a tankodnak 400 körüli alap látótávolsága, optikával együtt is 100 méteren belülre kell érned, hogy észrevedd az erdőben.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119821) rlazol válasza jano_77 (#119812) üzenetére


rlazol
addikt

jano_77: azt hiszem a 27 vs 127 ugyanannyi idő alatt (ez a plecsni kb 2 éve van) jól mutatja, hogy morogahtsz ugyan a bünti rendszerre, de alapvetően neked is változtatnod kéne, ha el akarod kerülni a kékülést/banveszélyt. :)
idő-bug: átmentem EU2re, ott nincs. mellesleg most nem iszom alkoholt... még sört se. általad ismert okokból.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119822) lacibacsi


lacibacsi
addikt

11 csata = 5200 spot dmg. :O Minden csatában legalább 3, de inkább 4 LT. Beadott egy Malinovkát és egy Prokhorovkát is. Mondanom sem kell, hogy mindkettőnél akkora lag volt az elején, hogy majd egy perc telt el a csatából, mire normálisan mozogtam. Hogy a láncolás számít-e nem tudom, az 5k-ból egy sem volt ilyen... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119823) rlazol válasza lacibacsi (#119822) üzenetére


rlazol
addikt

az jó eredmény, grat.
én hnap kezdem (most lett meg a 30k, nincs kedvem tovább játszani), napi 10 k vállalhatónak tűnik a Ru-SPIC-AMX12t-Bulldog-T21 kombóval. Ha megyek velük napi 30 csatát, az csatánkénti átlagban 300 csak összejön. Neked majd 500-as az átlag, szerintem legyél elégedett, csak így tovább.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119824) kchryss válasza lacibacsi (#119822) üzenetére


kchryss
addikt

Miért lighttal csináljátok? Ez nem lt küldetés. 10-es medekkel kell menni és összejön magától anélkül hogy a spotra koncentrálnál. AX-szel rengeteg spot dmg-em volt anno, de ha van BC az még jobb.

(#119825) lacibacsi válasza kchryss (#119824) üzenetére


lacibacsi
addikt

Tizes meddel? Ja. Akinek fussa rája... :U Nekem az első T9 medem is még csak majdnem van meg... Egyébként is jót tesz a küldetéseknek, mert a light vonalon nagyon el vagyok maradva. Van hat darab T6+ könnyű tankom, azokkal próbálkozom (a fenti "siker"-rel)

(#119823) rlazol : Jó eredmény? Köszi. Átlagnak nem rossz (meglehet), de ebből 2300-at a Bulldoggal hoztam össze Westfield-en... A maradékot szétdobva a 10 csatára már nem olyan hajjde...
Egyébként az ötös fogatodból négy nekem is játszik. RU még nincs, viszont van helyette T49, meg LTTB. Biztosan meg lehet csinálni határidőre ezt a küldit is, de azért az igazi az lenne, ha ha egy sima egy napos melő lenne, mint az XP, vagy dmg gyűjtés... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119826) Simi37


Simi37
őstag

Ez a faceites rendszer egész jó. Sokkal jobb mint az els wire. Csapatomban volt egy 4300as wn8as csákó :D

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#119827) Viktoár


Viktoár
addikt

Nagyon furcsa tank ez a fv215b 183 , baromi rng függő.Nem éri meg arannyal lövöldözni mert 100-ból 1-szer ha beadja az 1800+ dmg-t.

A másik hogy a löveget minden csatában ellövik + a töltőt vagy lövegkezelőt. Minden 4.-ik cstában kigyullad és én vagyok az első akit felszpotolnak.
Konkrétan volt olyan csata ahol szinte a kezdőkörből nem jutottam ki mert máris spotot kaptam és megkínált az összes arty.

Szóval a nagy alfának igencsak "megkéri" az árát a wg.(rng) Olyan ez mint a kv2 csak t10-ben.Érdekes hogy a kv2-vel viszonylag jól tudok játszani ezzel meg szopok. :U

Összefoglalva nagyon vegyes érzéseim vannak ezzel a tankkal kapcsolatban de inkább a "nem tetszik" kategória. Néha az ember leporolja és megy pár kört de hamar élvezhetetlenné válik a sok negatívum miatt.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#119828) rlazol válasza kchryss (#119824) üzenetére


rlazol
addikt

lacibacsi: persze, h nem Himmelsdorfon fogod összeszedni. Én is arra számítok, h 5 csata 0-val, aztán 1 2000-vel. Simán ütemen vagy, no para. Amúgy azt írták, vmi nagyon zsíros küldit nyitnak meg ezek a küldik, aminek prémtank szaga van (idén még csak az FV volt emlékeim szerint), nyilván nem adják ingyen.

Kíváncsi vagyok, mik lesznek ezután? 50 kill? 50 Win top 3 XPvel? Belső modul sebzés? Lepattanó? Felderített jármű?

kchryss: alapvetően jó ötlet, de se az E50-vel se az AX-vel nem vagyok olyan jó, h bevállaljam. Túl negatívba jönne ki a kreditmérleg és nem bíznék teljesen a sikerben. Vsz az lesz, h a lightok mellett a szokásos M10-FV4202 kombót is pörgetem majd, azért azokkal is lehet hozni.

Viktoár - én a jpzE100-val éreztem hasonlót. Aztán eléggé megszoktam, ha nem lenne a tetején egy orbitális weakspot (amit szerintem még a Leichttraktor is belő és biztos benne van az új, kezdőknek szóló összes tutorialban mert mindenki azt lövi), még szeretném is...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119829) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

koszi a rengeteg valaszt :R , lassan erdemes lesz jobban belemerülnöm ebbe is. ha lesz kerdes meg visszaterek ra

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119830) Jolet


Jolet
őstag

ez a lag kiborít, főleg ha szorzós kört buktam miatta
nektek előfordul, hogy a visszaszámlálás tetszőleges időpontban bukkan fel és ha letelik megy tovább a játék?
aztán a végén már nem számol csak abba marad....

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#119831) rlazol válasza BÁ Nutrition (#119829) üzenetére


rlazol
addikt

a Tigris* megvételét tervezed/célozod és közben az alapvető játékmechanikával nem vagy tisztában. Nem véletlenül javasoljuk folyamatosan, h maradj T5-6 szinten és kezd el átrágni magad az átrágandókon (replayek, videók, leírások, alapadatok). :U

*amelyik értő kezekben igen jó, de hozzá nem értő kezeknek csak bosszúság és free dmg az ellennek.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119832) jano_77 válasza rlazol (#119821) üzenetére


jano_77
nagyúr

hol írtam én hogy ittál is?!? csak annyit, hogy a csapra figyeltél ;) ;]

(#119830) Jolet: EU2 játssz és akkor nem lesz ilyen gondod! Én ma csak ott mentem és se visszaszámlálós hiba, se lag nem volt. :N

Volt ellenben jó pár debil team sajnos, akik miatt én is egészen jól sikerült csatát buktam el. Pl.:

Majdnem annyit sebeztem mint a többiek együtt. Borzalmas.

Volt amit azért nyertünk, de kellettem hozzá erősen. Jó ez a kis light. :K

Végül volt egy ilyen igazán élvezetesre és a végén izgalmasra kerekedett csatám is, amire 7K+ wn8 kaptam.

Mára elég is volt, a 30K xp meglett, a spottal szerintem nem fogok erőlködni, mert legközelebb csak vasárnap tudok majd játszani valszeg, így ez bukó számomra sajnos. Kapja be a WG! Miért nem lehetett ezt párhuzamosan is gyűjteni? :F :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#119833) BÁ Nutrition válasza rlazol (#119831) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csinalom, megvettem a vk30,01p-t
kovetkezo a kv1-s lesz
altalaban meg van nyitva 4-5 main enemy tank a bongeszoben [link] es csata elott rakukkantok
tul sok tankot mostonaban nem tervezek venni, inkabb gyurom a legenyseget. max valami premium tank esetleg csak tul sok lehetoseg nincs ami illene nekem
talan pz T25 mondjuk, de nehéznek nincs.
oroszoknal egyik se meggyozo. ill ami meg az esetleg az mindegyiknel 8as szint(tehat nem aktualis). de pl meg azzal se vagyok tisztaban h ha az IS-6ba csak 4 legenyseg van akkor pont nem tudom huzni vele a tobbit rendesen mert valamelyik 6 fos. nemeteknel legalabb tier 9ig ez rendben van

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119834) WOT-H-A-C válasza BÁ Nutrition (#119833) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

"h ha az IS-6ba csak 4 legenyseg van akkor pont nem tudom huzni vele a tobbit rendesen mert valamelyik 6 fos. "

Na nem úgy van az... :) IS-3,IS-8,IS-4 csak , hogy ellen példát is mondjak. De ahogy mondták már ... Ott a kv-1 és a T-150 ezekkel mindent tudsz farmolni és képezni , ha nem vagy biztos a prém tankokban.

Illetve, nem biztos, hogy a német vonalat kéne eröltetni kezdésnek. A ruszkikkal sokkal könnyebb és haladósabb a játék.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#119835) jagada válasza BÁ Nutrition (#119833) üzenetére


jagada
őstag

A T25-öt nem ajánlom!! Nem kezdőknek való. Ha nem 100%-os a legénységed (akár csak 99%) el sem fogsz vele találni semmit, még 100m-ről sem. Nagyon igényli a jó legénységet és marha lassan fordul a tornya, meg maga a tank is.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119836) #15106560 válasza BÁ Nutrition (#119833) üzenetére


#15106560
törölt tag

Annak idején én is a német vonalon indultam (a tigrisek miatt) és azt kell mondjam, mai fejjel talán az lenne az utolsó nemzet, amit elkezdenék. Kb. 10000 csata után eljutottam oda, hogy mindegy milyen tankkal mész, csak orosz legyen. :) Jók a német tankok, imádom őket. De nagyon tudni kell a játékot hozzájuk. Most, 13500 csata után sem tudom. :(

(#119837) nightmare13 válasza rlazol (#119803) üzenetére


nightmare13
senior tag

Persze,hogy megvan :) Azt 1 óra alatt letudtam :) Spotból viszont még csak 25k-t szedtem össze :D Most leginkább a WZ-131-t használom erre, azzal sebzek is, azt észre se veszem, jön mellé legalább 1000 spot is :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#119838) rlazol válasza nightmare13 (#119837) üzenetére


rlazol
addikt

"csak" 25 k... lol én még el se kezdtem a gyűjtést, Te mindjárt befejezed :DDD grat!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119839) Calibos válasza #15106560 (#119836) üzenetére


Calibos
addikt

Német tankokban egy jó dolog van és az a pontosságuk, sajnos más nem nagyon.. 12 ezer csatám van, ebből 80%-át német vonalon mentem. Ha új accountot csinálnék akkor orosz vagy amerika vonalat húznám. Amcsik tier10-ben nagyon OP-ék.

(#119840) #15106560 válasza Calibos (#119839) üzenetére


#15106560
törölt tag

Egyetértek. A pontosságuk kiemelkedő, ha az rng is úgy akarja. :) Azért az E75 és az E100 inkább páncélozott, mint pontos. :) Nagy kedvencem mind a kettő. Németből még az E50, E50M, Panther II és Leopard 1 van. Ezeknél meg csak az első kettőnek lehet bízni a páncéljában. Az ágyújuk viszont tényleg nagyon pontos.

Na, majdnem elfelejtettem, hogy a Jagdpanther II meg a Ferdi is megvan. Ezeket is nagyon szeretem. Na, meg van egy Tiger II is, de ezzel nem nagyon szoktam menni. A garázsban is csak azért van, mert szép. :)

[ Szerkesztve ]

(#119841) Jolet válasza jano_77 (#119832) üzenetére


Jolet
őstag

Sajnos én menekülök az eu2-ről, nem bírom az ottani közönséget, valamiért ott csak szopás van

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#119842) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Még ki látja úgy hogy a spotrendszer konkrétan egy kalap fos?MT-25 spotter elvileg,de kb az összes tier 8 hevi előbb spottol mint én őket,azért ez eléggé nagy fail!

Zoolee

(#119843) Balesz1899 válasza Jolet (#119841) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Detto. Tegnap EU2, lagmentes minden, de 5-ből 5 sima zakó. Át EU1-re, csata elején néha lag, de legalább jöttek a győzelmek. Valamit valamiért, a jelek szerint :D

(#119844) lacibacsi válasza Zoolee1976 (#119842) üzenetére


lacibacsi
addikt

Távcsővel, álcafestéssel és látótáv növelő skillekkel felfegyverkezve nem fognak előbb észrevenni.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119845) Calibos válasza #15106560 (#119840) üzenetére


Calibos
addikt

E100 borzasztó egy ellenmondásos tank. Csatákat dönthetsz el vele ha a rng és mm úgy akarja. Van hogy 400 méter felett telibe vágja az áldozatot és ez azért is csoda mert mire a lövedék oda ér addig a kiszemelt áldozat ha megindul akkor pálya túl oldalára is elér :D
Ellenpélda hogy 50 méterre lévő iS7-oldaláról sima és arany lőszerrel is pattanok.

Zoolee1976
Ha a light tankodat felderítőnek fejleszted. Álca festés, képességek... akkor elméletileg nem. De vannak bugok :((

[ Szerkesztve ]

(#119846) Warton válasza Calibos (#119845) üzenetére


Warton
őstag

Az IS7 páncélja troll, az oldala és a hátulja is, bármilyen penű löveget képes pattintani, ha az MF úgy akarja.

(#119847) Atti777 válasza Balesz1899 (#119843) üzenetére


Atti777
senior tag

Csak megerősíteni tudom, lag és visszaszámláló bug nem volt tegnap, de a csapatok nagy részénél agytevékenységnek sem volt látható jele.

Путин, иди нахуй!

(#119848) h1mpi


h1mpi
nagyúr

IS4-et megéri megvenni? Lassan kigrindelem az xp-t rá.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119849) emre válasza h1mpi (#119848) üzenetére


emre
veterán

Randomra nem, a napokban ledupláztam, és a közismert problémái mellett 5-ből 1 lövésem volt 400 feletti vele.
T10 randomra, E5, IS7, 50B, T57

(#119850) h1mpi

Majd karácsony körül lesz akció, akkor esetleg, ha nagyon nem tudod mire költeni a kredited.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#119850) h1mpi válasza emre (#119849) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Csak randomra kell. Az E5 most lett meg, akkor nem költöm el feleslegesen a 6 milla kreditet :))

Jacktor azt írja ranomra ajánlott és CW-re nem

[link]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.