Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#119701) adrian360 válasza h1mpi (#119700) üzenetére


adrian360
őstag

hatos francia artyval csináltam meg az összes t28 htc küldit, jó az. nulla prém lőszert lőttem vele, szerintem halál felesleges bele

(#119702) h1mpi válasza adrian360 (#119701) üzenetére


h1mpi
nagyúr

borzasztó pontatlan, az álló OI-t nem találja el....

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119703) jagada


jagada
őstag

A grille AP-val hogy tud 1100-at sebezni?? 1 lövés volt a borsóval.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119704) kchryss válasza h1mpi (#119702) üzenetére


kchryss
addikt

Én is azzal csináltam meg a t28htc sgp-15-öt. Vegyes érzéseim voltak vele. Papíron az egyik legpontosabb 6-os arty, gyakorlatban meg a szokásos francia löveg. Hiába kisebb egy kicsit a célzókör ha mindig a szélére megy a lövés és mindig másik szélére. Rengetegszer volt olyan szituációm vele hogy egy kis hely volt a tank felett vagy alatt minden más találat lett volna és arra a kis helyre ment a lövedék.
Közelharcban viszont egész jó, sok lightot kiszedtem vele amikor jöttek értem. Illetve egész gyors és jó a camo-ja így érdemes kicsit közelebb menni az ellenséghez, mert közepes távolságon pontosabb.
A 7-es amúgy tényleg sokkal rosszabb szóval ha ez kikészít akkor attól kihullik a maradék hajad. :D

(#119699) @zodo:
Tegnap 3 óra játékkal szedtem össze 130e xp-t. Ez egy könnyű küldetés. :)

[ Szerkesztve ]

(#119705) h1mpi válasza kchryss (#119704) üzenetére


h1mpi
nagyúr

vazz artyzni nem közelharcban akarok, hanem legalább 50% eséllyel eltalálni az álló célpontokat...

néha beadja, de ritkán nagyon... ráadásul majdnem a max dmg-et tolta bele szegénybe...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119706) jasohn


jasohn
tag

Másnál is akkora lagg van csata elején és közben (az összes playernek), hogy játszhatatlan?
A meccs eleji vissaszámláló meg csak hab a tortán... Tudtam, hogy kár még egyszer 10EUR-t befizetnem prémfiókra :W

(#119707) fradi81 válasza jasohn (#119706) üzenetére


fradi81
veterán

Most épp nem, ezek szerint ma te vagy a soros.

moto g72, Ninebot d28e

(#119708) jagada válasza jasohn (#119706) üzenetére


jagada
őstag

Nekem is laggol.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119709) lacibacsi válasza jagada (#119708) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem is kicsit...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119710) jozefgucci1 válasza jagada (#119665) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem fog választ kapni erre sem . Ha nem neki tetsző a poszt amit felé címzel akkor "személyeskedsz " , szóval én már ignorálom és szerencsére egyre többen .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#119711) fradi81


fradi81
veterán

T37 pedó Ace

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#119712) szbalogh válasza h1mpi (#119700) üzenetére


szbalogh
őstag

A hatosba már nem érdemes prémskulót használni.

Nick: HE_Storm

(#119713) jasohn


jasohn
tag

Huhh azt hiszem ma tényleg kikaptam, most a kezdeti 20 sec lagg után a meccs 2. percében kijött a jelzés, hogy már csak két perc van a meccsből :D
BIG LOOOL sztem valami lassan megadja magát :D

(#119714) h1mpi válasza szbalogh (#119712) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Észre vettem, minden láncban elakad :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119715) kchryss


kchryss
addikt

Most végeztem egy csatával ahol 15 percig táncoltak a tankok. Akkora lag volt hogy tornyom és célzóm 90 fokban eltért. Mindenki sírt a chaten végig. Azért lett sebzésem a csatában, mert sikerült egy afk-t befognom autoaim-mel.
Érdekes hogy ahhoz képest hogy nagyon nagy lag volt, a pinget végig jónak mutatta.

(#119716) h1mpi válasza kchryss (#119715) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem napok óta semmi lag nincs

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119717) rlazol válasza h1mpi (#119716) üzenetére


rlazol
addikt

nekem 2 év alatt egyszer volt komolyabb lagom, kb 3 hete, abból ász lett :D

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119718) Greentea válasza kchryss (#119715) üzenetére


Greentea
senior tag

Nálam is hasonló! Csak azzal a különbséggel, hogy csak a csata elején van lag.
Visszaszámlálás elindul, de 00:00-nál megáll és onnan kb 30secig teljes lag. Ping nálam is rendben van.
EU2

2x2 néha 5

(#119719) wwenigma válasza jozefgucci1 (#119710) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kapott választ, olvass ne csak írj. ;] Es egyre többen latjak a vergodest is amit lemuveltek.

kchryss: erdekes ez a lag dolog mostanaban nekem is kezd előjönni, eddig csak akkor volt ha a NAS-on beindult a seed de pár napja teljesen fuggetlenül jelentkezik ettől... :(

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119720) h1mpi válasza rlazol (#119717) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Érdekes, mióta EU2-n játszok sokkal jobb csatákat megyek, mintha EU1-en lenne a sok tomato

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119721) wwenigma válasza h1mpi (#119720) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Neha en is igy erzem aztan bekattan az MM és vége mindennek.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119722) h1mpi válasza wwenigma (#119721) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ma nem értettem mi ez a sok lost, aztán észrevettem, hogy a platoon miatt átmentem EU-1re. Visszamentem EU2-re és jöttek az eredmények :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119723) emre válasza emre (#119686) üzenetére


emre
veterán

Kezdem megkedvelni.

Igaza volt Scheff-nek ez egy T8-as Hellcat, bazi jó kredit hozammal.
Végül is nem érezni a sortankokhoz képest komoly hátrányt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#119724) h1mpi válasza emre (#119723) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem csak a megbízhatatlan löveggel van bajom, a többi oké. Illetve szokni kell, hogy domb mögül nem érdemes "kinézni", mert ki kell tenni az egész tankot

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119725) wwenigma válasza h1mpi (#119722) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En is ott vagyok most háááát. Neha vissza tudom hozni a meccseket a halalbol...

Neha meg barmit csinalhatok, kevés....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119726) sutyi^ válasza jagada (#119703) üzenetére


sutyi^
senior tag

Ammorack.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#119727) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Sziasztok!Valaki nem tudja véletlenül mikor óhajtják nerfelni a Japán sérthetetlen heviket?Még azt a szájba szexuált e25 öt!Ezektől komolyan az ideg megesz már,még a Cromwellek és a Bulldogok együtt sem olyan idegesítőek!😠

Zoolee

(#119728) wwenigma válasza Zoolee1976 (#119727) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Már volt nerf nem is kicsi. E25-öt meg tobbet nem bantjak, premium jargany. Nezegess weakspotokat morgas helyett.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119729) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Nem értem mi ez arta utálat... :D 8.0-ban bejelentették a "nagy arty nerfet" , ha jól rémlik 8.6 ban sikerült is szét herélni őket. Azóta élhető a játék! Addig sziklától házig és onnan a maus alatt közlekedtünk a 10 es heavy-kkel, mert állandóan one shot-oltak minket! :DDD Szóval szvsz a most teljesen élhető a játék arty-kkal is! :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#119730) jano_77


jano_77
nagyúr

Az automata büntetés rendszer egy rakás fos......igazán javíthatnák, módosíthatnák már.
Tegnap többször is bekékültem, mert auto célzással körbe táncoltam egy tankot, és miközben lőttem egy majom csapattárs begyalogolt közénk és persze hogy bele lőttem. :W Ennek így szerintem rohadtul semmi értelme. Én kékülök be mások hülyesége miatt, szuper. :(
Esetleg ha vki levelezget a WG-el - ticket - akkor megírhatná Nekik, hogy csináljanak vele vmit. THX ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#119731) nightmare13 válasza Zoolee1976 (#119727) üzenetére


nightmare13
senior tag

Erre nagyon egyszerű a válasz - weakspot, vagy az oldaluk.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#119732) nyunyu válasza jano_77 (#119730) üzenetére


nyunyu
félisten

Ez valami júzer error lesz, mert egy csapattársba lövéstől még nem kékülsz be.

Talán el kéne engedni a bal gombot, ha táras tankkal vegzálod a fókákat, és látod, hogy egy saját fóka úszik közétek.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119733) rlazol válasza jano_77 (#119730) üzenetére


rlazol
addikt

elvileg ha a saját tank a tűzvonaladban áll akkor nem jár bünti. Mindenesetre azért nem csak a rendszer a hibás mert én 2 éve nem voltam kék, Te meg majd minden héten...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119734) Greentea


Greentea
senior tag

Ennek a Cometnek hogy lehet ennyire szar az mm-je?
Tegnap 20 csatát toltam vele, abból több mint 12-szer tier9be bedobott... Kb 4 csata volt ahol top tier voltam. :F
És egyenlőre ma is csak tier 9... :U

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#119735) joergie válasza jano_77 (#119730) üzenetére


joergie
őstag

wows-ben kb 3 lövés után rózsaszín lettem(ott ilyen a tk-zók színe), és egy hétig csatában meg is maradt ez a státusz, szóval a wot-os még istenes.
Aztán múlt héten egy gyökér belém eresztett vagy 5 torpedót mert az elején fordulás közben nekimentem, hp 80%-a elúszott, és nem történt vele semmi.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#119736) Warton


Warton
őstag

Össze-vissza van ez az egész TK bünti rendszer. Szerintem azt is nézi, hogy ki milyen gyakran kékül be. A notórius tk-zók esetén kisebb az ingerküszöb.

Tegnap pl. tök véletlenül M12-vel seggbe lőttem a saját ST-I-ket ~1200 dmg-vel. (Az ellenség Conquerorjára céloztam amúgy...) Azt hittem nyomban bekékülök, de nem hálaistennek. Persze így is rengeteg creditet buktam, vagy 20.000-et, mert még el is veszítettük a csatát. :U

(#119737) lacibacsi válasza rlazol (#119733) üzenetére


lacibacsi
addikt

Elvileg lehet hogy nem, de gyakorlatilag igen. Volt már olyan, hogy én álltam (T7 Car), a célpont is egy helyben volt és így sikerült megszórnom a keresztező csapattársat. És még örültem is, hogy csak kékültem, mert kapott vagy 7-8 találatot a csapattárs, ami viszont már instant bant is jelenthetne akár...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119738) szbalogh válasza jano_77 (#119730) üzenetére


szbalogh
őstag

Jaja elég érdekes. Mondjuk én mindig csak addig lövöm a saját társat, amíg be nem kékülök, onnantól vigyázok :) Tegnap viszont megengedett 3 lövést is a rendszer, szegény bele is halt ;] Sőt, csak a következő csatában lettem kék.
Egy skorpió szakasz egyik tagját meg sikerült bannoltatnom a hét végén. Rohantak előre meghalni mindketten mert ugye "pay to win and RNG" aztán nem tetszett neki, hogy a VK a nehezebb és én is pont arra akarok menni. A persze a csapattársa se élt már a harmadik percben.

Warton: Pont azért említettem meg a fenti esetet, mert nagy tapasztalatom van ebben :) és különös volt, hogy hagyta kilőni 3 lövésből az ellen tankot büntetés nélkül.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#119739) h1mpi válasza rlazol (#119733) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én nagyon rég nem voltam kék, de a minap egy T10 folyamatosa ugatott a chaten, hogy Nekem kellene előre mennem Fiery Salienten a hegyen STI-vel "suicide" meghalni, úgy hogy szemben volt 2 TD meg 3 med. Mondtam, hogy relax... Ő felment és maradt egy lövésnyi hp-ja... erre visszajött és seggbe lőtt... hát nem élt sokáig :DDD én meg kék lettem. 5-6 meccs és el is tűnt...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119740) szbalogh válasza h1mpi (#119739) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem egy román ugatott, hogy menjek Matilda IV-el a városba a heavy-k ellen harcolni, ezt nyomatékosítva először csak lökdösött a Stug IV tankjával (mert akinek ilyen van az már stratéga kérem és illik rá hallgatni!), majd belém is lőtt. Aztán a csapattársaim látták, hogy a nyomi román piroska lövi a lila magyart jól ki is lőtték mielőtt ráfordulhattam volna :DD Ilyen is van :DD

Nick: HE_Storm

(#119741) h1mpi válasza szbalogh (#119740) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pont az ilyen ratardok miatt szedtem ki az Aslainsból azt hogy ne tudjam lőni a csapattársakat :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119742) emre válasza szbalogh (#119738) üzenetére


emre
veterán

Nekem meg valami szar bekerült a modpackomba, és nem tudok csapattársat sebezni. Pedig néha jól esne. :DDD
Nem tudom mi és hol van, mert kb. 3-4 packból ollóztam össze a sajátot, és ilyen safeshot mod-ot nem töltöttem le.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#119743) jagada válasza emre (#119742) üzenetére


jagada
őstag

Nekem nincs safeshot, de artyval mégsem tudom lőni a csapattársat, rendes tankkal viszont megy rendesen.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119744) GU-81M


GU-81M
tag

Tegnap mentem egy ilyet a Skorpionnal és lassan a hatodik érzék is meglesz... :)

(#119745) Orlin válasza kchryss (#119715) üzenetére


Orlin
addikt

Lehet egy csatában voltunk!Himmelsdorf! :D

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#119746) Warton válasza Zoolee1976 (#119727) üzenetére


Warton
őstag

Szerintem nem óhajtják. nem olyan erősek azok, főleg most már. O-HO-nál tartok és nem érzem, hogy húúú mekkora király vagyok. A KV-5-ben sokkal inkább. ;]

(#119747) tarka_szarka válasza jano_77 (#119730) üzenetére


tarka_szarka
tag

Szerintem meg nem olyan rossz. Senki sem akarhatja, hogy egy vétlen lövéstől, vagy három feljelentéstől már bannoljanak órákra. Leginkább a visszaesőket bünteti a rendszer.

Pár napja a csata közben bannolták ki az idiótát, aki kilőtt. Már az első lövésre bekékült, majd még két lövésből kilőtt a kezdőkör közelében. Az utolsó lövése után a hullámnál marad mozdulatlanul. Néztünk, mint hal a szatyorban, hogy mi van. A csapattársa irta be, hogy banned.

WOT account: tarka_szarka

(#119748) nyunyu válasza emre (#119742) üzenetére


nyunyu
félisten

Némelyik aimbot letiltja a lövést, ha csapattárs van a célkeresztben.

Van amelyikben ez konfigurálható, de pl. az iportiiben nem, ott Num0-val ki kell kapcsolni a botot, fejbelőni a neked nem tetsző csapattársat, majd Num0-val visszakapcsolni a célzást.

Már csak arra kéne rájönni, hogyan lehet beállítani, hogy egy jobb klikk a tankra fókuszálás, második jobb klikk a célzás OFF legyen, mert baromi idegesító, hogy egy szikla mögül bújócskázó célpontot nem lehet manuálisan célozni+lőni.
Most a következő látható tankra ugrik, ha másodszor nyomod a jobb gombot, elforgatva a tornyot onnan, ahova néznél/céloznál. :W

Lehet, hogy mégiscsak vissza kéne tenni a Shaytant, bár abban is ilyen hülyén viselkedik a jobb klikk, de annak legalább van konfigurációs panelje.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119749) lacibacsi válasza nyunyu (#119748) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem látom a vigyorgó szmájlit az írásod végén! Vagy nem poénkodtál és tényleg aimbot-ot használsz? :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119750) h1mpi válasza lacibacsi (#119749) üzenetére


h1mpi
nagyúr

szerintem auto aim-re gondolt csak aim botot írt.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.