Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#120851) rlazol válasza lacibacsi (#120847) üzenetére


rlazol
addikt

még jpzE100val se sebeztem ennyit, gratula! :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120852) lacibacsi válasza rlazol (#120851) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem érdemlem meg a gratulációt. Az RNG csinálta, meg a nálam is tomato-bb ellen... :-)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120853) jagada válasza BÁ Nutrition (#120846) üzenetére


jagada
őstag

Csak hozzárendeled a WorldOfTanks.exe file-t és két klattyintás.
Amúgy be lehet állítani, hogy mindegyik replayt mentse el automatikusan.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120854) Kelvin


Kelvin
őstag

Tegnap este nekem is volt egy szebb köröm az E50-M-el. Első t10 tankom volt már rég mentem vele, most leporoltam. Még egy kill és topgun....
Elég agresszívan toltam, meghozta gyümölcsét.

Replay

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#120855) jano_77


jano_77
nagyúr

Amennyiben vannak itt még olyanok, akik nem adták le voksukat a következő HT TOTT-ra, akkor tegyék már meg, hogy az AMX50B-re leadják!? THX.

Azért mennyire mások ezek a szavazások is más szervereken mint az EU! Oroszon pl nem HEAVY ágakra lehet szavazni, hanem meg van adva 3 T10-es tank és azt kell megszavazni, hogy melyik vonala legyen.
Jelenleg pl M48 Patton, JPz E100, BC 155 58. Nálunk miért nem így csinálják? :F

Persze a .com-os oldalt meg nem lehet megtekinteni jelenleg, így nem tudom, hogy ott hogy áll jelenleg a szavazás. :( Ez ugye azért lenne fontos, mert legutóbb is a BC vonalra számítottunk legtöbben, aztán kiderült, hogy .comáéknál meg az E50M-et preferálták és összességében az nyert. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120856) h1mpi válasza jano_77 (#120855) üzenetére


h1mpi
nagyúr

1 hónap alatt úgyse lehet kihúzni egy ágat, ezzel max az jár jól, aki 9-es szinten van vagy ott a garázsban a kifejlesztett 10-es

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120857) Jolet válasza h1mpi (#120856) üzenetére


Jolet
őstag

már hogyne lehetne, régebben is megtettem majdnem az összes esetében
szerinted honnan van ennyi 10-es tankom? :K

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#120858) jano_77 válasza h1mpi (#120856) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerinted miért szeretném annyira az AMX50B-t!? Mert az 50 120-at húzom. :B :K

(#120857) Jolet: Gabo szerintem Te külön "eset" vagy ebből a szempontból, mert Te szerintem munka helyett is WOT-ozol, na úgy nem nehéz! ;) ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120859) Jolet válasza jano_77 (#120858) üzenetére


Jolet
őstag

dehogyis ;]
csak régebben 5 naponta dolgoztam
ma is dolgozom és nem wotozok
meg van hogy napokig eszembe se jut
nincs már kihívás benne
talán majd az új svéd ág, az artykat húzogatom, amerikai kész, az angolból most vettem meg a 8-ast, az oroszt is szeretném aztán majd a többit
leginkább kredit gondokkal küzdök, egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy tartósan farmoljak egy tankkal
egyre kevésbé vonzanak a lassú tankok

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#120860) adrian360


adrian360
őstag

jelenleg így áll a szavazás a nemzetközi oldalakon, ez alapján T57 v E100 lesz

(#120861) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#120855) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mert itt most ez a szavazás miről szól?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120862) adrian360 válasza BÁ Nutrition (#120861) üzenetére


adrian360
őstag

a győztes tank felé vezető tankok egy hónapig olcsóbbak lesznek, több crew xp-kapnak, és a tankhoz lesz egy küldetés személyes tartalékokért.

(#120863) BÁ Nutrition válasza adrian360 (#120862) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ez minden hónapban van?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120864) Warton válasza adrian360 (#120860) üzenetére


Warton
őstag

A T57 nekem jobb lenne, már régóta porosodik a T54E1.

(#120865) adrian360 válasza BÁ Nutrition (#120863) üzenetére


adrian360
őstag

minden hónapban, most éppen a Grille15 van, szóval az a német TD ág akciós.

(#120866) galervin93 válasza Warton (#120864) üzenetére


galervin93
őstag

Ugyanez, bár nekem nem porosodik szerencsére. Valahogy sokkal jobban kézreáll, mint a T-54, igaz ott a kezdeti szerencsétlenkedésem lehúzza az átlagsebzést, de nincs meg 1600 hp, szóval gyengusz, az E1-gyel legalább 2000 felett van. És már csak 60k xp kell, szóval lehet még december előtt befut a garázsba a nagytesó, hm, nem lenne rossz.

Más: kis öröm és bódottá, tudom hogy a véennyóc nem egy túl beszédes statisztikai adat, illetve csak okosan használjuk, meg egyebek, de végre eljutottam oda, amit anno egyik célul tűztem ki magamnak, amikor már volt valami fogalmam a játékról - elértem az 1500 overall wn8-at. Tudom, pacifütyi, de nekem a pasziánszon kívül más játék sosem volt a gépemen, ezt majdnem pontosan két éve kezdtem, szóval most legurítok egy sört és örömködök. :D
És még egy apróság, meglett a második csík a csőre a 13 90-nel: [link] Azok alapján, amiket olvastam erről a gépről meg az egész ágról, nem sok jóra számítottam, de kellemesen csalódtam a gépekben. Az ELC-től a 13 90-ig a gépekkel bő 800 csata alatt 2300+ a wn8, szóval az előző bekezdéshez ezt érdemes odatenni, hogy csúnyán húzza felfelé az értékelésemet. Amúgy valahol 1500-1600 között érzem magam, szóval nem is az overall a megtévesztő, hanem hogy milyen gyorsan "elértem" ezt az értéket, mert ezekkel a dögök nagyon meggyorsították a dolgot.
Na önfényezés fokhagymaszag, auf wiedersehen!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120867) jagada válasza adrian360 (#120860) üzenetére


jagada
őstag

Ez a T57 milyen elcseszett egy ág! Hogy lehetett így összerakni? Indul Lightal, majd váltakozik med és light és heavy a legvége. Lesz egy T10-es tank 75%-os legénységgel 0 skillel, mivel goldot nem ölnék a legénységbe, 0 skillel így is- úgy is xar.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120868) Viktoár


Viktoár
addikt

Stug LT-15 -ös küldetést mivel érdemes megpróbálni? Így elsőre soknak tűnik a 4k spot meg dmg.

Bulldog megvan de még messze nem fullos.

Üdv:Viktor

(#120869) BÁ Nutrition válasza jagada (#120867) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem is pl marhára hiányzik a hatodik érzek a scoipiorol.. Meg azt nem tudom mi okozza h megallsz valahol vár kb 2 másodpercet és csak utána kezd el beszűkülni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120870) Jolet válasza Viktoár (#120868) üzenetére


Jolet
őstag

azt simán megcsinálod dmg-vel, nem kell spotolni, de mi lesz veled a későbbiekben?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#120871) #15106560 válasza Viktoár (#120868) üzenetére


#15106560
törölt tag

Azt hiszem, T37-el csináltam meg.

(#120872) Viktoár válasza Jolet (#120870) üzenetére


Viktoár
addikt

Miért mi lesz velem később? :F Jeleztem hogy jelenleg stock bulldogom van,érdemes -e próbálkoznom vagy kezdjek másik könnyű ágat amivel könnyebb lesz?

Üdv:Viktor

(#120873) jagada válasza Viktoár (#120872) üzenetére


jagada
őstag

A Bulldog megfelelő legénységgel bármelyik LT küldihez alkalmas lehet, csak szükség van még hozzá szerencsére, RNG kegyeire, meg idióta csapattársakra és még idiótább ellenfelekre. Ez a titka.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120874) lacibacsi válasza Viktoár (#120872) üzenetére


lacibacsi
addikt

A Bulldog még a T-55A LT-15-re is jó lesz.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120875) Viktoár válasza lacibacsi (#120874) üzenetére


Viktoár
addikt

Akkor nyomok a legényekre bónuszt hadd fejlődjenek. :K

Fejlesztéskor a táras löveget erőltessem vagy jobb a "hagyományos"?

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#120876) #15106560 válasza Viktoár (#120875) üzenetére


#15106560
törölt tag

Táras az igazi. :)

(#120877) jagada válasza Viktoár (#120875) üzenetére


jagada
őstag

Csakis a táras jöhet szóba!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120878) BÁ Nutrition válasza adrian360 (#120865) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

A hetzer stug ágon vagyok. Akkor ez kimarad

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120879) Enzolord válasza Viktoár (#120875) üzenetére


Enzolord
addikt

Mióta a sima ágyút rommá nerfelték, csak a táras.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#120880) nightmare13


nightmare13
senior tag

Egy kis kérdés:

Borsigon ki mit preferál?

- alap ágyú AP lövedékkel
- 15 centis apróság HE-vel?

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#120881) Warton válasza jagada (#120867) üzenetére


Warton
őstag

Ez nem teljesen igaz, mert időközben valamilyen esemény kapcsán kaptunk 100%-os T-57 legénységet.

(#120882) jano_77 válasza galervin93 (#120866) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratulálok!
Kellenek ezek az aprócska célok, hogy tudjunk fejlődni! Ez különböztet meg minket szerintem a sok mohától, akik össze-vissza kormányozzák a tankokat a csatamezőkön. :U
Nekem jelenleg az 1800 overall a célom, nem sok kell már hozzá (4). :B
Ezt követően lehet majd kitűzni egy újabb célt. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120883) jagada válasza nightmare13 (#120880) üzenetére


jagada
őstag

Igaz, hogy ez nem volt a felsorolásban, de 15-ös AP-val.

(#120881) Warton: nekem nincsenek meg :W

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120884) Warton válasza jagada (#120883) üzenetére


Warton
őstag

Én direkt megtartottam őket, sőt kaptak egy minimális képzést is a T14-esben.

(#120885) nightmare13 válasza jagada (#120883) üzenetére


nightmare13
senior tag

201 mm pen elégséges? Mert az alap ágyúval lehet aratni, ahogy annak rendje és módja

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#120886) jagada válasza nightmare13 (#120885) üzenetére


jagada
őstag

A puhájukat kell lőni, ill. a puha célpontokat, T10-ben, valamint heavyk ellen rögtön tölteni a goldot.
A nagy ágyú előnye, hogy sok tank 1 lövés, míg a kicsivel legalább kettő és amilyen lomha addig bekaphatunk pár lövést mire újratölt, vagy elmászik az ellenfél.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120887) nightmare13 válasza jagada (#120886) üzenetére


nightmare13
senior tag

Rendben, megtartom majd rá azért a másik ágyút is, aztán ha nem jön be majd véletlen a 15-ös nekem, még mindig vissza tudom dobni :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#120888) jagada válasza nightmare13 (#120887) üzenetére


jagada
őstag

Nagyon rapszodikus a nagy ágyú, van amikor mindent visz és minden betalál, van amikor lő mindenfele csak a célkör közepe felé nem. Ami zavaró lehet, hogy nagyon ívesen száll a lövedék, és ha leesik a spot az ellenségről esélytelen eltalálni vele, ha a helyét lövöd, elszáll a csába...

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120889) Jolet válasza jano_77 (#120882) üzenetére


Jolet
őstag

naja én már csak 2-re voltam tőle, amikor újraszámolták és lett 1720

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#120890) Warton válasza nightmare13 (#120880) üzenetére


Warton
őstag

A nagy ágyúval eléggé hektikus eredményt lehet elérni. Van, hogy iszonyú nagy dmg-t hoz össze vele az ember, viszont van, amikor minden lepattan. Ezzel szemben az alapágyú sokkal kiegyensúlyozottabb. Most a nagy ágyú van az enyémen, tervezgetem, hogy visszateszem a kicsit, annak ellenére, hogy nagyon vonzó opció a 750 dmg.

(#120891) emre válasza nightmare13 (#120880) üzenetére


emre
veterán

Szerintem user error a 150-est használni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#120892) jagada válasza emre (#120891) üzenetére


jagada
őstag

Nem egy csatát hoztam már le vele egyedül. 1 lövés 1 kill.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120893) po1son


po1son
addikt

Van itt vki olyan budapesti a topikba, akinek meg van a Tigrisek a Sárban nevű könyv és kölcsön adná nekem 2 hétre?
Természetesen vigyáznék rá és cserébe egy kis goldot tudnék felajánlani a játékba. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#120894) emre válasza jagada (#120892) üzenetére


emre
veterán

Nem hiszem el. :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#120895) kchryss válasza adrian360 (#120860) üzenetére


kchryss
addikt

Polákok itt is különcködnek. Sok siemka nem tudom miért pont a t57 heavy-re szavazott. Egyik országban sincs első helyen a t57 heavy csak náluk. Szerintem direkt trollkodnak, lehet összebeszéltek és szervezetten szavaznak. :D
Az "en" régión kívül a többiről hol lehet megnézni a szavazat állását?
szerk.: Rájöttem, a nyelvet kell átállítani az oldal alján. :)

[ Szerkesztve ]

(#120896) fradi81 válasza nightmare13 (#120880) üzenetére


fradi81
veterán

Jó a troll is ap-val t8-9-be ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#120897) galervin93 válasza emre (#120891) üzenetére


galervin93
őstag

Néha jó az, egyrészt ha valami hülye küldetés van, másrészt meg ha trollkodna az ember egyet. :-) Éppen most tervezem, hogy mivel megvan a WT, a Borsigra felteszem a troll, aztán funolok vele, a WT meg megmarad a jobb átütésű, pontos ágyúval sebészkedni.

Jano, köszönöm! Igen, én is azt mondom, érdemes mindig valami célt kitűzni hosszabb távon, így pihenés, kikapcsolódás lesz a játék őrült görcsölés helyett.

szerk.: lehet én vagyok vak, de valaki megmutatná hol lehet szavazni? Én csak a részeredményeket látom...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120898) po1son válasza galervin93 (#120897) üzenetére


po1son
addikt

link +jelentkezz be a felhasználóddal.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#120899) galervin93 válasza po1son (#120898) üzenetére


galervin93
őstag

Oh... dánke!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120900) emre válasza galervin93 (#120897) üzenetére


emre
veterán

Megnéztem a wotreplay oldalon a borsigot max sebzésre leszűrve.
A 10 db replay-ből kettőben használták a 150-es, mindegyik játékos totál csíra volt, és csak jól jött ki nekik a lépés. De mindenki úgy bassza el az idejét ahogy akarja. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.