Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#119151) emre válasza oke (#119150) üzenetére


emre
veterán

Akkor teljesen felesleges.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#119152) zodo válasza BÁ Nutrition (#119147) üzenetére


zodo
nagyúr

Akkor nincs bünti ha azonos típusú prémium tankba ülnek át.

(#119153) #15106560 válasza oke (#119150) üzenetére


#15106560
törölt tag

Amiket kipróbáltam prém tankot és fun, az a cdc. Viszont a nem prém tankok közül a T49-et ajánlanám. Vagy a mostani kedvecem a T54E1 (bár, lehet, sokan nem tartják annyira funnak). :)

(#119154) h1mpi válasza rudii (#119149) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Haha én is utálom magam ;] :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119155) BÁ Nutrition válasza zodo (#119152) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mindenesetre az a kepesseg megmaradt h a skilleket fejleszthetem, szal beraktam a parancsnokra a lámpát, a javitast meg a tobbire
ha esetleg megint tovabb raknam oket akkor gondolom ismet esik a %. ilyenkor a skill kepessegek is visszaesnek?
pl van 3 skill es alap 100on, akkor minden vissza 75re, vagy gondolom golddal viszik ilyenkor ne kelljen ujabb felmillio xp mire kifejlodnek

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119156) oke válasza #15106560 (#119153) üzenetére


oke
senior tag

Most csak a kis tieres prémiumos tank akció miatt kérdeztem. Hátha valamelyikkel kiemelkedően jó játszani és megéri a kis befektetés. A CDC-t egyébként próbáltam teszt szerveren, de nem győzött meg. Igaz, nem mentem vele sokat.

(#119157) Balesz1899 válasza BÁ Nutrition (#119155) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Ha át is képzed őket, nem csak átrakod az adott tankba, akkor persze, hogy veszítenek.
Viszont utána a Tetrarch-ba simán visszateheted őket szorzózni, mert prémtankba ültetésnél nincs büntetés. (nyilván azonos osztályú, nemzetű prémtankról van szó itt)

[ Szerkesztve ]

(#119158) Greentea


Greentea
senior tag

Jövőhéten várható tier 10-es akció.
Húzom a PTA ágat, akcióra pont kitudom fejleszteni a Leopard 1-et.
A PTA-val 2 bajom van:
-gundep hiány, ami viszont a Leo1-en jobb lesz.
-Folyamatos mellélövések.
Szórás tekintetben Leo1 papíron jobb mint a PTA de a valóságban is?
E100 mennyire fun?:D Régóta kivan fejlesztve de még nem vettem meg soha..

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#119159) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#119155) üzenetére


lacibacsi
addikt

учиться! учиться! учиться!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119160) max56


max56
csendes tag

hello lenne egy kérdésem, hogy lehetne megszerezni a Toldi III-at ? :( mikor megnézem a fejlesztésekben nem találom, de amikor csatázni megyek mindig látom, hogy a csapattársam azzal megy, :W valami küldetéshez van hozzárendelve, vagy valami jutalom ? :F és a Turán III, hol van ? azzal is ez a helyzet

(#119161) po1son


po1son
addikt

Csak nekem van ma hatalmas nagy siker szériám?! Gondoltam egy kis panther grindet nyomok ma, ami eddig nem is megy rossz, mert a meccsek 80%án 3000es wn8, de még egy győzelmem sincs a 15 meccsből... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#119162) CirrMee válasza max56 (#119160) üzenetére


CirrMee
addikt

Ha a jelenlegi fiókodhoz kellene, és jelenleg nincs meg, akkor kb sehogy.
Ajándék volt karácsony környékén.

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#119163) WOT-H-A-C válasza po1son (#119161) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:DDD

Tipikus copo roller széria, ha szerencséd van nemsokára fordul - vagy még 3 nap copo ág :D -

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#119164) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#119159) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ebbe nem talaltam valaszt

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119165) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#119164) üzenetére


lacibacsi
addikt

User error. A legénység képzés alapjai elég jól le vannak benne írva.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119166) szbalogh válasza h1mpi (#119117) üzenetére


szbalogh
őstag

Na megkétszereztem a prémtankjaim számát :D A Churchill mellé a T-15 is bekerült.
Az még hagyján, hogy tele vagyok stock tankokkal de legénységem sincs egyikhez sem. Az eddigi 3 nőci meg 3 különböző nemzet commandere, hogy legalább lámpa legyen néhány tankon. :U

Nick: HE_Storm

(#119167) po1son válasza WOT-H-A-C (#119163) üzenetére


po1son
addikt

18. csata lett az első win... :))
Habár az a csata is röhejes volt, mert uniqum leo 268as pen-t háromszor elnyelte a kis panther... Be is írtam neki "OP ARMOR, sry brooo"... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#119168) WOT-H-A-C válasza po1son (#119167) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:DDD Gratulálok a kitartásodhoz! :R Vannak ilyen csodák! Nekem is volt olyan, hogy az amx13 75 tornyának oldaláról pattantam az E4-el gold-al! :DDD Könnyeztem a meghatottságtól!! :DDD Az utolsó 3 ban lőttek ki és valami elsöprő erejű győzelmet arattak!! :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#119169) #70516736


#70516736
törölt tag

viccesek ezek az oroszok
veszek egy 3-as prém tankot és csak ötöset létok vele

(#119170) rlazol válasza BÁ Nutrition (#119164) üzenetére


rlazol
addikt

röviden:
a prémtankba képzett legénységet csak a az adott prémtankban használhatod bünti nélkül.
normál tank legénységét bünti nélkül használhatod azonos osztályú (és nemzetiségű) prém tankban

ha újraképzel:
aranyért: nincs veszteség
ezüstért: a fő skill 90%-ra esik vissza, ez 100%-os prim. skill esetén 39.153 crew XP.
ingyen: a fő skill 80%-ra esik vissza, ez 100%-os prim. skill esetén 63.857 crew XP.

pici csavar van a 100% elsődleges skill esetén. Ilyenkor is 39.153 XPt vesz le, de először leveszi a skilleknek a levegőben lógó XP-jét és csak utána a maradékot a fő skillből. vagyis ha van 100% alapod, 95%+5000 XP az első skilled, akkor az 5000-et leveszi abból, a skill marad 95%, a maradék 34k-t a főből veszi le így az
olyan 92% körül lesz.

A skillek értéke és haszna megmarad akkor is, ha a fő skill nincs 100%-on, de fejlődni addig nem fog, amíg a fő skill el nem éri a 100-at.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119171) zodo


zodo
nagyúr

Pót ellátmányról tudnátok írni pár összegző sort?
Wotvikin az "alapképzettség +10% nő" az meg van de gyakorlati haszna, működése?
Mikor érdemes bedobni, végelszámolásnál ad valami plusz vagy csak csata alatt, stb.

(#119172) Midway válasza rlazol (#119127) üzenetére


Midway
senior tag

Automata rendszer? És akkor már mindig igazuk van?
Sok millió játékos.... Akkor fizetni kell több moderátort!
Szerintem telik nekik rá.

(#119173) Atti777 válasza zodo (#119171) üzenetére


Atti777
senior tag

Cola, csoki, kv, stb Olyan mint a BiA vagy a ventilátor, csak ez többet ad, viszont minden csatában pénzbe kerül, és egy fogyóeszköz helyet elfoglal.

Путин, иди нахуй!

(#119174) Atti777 válasza Midway (#119172) üzenetére


Atti777
senior tag

Most ezen vagy annyira kiakadva? Akkor tényleg nem a Te játékod, engedd el, lépj tovább.

Путин, иди нахуй!

(#119175) Midway válasza Atti777 (#119174) üzenetére


Midway
senior tag

Te nem lennél kiakadva , ha megbüntetnének pl olyanért amit el sem követtél?
pl: Kapsz egy 10eft-os csekkett, mert szabálytalan voltál. (persze nem voltál)
És nem is reklamálhatsz.
Akkor mit gondolnál?

[ Szerkesztve ]

(#119176) zodo válasza Atti777 (#119173) üzenetére


zodo
nagyúr

Értem mert kb ezeket sejtettem de pl csökkenthető a töltés idő, stb paramétere a tanknak vagy csak végelszámolásnál lesz több xp/kreditem?
Ha meghall valaki a legények közül és már nem tudom meggyógyítani akkor ez esetben is ugrik a bónusz?

(#119177) GoTReX


GoTReX
őstag

WoT mi szerint osztja az XP-t? Nem lövök luftot, túlélem a csatát stb az növeli? :U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#119178) fradi81 válasza zodo (#119176) üzenetére


fradi81
veterán

A legénység lesz jobb mindenben 10%-al, mint a bia+venti
jgpze100
ellátmány nélkül
csokival

moto g72, Ninebot d28e

(#119179) kchryss válasza zodo (#119176) üzenetére


kchryss
addikt

Kredithez és xp-hez semmi köze. Olyan mint a venti az is a legénységre hat. Legénység lesz képzettebb ennek megfelelően minden legénységtől függő paraméter javul kicsit. Nő a látótáv, pontosabb az ágyú, hamarabb szűkül, jobban gyorsulsz, stb.
Ha "meghall" valaki akkor nem osonsz elég halkan.

(#119180) rlazol válasza Midway (#119172) üzenetére


rlazol
addikt

Midway: nem azt mondtam, h jó, csak azt, h könnyű elkerülni a büntetést. Automata rendszer, vagyis ha belelősz a csapattársadba, büntetést kapsz. Bizonyos kifejezéseket automatikusan tud cenzúrázni a rendszer - ezekért is büntetést kapsz, plussz a kedves beszólások után járó csapattársi feljelentések.
A rendszer nem tökéletes, mert simán feljentenek csak azért mert artyval vagy és ha ezt elég sokan és konzekvensen teszik, akkor még büntit is kaphatsz, de alapvetően, ha nem lősz csapattársba és nem anyázol, noobozol, hisztizel a cseten akkor nem kapsz büntit. ennyi. :K
15000+ csata alatt nekem még nem sikerült büntit kapnom, kapisch? :U

ami meg azt illeti, napi 24 órában zajló több millió csata követéséhez több ezer, akár tízezer alkalmazott is kell - szerintem erre érthető , h nincs keret. És, Te, aki nem fizetsz, pláne ne mond, h van rá keret, te örülj annak, ami van! Neked ez egy ingyenes játék, akkor miből is javítsanak bármit is?

zodo: megveszed az ellátmányt, berakod a fogyóeszközök közé, és onnantól jobb a legénység. DE. Egy egység ellátmány egy csata. vagyis -ha automata fogyóeszköz feltöltésed van- mínusz 20.000 kredit/csata*! ráadásul elveszi vminek (javító/eü cucc/ tűzoltó) a helyét. statpadderek és nagyon prok szokták bizonyos tankokon használni, akik ki tudják termelni az árát. Sokszor látni lila E25-öt, T49et leégni pl.

*akciósan megvéve sokat 10k/csata

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119181) zodo


zodo
nagyúr

Köszi mindenkinek a pót ellátmányos válaszokat.

(#119182) zodo


zodo
nagyúr

M4A2E4 -t kivették a játékból?
Elvileg az akciós fül alatt jelzi mint 50%-al vehető de prém shopban sem találom.

(#119183) nyunyu válasza zodo (#119182) üzenetére


nyunyu
félisten

M4A2E4 -t kivették a játékból?

Egyáltalán a prém T5 Sherman valaha megvehető volt?

Valamikor a 5 éve, béta idején osztogatták a tesztelőknek.
4 év alatt egyszer vagy kétszer futottam bele. (Még az Alien Queen * is gyakoribb :DDD)

[szerk:]Wikije annyit ír, hogy két éve az ázsiai szerveren volt havi küldetés jutalma, illetve most az orosz szervereken vehető pénzért.

*: T29 tornyos M6.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119184) Enzolord válasza nyunyu (#119183) üzenetére


Enzolord
addikt

CSak a tornya sokkal gyengébb papíron, mint a T29, a teste meg sokkal páncélozottabb, mint az M6..
;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#119185) zodo válasza nyunyu (#119183) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi.

Gondoltam beszerzek egy Amcsi gépet de akkor elmarad.
T-32-be áttettem a T-29 legényeit akik szinte alig fejlődtek valamit 220 csata alatt. Gondolom legfőképp a hat fő végett mert különben az egyik top tankom.
Mindegy úgy is sokat költöttem az átképzésekre és lesz mit húznom ha meglesznek a cél tankjaim.
IS-7, T-54, T-54 lwt, míg a T-32 és Skoda T-25 már beszerezve.

más:

\res\text mappát átmásolva a \res_mods\0.9.15.1.1\text alá, lehet hogy megszűnik egy-egy fordítási/megjelenítési hiba?

Pl: csata/tab/küldetés kiírás jelenleg olyan mintha csak valami hivatkozás/programkód sor lenne.

Aztán lehetséges hogy a honosított napi stat (gui/messenger.xml) cseszi el. :U

(#119186) Enzolord


Enzolord
addikt

Egy taktikai kérdés..
Azért jön ilyen soká a 9.16, és sz@r alpatchek jönnek, mert a 9.16-ban jönnek a svédek, vagy mi? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#119187) nyunyu válasza zodo (#119185) üzenetére


nyunyu
félisten

\res\text mappát átmásolva a \res_mods\0.9.15.1.1\text alá, lehet hogy megszűnik egy-egy fordítási/megjelenítési hiba?

Én alapból törlöm a res_mods\0.9.x\text-et, ha látom, hogy valamelyik mod oda szemetelt.

Ekkor a játék a \res\text-et használja, aminek a nyelvét a WoTLauncherben tudod állítani.
Abban garantáltan nincs hiányzó string, meg a fordítási hibák is ritkábbak.

Pl: csata/tab/küldetés kiírás jelenleg olyan mintha csak valami hivatkozás/programkód sor lenne.

Jellemzően a magyarított napi statok szoktak ilyen bugot okozni, mert a "fejlesztőjük" verzióváltáskor csak a res_mods utáni könyvtárnevet írja át az új verzióra, de a text mappát elfelejti frissíteni az aktuális verzióra.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119188) nyunyu válasza zodo (#119185) üzenetére


nyunyu
félisten

T-32-be áttettem a T-29 legényeit akik szinte alig fejlődtek valamit 220 csata alatt.

Mittudomén, 450XPs átlaggal * szereztél 99000XPt legényenként, ebből 39143XP elment az átképzés miatt 90%-ra visszaesett alap 100%-ra visszahúzására, és csak a maradék fordítódott a sokadik skill húzására.

*: Prém acc nélkül kb. ennyi a reális.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119189) zodo válasza nyunyu (#119187) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi. Igen a napi stat volt a hunyó.

(#119188)

M6 -ból örökölt 1 skill 66% + 1 100% alap képzettségű ült a T-29 akkoriban és most tartottak 2 skill 76% -nál.

[ Szerkesztve ]

(#119190) nyunyu válasza zodo (#119189) üzenetére


nyunyu
félisten

60k XP 2. skill 76%-ról 84%-ra húzásra elég.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119191) zodo válasza zodo (#119189) üzenetére


zodo
nagyúr

na csak nem sikerült teljes mértékben válaszolni.

Szinte mindig volt prém fiókom ez idő alatt és 725 átlag xp-el.
Ezért is féltem a T-32 vásárlástól mert a legénység sem túl acélos.

T-29 eladása (jelenleg legénység nélkül áll) pedig örök dilemma marad mert jó tank így kissé fájó lenne a búcsú viszont legények nélkül megint kín szenvedés lenne az első ~100 csata.

(#119192) Papooo válasza zodo (#119191) üzenetére


Papooo
senior tag

Ha szeretnél valaha T57 heavyt, és nincs T34-ed legényképzésre, akkor mindenképp érdemes megtartanod a T29-ed

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#119193) joergie


joergie
őstag

Üdv. miért nem működik a fogyóeszköz 5 és 6 helyre bebindelt egér fel és le gomb? az elmúlt 2 évben működött, most miért nem? valakinek hasonló probléma/megoldás?

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#119194) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

az miert van ha fogadok szakaszkerelmet akkor elmegy a jatek hangja?
gondolom ilyenkor a kommunikálást kapcsolna be a jatekosok kozott de nekem nincs mikrofonom csak fules.
be kene allitanom vmit vhol vagy mi lehet a bibi?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119195) wwenigma válasza BÁ Nutrition (#119194) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Windows hang/hangkartya beallitasok, kommunikacios beallitasok fül.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119196) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Sziasztok,

T67-hez melyiket ajánljátok jobban::

- Periszkóp- Álcaháló-Távcső

Vagy:

-Periszkóp-Álcaháló-Töltésgyorsító-t ?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv! :R

(#119197) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

2 nap alatt elertem a kv1 kifejleszteseig, az "előtank" a T28 volt talan eddig a legnagyobb fun a jatek soran, kb mint a pz35thez hasonlo elmenyre nekem. a lovege eleg pontos, siman hasznalhato 2 szinttel feljebb is, sajat tierben nyomulos amúgy sniper, gyors, ha meg ezt tovabb fulloznam akkor milyen jo lehetne vele jatszani :U :F ja es a kreditet is konnyeden termeli, szal most ez a no1, csak nem olyan szep mint a vk :)
az ha egy kicsit gyorsabb lenne.. elhiszem milyen jo lehetett medkent

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119198) fradi81 válasza -XadAnuX+ (#119196) üzenetére


fradi81
veterán

vagy: Távcső,Álcaháló,Töltésgyorsító? Mozogni szoktak vele, így a periszkóp felesleges lehet.

BÁ Nutrition
Ha német sniper kell, indulj el a panther felé egész jó cucc.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#119199) BÁ Nutrition válasza fradi81 (#119198) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az a premium panter 88 miert nem jo?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119200) #15106560 válasza BÁ Nutrition (#119199) üzenetére


#15106560
törölt tag

Lomha, lassú is, -5 fok gun dep, alacsony camo, viszonylag gyengén páncélozott. Az ágyú viszont jó rajta. A panther II (ami gyakorlatilag ugyan az, mint a 8.8-as panther, csak fürgébb és jobb a gun dep is) szerintem jobb nála.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.