Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#119351) Atti777 válasza galervin93 (#119340) üzenetére


Atti777
senior tag

Hellcattel VK3601 szemből, kb 200 méterről test elejére: track, nem ment át, nem ment át, nem ment át, nem ment át.
De a csúcs csata végén a Sturmpanzer II oldalról, crit, 0 sebzés.
Másik csatában T110E4, Ru oldalába 0 sebzéses critical...

A Cromwellel meg vagy rég játszottam, vagy tényleg van valami abban a pontosság nerfben, mert mozgás közben 10 méterről nem találok el semmit, régebben mintha ez jobb lett volna

Путин, иди нахуй!

(#119352) lacibacsi válasza Atti777 (#119351) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha már dobáljátok az adukat ,akkor én is dobok egyet:
Tegnap a 212a-m orrára lőtt egy lepattanót egy Jagdtiger. A "wtf?" kérdésre nem tudtam jobbat válaszolni,mint hogy "op armor..." ;)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119353) szbalogh válasza kchryss (#119341) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi, kipróbálom ezt a Jimbo-t.

Az a baj, hogy ha az eredetit szerkesztem, akkor se változik. Lehet, hogy elnéztem valami apróságot.

A flash-ekhez van egy szuper kis program, amiben csak ki kell cserélgetni a gif-eket arra amire akarod. Este megnézem a pontos nevét.
Ja ez az, JPEXS flash compiler [link]
Nálam napsárga a célkereszt közepe, mert az sivatagban, erdőben és hóban is jól látható.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#119354) Kelvin


Kelvin
őstag

Elővettem én is az isu-152-t, hogy haladjak a küldikkel de egy vicc eddig. 50%-ban láncolok csak medet, lightot....eddig sem voltam nagy td-s....

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#119355) nyunyu válasza jagada (#119335) üzenetére


nyunyu
félisten

Még a t3-se. Le lett alázva. :C :C :C

Ciffnek még van szovjet Stuart LL-je? *

Mondjuk annyi esze azért lehetett volna, hogy nem egy 280m látótávolságú vackot visz a csatába, ami még 100% legénységgel sem nagyon lát el odáig, mint Hopka 75%-os Pz38nA-ja.

Jól látszott az alázás közben, hogy nem látja, hogy pontosan honnan is lőnek, csak forgatta a tornyát és vaktában próbált visszalőni.

*: Eredetileg az első pár csata alatt elvégezhető tutorial küldisorozat teljesítéséért kaptad ajándékba garázzsal együtt.
De ~4 éve kivették a régi tutorialt a játékból, és elérhetetlenné vált ez a prémium játéktank, shopban sosem árulták.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119356) jagada válasza nyunyu (#119355) üzenetére


jagada
őstag

Azért az első meccsre prém tankot vitt be, gondolom belerakott egy 5 skilles legénységet, csak a fos átütőképességgel nem számolt, ami már t3-ban is sovány.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119357) Sanya63


Sanya63
csendes tag

Sziasztok!

Csak egy kérdésem volna.
Azt mondják, hogy tudok elajándékozni prémium tankokat a garázsomból.
Igaz lehet ez vagy csak kamu?
Köszi a választ.

(#119358) sith7 válasza Sanya63 (#119357) üzenetére


sith7
nagyúr

kamu

(#119359) h1mpi válasza Sanya63 (#119357) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Csak jelszóval és emailcímmel együtt :))

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119360) Sanya63 válasza h1mpi (#119359) üzenetére


Sanya63
csendes tag

Ezt, hogy kell érteni?
Kifejtenéd? :R

(#119361) h1mpi válasza Sanya63 (#119360) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hát megadod az accountod elérhetőségét annak akinek el akarod ajándékozni és onnantól már az Ő accountja lesz ( ;] )

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119362) jagada válasza Sanya63 (#119360) üzenetére


jagada
őstag

A komplett accodat adod át.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119363) Sanya63 válasza h1mpi (#119361) üzenetére


Sanya63
csendes tag

Hát én nem erre gondoltam.
Csupán arról volna szó, hogy elajándékoznám a KV-5 és Type 64 tankjaimat.

(#119364) lacibacsi válasza Sanya63 (#119363) üzenetére


lacibacsi
addikt

A KV-5-t akkor sem adnám, ha csak másnaponta venném elő (Karácsony másnap, Húsvét másnap...)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119365) Sanya63 válasza lacibacsi (#119364) üzenetére


Sanya63
csendes tag

Mindegy, ha úgysem lehet.
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

(#119366) soo277 válasza Sanya63 (#119363) üzenetére


soo277
őstag

De amugy nem gondoltad komolyan ugye?

BT: wersoo#21211

(#119367) Calibos válasza Sanya63 (#119363) üzenetére


Calibos
addikt

add meg nekem felhasználóneved és jelszavad és megcsinálom ha gondolod?!
Komolyra fordítva a szót, elajándékozni jogilag sem tudod, max a bérleti jogát másnak átadni, mivel te is csak bérled a tankokat.
EULA :)

[ Szerkesztve ]

(#119368) Sanya63 válasza Calibos (#119367) üzenetére


Sanya63
csendes tag

Ha így nézzük akkor igazad lehet, de nekem is úgy mondták szóval pletyka.

[ Szerkesztve ]

(#119369) szbalogh válasza Calibos (#119367) üzenetére


szbalogh
őstag

Pedig igazi pénzt is lehet belőle csinálni :DDD

Nick: HE_Storm

(#119370) Calibos válasza szbalogh (#119369) üzenetére


Calibos
addikt

[link]
ez kicsit sem nem csalás? ;]

(#119371) h1mpi válasza Calibos (#119370) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nem olcsóért dolgozik a srác... :Y

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119372) oke válasza Calibos (#119370) üzenetére


oke
senior tag

Hogy mik vannak...

Nem tudom ennek mi értelme.Főleg a stat húzós részének. Engem nem tenne boldoggá, ha ezért lennék nem sárga :) mert más javít rajta..
Még a tankos küldiket valahogy megérteném, ha valakinek nagyon kell valamelyik tank, de hogy én nem fizetnék érte, az biztos..

(#119373) szbalogh válasza h1mpi (#119371) üzenetére


szbalogh
őstag

100 rugó az Obj 260? :Y

Nick: HE_Storm

(#119374) rlazol válasza Calibos (#119370) üzenetére


rlazol
addikt

account megosztása nem megengedett. Szerintem reálisak az árak, csak nem értem, mire jó? Semmi értelme, ha más szerzi meg - akármit is.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119375) Calibos


Calibos
addikt

A tudást meg kell fizetni:-)

(#119376) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

QB stream megy uj tankokkal Gamescon-ról. Néha sír. :D

Az uj KV-4 durcának tűnik, nem tudjak beloni. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119377) kchryss válasza szbalogh (#119353) üzenetére


kchryss
addikt

Az érdekes ha az eredetivel sem változik. Mivel szerkeszted? Akkor szokott ilyen előfordulni ha jegyzettömbbel szerkeszted a karakterkódolás miatt. Notepad++-szal érdemes szerkeszteni az eredetit.
A másik lehetőség hogy ahogy írtad az elérési útban van valahol hiba.

JPEXS-et használtam már, de nem vagyok oda érte. Nem tudom a most frissített action scripthez hogy viszonyul. :)

Célzóból én most olyat tervezek ami eltérő színű nyári, téli és sivatagi pályákon. Biztos meg lehet csinálni, mert olyat már csináltam ami penetráció alapján volt más színű és van makró az aktuális csata térképének lekérdezésére.
Effektív páncélátütés jelzőt is rakok bele. Találtam egy olyan verziót ami nem flash alapú hanem python és független a célzóktól, mindegyik mellett lehet használni. Úgy akarom megcsinálni hogy mint tanks.gg-n a 3D páncélmodelleknél mutassa %-ban az adott ponton adott szögben adott távolságról adott lőszerrel mekkora esélyem van beütni a tankot. :)

[ Szerkesztve ]

(#119378) lacibacsi válasza oke (#119372) üzenetére


lacibacsi
addikt

Csak meg kell nézni az ebay-t, tele van hasonló hirdetésekkel. És igen szép számban hirdetnek hasonlót "from hungary" is...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119379) AlexHerceg


AlexHerceg
tag

Azért felháborító, hogy a mai 33 meccsemből 22-ben két tierrel feljebb dobott (nem light tankkal, nem artyval és nem TD-vel voltam...). Erről leszokhatna a WOT, mert ez így tömény hülyeség, idegesítő és rendkívül bosszantó...

Hominem te esse memento...

(#119380) Viktoár


Viktoár
addikt

Artyval sikerül eltalálni a játékost akkor szokták írni cseten hogy arty reported.
Már nem egyszer találkoztam ezzel a "jelenséggel" amikor az arty-t próbálom leduplázni.Inkább csak a kék és afölötti játékosokra jellemző.

Mi a problémájuk amiért reportolnak? :U

Üdv:Viktor

(#119381) SoulReaver válasza Viktoár (#119380) üzenetére


SoulReaver
veterán

Minden ami arta.....

(#119382) AlexHerceg válasza oke (#119372) üzenetére


AlexHerceg
tag

Egyetértek. Oly mindegy , milyen színnel mész. Bár sokan szeretnek játékban, fórumokon tomatozni, de ez csak azt mutatja, hogy 1. vagy ő is tomato 2. elfelejtette honnan indult 3. segíteni nem tud, így a könnyebb agyi kapacitású "vélemény" felé megy el.
Rengeteg ajánlat van komplett több 10 tieres acc. vételére 20-50e HUF tartományban. Értelme nem tudom mi van. Attól még hogy acc-ot vesz bárki, megtanulni játszani az adott magas tierű tankkal nem tanul meg.
Bár nyilván van kereslet rá, hiszem különben nem árulnák...

Hominem te esse memento...

(#119383) AlexHerceg válasza Viktoár (#119380) üzenetére


AlexHerceg
tag

Mortar mode?Esetleg?... nem állítom, csak kérdezem...nem besértődni :)

Hominem te esse memento...

(#119384) Calibos válasza Viktoár (#119380) üzenetére


Calibos
addikt

Talán emiatt [link]
:F ;]

[ Szerkesztve ]

(#119385) wwenigma válasza Viktoár (#119380) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mert noobok és zavarja oket ha az arty teszi a dolgát. Ne foglalkozz veluk, toljad rá a Spam reportot. Saját magukról állítják ki a szegénységi bizonyítványt ezzel.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119386) Enzolord válasza wwenigma (#119385) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C
Nem, utáljuk a gyáva hátulról klikkelő búzavirágokat...
De éamúgy én is szoktam, és olyankor büszke vagyok, ha anyáznak.. Azt jelenti, jól csinálod.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#119387) oke


oke
senior tag

Érdekességként, nem tudom találkoztatok e vele, erősen hírdetik a tévében:

[link]

Kiváncsiságból megvettem az első számát, ami még csak 490 Ft, de a többi már 2500 Ft. Ha jól értelmezem az egész tank 120 számból lenne meg, egyébként hetente jelenik meg. Így azért elég húzós ár jön ki, közel 300 000 Ft. Fém tank ez igaz.

Ha van hozzáértő köztetek kérdezném megéri? Vagy esetleg én értelmezem férre és ebben már több tank lenne? Lehet egyébként kapni ilyen fém tankot újságon kivül is?

(#119388) jagada válasza oke (#119387) üzenetére


jagada
őstag

Rossz a link!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119389) emre válasza oke (#119387) üzenetére


emre
veterán

Lehet, de sima RC modellt a töredékéért is kaphatsz. Én meg nem venném ezt az újságot.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#119390) oke válasza jagada (#119388) üzenetére


oke
senior tag

Remélem így jö:

[link]

(#119391) oke válasza emre (#119389) üzenetére


oke
senior tag

Ez a dilemmám nekem is, teccik, hogy fém, meg hogy össze kell rakni. Legalább távirányítós lenne..

(#119392) wwenigma válasza oke (#119391) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Vagy 1:1 méretarányban. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119393) emre válasza oke (#119391) üzenetére


emre
veterán

hát rakj össze egyet :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#119394) Viktoár


Viktoár
addikt

Azt írja 120 részesre tervezik a magazint. Részenként 2490ft-ért elég drága tankocska lesz.

(Jó az első rész 490ft és a második 1490ft, de a többi 2490ft. 490+1490+118x2490= 295800 :Y )

Vagy nem az összes részt kell megvenni a tankhoz? :F

Üdv:Viktor

(#119395) rlazol válasza Viktoár (#119394) üzenetére


rlazol
addikt

ez olyasmi, mint a Ferrari F1 RC modell volt 7-8 évvel ezelőtt. Minden szám kell, a leírás egyértelmű, a minőség elfogadható, de volt benne pár bosszantó spórolás (csúszócsapágy a gördülőcsapágy helyett...). Nekem ez nagyon drága ahhoz képest, h nem RC, bár bizonyára az utolsó részletig nagyon szép, meg mindene nyithatós és sok apróságot adnak hozzá.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119396) Viktoár válasza rlazol (#119395) üzenetére


Viktoár
addikt

Én is mondtam az asszonynak a reklám után hogy na most lesz egy jó kis tankom.De aztán felnéztem a weboldalra és letettem róla.

Ennyit nem ér nekem sem. :(

Üdv:Viktor

(#119397) rlazol válasza Viktoár (#119396) üzenetére


rlazol
addikt

pár éven belül meg fognak jelenni az összerakott darabok a vaterán, meg a hiányos füzetgyűjtemények is. Utóbbiakból kis ügyeskedéssel, türelemmel töredék áron be fogod tudni szerezni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119398) lacibacsi válasza oke (#119387) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Ha van hozzáértő köztetek kérdezném megéri?"

Ha szereted a tankokat és a makettezést, továbbá van felesleges 300k forintod, akkor megéri.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119399) Atti777


Atti777
senior tag

Az előbb volt egy olyan csodálatos csata, ahol kb 30 másodpercig nem tudtam mozogni, de mások igen.
A replayben nem látszik minden, de azért így is érdekes, hogy a ping jó és a lagjelző sem villog, és mégsem jó.

Путин, иди нахуй!

(#119400) Jadro válasza Atti777 (#119399) üzenetére


Jadro
veterán

Dettó. Fos ez az egész, elmehetnek ahová gondolom. Ilyenkor go a másik szerverre és ideig óráig jó.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.