Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#119301) jagada válasza Kelvin (#119300) üzenetére


jagada
őstag

Akkor itt van a kutya elásva, a 13 90-től is agyf@szt kapok! Ez a 45 seces töltésidő ventivel meg BIA-val, meg ez a 2,5 seces puffogtatás, úgy, hogy menet közben nem talál el semmit 2m-ről sem, a drága és kevés lőszerről nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119302) Kelvin válasza jagada (#119301) üzenetére


Kelvin
őstag

Hát egy táras Skoda jobb semmi kétség de azt az ágat még el sem kezdtem :D

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#119303) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Egész jól sikerült az E5-ös ismerkedésem :)) Azt hittem nehezebb vele középszinten játszani, de egész használható HT.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119304) jagada válasza h1mpi (#119303) üzenetére


jagada
őstag

Szerintem az M103-is jól használható, a patch óta keményebb a tornya is.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119305) Jadro válasza Simi37 (#119285) üzenetére


Jadro
veterán

Ilyen nálam is van, csak nem villog. Néhány négyzet fekete. Felégetett tarlónak fogom fel, tehát nem bug hanem feature. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#119306) selembeli válasza Papooo (#119286) üzenetére


selembeli
csendes tag

Nekem ez minden nap előfordul, mióta újra játszom (az előbb is, pedig már a legújabb driver van fent). És ilyenkor ki sem tudok lépni, CTRL+ALT+DEL sem segít, csak az, ha lekapcsolom az áramról a gépet. És mindig csata végén van ez (vagy ha hamarabb kilőnek és mennék a garázsba), szóval nem hinném, hogy vga hiba lenne, márt más játéknál nem csinálja ezt soha.

[ Szerkesztve ]

(#119307) galervin93


galervin93
őstag

Irtó sz*rul megy ma, 11 csata alatt - nem nevet, inkább sír! - 1400-as átlagsebzés ST-I-gyel... Egyszerűen nem tudom mi van ma velem, bár amikor hosszabb kihagyás után játszom (most egy hét maradt ki) sosem megy egyből. A végén már gurultam jobb köröket is, szóval valószínűleg csak bele kell rázódnom újra a játékba. No majd délután folytatom, most egy kis séta asszonypajtival. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#119308) kchryss válasza Jadro (#119305) üzenetére


kchryss
addikt

Nálam is. Eddig azt hittem azért csinálja mert alul feszeltem a vga-t, de ezek szerint a WG alkotott megint.
Múltkor kipróbáltam mi van ha rámegyek a tankkal, féltem hátha eltűnök a fekete lyukban, de nem történt semmi. :D
Irritáló hiba, de játszani lehet tőle.



(#119309) sutyi^ válasza selembeli (#119283) üzenetére


sutyi^
senior tag

[link]

Viccet félretéve videókártya probléma. Amennyiben van rá mód, akkor nyáron tessék kiporolni a gépet. Ha nem segít, akkor driver roll back. Ha az sem segít, akkor videozsuga, garancia jegy beb@sz a hónaljadba és elbattyog szervíz.

[ Szerkesztve ]

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#119310) h1mpi válasza jagada (#119304) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem nem jött be, állandóan szitává lőttek, kb 1 csata volt, amikor komolyabban pattogtak rólam, de azok is tomatok voltak azért :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119311) nyunyu válasza kchryss (#119308) üzenetére


nyunyu
félisten

VGA driver frissítés?

Nekem semmi bajom nem volt, amíg WindowsUpdate nem állt neki frissíteni az nV drivert.
Onnantól néha rájött az agybaj, aztán 2 percenként elment egy percre a kép, mintha túlmelegedne * a kártya, és a driver SOOOOOK késleltetéssel resetelné.

Manuálisan visszatettem a régi drivert, azóta nincs ilyen tünet...

*: kézzel simán meg lehet fogni a GPU blokkot, alig 40 fokos...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119312) kchryss válasza nyunyu (#119311) üzenetére


kchryss
addikt

AMD kártyám van. A friss driverekkel nekem is folyton elment a kép és resetelte a drivert. Egy crimson előtti drivert raktam fel, ezzel tudok játszani. Lehet hogy a fekete foltok a régi driver miatt vannak, de inkább legyenek fekete foltok 100 csatánként, mint driver reset 2 csatánként. :)

(#119313) jagada válasza nyunyu (#119311) üzenetére


jagada
őstag

Nekem ATI kártyánál csinált hasonlót, televágta a pályát fekete kockákkal, amióta váltottam Nvidia-ra azóta nem tapasztalom.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119314) wwenigma válasza nyunyu (#119311) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nalam AMD R9 270OC utolso Crimson driverrel, nem lattam még bugot...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119315) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#119307) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem kv1-el eddig 29% a winrate ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119316) fradi81 válasza BÁ Nutrition (#119315) üzenetére


fradi81
veterán

Azzal nincs is gond, csak a 244 átlagsebzés lehetne kicsit magasabb ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#119317) BÁ Nutrition válasza fradi81 (#119316) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jellemzoen ketfajta csatamenet van, sajat tierben agyonvag az arty -> megy a report ;]
magasabb tierrol meg pattanok

244et meglepoen soknak is tartom igy belegondolva :DDD

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119318) wwenigma válasza BÁ Nutrition (#119317) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Gratulalok. Bár ahogy nezem te tobbet kapsz ugyanugy szimplan a csataban valo jelenleted miatt.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119319) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#119317) üzenetére


lacibacsi
addikt

Biztosan kapod az xvm fókuszt, azért keres téged az arty is. Ez a nagyság átka.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119320) BÁ Nutrition válasza wwenigma (#119318) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem tudom azt hol lehet latni. lehet hangyni kene a kv1et akkor.

lacibacsi: xvmben ilyenek vannak? azt hittem win rate alapvetoen meg statisztikak

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119321) szbalogh válasza kchryss (#119308) üzenetére


szbalogh
őstag

Nálam megszűnt minden hiba a legújabb Aslain óta. Persze a korábbi OTM konfogomnak megint búcsút mondhattam. Nem is beszélve a kétkörös Jimbo célkeresztnek. Ezekre tud valaki megoldást?
Az OTM konfig útja elvileg jól van megadva az xvm.xc.ben illetve a markers és markersalivenormal fájlokban de akármit írok át ugyan az marad.
Jimbo meg abbahagyta a célkereszt karbantartását a legújabb patch óta. Az Aslain csomagban meg más fájlok vannak és az .swf fájlok is mások, nem találom bennük a karikát. A célkereszt közepén a pöttyöt sikerült csak lecserélnem a szokásosra.

Nick: HE_Storm

(#119322) wwenigma válasza BÁ Nutrition (#119320) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem lehet, ha elég összegyűlik e-mailben értesitenek. :)

lacibacsi: :DDD

Egyebkent ma total ilyen csapatok vannak. Most is megkaptam hogy imbecil arty, a legjobb IS3-tól.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119323) fradi81


fradi81
veterán

Mit hol kell átírni hogy ne vágja le a neveket így? (medium panel)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#119324) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#119320) üzenetére


lacibacsi
addikt

XVM fókusz: A kiemelkedő statisztikával (tk. WN8-cal) rendelkező játékosokat szeretettel lövi az ellenség, hiszen a nagy vadak, mindig szebben csüngnek a falon, mint a kicsik. Vélhetően ezért vesz először téged célba az arty is. Ugye csak így lehetséges, hogy mindig téged lőnek és ki is lőnek!? Vagy nem...
Az arty reportolását már szépen megtanultad, talán többet kellene foglalkozni a játékbeli mozgás gyakorlásával is és akkor nem te lennél az elsődleges célpont...

(#119322) wwenigma: Mármint az ellenség, vagy a saját csapatod legjobb IS-3-ától?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119325) wwenigma válasza lacibacsi (#119324) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Persze hogy a saját, miattam vesztettünk. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119326) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Amikor jó csapattagok is vannak... :D

(#119327) lacibacsi válasza wwenigma (#119325) üzenetére


lacibacsi
addikt

Lájk! :DDD Biztosan túl sokat sebeztél, amivel felhergelted az ellenséget és emiatt jól lerohanhattak titeket.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119328) kchryss válasza szbalogh (#119321) üzenetére


kchryss
addikt

j1mb0-hoz próbáld ki ezt: [link]

(#119323) @fradi81:
Ezeket nézd meg:

Többi kérdésre később válaszolok ha nyunyu nem előz meg. Most mennem kell pingpongozni. :)

(#119329) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#119324) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Jaja. Ez nyilván így van

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119330) Enzolord válasza SoulReaver (#119326) üzenetére


Enzolord
addikt

Na, Szecska már meg a Viharban van? Igazi zsoldos... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#119331) jagada


jagada
őstag

A Noobmeter meghülyült, megugrott vagy 300-at a WN8-am.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119332) SoulReaver válasza Enzolord (#119330) üzenetére


SoulReaver
veterán

Úgy látszik :)

(#119333) jagada


jagada
őstag

Hopka elkente Mr Ciff száját háromból háromszor 1v1-ben:
[link]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119334) h1mpi válasza jagada (#119333) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azé Sceff bejött a tier II-es szutyokkal nem jött be Neki :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119335) jagada válasza h1mpi (#119334) üzenetére


jagada
őstag

Még a t3-se. Le lett alázva. :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119336) h1mpi válasza jagada (#119335) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ebből látszik hogy a tomatoknak se kell skill :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119337) oke


oke
senior tag

Felraktam a wotinforól KopiBDW féle full statisztikát. Sajnos a csata végi értékelőpanelt is átalakítja, pl a kilőtt tankok ikonja helyett halálfej jelenik meg. Nekem jobban bejön az alap kinézet. Hogy tudnám ezt a részét visszaalakítani? Persze statisztika része maradjon meg...

(#119338) nyunyu válasza jagada (#119333) üzenetére


nyunyu
félisten

Milyen falurú' gyütt ez a csávó?

Másik: ki az a hülye, akinek bejön a Mittengard?

Mióta kivették a kis tankok kezdő arénáját az egyik oldalon a várfallal, másik oldalon a várossal, azóta alig merek lemenni az oviba, mert minden második meccs Mittengard. :W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119339) kchryss válasza jagada (#119333) üzenetére


kchryss
addikt

Ha így fejlődik ez a Hopka gyerek, hamarosan unikum lesz belőle. :D
Pár hete még a hegyen keresztül lövöldözött a tank sziluettekre ahhoz képest most már van pár értelmes manővere. :)

(#119337) @oke:
0.9.15.1.1\scripts\client\mods\stat\config.json
Itt lehet szerkeszteni hogy hogyan nézzen ki. Teljesen személyre lehet szabni.
A Kopi és a YassenKrassen féle verziók amúgy elavultak több szempontból is. Például 5 hónapos a "Expected Tank Values" bennük amiből a wn8-at számolja mikor van belőle júniusi is amit a stat oldalak is használnak.
Bugok sincsenek javítva, cw után például el szokott felejteni számolni.
Yassen 9.10 óta nem frissítette a sajátját, mert lusta és azt írják át a magyar modderek.
Én az eredeti ruszki verziót használom saját konfiggal, javított bugokkal, friss elvárt értékekkel.

[ Szerkesztve ]

(#119340) galervin93


galervin93
őstag

Leszopom magam, IS-3-mal 3/3-szor láncolom az 50-100-at oldalról úgy, hogy a közepére célzok (aztán a meccs végén még egy-egy CDC + T54 ltwt láncolás, cirka 2000 sebzés maradt így bent...), következő körben meg ELC-vel pattanok Type64-ről, S-51 artyról, FCM-ről... Oké hogy szar vagyok, de ez a mínuszos rng kiakaszt...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#119341) kchryss válasza szbalogh (#119321) üzenetére


kchryss
addikt

Korábbi otm konfig alatt azt érted hogy aslain telepítés után a régi markersalivenormal-t másolod vissza? Ha igen akkor azért nem működik, mert átneveztek pár dolgot a konfigban.
Például "visible": true helyett "enabled": true van.
Aslain telepítőt nem ismerem jól, ha van benne lehetőség akkor azzal kéne megcsinálni a régi otm-et. Ha nincs akkor meg a default xvm markersalivenormal-t kéne összehasonlítani a régivel és az alapján átírni.

Flash fájlok szerkesztéséhez nem értek, abban nem tudok segíteni.
Tervben van hogy ebbe is beletanulok, csinálni akarok egy saját célzót. Kedvet kaptam programozáshoz és a wot mod készítés jó gyakorlásnak. Python már egész jól megy. :)

(#119323) @fradi81:
Fent amit linkeltem kódrészlet a playerspanel.xc-ben van.

[ Szerkesztve ]

(#119342) Midway válasza nyunyu (#119338) üzenetére


Midway
senior tag

De utálom azt a pályát. :((

(#119343) jagada válasza kchryss (#119339) üzenetére


jagada
őstag

Nekem az a hihetetlen öröm tetszik a fején, amikor kilő egy tankot. Azt hiszem a 2. meccs után is amikor bebandzsít meg pofákat vág, az leírhatatlan!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119344) #15106560 válasza galervin93 (#119340) üzenetére


#15106560
törölt tag

Tegnap este kb. ugyanez volt nekem is. Vagy láncot lőttem, vagy semmit. És mintha megint előjött volna az eltűnő lövedék problémája. A wr-em meg közben meredeken zuhan. Kicsit hanyagolom szerintem egy ideig ezt a játékot.

(#119345) jagada válasza nyunyu (#119338) üzenetére


jagada
őstag

A map választás, az okos húzás volt a részéről, mert nemhogy nem ismeri a minimapot, de még a létezéséről sem tud. Egy nagyobb térképen 15 perc alatt az ellenfelet sem találná meg, ez itt is gondot okozott neki a korábbi 1v1 csatákban.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119346) #15106560 válasza jagada (#119343) üzenetére


#15106560
törölt tag

Legenda születik. :)

(#119347) jagada válasza #15106560 (#119346) üzenetére


jagada
őstag

Vagy inkább trónfosztás! Vajon ki lesz a következő porig alázott unicum? Esetleg kezdhet rettegni QB a böfögős Mestertől?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119348) nightmare13 válasza galervin93 (#119340) üzenetére


nightmare13
senior tag

Én tegnap ott akadtam ki, amikor magaslatról lőttem befele a hellcat nyitott tornyába :D Két lövés, két lepattanó (kb ha 50 méterre volt tőlem, én fent sziklán, ő lent az árokban a sivatagi pályán. Azt hittem, menten agyérgörcsöt kapok.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#119349) jagada válasza nightmare13 (#119348) üzenetére


jagada
őstag

Én azt is szeretem amikor a SPIC leveszi lánccal a 260+ átütésű AP vagy APCR lövedéket úgy, hogy még a lánca sem esik le, a sebezhetetlenségről nem is beszélve.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119350) nightmare13 válasza jagada (#119349) üzenetére


nightmare13
senior tag

Hát én Dickerrel osztottam a hellcatet, és tényleg a tetőn át lődöztem volna bele, de mint egy Jedi, eltérítette a lövedékeim :P

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.