Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#119501) Balesz1899 válasza fradi81 (#119499) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Digi, brutál laggok, abba is hagytam mára.
Csata elején össze-vissza teleportáló, irányíthatatlan, csúszkáló tankok, 11 percről induló óra, vicc az egész.

(#119502) Viktoár


Viktoár
addikt

Nekem invitel van de szinte játszhatatlan a játék.Ha valamiért nem laggol fél percig a csata elején akkor olyan fos csatákat játszok hogy borzalom

5x szorzó meg nagy szart sem ér mert a csapat vagy végiggyalulja az ellenfelet és nem érek oda hogy sebezzek vagy megyek egy baromi jó kört de kikapunk. Szóval az 5x-ös szorzózás megint a szokásos wg mézesmadzag. :N

Úgy döntöttem nem is foglalkozok a 3x75k xp-vel főleg hogy képtelenek egy normális szervert összedobni.
Ezeknek pénzt? Vegyétek csak a skorpion-t hátha egyszer a játékra is fordítják a pénzeteket. :D

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#119503) zodo válasza Cingáriusz (#119496) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerintem, többen így vagyunk vele. :)

(#119499) fradi81

EU1 nincs gond. (digi)

[ Szerkesztve ]

(#119504) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

T110E5 vs. IS7...frontból 3x lőtt ammoracket a gyerek, elsot javitottam, harmadikra pukkantam...szerintetek kaptam replayt? Retkes csaló tetvek. :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119505) #15106560 válasza wwenigma (#119504) üzenetére


#15106560
törölt tag

E5 veszett ammorack érzékeny. :((

(#119506) fradi81


fradi81
veterán

ammo rack cheat? Az kell nekem is ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#119507) wwenigma válasza #15106560 (#119505) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az a baj nem azzal voltam. :DDD

fradi81: weakspot aimbot. Beirod youtube-on, oszt ennyi. Vagy megnezed ezt.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119508) CirrMee válasza h1mpi (#119479) üzenetére


CirrMee
addikt

Tegnap találkoztam Lake' -n egy példánnyal. Meg is szórtam a duplakávémmal', le is téptem róla első blikkre 945hp -t. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#119509) adamgreen válasza wwenigma (#119507) üzenetére


adamgreen
senior tag

[link]

ezt nézd meg akkor. Ammo rack és fuel hit only. Tehát ammo és gyújtás. :(((
oldalt állitgatja a gyerek hogy milyen modult találjon el.

[ Szerkesztve ]

(#119510) h1mpi válasza adamgreen (#119509) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem értem ebben mi az élvezet? Ezért nem érdemes játszani, hisz a sikert nem a játékos éri el, hanem a célzó script... :U

(#119508) CirrMee: Persze HE érzékeny, de ha jól mozog vele a tulajdonosa, akkor a 2.-3. vonalból szépen lehet csipkedni vele. Szerintem ennél élvezetesebb és egyszerűbb farm tank még nem volt a játékban.
Miden megerőltetés nélkül lehet vele 10 csatából 500K creditet össze szedni, de ha beesik egy-két 3-4K dmg-es kör, akkor még többet.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119511) rlazol válasza zodo (#119478) üzenetére


rlazol
addikt

zodo: az xp-s küldihez próbáld meg az összes T4+ tankodat leötszörözni, az a leghatékonyabb módszer.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119512) jagada


jagada
őstag

Hogy lehet 1k csatával 1 számjegyű WN8-at összehozni??? :W

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119513) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Tegnap megvettem én is ezt a csodát ( Skorpion G9 és azt kell mondanom picit túltolták a srácok. Volt pár csata ahol úgy éreztem magam mint a régi Typ59-es időkben . Annyi volt belőle oldalanként már az első este . Arról nem is beszélve , hogy ez jobb T8-ban mint a tizes Grille . Jobban fordul és a löveg körbeforog . Beleraktam egy 4 Skilles legénységet+csoki és volt csata ahol minden talált. Még T10-ben is jól lehet a nagyok mögött ügyeskedni , mert a 249-es alap átütés mindenre elég. Goldot nem is lőttem vele ,de a 311-es átütés azon a szinten is nagyon dúrva. Aztán ha meleg a pite elég jól lehet vele menekülni . A talajellenálása nem a legjobb , mert lomhán indul meg és ez főleg dombnak felfelé lehet érezni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#119514) h1mpi válasza jozefgucci1 (#119513) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen elég jól sikerült :DDD Nekem is csak a forgással van gondom illetve az ágyúsüllyedést kell szokni. De ez az alfa dmg és a pen is durva t8-ban.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119515) h1mpi


h1mpi
nagyúr

noobmeter lefeküdt a Scorpion G-től :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119516) szbalogh válasza fradi81 (#119499) üzenetére


szbalogh
őstag

WG-nél van a hiba az én csatáimban mindenki behalt. De szerencsére működik így is az autoaim. Mire rendeződött a helyzet kilőttem 2 tankot azok meg csak rinyáltak, hogy lag lag ;] Tök vicces volt, ott álltunk mindannyian egymással szemben, ezek elkezdtek írogatni én meg lőttem ki sorban őket. :DDD
Aztán kiderült, hogy közben vagy 50 méterrel mögöttük voltam valójában de a képen még volt köztünk szikla meg ház is :DDD

Nick: HE_Storm

(#119517) GU-81M válasza jozefgucci1 (#119513) üzenetére


GU-81M
tag

Megvettem én is, ez az első prémium tankom. Nem vagyok nagy játékos, 3,3k meccsem van eddig és csak az utóbbi időben kezdtem el figyelni a játékra, eddig csak mentem a tankokkal, mint egy B kategóriás akciófilmben. :D Mivel nem volt hozzá személyzetem, így 75 százalékos emberek kerültek bele, de az első köröm tank ász lett, gondolom azért később majd többet kell tenni hozzá...

A prémtankos küldikkel sem haladtam sokat (még a stugot csinálom), eddig megvan 2 csaj, a HT-15 kellene a harmadikhoz, könnyű tankkal talán a 7-8 magasságában járhatok. Arra gondoltam, hogy a lányokat a Skorpionba rakom, érdemes szerintetek már most belerakni kettejüket, vagy inkább várjam meg, hogy mind a négyen meglegyenek?

(#119518) Atlantis válasza jozefgucci1 (#119513) üzenetére


Atlantis
veterán

Több is veszett Mohácsnál alapon én is megvettem, mert kellően hülye vagyok, hogy reménykedjek, ugyanakkor biztos vagyok benne, idővel titokban majd ezt is kiherélik, mint a Löwe-t.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#119519) szbalogh


szbalogh
őstag

Hallottátok? A következő prémtank egy Victory I-es osztályú csillagromboló lesz és az ellenfél bázisa felett spawnol. 86 protontorpedót tud majd kilőni percenként és két külső és két belső pajzsgenerátora lesz. Az alján két sorban 8-8 dupla lézerágyú biztosítja, hogy egy csata ne tartson tovább 0.0000017 másodpercnél (ennyi idő alatt teszi meg a lézernyaláb az 500 métert). Így a WG garantálni tudja a vevőknek, hogy meg legyen a 16 millió kredit bevétel egy órányi játékkal. Nem, a 30 másodperc várakozási idő marad. Állítólag nem fog sokkal többe kerülni, mint a skorpió.

Nick: HE_Storm

(#119520) kobipeti válasza szbalogh (#119519) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Nem a normál AP protontorpedónak, hanem a goldnak menni lesz az átütése? Tatooine-t kikapcsolt pajzsgenerátorral beüti szemből?

(#119521) jozefgucci1 válasza GU-81M (#119517) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A lányoknál az acélnővérek csak abban az esetben él ha minden legénységi tag lány. Úgy gondolom , hogy ettől függetlenül is jobban jársz a két csajjal mint az alap legénységgel.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#119522) Emu


Emu
őstag

Eddig nagyon nem bejövős a 10-es skoda...olyan fókuszt kap, hogy az már hihetetlen. !kék! játékosok kijönnek a fedezékből csak, hogy meg tudjanak lőni, nem számít ha közben a TD-k szét lövik őket. Egyelőre borzalom :(

(#119523) szbalogh válasza Emu (#119522) üzenetére


szbalogh
őstag

Te bízol a mögötted levő TD-kben? :U

Nick: HE_Storm

(#119524) nyunyu válasza szbalogh (#119523) üzenetére


nyunyu
félisten

TDben ülve én sem bízom a mögöttem héderező lightokban meg medekben.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119525) nyunyu válasza adamgreen (#119509) üzenetére


nyunyu
félisten

Az ugye megvan, hogy az Ogre már nem használható ingyen az EU, NA, SEA szervereken?
Már csak az RU szerverekhez létezik pár napos preview verziója.

Örök licenszért meg valami 100$-t kér az írója, abból meg kijönne majdnem másfél évnyi prém.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119526) Calibos válasza Emu (#119522) üzenetére


Calibos
addikt

Bevallom én is vadászok a táras Skodákra, egyrészt mert nem egy bunker másrészt pedig mert egy op tank, míg más kivárja a minimum 10-18 mp mire újra lőni tudjon, addig a tárasok beléd nyomnak 3-4-5 lövedéket.
Könnyű így sikeresnek lenni.

(#119527) adamgreen válasza nyunyu (#119525) üzenetére


adamgreen
senior tag

Nemtom nem foglalkoztam ilyen modokkal de ez akkor viszonylag jó hir hogy kevesebben tudják használni.
;]

(#119528) adamgreen válasza jozefgucci1 (#119513) üzenetére


adamgreen
senior tag

Igen per pillanat a legjobb T8 as prém tank és pont. biztos hogy valamiféle nerfet fog kapni majd a közeljövöben valahogy. ha meg nem akkor titokban :C

(#119529) rlazol válasza GU-81M (#119517) üzenetére


rlazol
addikt

GU-81M: ne! ha beképzed őket egy prémtankba, akkor normál tankban csak xp veszteséggel/aranyért teheted át később. Jobban jársz, ha elindulsz az egyik német TD vonalon, eljutsz kb 5-6os szintre (az nem sok csata), beképzed a csajokat abba a normál tankba és úgy használod őket a skorpióban. Így jó legénység van a prémben és a normál vonalon is.

mj.: én épp azért nem veszem meg a skorpiót (se) mert nincs olyan legénységem amit lenne értelme képezni benne, farmolásra meg van más tankom.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119530) h1mpi válasza adamgreen (#119528) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kíváncsi lennék mennyit adnak el az első héten belőle. Biztosan megérte a "fejlesztése" :))

(#119517) GU-81M: Akkor én elég nagy hurka vagyok, mert 4 skilles legénységgel is csak 1 osztályt tudtam menni tegnap :P

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119531) Kelvin


Kelvin
őstag

Nem gondoltam, hogy tier 8-ban jön össze ezért nagy az öröm :D Hátha még nyerünk is....

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#119532) jagada válasza h1mpi (#119530) üzenetére


jagada
őstag

Én mondtam, hogy tanulj Hopka mestertől!! :DD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119533) rlazol válasza Kelvin (#119531) üzenetére


rlazol
addikt

:o gratula!
megesz a sárga irígység, nekem az istennek se megy - trógerrel 5500, jpze100val 4800 eddig a top sbzésem :( :O

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119534) GU-81M válasza rlazol (#119529) üzenetére


GU-81M
tag

A legnagyobb gond, hogy csak 4 fős a legénysége, régebben a páncélozottabb vonalat kezdtem el (akkor még nem volt másik) és most a JPanthernél tartok, de ott 5 fős legénység kell. Ha jól láttam, akkor egyedül a Borsigba kell 4 fő, az összes többi 5 fős a td vonalakon.

(#119521) jozefgucci1: Ezt én is így gondolom, csak nehéz eldönteni, hogy mibe rakjam őket. Legszívesebben a T67-be raknám őket, mert azt a tankot imádom, csak ugye ahhoz az arty-s feladatokat is teljesítenem kellene.

(#119530) h1mpi: Csak szerencsém volt, meg fél hatkor biztosan nem mentek vele sok kört... :D Valahogy 3-4k között sebezhettem.

(#119535) rlazol válasza GU-81M (#119534) üzenetére


rlazol
addikt

ha meg van eleve német TD legénységed és amúgy se passzol, akkor semmikép se oda tenném.
ha nem akarsz artyzni, keress egy olyan vonalat, ami tetszik és 4 fős a céltank.
de a stugos arty küldik a hummel-el max a GW pantherrel simán teljesíthetőek (meg bizonyára a legtöbb 6-7es artyval, de azokat nem ismerem).

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119536) Kelvin válasza rlazol (#119533) üzenetére


Kelvin
őstag

Ne is mond, egy jó bő hete főleg arty és td küldiket tolom, pedig egyikért sem vagyok oda.
Nekem több 5500-fölötti összejött obj263-al de ippeg 6000 alatt maradt. Na olyankor az agy*asz kerülgetett :DDD
Vagy a kitartásodnak köszönhetően vagy egyszer szorzózás közben összejön, mikor nem is figyelsz rá igazán.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#119537) Emu válasza szbalogh (#119523) üzenetére


Emu
őstag

Dehogy bízom. 30-40 körönként egyszer mindig előtör belőlem "segítsünk a teamtársnak érzés" mert olyan a helyzet, hogy ketten simán megoldanánk. Ennek általában az a vége, hogy 10/9 otthagy egyedül megdögleni, majd nem sokkal később ő is távozik abból a csatából. Ilyenkor mindig megfogadom, hogy soha többet....

Egyébként Te - tudom stat alapján nem kék de - kijönnél egy Grille és egy WT PZ4 elé 10-es Pattonnal, hogy belelőj egyet a 10-es skodába? IS7-el kijönnél sidescrapeből 3db T10 HT-val szembe, hogy a mögöttük lévő sarkon lévő skodát meglődd?

(#119538) jasohn


jasohn
tag

T28 HTC HT-15 személyes küldetést gyűröm. Szerintetek mivel érdemes próbálkoznom? Van IS-3, T32, O-Ni heavy tankjaim és egy VK36.01H :D
Az O-Nival sikerült már nemrég a 8000 össz hp, csak akkor éppen a HT-13 küldi volt érvényben :D

(#119539) nyunyu válasza jasohn (#119538) üzenetére


nyunyu
félisten

8000k össz az inkább már T9 heavy tartomány, nyolcassal nem túl valószinű, hogy összehozható.
Ennyit számít a +400HP, meg a jobb ágyú, plusz nagyobb össz HP poolból többet tudsz lőni.

Mittudomén E-75, VK4502B, ST-I valamelyikével sima ügy, mivel azok pattintani is tudnak, IS-8/T-10-zel is el tudom képzelni, de a M103-ra, AMX 50 120-ra már nem mernék fogadni.
Japánnal max arty mentes meccsen. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119540) szallasi007 válasza jasohn (#119538) üzenetére


szallasi007
őstag

T32 csak torony lógjon ki és legyen egy agyhalott csapat ellened

[ Szerkesztve ]

(#119541) notika77 válasza szallasi007 (#119540) üzenetére


notika77
senior tag

És melletted egy majdnem annyira agyhalott csapat, hogy ne gázolják le az ellent.

(#119542) Sanya válasza jasohn (#119538) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem sikerült egy tornyos pályán max t7-es csatában T-29-cel teljesítenem.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#119543) #15106560 válasza Emu (#119537) üzenetére


#15106560
törölt tag

Ne is mond. Mindig megszívom, amikor segíteni megyek. Általában lassú vackokkal jatszom, a segítségre szoruló meg kereket old, a nyakamon meg marad 3 ellenfél, akiket simán le tudnánk ketten nyomi, de egyedül esélytelen vagyok.

Azt is tudom "értékelni", amikor a full hp-s csapattárs egy low hp-s ellenfél ellen, aki amúgy is egy lövés lenne, taktikázik. Nem mert felvenni egy lövést sem, nem megy rá, persze úgy, hogy az ellenfél utolsó életben lévő játékosa az.

(#119544) vJokka válasza GU-81M (#119534) üzenetére


vJokka
aktív tag

Jól értem, hogy van német TD-d ( a jagdpanther) és 75%-os legényekkel szivatod magad a skorpionban? A jp crewt büntetés nélkül használhatod benne.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#119545) GU-81M válasza vJokka (#119544) üzenetére


GU-81M
tag

Igen... :D Nincs semmilyen képességük sem még, ráadásul 5 fő... Már eleve úgy terveztem, hogy a Skorpionban nem nagyon fogom cserélni az embereket, mert egyszerűen nincs mivel. (illetve nem szeretem a nem tornyos TD-ket, így a JPanthert csak duplázni szoktam)

(#119546) lacibacsi válasza jasohn (#119538) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nekem Prokhorovkán elég volt az O-I + siemka ellenfél kombó.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119547) DaveHutt válasza nyunyu (#119539) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ehhez a küldihez előfeltétel az agyhalott ellenség.

Nekem E100-zal lett meg, egy E3 Karelián a halálsikátorban azt hitte, hogy a befordított tornyom át tudja vinni. Utána meg IS7-ek rohantak le ketten. Szerencsére volt mögöttem egy Löwe (!), ezért megálltak előttem. Mire felvonszolta magát az E3, az IS7-ek mögül tornyoztam. :D

(#119548) rlazol válasza GU-81M (#119545) üzenetére


rlazol
addikt

prémiumtank egyik fő előnye, haszna a legénységképzés. max kicsit szétnő, ha nem illik bele egy normál tank legénysége pontosan, de ráadásul lányokat beletenni szvsz dupla pazarlás.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119549) Luperator


Luperator
tag

Gondoljátok egyébként, hogy egyszer az összes tankág benne lesz majd Blitz-ben is?

Szörnyűnek látom amúgy, egy pár játékos milyen komolyan veszi ezt a játékot. Ha kikaptunk, azért ment a noobozás ha nyertünk az ellenfél részéről azért, ha valaki az orrom előtt fordította meg a tankot és picsán lőttem akkor azért... Az afk játékos engem is idegesít de velem is megesett már, hogy mennem kellett. Inkább az a bosszantó, amikor jön a dupla vagy tripla XP időszak és minden tankommal vesztek és jó pár meccsbe kerül meg időbe mire sikerül nyerni végre. Én kezdő vagyok, hullámzó teljesítménnyel de ezt akkor sem értem néha.

Amúgy ez a Skorpion G pofás darab de komolyan annyiba kerül mint amit a wot weboldalán láttam (12k Huf)? Mert akkor marha drága... Mondjuk, pcn legalább akad ilyen különlegesség, a blitz a kv5 után most a type 62-t rakta be de mindkettőről megoszlanak a vélemények.

[ Szerkesztve ]

(#119550) h1mpi


h1mpi
nagyúr

minden egy képen, sajnos egy unicum Bulldog megsz@patott :P
Nagyon sokat dob rajta a csoki, sajnos kockáztatni kell a porig égést :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.