Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#119401) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ma még vegető a német bulldog. Megéri? Vélemény akinek van?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119402) rlazol válasza lacibacsi (#119398) üzenetére


rlazol
addikt

mielőtt valaki belevág az alábbiakat érdemes átgondolni a Ferrari F1 2005 RC tapasztalatai alapján:

ez egy több éves elkötelezés, kicsit olyan, mint egy apró hitel. Ha előfizeted, egyszerűbb, ha egyenként veszed meg a számokat, igényel odafigyelést, logisztikát (nyári szabadság...). Ha abbahagyod, a meglévő magazinokat töredék áron fogod tudni csak eladni, ha egyáltalán.

át kell gondolni azt is, hogy 120 rész mennyi idő alatt jön meg? vsz hetente, 2490 ft kiadás, vagyis 10k+ havonta, több mint 2 éven át.

És ne várd, hogy logikus sorrendben jön a cucc. Lesznek apró alkatrészek, amiket csak hetek, hónapok múlva fogsz tudni beszerelni. Addig azokra vigyázni kell. A magazinokat se fogod kidobni, márcsak azért se, mert az összeszereléshez bármikor szükséged lehet arra, hogy valamit szétszedj "ld XX. szám". Én emiatt a Ferkánál fel se bontottam a csomagolást, megvártam, amíg az összes szám megjött, kivettem 2 napit szabit és úgy raktam össze.

120 szám + alkatrészek - ez rengeteg hely, ráadásul sok apró szirszar, amire figyelned kell. Az összerakáshoz kellenek mindenféle szerszámok (le fogják írni, mi), ezeket esetleg be kell szerezni. A kész modell 50 cm (löveggel), azt is tenni kell vhová, lehetőleg fedett, védett helyre, ahol nem porosodik és nem törik le róla a sok apró szar. Én így oldottam meg:

jó móka, ha van felesleges havi 10k-t és tetszik maga a tank, szereted a típust akkor szép dísze lehet a szobának.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119403) Veatta válasza rlazol (#119402) üzenetére


Veatta
aktív tag

Összedobhatnál róla valami cikket, több képpel! :Y

(#119404) rlazol válasza Veatta (#119403) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm :B , de nem hiszem, h lenne rá időm... meg kedvem szétszedni a motort, féket, h a szépségeket láttatni lehessen - 6-7 éve lett volna aktuális. :)

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119405) Tarill válasza Atti777 (#119399) üzenetére


Tarill
őstag

--||--

(#119406) po1son válasza Jadro (#119400) üzenetére


po1son
addikt

De ez már tényleg fárasztó és rendkívül bosszantó, hogy haza jövők egy kemény nap után és szeretnék egy jót játszani, de nem lehet. Én barom meg képes vagyok éves szinten 120at bele költeni...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#119407) Veatta válasza rlazol (#119404) üzenetére


Veatta
aktív tag

Kár. Azért köszönöm.

(#119408) max56


max56
csendes tag

hello már kérdeztem, hogy a Toldi III és a Turán III hol kapható, és akkor mondtátok hogy a Toldi III-at karácsonykor ingyenesen lehetett kapni, :)) minden karácsonykor vagy ünnepeken ingyen tankot adnak ? és még a Turán III, hogy lehet azt megszerezni ? :F

(#119409) Enzolord válasza max56 (#119408) üzenetére


Enzolord
addikt

Lehetett karácsonykor, ha szerencséd van, akkor adventi kalendárban benne lesz mindkettő, csak figyelni kell..
Máskor megvenni nem lehet, be nem fog kerülni a boltba szerintem..

Esetleg nagyobb WG vagy VH-s évfordulókon, vagy néha bundle-ként..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#119410) lacibacsi válasza Enzolord (#119409) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha olvassa a fórumot ROMMELfiu nevű köcsög teamkiller játékos, akkor üzenem neki, hogy a jó qrva anyját lője ki máskor...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119411) Enzolord válasza lacibacsi (#119410) üzenetére


Enzolord
addikt

Én ezt üzennem a beképzelt köszönni nem tudó V4D gyökereknek..
Chat be volt nekik kapcsolva, mert a végén dumáltak.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#119412) max56 válasza Enzolord (#119409) üzenetére


max56
csendes tag

:R köszönöm szépen :R , figyelni fogok :DDD

(#119413) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Megvettem az leKpz M 41 90 mm GF-et jó kis tank, nem bántam meg. Nem véletlen dicséri mindenki :K

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119414) Viktoár


Viktoár
addikt

Ez most miért lett ász?

Volt olyan köröm amiben ennek a többszöröse volt a sebzésem és csak 2. osztályt kaptam rá.

Üdv:Viktor

(#119415) wwenigma válasza Viktoár (#119414) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

3000 spot, etc. Nem a sebzésre adják az ászt hanem az alapXP-re amit szerzel.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119416) kchryss válasza Viktoár (#119414) üzenetére


kchryss
addikt

Mert a sok assziszt sok xp-t ér. Bementél középre lakeville-en vagy hol a fenében spotoltál ennyit ezzel a td-vel? :D

(#119417) Viktoár


Viktoár
addikt

Ja vagy úgy,akkor világos miért kaptam.

E2-ben voltam csak miután a 2 medet kiszedték mellőlem a jagdtiger elmenekült és egyedül maradtam azon a kis dombocskán.Az egyik med roncsát használtam hogy az alját ne tudják belőni a toronyról meg elég jól pattogtak.Sikerült 4000 dmg-t pattintani. Egy bc arty segített azt az oldalt védeni,senki más.

A sebzésem meg azért ilyen harmatos mert elfelejtettem feltölteni az AP-t és csak 8 arannyal mentem a csatába.Az meg elég lutri mikor mit oszt. Full hp-s grille-t oldalba lőttem ~700 dmg. :U

Üdv:Viktor

(#119418) Calibos válasza max56 (#119408) üzenetére


Calibos
addikt

Én megvettem a turánt, 2 ezer pár száz forint volt. Nekem bejött, legénység gyors fejlesztésre vagy stat húzásra jó.Én az előbbi miatt használom. Csak 35 db lőszer megy bele :((

Tényleg nagy eseményekkor lehet megvásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#119419) #15106560 válasza Viktoár (#119414) üzenetére


#15106560
törölt tag

Grat! :C
Én csak tesztszerón mentem ezzel a gépállattal és nagyon tetszett ott. De valahogy nincs kedvem az előtte levőkhöz. :)

(#119420) Enzolord válasza #15106560 (#119419) üzenetére


Enzolord
addikt

Pedig az egy igazán jó kis ág volt, amikor bejött... :) az AT2-vel majd minden csatám steelwall lett.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#119421) lacibacsi válasza Enzolord (#119420) üzenetére


lacibacsi
addikt

Sokan vártak rá, sokaknak dobbanhat meg most a szíve és még többen fognak a fejükhöz kapni az árát látván...

Rheinmetall Skorpion G a boltban

Vagy egy kicsit olcsóbban...

TESCO gazdaságos csomagban

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119422) h1mpi válasza lacibacsi (#119421) üzenetére


h1mpi
nagyúr

YES! Nem olcsó, de ez megéri az árát. Megint sikerült 30K-t elkölteni 2 nap alatt erre a játékra :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119423) jagada válasza lacibacsi (#119421) üzenetére


jagada
őstag

Szerintem 1-2 napon belül a játék tele lesz a bokorban gubbasztó tomatokkal, akik azt hiszik, ha vesznek egy jó prém tankot akkor varázsütésre megtanulnak játszani.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119424) CirrMee


CirrMee
addikt

Ruszki medeknél a T43-44 (út)vonal (a fejlesztési fán) mennyire ajánlott, útban a T54 felé?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#119425) jagada válasza CirrMee (#119424) üzenetére


jagada
őstag

Nagyon ajánlott. A T-44 kapott is pen buffot nem olyan rég, így már azért használhatóbb.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119426) h1mpi válasza CirrMee (#119424) üzenetére


h1mpi
nagyúr

T-43 nagyon jó, kell a gold, de lehet vele aprítani rendesen.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119427) CirrMee válasza jagada (#119425) üzenetére


CirrMee
addikt

Köszi mindkettőtöknek. :)
Akkor bevásárolunk egy 43 -ast. T34 / T34-85 már megvan, így egyszerűbb haladni.

Apropó T34: MT25 még nincs kihúzva, az mennyire hasznosítható gépezet? Bár ahogy sejtem, azt only gold skulóval kell etetni... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#119428) szbalogh válasza CirrMee (#119424) üzenetére


szbalogh
őstag

Csak az A-43 felé érdemes, mert onnan hamar meg van mind a három 10-es med.

Nick: HE_Storm

(#119429) Kelvin


Kelvin
őstag

Nem rossz ez az *5-ös szorzó :D

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#119430) zodo válasza lacibacsi (#119421) üzenetére


zodo
nagyúr

Alig tudtam aludni de én erre vártam mert az első X -es tankom na meg a második IX-re :K
plusz lett egy ilyenem a korábbi fiókban. :B

még hátra van a T-54 lwt hogy hátha azzal végre sikerül a Stug IV kampány LT 15 kitüntetéssel mert eddig az LTTB -el csak félig van kész és Arty sorozat esélytelen mivel még egy kört sem mentem ilyen típussal hogy tovább tudjak lépni a következő kampányra.

E75, Comet vagy kisebbek mint KV-2 már nem fér sajna a keretbe.

(#119424) CirrMee

T-43 imádtam pedig nem vagyok jó és első komolyabb medes csatáimat vívtam vele.
T-44 kicsit megfontoltabb játékot igényel de szintén szép emlékeim vannak róla.

(#119431) sith7 válasza Kelvin (#119429) üzenetére


sith7
nagyúr

Mik vannak még ?
Tier 8-9-10 leárazás ?

Enzolord
Köszi, szuper ! :C

[ Szerkesztve ]

(#119432) Enzolord válasza sith7 (#119431) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen.. 15% 8-10ig

(#119433) szbalogh akkor ez az akció nem neked való ;] ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#119433) szbalogh válasza Enzolord (#119432) üzenetére


szbalogh
őstag

De 10-ig haza se érek. :(((
:DDD

Nick: HE_Storm

(#119434) jagada válasza Kelvin (#119429) üzenetére


jagada
őstag

Ez az 5x mától van?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119435) Kelvin válasza jagada (#119434) üzenetére


Kelvin
őstag

Igen a nap első csatájáért, én is most láttam csak mikor beléptem. A honlap nálam nem jön be sajnos.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#119436) CirrMee válasza zodo (#119430) üzenetére


CirrMee
addikt

Meglett a T43.
Stock ágyú gold töltelékkel, másodjára meglett a topgány. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#119437) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Missions
gamescom 2016 - Let's Do This!

Reward

10 x Large Repair Kit
10 x Automatic Fire Extinguisher
Requirements

Random Battles only
3 times per account
Conditions

Earn a total of 75,000 XP over any number of battles
Be in the top 10 players on your team by base experience earned (bonuses for the first victory, Premium Account, etc., will not be counted to determine the rankings)

My Supplies

Reward

1 Garage Slot
1 day Premium Account
Requirements

Once per account
Conditions

Finish the mission gamescom 2016 - Let's Do This! a total of 3 times

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119438) #15106560 válasza lacibacsi (#119421) üzenetére


#15106560
törölt tag

Lehet, veszek egy ilyet. Szerencsére még két hétig él a lehetőség. :)

(#119439) Enzolord válasza h1mpi (#119437) üzenetére


Enzolord
addikt

Szórják a garázshelyet, mint bohóc a lisztet... :) Kár, hogy nem lehet eladni.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#119440) szbalogh válasza h1mpi (#119437) üzenetére


szbalogh
őstag

Na akkor farmolásra fel! Nehezíti a dolgot, hogy szeptemberig nem érdemes eladni a Jackson, SPIC és VKa tankokat :O

Nick: HE_Storm

(#119441) rlazol


rlazol
addikt

ezen a héten max a hétvégén fogok tudni játszani...
ha jól értem ez idő alatt kell szereznem
-30k xp-t a szeptemberi bulia
-50k dmg ugyanarra
-3x75k xp a gamescon missionre

ebben segít az első győzelem 5x szorzója, meddig is?
a két küldi egymástól független ugye? vagyik ami xpt szerzek azt mindkettőbe beszámítja?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119442) Enzolord válasza rlazol (#119441) üzenetére


Enzolord
addikt

igy van, az XP megy mindkettőbe párhuzamosan.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#119443) jagada válasza h1mpi (#119437) üzenetére


jagada
őstag

Már semmi, meg lett :DDD

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119444) rlazol válasza Enzolord (#119442) üzenetére


rlazol
addikt

szuper. az 5x szorzóval nem tűnik lehetetlennek. ha jól emléxem 22 olyan tankom van, ami megfelel a célnak, ha mindet leszorzózom az kb 50 meccs (sok tomatos hétvégi csapatok). Ebből 22 győztes, amiből 17ben vagyok a top 10ben mondjuk 4k xp/db (nem vagyok jó formában) az önmagában 68k, a 28 vesztes meccsen 400as xpvel és 22 top 10el számolva 8.8k, vagyis elvileg összejöhet, ha mindhárom nap tudok 50*5'= cc 4 órát játszani.
A 3*50= 150 meccsen a 350es dmg átlagot csak elérem az 50ezerhez:)

már csak az a kérdés, tudok-e majd péntek-szombat-vasárnap is leülni a WOT elé :) kéne, mert lesz még egy hét, amiben csak a hétvége játszik majd és gyanítom, az nehezebb lesz 5szörözés nélkül.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119445) lacibacsi válasza zodo (#119430) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szép szaporulat! Gratulálok! Azért az nem semmi, hogy még mindig van 5+ millió kredited... Nem akarsz átutalni belőle nekem vagy 3 millát? ;)

A T-54 ltwt-re várni, vagy attól remélni a megváltást LT-15 ügyben nem érdemes. Az LTTB (vagy ha még meg van az MT-25) is kiválóan alkalmas erre a feladatra. Már csak azért is mert ez a küldetés abszolút szerencse függő. Én Chaffee-vel kétszer is teljesítettem az elvárást, csak akkor még nem ez a küldi volt aktív. (Később a Bulldog-gal lett meg végül).

Csak úgy kell csinálni, mint a kiskutya: próbálkozni. Ne add fel a harmadik Himmelsdorf pálya után, hanem nyomjad folyamatosan egymás után a light csatákat. Lehet, hogy menned kell egymás után 30-40 olyan csatát, ahol szidod a Wg összes felmenőjét, de 41.-re be fog jönni a "Malinovka+jó csapat+retard ellenfél+kegyes rng" kombó és akkor megdicsőülsz... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119446) jagada válasza rlazol (#119444) üzenetére


jagada
őstag

Személyes tartalékok aktiválásával még ennél is jobb a helyzet.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119447) rlazol válasza lacibacsi (#119445) üzenetére


rlazol
addikt

zodo: teljesen egyetértek lacibacsi-val.
ha rá akarsz feküdni egy küldire, akkor rá kell feküdni az adott tankosztályra.

ha LT küldiről van szó, akkor fogni két lightot, mindkettőre álcafestés, háló, periszkóp és csak azokkal nyomatni. A csata módokból kikapcsolni az ütközetet és a támadást, h ha végre berak egy spottolós pályára ne olyan leosztás legyen.
És csak light-light-light. És be fogja adni. A stug LT15öt nekem Leoparddal (T5) sikerült abszolválnom hatos (!) BT-ben.

az Is7hez nagy gratula, remélem nem lesz csalódás - nekem is ott van a listán, de még csak az IS3nál tartok. :)

jagada: neked mennyi eszed van! tényleg! van vagy 40, köztük egy csomó nagy csomag, köszönöm az ötletet!

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119448) h1mpi


h1mpi
nagyúr

tegnap amikor megvettem a leKpz M 41 90 mm GF-t én is kaptam egy csomó ilyen bónuszt, legalább értelmesen el tudom használni az 5x-ést. Tényleg, ha most 5x van, de én kaptam a leKpz M 41 90 mm GF-hez speciális csak arra érvényes 5x bónuszt, akkor 25x xp-t kapok?? :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119449) lacibacsi válasza h1mpi (#119448) üzenetére


lacibacsi
addikt

"akkor 25x xp-t kapok"

Egy MHV dalcímmel reagálnék: "Álmodj királylány!" ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119450) Enzolord válasza lacibacsi (#119449) üzenetére


Enzolord
addikt

Már csak az MHV érdekelne, hogy az mégis mi a bánat?? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.