Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#119551) zodo válasza rlazol (#119511) üzenetére


zodo
nagyúr

Nagyon nincs is kisebb csak a III -as Toldi míg IV-es nincs is csak V-től felfelé de nincs sok belőlük viszont igyekszem.

(#119552) galervin93 válasza zodo (#119551) üzenetére


galervin93
őstag

Dobj be minden lehetséges bónuszt.
Én hülye voltam, éjszaka volt 3 szabad órám de nem indítottam boostot. Pedig leszorzóztam minden fontos gépet, ebből hármat tízezer körüli-feletti xp-vel, ez egy kis plusszal megdobva még keményebb lehetett volna... Mindhárom ász volt, Bulldog, ELC meg volt még valami, de nem emlékszem már micsoda.
Szóval lényeg a lényeg, az ötszörös brutál jól hozza az xp-t, ha kijön a lépés, boosttap megfejelve meg mégjobb.
Viszont nekem most már jó lenne nekifeküdni farmolni, a kilences WT-t begurítanám a garázsba. Nem is kellene sok kredit, kb. egy milla, de nincs hozzá kedvem, a "céltalan szorzózgatás" jobban esik. :-D

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#119553) jr1994 válasza jasohn (#119538) üzenetére


jr1994
addikt

KV3-mal egyszer megcsináltam a 8000-ret, bár akkor már rég megvolt az a küldetés, szóval csak érdekesség maradt.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#119554) zodo válasza galervin93 (#119552) üzenetére


zodo
nagyúr

Volt hogy aktiváltam akár 3 típust is de rajtam az se segít mert ahogy szokott lenni biztos ilyenkor szednek ki elsőként ill. nem vagyok olyan jó és nincs olyan tankom amivel több k sebzést ki tudnék osztani.
Mindegy, nem sírok mert jó napom van és eddigi csúcs wr értékemnek örülők itt magamban.
Küldik meg biztos meg lesznek max 22.-re és nem 50 csatából hanem 150

HP -ból még kell 13.200
75k -ból pedig 23.200

Csak az a baj hogy most kéne a T-32, Skoda T-25, T-54 -et is húznom amik stock állapotban vannak.

(#119555) lacibacsi válasza galervin93 (#119552) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Szóval lényeg a lényeg, az ötszörös brutál jól hozza az xp-t, ha kijön a lépés,"

Csak egy példa (a legutóbbi két csatám).:
AT-7, Ensk, BT8, 2753 dmg, 5 kill... vereség: +100% tartalékkal 1200 XP
AT-7, Fjords, BT9, 450 dmg, 0 kill... győzelem: +100% tartalékkal 2550 XP

De nem panaszkodom, mert van amikor tényleg kijön a lépés. Például itt:

:DDD

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119556) zodo válasza lacibacsi (#119555) üzenetére


zodo
nagyúr

Gratula!

Más:

T-54 -nél a lánc után, motor ha csak a toronyra lenne free?

(#119557) rlazol válasza zodo (#119556) üzenetére


rlazol
addikt

láncot vedd meg a boltit, és úgy menj tovább.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119558) zodo válasza rlazol (#119557) üzenetére


zodo
nagyúr

Már feltettem free-ből :( és csak a toronyra maradt vagy még gyűjtők 1.5k-t akkor a motorra.

(#119559) Sanya


Sanya
nagyúr

25. Körre tank ász cromwellel?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#119560) Sanya válasza Luperator (#119549) üzenetére


Sanya
nagyúr

Arty nem lesz benne soha. Remélem.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#119561) rlazol válasza zodo (#119558) üzenetére


rlazol
addikt

ne haragudj, de szvsz pazarlás volt.
sokkal jobban jársz, ha felraksz kreditből egy bolti láncot, mert a nagyobb toronnyal/löveggel/motorral jobban muzsikál a gép, így több XPt tudsz szerezni, ergo gyorsabban sokkal kisebb szenvedéssel ki tudod húzni a sima láncot mint fordítva.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119562) szbalogh


szbalogh
őstag

Ez a "100 years of tank level 2" miért nem elérhető?

Nick: HE_Storm

(#119563) Luperator válasza Sanya (#119560) üzenetére


Luperator
tag

Az nekem sem hiányzik... De amit itt olvasok és amit sokan hiányolnak az a report gomb amit nem nagyon értek mert ki hogy játszik... Tegnap utolsónak lőttek ki, előtte még kilőttem egy német 8as td-t és még én kapom a noobot mikor amennyi életem maradt esélytelen lett volna a győzelem.. Ezért kell? Sok játékos eléggé alulszocializált, hogy ennyi jut el az agyáig...

Persze van, hogy az egész csapat egy rakás.... Velem egyetemben de akkor meg ez van. Amúgy a francia ágat várom..

(#119564) Fel válasza szbalogh (#119562) üzenetére


Fel
addikt

Az előfeltétel küldit kétszer kell teljesíteni. Neked még csak egyszer volt meg.

(#119565) szbalogh válasza Fel (#119564) üzenetére


szbalogh
őstag

De nem megy semmilyen számláló sem. Csak a Gamescom-os.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#119566) notika77 válasza szbalogh (#119565) üzenetére


notika77
senior tag

Gondolom a Week 2-3-4 majd a következő hetekben aktiválódik és a Week Start és Week Complete küldiket kell teljesíteni minden héten. Annyira gagyi, hogy nem képesek egy küldetés szövegét korrekten leírni. Kezdve az első sorban lévő from 19 sept szöveggel, ami már üti a cím alatt lévő until 19 sept-et :(

[ Szerkesztve ]

(#119567) szbalogh válasza notika77 (#119566) üzenetére


szbalogh
őstag

kiírhatták volna. :U Tehát Nálatok is így van?

Nick: HE_Storm

(#119568) jagada válasza rlazol (#119561) üzenetére


jagada
őstag

Ha nincs kredit bolti láncra, én i s így szoktam csinálni. A bolti lánccal az a szívás, hogy többféle van, mint a töltésgyorsítóból, ideális esetben mindegyikből be kellene raktározni egyet- egyet.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119569) h1mpi válasza jagada (#119568) üzenetére


h1mpi
nagyúr

akinek van 10K csatája szerintem már van mindenből 1-2 db

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#119570) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hosszú idő után végre meglett a Panther 8.8-al is Tank Ász


WOT: kissio

(#119571) zodo válasza rlazol (#119561) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem haragszom mert ez lámaság volt részemről, szépen keresztbe tettem magamnak.
Sose használtam még bolti láncot és egyelőre kreditem se lett volna rá de tényleg hónapok óta gyűlt ez a kevés free xp (45k) és erre elherdálom.

szbalogh

Akció előtt én már megemlítettem a (#118938) -ben hogy 4 héten át lesz a küldi. (utolsó mondat)

Esemény naptárban is megnézhető vagy cikk a lebonyolításról.

[ Szerkesztve ]

(#119572) BÁ Nutrition válasza zodo (#119571) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mi az h bolti lanc meg nem bolti lanc?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119573) Papooo válasza BÁ Nutrition (#119572) üzenetére


Papooo
senior tag

A bolti lánc (felfüggesztés) kreditért vehető, és akkor ráérsz kifejleszteni utoljára a tankra való láncot.
Így jobban lehet haladni a fejlesztéssel, csak egy felszerelés helyét elfoglalja.
Levenni 10 aranyért lehet, vagy pedig megsemmisíted, amikor már nincs rá szükség.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#119574) BÁ Nutrition válasza Papooo (#119573) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ok, szal akkor az elbirja az felepitmenyeket, nem tudtam. koszonom
nem mintha erintene egyenlore :) gondolom magasabb tierben jobban szamit

mas:
KV-1re gondolkozom h rakjak repeszpancelt arty ellen hatha segit valamit. mondjuk azt hittem megint lesz akcio hetvegen de ez elmaradt :S utobbi hetekben mindig volt. szal ez a 30% vedelem h mukodik? 30%al nagyobb penetracio kell nekik vagy ennyi levesz a sebzesbol?
melle toltesgyorsitot gondoltam, meg feldobom a periszkopot mert neha nagyon vak tud lenni ha nincs spot es nagy a terulet, vegjatek van stb.

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119575) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ill a tankok feletti felirattal annyit tudtam csinalni hogyha visszaveszem fullhd-ra a felbontást akkor visszaall normalis mereture.
1440pben mar picike, 4kban meg zavaroan kicsi, az mar konkretan visszavetne meg ezeket a fantasztikus eredményeket is amiket elerek :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119576) Papooo válasza BÁ Nutrition (#119574) üzenetére


Papooo
senior tag

Olyan kis szinten szerintem nincs szükség a repeszpáncélra, mert azt leginkább csak nagy lassú páncélozott vasakra kell tenni. Mozogni kell, akkor nehezebben találnak el. :)
A repesznek nem kell átütnie hogy sebezzen, ha elég nagy a robbanási sugár hogy elérjen, akkor az is épp elég ha melletted csapódik be. Gondolom láttál már olyan videót, amikor egy arty lövésből 2-3 tank is megsebződik, amik a robbanási sugárban voltak.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#119577) DaveHutt válasza zodo (#119556) üzenetére


DaveHutt
őstag

Lánc, torony, ágyú legyen a sorrend.

(#119578) rlazol válasza jagada (#119568) üzenetére


rlazol
addikt

jagada - h1mpi-hez jasonlóan a sok akcióban mindig begyűjtöttem ezt-azt így már mindenből van több darab, vagyis nem gond.

zodo: alacsonyabb tierben ezek még csak pár 10k-s tétel. szerintem megéri. persze, később drágább lesz,de célszerű előre gondolkodni és akcióban megvenni.

BÁ Nutrition: ez a probléma minden tierben megvan, csak feltűnőbb, amikor 60k XP a következő modul, mint amikor 5k. Magyarul: az alap felfüggesztés nem bírja el az összes fejlesztett modult. Alacsony tierben, ha először a felfüggesztést teszed rá, pár csata alatt akkor is meglesz a nagyobb toronyra/modulra/ágyúra elegendő XP, amit így már e is bír a jármű, szinte észre se veszed. Pl KV2nél 4800 a bolti lánc, 5800 a nagy ágyú, nem érdemes 500k-t kiadni a bolti láncra mert pár csatából megvan mindkettő (duplázás, egyebek).
Magasabb tierben viszont akár 60k XP grind is lehet a nagy ágyú és 30k a nagy felfüggesztés. Az már sok csata, sok idő. Ha nullázod magad amikor megvan a 30k a nagy felfüggesztés miatt, nem lesz lényegesen jobb a tank, viszont továbbra is a stock ágyúval mész és azzal kell kigrindelned újabb 60k-t. Néhány tanknűál ez kifejezett mazochizmus (e50, centi, t44). :D
Ennél célszerűbb párszázezer kreditért rátenni a boltit és amint lehet nagy ágyúval folytatni a grindet. Ezért célszerű az előtted lévő tankokat átnézni, átgondolni és megtervezni, leárazáskor szükség szerint betárazni modulokból is.
A repeszpáncél a splash dmg ellen véd, vagyis HE (HESH) lövedék robbanása által okozott kárt csökkenti. KV2-re periszkóp felesleges, mert nem spotter és még kevésbé sniper. A troll ágyú jellegéből (lassú töltés, célzás, nagy szórás) úgyse nyílt terepen mész vele, hanem városban, vagy sziklák között, ott meg semmi hasznát nem veszed. Én töltés és célzásgyorsítót tettem rá, egyelőre a szerszámosláda a harmadik, majd még meglátom, mit érdemes harmadiknak (tegnap vettem meg).

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119579) Enzolord válasza BÁ Nutrition (#119574) üzenetére


Enzolord
addikt

A bolti lánc az a megerősiitett felfüggesztés..
Ugyan oda tudod rakni, ahova a töltésgyorsiitót, célzás gyorsiitót, és egyebek.. annyival gyengébb, mint a normál lánc, hogy ha felrakod, nem nő a fordulási sebesség, csak nő a teherbiiróképesség, és nem dobja le olyan hamar a láncot..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#119580) slayer006 válasza rlazol (#119578) üzenetére


slayer006
addikt

ventilátor ;)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#119581) BÁ Nutrition válasza rlazol (#119578) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem kv1 van nem 2 egyenlore. az nem kifejezetten egy szimpatikus tank elso blikkre
inkabb kv1-s, kv85, t-150. de ez is lesz egy kis ido. ill ott a vk30,01p vonal, arra csak a kredit kell. ha nem lesz most felszereles leárazva akkor grindelek kicsit es osszejon talan holnapra. meg nezegettem a vk30,01h-t is lehet arra is el kene indulni, fel lehet rakni ra a vk3601 agyujat. tier 5ben egesz jo lehet :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119582) jr1994


jr1994
addikt

Nincs ellenfél SH-ban, egy elkapott szösszenet:
-Ha már nincs csapat legalább valami kompenzáció járhatna pl. percenként 1000-1500 kredit vagy valami
-Hát nem, de azért legalább egy éves prémet adhatnának :DD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#119583) jagada


jagada
őstag

A playerspanel.xc file-ban melyik értéket kell módosítanom a HP csíkok jobbra tolásához, hogy ne lógjon bele a tank ikonokba?

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119584) zodo válasza DaveHutt (#119577) üzenetére


zodo
nagyúr

Ezzel a sorrenddel nem is volt probléma mivel lánc nélkül semmit nem bír el a cucc és löveget majd csak torony után tudnám feltenni.

(#119578) rlazol

Ok csak hát elkapkodtam mivel nem voltam még ilyen szituba és előbb cselekedtem mint kérdeztem.
Ez most sokba került. :W
Tényleg nem tétel még IX-re sem mert 100k de mondjuk elfoglal egy felszerelés helyett viszont hasznosabb míg nincs kifejlesztve a lánc.
10 aranyat mindenképp megért volna a leszerelése.

Dühből feltettem rá freeből a motort is így már nem kérdés, torony + löveg.
Legalább az lwt-n nem kell húznom a motort ha egyáltalán megveszem.

További (Stug IV utáni) kampányok LT küldetéseihez mennyire alkalmas az lwt?
Szovjet arty vonal az S-51 -től kezdve az ágat és játék stílus tanulást?

(#119585) jagada válasza zodo (#119584) üzenetére


jagada
őstag

Az lwt minden küldire alkalmas végig.
S-51-et most gyűröm, és egy rémálom, küldizni ne azzal akarjál.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119586) galervin93 válasza zodo (#119584) üzenetére


galervin93
őstag

A light küldetések sokkal kevésbé tank-függőek, mint a többi. Persze sebzéssel is lehet hozni a dolgokat, de nem elsősorban erről szól. Inkább a taktikáról, szpotter pozíciókról, bokorugrásról, tudni mikor érdemes kinézni villogtatni az ellent... Sok türelem, nagy pálya- és gépismeret (saját és ellen egyaránt) szükséges ahhoz, hogy lighttal jó köröket tolj.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#119587) nyunyu válasza jagada (#119583) üzenetére


nyunyu
félisten

extraFieldsLeft/Rigth-okban definiált objektumoknak van X, Y koordinátája, azokkal tudod tologatni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119588) zodo válasza jagada (#119585) üzenetére


zodo
nagyúr

és galervin93

Köszi.
Azért kérdeztem rá mert még nem vagyok otthon az LT stílusban de érzem a fejlődést és ha nem annyira lett volna javallott típus akkor lehet lwt helyett Comet + KV-2-t vettem volna és utóbbiból arty vonal mivel a HT ág kész.

(#119589) jagada válasza rlazol (#119578) üzenetére


jagada
őstag

Megszámoltam, 20 féle van.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119590) galervin93 válasza jagada (#119589) üzenetére


galervin93
őstag

Nincs mese, be kell tárazni ezekből. Nekem még periszkópból is van öt, persze lehet hogy felesleges, mert ha überszar vagyok, akkor sem marad benn háromnál több gép egyszerre, de elférnek, kaját nem kérnek... Torziós rugó is van egy kilométer, nem volt olyan eset már rég, hogy a gyenge lánctalp miatt nem tudtam fejleszteni valamilyen modult... Meg kell nézni előre, mk fognak kelleni, leárazáslor betárazni, milliókat lehet így spórolni.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#119591) jagada válasza nyunyu (#119587) üzenetére


jagada
őstag

Köszi sikerült! :R

(#119590) galervin93: Periszkópból, javítókészletből meg álcahálóból nekem is van több darab, mert ezeket lehet nyerni küldikkel.

(#119592) lacibacsi: ha csatába van a tank meg kell várni a csata végét, legalább kettő- kettő nem árt ha van

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119592) lacibacsi válasza galervin93 (#119590) üzenetére


lacibacsi
addikt

Álcahálóra, csigaszemre és szerszámos ládára miért nem használod az az autoequip mod-ot? Akkor elég 1-1 db mindegyikből...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119593) rlazol válasza zodo (#119588) üzenetére


rlazol
addikt

zodo: stug artis küldiket a 6os némettel könnyen megoldod.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119594) Calibos válasza Dr.Én (#119570) üzenetére


Calibos
addikt

az szép!

(#119595) zodo válasza rlazol (#119593) üzenetére


zodo
nagyúr

Attól a vonaltól nagyon messze vagyok.
TD és HT vonalat húztam így egészen Marder II-ig vissza kellene mennem.
lwt -ben kell bizakodnom (küldetés tank nem izgat vagy az ötödik csaj) aztán majd meglátjuk.

(#119596) xAttilax


xAttilax
őstag

Látszik, hogy elég op lett a ez a szar és veszik is mint a cukrot:

6560 dmg 2 kill és 1227 alap XP már csak másodosztályt ér.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#119597) egyedülülő válasza xAttilax (#119596) üzenetére


egyedülülő
őstag

Melyik része let op szerinted? Amiket néztem review-t a youtube-on egyáltalán nem tűnt opnak.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#119598) szallasi007 válasza xAttilax (#119596) üzenetére


szallasi007
őstag

Replayt felrakod? kíváncsi vagyok hogy kell ezzel a csodával játszani.

[ Szerkesztve ]

(#119599) jagada válasza xAttilax (#119596) üzenetére


jagada
őstag

Tegnap erre a teljesítményre két Tankace-t is kaptál volna :DDD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119600) rlazol válasza xAttilax (#119596) üzenetére


rlazol
addikt

nem op csak mindenki ezzel megy...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.